Opinie o Baćpol w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baćpol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Baćpol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baćpol w Niepołomice

Luka

Jak sie zaczyna karierę zawodową to z reguły mało zarabiamy. Więcej przyjdzie po jakimś czasie!!

Wolny od bacpola. Wkoncu

Co chwile ktoś nowy na 2 tyg przychodzi i dziękuję za tą ciężka robotę i te zarobki.... Rozumiem narobić się i zarobić... A nie tu narobisz się że masz dość po 4 godz i po miesc ciężkiej pracy dostaniesz 1400 zl. Śmiech na sali

Makumba

Jakie sa warunki pracy na magazynie w Bac-pol niepołomice? Ile mozna zarobic? Jaka jest atmosfera i jakie jest szefostwo?

Sram na bacpol
@Makumba

Nie polecam. Zarobki 1500 zł na rękę dla nowych . Nigdy wiecej. Przychodzą ludzie na 2 tyg i (usunięte przez administratora) jak najszybciej. Dużo więcej zarobią gdzie indziej i mniej się namecza. Nie targać paleciaka z paleta 600 kg. A na starość pokaże ci się praca w bać polu...

Iwona

@Aaaa czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego czemu nie polecasz pracy w firmie baćpol? Dlaczego masz takie zdanie na temat ludzi, którzy kierują tą firmą? Co byś w takim razie zmienił z firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Baćpol spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Niepołomice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Aaaa

Nikomu nie polecam tej pracy szczególnie w biurze każdy każdego podpierza pewnie żeby dostać premie od kierownictwa FIRMA WIELKIE NIEPOROZUMIENIE! Ludzie kierujący tą firmą zakłamani.

nicola

A jak tam pracuje się w biurze ?

Iwona

Pracujesz w baćpol? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków pracy w firmie. Jakie są plusy z pracy w Twoim dziale?

ed

Świetnie, ze jest umowa o pracę @love, bo w końcu to się wiąże z tym, że dorzucają do tego jakieś benefity socjalne. Ciekawe to jest, bo ubezpieczenia są czymś normalnym do pracy, ale wiadomo jakie dorzucają teraz premie do zarobków? Dzięki za odpowiedź

vix

kto tam teraz kieruje magazynem bo słyszałem że ci połapani do specjału pouciekali

@vix

to Prawda kumaci są w specjale :) a magazynem kieruje Kierownik zmianowy awansowany na Kierownika magazynu natomiast kierowników zmianowych zastąpili magazynierzy wybrani przez nowego Kierwonika magazynu .

@Infinity

a co z poprzednimi zmianowymi ?? w sumie nie byli źli

infinity

Prestiż? Pracować dla firmy do której przyjmują wszystkich jak leci? Prestiż pracoeac w firmie w której nie ma kto pracować a reszta pracowników jak tylko znajdzie inna Peace to odchodzi, aniołek sory ale 2000 brutto czyli 1512 zł na początek to są śmieszne pieniądze. A i aniołek gdyby było wszystko ok to z tej firmy by się załoga kierownicza nie zwalniala a za mojej rocznej kariery tam zmieniło się 2 kierowników zmianowych i 2 kierowników magazynu no sory ale w dobrze prosperujacej firmie takie rzeczy się nie dzieją.

infinity

Z tego co wiem jak tam pracowałem to możesz iść się zapytać o podwyżkę ale odpowiedź jaka uzyskasz to na podwyżkę trzeba sobie zapracować na moim przykładzie ja starając się przez rok i nie tylko ja byłem w takiej sytuacji nigdy sobie na większe pieniądze nie zapracowalem a 2 sprawa to siedziba jest w Rzeszowie go oni nie są skorzy do dawania podwyżek ponieważ twierdzą że w odziale Niepołomice 2000 brutto to i tak zbyt wiele ale jedne jest pewne możesz z czasem liczyć że dostaniesz więcej obowiązków niż na początku za te same pieniądze

Pracowałem na stanowisku Magazynier

Infinity

Na początek dostajesz umowe zlecenie i 8 zl na godzinę potem dostajesz umowe o prace na czas okreslony i 2000 brutto + premia którą wyrobisz .

Infinity

Zacznijmy od tego że zanim ktoś tam wgl pójdzie się zapytać o pracę to musi się liczyć z tym że będzie miał dość po kilku miesiącach ponieważ (mowa tu o pracy na magazynie) : -Na początek umowa zlecenie . -umowa o pracę w wysokości 2000 tys Brutto . -premia jest wyrabiana akordowo wszystko fajnie ale składanie zamówień odbywa się na skanerach gdzie większość z nich jest w stanie agoni przeskakują lub wgl nie da się na nich pracować bo robią sobie co chcą , wielokrotnie było to zgłaszane kierownictwu ale zawsze można było usłyszeć będą oddane do regeneracji i na tym temat się kończy . -nawet jak wyrobicie sobie premię tam przykładowo w wysokości 150- 200 zl to musicie liczyć się z tym że przez zły sprzęt do pracy (mowa o skanerach ) narobicie sobie błędów a każda taka pomyłka kosztuje was 15 zl (wystarczy 10 pomyłek i już 150 zl do tyłu ) to po co się starać i wyrabiać premie ? -kolejna sprawa w tej firmie nigdy nie dojdziesz skąd masz te błędy ponieważ rozmowa z kierownikiem aby pokazał gdzie został zrobiony błąd usłyszycie że "nie ma teraz czasu" badz w razie jakiejkolwiek dyskusji usłyszycie tylko monolog Kierownika logistyki a na koniec słowa "skończyłem rozmowę do widzenia" -jeżeli ktoś powie że w tej firmie pracuje się na 3 zmiany nie warto w to wierzyć ponieważ tam wygląda to tak jak mało składasz pozycji lub nie idzie ci ta robota zostajesz wyrzucony na ranną zmianę gdzie mało co pracuje się na skanerach (zarobisz około 1200 zl ) jak dostaniesz się na nocną zmianę to nie jest z niej łatwo wyjść są tam ludzie co pracują ponad rok czasu na same nocki -Magazynierzy są podzieleni na 2 grupy a wygląda to tak : *jest tkz Elita są to ludzie uwielbiani przez kierowników którzy robią co chcą * i magazynierzy którzy dobrze wykonują swoją pracę ale są traktowanie gorzej ponieważ nie trzymają z kierownikami i i chcą dochodzić swoich racji . -Stronniczość Kierowników to kolejna sprawa na którą warto zwrócić uwagę Elita magazynu ma prawo siedzieć po min 1h na przerwie z czego połowę z niej spędzić w biurze -przypisawnie sklepów tym "LEPSZYM HAHA " magazynierom to kolejna sprawa a jak powiesz o przypisywaniu sklepów to "WAŻNA PANI KIEROWNIK" powie że ona nie przypisuje sklepów co jest kłamstwem bo każdy dobrze o tym wie że pupile są lepiej traktowani . -Kierownictwo tam to ludzie którzy kiedyś pracowali na magazynie stąd ta stronniczość -kierownictwo nie reaguje na obrazliwe zwroty starszych magazynierów wobec innych pracowników (jeszcze potrafi się z tego śmiać ) . -sprzęt może kilka paleciaków jest ok reszta to totalny złom do niczego się nie nadający . -wózek widłowy (Czołówka) jest tak zadbany że w silniku nie ma grama oleju (po zgłoszeniu tego kierownictwu nadal tego oleju nie ma ) -praca w nadgodzinach praktycznie na każdej nocce trzeba zostać ponieważ siedząc 1h czy więcej na przerwie potem brakuje tej godziny rano tylko że jest taki problem jest to sztuczne robienie nadgodzin tylko nie potrafię zrozumieć w jakim celu skoro nadgodziny nie są płacone tylko oddawane w dniach wolnych aaa przepraszam "CI LEPIEJ TRAKTOWANIE MAGAZYNIERZY MAJĄ PŁACONE" -Wiele towarów jedzie do sklepów na krótkiej dacie (zwłaszcza nabiał) -bałagan na magazynie to gorzej niż w (chlewie) myślę że takie określenie bardzo adekwatnie pasuje do tego co się tam wyrabia zwłaszcza po nocnej zmianie . -nigdy nie dostaniecie tam podwyżki ponieważ jest prosta zasada "na podwyżkę trzeba sobie zasłużyć tylko że co by człowiek nie robił nigdy nie zasłuży (chyba że będziesz szeptał kierownikom na prawo i lewo to masz szanse ) -towaru w tej firmie się nie szanuję wiele produktów jest po prostu zniszczona przez to że praca i premia jest akordowa . -tego magazynu nie da się uporządkować ponieważ przyjdzie nocna zmiana i nie szanując innych pracy zrobi taki bałagan że głowa mała . -jako nowy pracownik zapomnij o planowanych urlopie nawet po (rocznym starzy pracy) pierwszeństwo mają ci "LEPSI" -praca na górze w marketingu też nie jest warta waszego czasu bo doświadczenie 2 letnie wymagają a dają 1500 zł . DOBRZE SIĘ ZASTANÓWCIE ZANIM KTOŚ TAM PÓJDZIE BO NAPRAWDĘ NIE WARTO , WYMAGANIA MAJĄ CORAZ WIĘKSZE NIE DAJĄC NIC W ZAMIAN A KIEROWNIK MAGAZYNU JEST BARDZO ALBO TO BARDZO MŚCIWY .

Pytający

A nie wiecie czy są tam obecnie jakieś przyjęcia? I czy ewentualnie ogłaszają się gdzieś czy trzeba pytać?

Pytający

Witam! Chciałem zapytać jak obecnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o sprawy finansowe? Ile trwa i ile można zarobić na okresie próbnym i potem jeśli przejdę na umowę o pracę to czy jest szansa coś więcej zarobić?

nooki
@Pytający

na początek dają 2 tys brutto + premia wyliczana przez ichsysetem ( im wiecej sklepów poskładasz tym wiecej kasy = proste ) no i od kierownika też można pare stówek dostać. po 3 miesiącach podnoszą na 2200 no i lepsze premie ... da sie żyć.

gobin

Dramat. Brak szacunku dla pracowników. Nie polecam nawet zdesperowanym

over
@gobin

jak ktoś jest nieudacznikiem to tak właśnie odbiera fajną robotę w której sobie nie radzi ... ze swojej strony dodam że pracowałem w bać polu i bardzo dobrze wspominam tamten czas

ELIK

WITAM WSZYSTKICH POSZUKUJACYCH PRACY OKOLICE NIEPOLOMIC,KRAKOWA JAKO PRACOWNIK BYŁY BACPOL NIEPOLOMICE.PRACOWALEM RAPTEM TYLKO 6 DNI NA ZLECENIE.REALIE PRACY SA, JAK WSZEDZIE DOBRE POCZATKI SŁABE FINANSOWO ALE Z PERPEKTYWA NA ROZWOJ PRACY STARZY MAGAZYNIERZY, SA MILI I POMOCNI W SZKOLENIU NA SKANERACH,NIE MA MOWY O MOBBBINGU DAJA UMOWE O PRACE KADRA KIEROWNICZA LOGISTYKI NIE WYWYZSZA SIE,

Wynagrodzenie brutto 1680 zł, czyli jakieś 1250 na rękę. Nie polecam firmy, (usunięte przez administratora) jak głupi i nic z tego nie masz.

Zostaw merytoryczną opinię o Baćpol - Niepołomice

Baćpol