Lukas-med

Wrocław

Lukas-med

Opinie o Lukas-med

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak przedstawia się sytuacja Lukas-med na tle innych firm? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Wrocław i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Don Cicio

Firma Likas-med.... Cóż można napisać? P. Florczyk jakoś daje sobie radę. Sam nagina swoim starym fordzikiem. Jakoś mu się myklo z zaległą kasa. Do sądu nic nie zgłosił, choć tak się deklarował.... No cóż panie włascicielu firmy mało osobowej Zrób Pan sobie uprawnienia do używania sygnalizacji pojazdu uprzywilejowanego bo jak Pan sam wie to jest wielkie przegięcie a w tym na pewno nie pomoże rodzinka. Pozdrawiam i życzę wie ej rozumu i pokory panie Łukaszu,

Driver
@Don Cicio 05.02.2018 20:12

Widzę że kolejny oszukany w firmie Lukasmed. Ok 2 lata wstecz właściciek firmy p. Florczyk ostro "szedł w zaparte" i na dobitne dowody przekręcał i często zmieniał nicki żeby wymigać się z wypłatą należności (pomijając fakt że 3 c-ce czekałem na umowę) - na zdrowy rozum: który uczciwy pracodawca zatrudnia pracownika 3 m-ce bez umowy (ale zaraz znajdą się jakieś inne "nicki" które będą bronić i chwalić szefa firmy Lukasmed - a pracownika "oskarżać" żeby bronić się przed wypłaceniem należności.

Joanna

Jesteś pracownikiem Lukas-med? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

obserwator onz

a ja obserwując całą gawęde myślę że tu tak naprawdę kłóci się i przekomarza dwóch gości którzy ch cą być incognito tylko zmieniają NICK

git

Ja o się zastanawiam jednak jakich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbają o dobre relacje między pracownikami, a to jest dość istotne.

THE END

Najlepiej to z godnością w ogóle nie odpisywać na krętackie wpisy Szefcia bo szkoda czasu i nerwów.

lukasmed

Jak widać trzeba się umieć zwolnić z godnością; ale po co..?? Najlepiej się nawalić i nie odbierać telefonu bo po co..

THE END

Tu się mylisz Szefciu - skoro praca mi się nie podoba to się zwalniam, przecież na siłę Szefciu mnie w firmie nie będzie trzymać, a że Szefciu tak kombinuje żeby należnej wypłaty nie zapłacić, dlatego trzeba czekać co dalej. Właśnie cały czas o to chodzi "nie będziesz mnie robił w konia" KTO JEST KTO (Post_aram się to zapamiętać) i ty zapamiętaj to sobie.

lukasmed

Warunki ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia. Od 01.09.2016 otwarcie nowego centrum TK MR we Wrocławiu. Będziemy potrzebować dwóch handlowców.

Lukasmed

"To że porzuciłem pracę bo popiłem to jest moja sprawa - a nie Szefcia." I tu się mylisz. Nikt mnie nie będzie robił w konia. Zapamiętaj to sobie!

THE END

Sam jesteś kłamca i oszust. Jak byś tyle lat miał doświadczenia za kierownicą to mógłbyś mnie oczerniać brakiem doświadczenia "Szefciu". Jak przejeździsz tyle tys. km. bez wypadku co ja, to będziemy mogli porozmawiać - ale jesteś jeszcze za młody żeby gadać o braku doświadczenia. To że porzuciłem pracę bo popiłem to jest moja sprawa - a nie Szefcia. (kara za porzucenie pracy to 500zł) więc "wielki Szef" niech się nauczy liczyć ile należy się wypłaty za 1,5 m-ca - a ile po odjęciu 500 zł i straty spowodowane przez stłuczke z winy pracodawcy (bo z chytrości nie wymienił opon na letnie) - na letnich oponach na śliskiej nawierzchni jest o wiele krótsza niż na zimowych. A propo mojego CV - w którym miejscu Szefciu widzi oszustwo? - bo ja widzę dużo oszustw p. Florczyka np: na stronie: http://oszusci-firmowi.pl.tl/LUKASMED.htm (jeszcze Szefciu będzie się wypierał dobitnych dowodów) Powiedz Szefciu że oszukani kłamią, a oszuści kłamcy prawdę piszą. (może uwierzymy Szefciu) W niedługim czasie zobaczę kolejne wpisy jakiejś Janiny, albo Siemensa i "innych Nicków", aby moja opinia nie była zbyt widoczna do dole gowork.

Zdjęcia są rekonstruowane przez minikomputer Data General Nova

Siemens

Używanie kreatora cyfrowego może spowodować zakłócenia w obrębie TK głowy

Siemens

Jest Siemens jest jakość. Potwierdzam jakość.

Szefciu

Rozbiłeś samochód z głupoty i braku doświadczenia, napileś się alkoholu i porzuciłes prace dodatkowo oszukiwałeś w CV. Nieodpowiedzialny kłamca.

THE END

Ty sam jesteś oszust a nie "pracodawca" dlatego że uczciwy pracodawca nie zatrudnia pracownika 3,5 m-ca bez umowy, więc nie tłumacz się p. Florczyk i nie oczerniaj innych, bo kłamanie i oczernianie to ci najlepiej wychodzi. Żałosny jesteś Szefciu z twoją firmą "kogucik"

Szefciu

Jesteś oszustem, pijakiem i nic nie wartym pracownikiem. Wszystko co napisane to prawda. Wszystko to powiedzieli poprzedni pracodawcy. A w CV są kłamstwa, choćby okres i długość pracy w jednej z firm lub zakres wykonywanych obowiązków w drugiej. Jesteś człowieku żałosny i beznadziejny i nie mogę się doczekać jak się spotkamy.

Jeszcze nie zapytałem Szefcia gdzie widział w CV niezgodne z prawdą - bo nie chcę dokładnie pisać co bylo niezgodne z prawdą na umowie z Lukasmed - a jak było w rzeczywistości. To są słowa Szefcia cyt: "Zachowaj chłopie resztę godności i zamilcz" o kogo chodzi o mnie? czy o Szefcia firmy Lukasmed.

THE END

Sam jesteś oszustem a zwalasz na pracownika aby wypłaty nie zapłacić. Na stronach (usunięte przez administratora)jest dokładnie opisane (łącznie z sms-ami wysyłanymi ode mnie i od Szefcia) JESZCZE BĘDZIESZ SIĘ WYPIERAŁ WŁASNYCH SMS-ÓW SZEFCIU? Kolejne krętackie oszustwa z ostatnich opinii wpisów Szefcia cyt: Ostatnia praca- "porzucił prace bez słowa narażając firmę na straty" NIE KŁAM SZEFCIU ŻE PORZUCIŁEM PRACĘ BEZ SŁOWA SKORO POWIADOMIŁEM SZEFA ŻE REZYGNUJĘ Z PRACY ZARAZ PO WYPŁACIE (Nie musze pisac dlaczego po wypłacie żeby Szefciu nie myślał o pijaństwie skoro pracowałem 4 m-ce, widać wypłata mi się nie spodobała dlatego z pracy zrezygnowałem) Wcześniejsza firma- "pracował tylko dwa miesiące i zrezygnował bo było mu za ciężko" ODPOWIEDŹ: Jak mogło mi być za ciężko skoro 2 m-ce pracowałem w ochronie obiektu (chyba nie powiesz Szefciu że w ochronie było za ciężko) Skoro przez ponad 2 m-ce nie byłem zdolny do pracy w zawodzie kierowcy, dlatego pracowałem w ochronie (co miałem w domu siedzieć i czekać aż "pieniążki z nieba zlecą") - WIĘC NIE KŁAM SZEFCIU I NIE OCZERNIAJ INNYCH - A LEPIEJ SIĘ PRZYZNAJ DLACZEGO PRACOWNIK BYŁ ZATRUDNIONY W FIRMIE PONAD 3 m-ce. (Pracownik był za chytry? czy Szefciu - a na pracowników zwala. SZKODA NERWÓW. Więcej nie chcę odpowiadać na Szefcia oszczerstwa i kłamstwa bo zaczyna mnie to denerwować - a nie chcę używać wulgarnych epitetów. Szefciu zawsze znajdzie jakieś wykręty - aby się tłumaczyć LEPIEJ NIECH PRZED PIP-em się tłumaczy a nie na stronie gowork.pl THE END

Lukasmed

Jak będziesz chłopie to kwestionował to napisze dokładnie kto i co powiedział na twój temat. A w odpowiedzi na pytanie to faktycznie popełniłem błąd daj drugą szansę. Mówili mi i prosili nie dawaj nam tego Mazurka a ja byłem głupi i miałem miękkie serce. Błąd!!!! Teraz mam twarda dupę.

Lukasmed

A właśnie że wiem już wszystko wiem. Rozmawiałem mistrzu z twoimi siedmioma ostatnimi pracodawcami. I co? I jesteś oszustem zwykłym oszustem. Ostatnia praca- "porzucił prace bez słowa narażając firmę na straty" Wcześniejsza firma- "pracował tylko dwa miesiące i zrezygnował bo było mu za ciężko" (pomijając fakt ze w CV jest zupełnie co innego) Wcześniejsza praca- "zwolniony z informacją ze nie ma pracy a tak naprawdę nie wiedzieliśmy jak Panu Mazurkowi powiedzieć ze jest nie reprezentatywny" Jeszcze wcześniejsza praca- "spokojny człowiek ale nie sumienny i zaczął wybrzydzać" I jeszcze kilka innych. Tak to wszystko prawda. Opinie bezpośrednio od pracodawców. Wszyscy potwierdzili jednogłośnie ze nie zatrudnili by ponownie. "Wygodny pracownik, bez motywacji, trzeba powtarzać po dwa razy, spokojny i grzeczny, zaniedbany.." To tylko niektóre opinie byłych pracodawców które dzisiaj usłyszałem. No i te oszukane informacje w CV niezgodne z prawdą.. Zachowaj chłopie resztę godności i zamilcz.

"były solidny pracownik 2016-08-05 10:56:56" TO NIE DO MNIE BO JA TEGO WPISU NIE WPISYWAŁEM, - a jak chodzi o wpis z dnia: l-m 2016-08-12 17:19:35 - skąd p. Florczyk może wiedzieć jakim byłem pracownikiem przed pracą w Lukasmed. Od razu widać że p. Florczyk kłamie i oczernia. W bardzo prosty sposób udowodnię Szefcia kłamstwa. Skoro pracowałem w Lukasmed 2 razy (tzn: ok 3 m-ce i ok 4 m-ce, łącznie ponad pół roku) SKORO SZEFCIU UWAŻA ŻE BYŁEM ZŁYM PRACOWNIKIEM, TO DLACZEGO BYŁEM PRZYJĘTY DO FIRMY LUKASMED PO RAZ DRUGI. JEŚLI BYŁBYM ZŁYM PRACOWNIKIEM TO BY p. FLORCZYK NIE PRZYJĄŁ MNIE DO FIRMY POWTÓRNIE [WSZYSTKO JASNE] - Od razu widać że Szefciu kręci, kombinuje i oczernia.

l-m

Do "były solidny pracownik 2016-08-05 10:56:56" Skoro uważa pan że był w porządku to zapraszam na spotkanie w cztery oczy.

l-m

No ładnie ładnie panie Mazurek. Zanim się zacznie kogoś o coś oskarżać to proszę sobie przypomnieć jakim się pracownikiem samemu było przez ostanie 5 lat. Wszystko już jasne...

A TO CZY WPIS (Szefcia) cyt: "Odwal się pajacu i nie przypisuj mi czyichś wpisów" Odp. Sam jesteś pajac a nie "wielki Szef" - ja tylko odpowiadam na "pajacowanie" i oczernianie. "JAKI PAN TAKI KRAM" Widzę że Szefciowi brak kultury, dlatego wcale się nie dziwię że byłym pracownikom należnych wypłat nie płaci - i traktuje j/w zacytowane.

Stowarzyszenie PP

Pracownik odpowiedzialny to pracownik świadomy; świadomy swoich umiejętności LUB ICH BRAK i potrafiący przyjąć odpowiedzialność za swój błąd lub błędy. Lekceważenie obowiązków i pracodawcy będzie surowo tępione i karane.

Kacper

Wolność słowa to potęga narodowa

Stowarzyszenie PP

Solidny pracownik to taki który dobrze i odpowiedzialnie wykonuje swoje obowiązki a nie naraża niewinnych ludzi na niebezpieczeństwo. Pamięta po co i gdzie pojechał a nie skupia się na plotach z koleszkami. Lekceważenie obowiązków i pracodawcy będzie surowo tępione i karane.

THE END

[dop. do poprzedniej opinii] Za stłuczkę i wynikłe straty liczę połowicznie tzn: 2400zł. : 2 = 1200zł. [3200zł. - 1200zł. = 2000zł. dlatego że stłuczka nie tylko z winy pracownika - ale również pracodawcy, dlatego że wymiana opon należy do obowiązku pracodawcy a nie kierowcy w firmie. NA WYMIANĘ OPON TEŻ NIE BYŁO PIENIĘDZY? - najprościej całą winę zwalić na kierowcę i podpierać się "umową śmieciową" na której była kwota 1040zł. - dlatego Szefciu sprytnie kombinuje i szuka pretekstu żeby należnej wypłaty nie zapłacić.

THE END

KAŻDY UCZCIWY PRACODAWCA NIE ZATRUDNIA PRACOWNIKA 3,5 m-ca BEZ UMOWY, WIĘC OD RAZU WIDAĆ KTO KŁAMIE, OSZUKUJE I OCZERNIA SZEFCIU, DLATEGO LEKCEWAŻENIE OBOWIĄZKÓW KODEKSU PRACY BĘDZIE SUROWO TĘPIONE I KARANE. Ile razy mam powtarzać że nie piłem w czasie pracy a już po pracy, dlatego że dn. 01.06. porzuciłem pracę (bo popiłem) - czyli piłem już po pracy, a nie "w czasie pracy" (za porzucenie pracy miała być kara pieniężna w wys. 500zł. [ZGADZA SIE?] - a gdzie reszta wypłaty za 1,5 m-ca pracy tzn. ok 2000zł.) - ale Szefciu jak zwykle przekręca na swoją korzyść żeby należnej wypłaty nie zapłacić. Dużo jest takich pracodawców-kombinatorów co tylko szukają pretekstu żeby pracownikowi wypłaty nie dać.

Zostaw opinię o Lukas-med - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lukas-med