Opinie o Fabryka SmaQ SC Tomasz Zając w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fabryka SmaQ SC Tomasz Zając. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fabryka SmaQ SC Tomasz Zając o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka SmaQ SC Tomasz Zając w Warszawa

Marek Nowy wpis

Ile macie rocznie szkoleń bhp?

ziom Nowy wpis

firma juz dawno nie istnieje, jest podobna prowadzona przez inna osobe

Joanna Nowy wpis

Pracujesz w Fabryka SmaQ SC Tomasz Zając? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Była Pracownica Nowy wpis

I niech pan nie kłamie, o nadgodzinach dodatkowo płatnych, pracując u was po 230 godzin lub więcej, nie miałam ani złotówki więcej płatnych nadgodzin. Albo pan sam nie wie, co się dzieje u pana w firmie, albo pan głupa pali :D

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fabryka SmaQ SC Tomasz Zając? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Była Pracownica

Panie Tomaszu, niech pan z Łaski swojej nie kłamie o umowach o pracę, ma ją tylko kilka wybranych osób. Również niech pan nie kłamie co do przerw, ja na Siekierkach pracowałam po 9,5 h bez ŻADNEJ przerwy, bo nie było komu mnie zastąpić, bywały sytuacje, że poszłam na dwie min do toalety, i już mnie wołali, bo klient przyszedł. Pomijając pracę 7 dni w tygodniu, z jednym, dwoma dniami wolnymi na cały miesiąc. I niech pan nie zaprzecza, że tak nie było. A może przypomni pan sobie z łaski swojej, jak dziewczyna na APS pracowała z 39-cio stopniową gorączką, 7 dni w tyg, i nie było NIKOGO na zastępstwo. Może przypomni pan sobie, że głupią koszulę służbową dziewczyny dostawały dopiero po kilku miesiącach pracy. W następnej pracy od razu dostałam NOWĄ koszulę, po dwóch dniach miałam już trzy na zmianę i dodatek za pranie w wysokości 20 zł. Jak to się ma do waszej firemki? To panu jako właścicielowi powinno zależeć, żeby pana pracownik jakoś wyglądał.

Była Pracownica

Dalej pobieracie nielegalnie dane biometryczne do rejestracji czasu pracy ? :D

para

a możesz coś więcej i jakieś konkrety o tych warunkach pracy napisac a nie tylko jakieś hejterskie ogólniki? mnie tak i to nie zniechęci, ja ich uważam za solidnego gracza w branży gastronomicznej obecnie

borat

Firma żenada, warunki pracy żenujące, szefostwo tragedia, umowy i składki- dla wybranych kilku osób. Ogólnie lepiej omijac firme. Na jedzeniu to ONE(szefowie) sie raczej nie znaja.

anty molo

Dodatek pieniężny Pracownikowi świadczącemu pracę w godzinach nadliczbowych przysługuje wynagrodzenie oraz dodatek pieniężny. Wysokość dodatku określona jest ustawowo i wynosi odpowiednio 100% wynagrodzenia – za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających: w nocy; w niedziele i święta niebędące dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy oraz w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi w zamian za pracę w niedzielę lub w święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy; 50% wynagrodzenia – za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających w każdym innym dniu niż określony w pkt 1. Pracodawca może także zamiast wskazanego dodatku pieniężnego udzielić pracownikowi czasu wolnego od pracy. Sąd Najwyższy wyraźnie wskazał, że wystąpienie pracy w godzinach nadliczbowych nie jest uzależnione od stosowanych sposobów (metod) wynagradzania (czasowe, akordowe, dniówka zadaniowa, prowizja), ale jedynie od przekroczenia normy czasu pracy (wyrok z 12 czerwca 1997 r., I PKN 204/97). Proszę bardzo Panie Biznesmenie

tylko że nadgodziny płaci się w wyższej stawce panie biznesmenie , przytul karola a nie wciskaj kitu ludziom.

Tomasz Zając współwłaściciel

Szkoda że nie dodałeś/łaś że za każdą tych nadgodzin każdy dostawał kasę. A kiedy wypłata była nie na czas? Bo jak prowadzę firmę 11 lat to nie przypominam sobie takiej sytuacji, zapewne jak większość obiektywnych pracowników.

lódwig

Kasa na czas to zdarza się, godziny ponad normę to zdarza się non stop, chaos, to zdarza się każdego dnia, atmosfera do bani to też zdarza się,poroąbani menadżerowie zdarzają się ,przydałaby się inspekcja pracy to mogłoby się zdarzyć, Karol bije Tomasza no cóż przemoc w rodzinie zdarza się.

Jestem wieloletnim pracownikiem Fabryki Smaq i nie mogę powiedzieć złego słowa na temat tej firmy, nie było żadnego problemu z otrzymaniem umowy o pracę, wynagrodzenie dostaję na czas. Podczas wielu lat pracy nigdy nie spotkały mnie jakiekolwiek nieprzyjemności ze strony przełożonych, właściciele firmy są nastawieni wobec pracowników pozytywnie i ze zrozumieniem. Zdecydowanie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat tej firmy. Zatem jeśli jesteś uczciwą i pracowitą osobą polecam pracę w firmie Fabryka Smaq :)Pozdrawiam!

TAPS

....tak sobie wszedlem na ta stronke i sobie czytam te żale ,,odwaznych " pracowników,a ze mam chwilke bo się smaze na urlopie to coś napisze i nie po to żeby kogoś bronić bo nie jestem Steven Seagal tylko żeby napisać trochę prawdy z mojego punktu widzenia dosyć obszernego.I koło d..y mi to lata czy w to uwierzycie czy potraktujecie jako komentarz szefow firmy czy managera pod nieznanym nickiem.Piszecie takie głupoty,że np.pensja nie na czas- i to jest nie prawda.Mialem tam nie jedną pensję i nigdy się nie zdarzyło żeby była nie na czas.Co do umów jest tak jak szef Tomasz napisał.Co do innych zazalen to ,,bohaterowie'' mogliscie powiedzieć na miejscu.Tam nikt nikogo na siłę nie trzyma,siedzicie buraki miesiąc bo g..o potraficie albo byscie chcieli leżeć i brać kasę.Wiadomo że w każdej firmie ktoś znajdzie dla siebie plusy i minusy.Po wpisach widze, że większość to przelotni pracownicy ale za to maja najwięcej do powiedzenia a tak naprawdę to w chyba w (usunięte przez administratora) widzieli.Albo zaczynacie się skarżyć ,że kuchnia wam nie pasuje.Wiem o której kuchni byla mowa i na tych sprzetach naprawdę można szybko ukrecic nie jeden obiad a na patelnich Xxl to zajefajny gulasz w chwilę masz.Więc lepiej napiszcie,, firma jak inne ale ja tam nie pasowalem-am'',albo że znudzila wam się tam praca czy wolicie robić coś innego albo nie robić.I wierzcie sobie lub nie ,tak jak na początku napisałem ale mam tam też kolegów których czasem spotykam i tak sobie rozmawiamy o starych czasach i złego słowa na firmę nie powiedzą bo im ta praca pasuje,szefowie też...a ludzie są tylko ludźmi i jak w każdej pracy ma się czasem gorszy i lepszy dzien

no i ktos skasowal moj wpis. Pomowienie to jest wtedy kiedy sie nie ma racji. A ja moge bardzo chetnie stanac przed sadem z toba i udowodnic to ze pracowalem u ciebie na CZARNO- dluzej niz miesiac i nie mialem komornika na glowie. Za innych wypowiadac sie nie bede - i tak wiemy jak bylo. A to jak jest teraz to juz pozostaje tylko wierzyc lub nie na twe slowo. I dodam jeszcze raz ze w tej firmie pracuje sie tragicznie. I do admina - nie kasuj tego wpisu bo nie narusza on regulaminu. Moge podac swoje dane do waszej wiadomosci wraz z dowodami ze pracowalem w tej firemce.

Dodam jeszcze ze szkoda ze brak Panu odwagi i dając ogłoszenie na gumtree zamieszczasz zdjęcie pięknej kuchni. Szkoda ze nie twojej. Bo na tym sprzęcie z prlu wygladajacym jak stołówki szpitalne rodem z filmów Bareji rozpadające się i wołające o zezłomowanie nie da się pracować. No chyba ze w tej zacnej firmie na siekierkach kuchnia przeszla takie wspaniale metamorfozy!

Tomasz Zając - właściciel firmy fabryka smaQ

No cóż Panie/Pani Pracowniku bez imienia i nazwiska... Widocznie nie ma Pan tak czystego sumienia pisząc anonimowo... W fabryce smaQ nie ma ani jednej osoby, która pracuje na czarno. Proszę zastanowić się nad wpisywaniem oszczerstw (nazywanie mnie kłamcą itp. - to są pomówienia), ponieważ również anonimowe wpisy można bez większego trudu namierzyć. Życzę powodzenia!

I tu p. Tomaszu nazwe Pana klamca. Widze ze troche wpisow sie tu pokasowało. Ciekawe czemu??? Bardzo dobitnie mozna bylo wyobrazic sobie co sie dzieje w tej firmie. Pracowalem juz w swoim zyciu w kilku cateringach i restauracjach. Ale to co sie dzieje w tej firmie tego nie da sie opisac bez bluznierstw. A o umowie o prace to mozna zapomniec. Na czarno - tak sie tam pracuje.

Tomasz Zając - właściciel firmy fabryka smaQ

Nie wstydzę się tego co robię, więc napiszę kilka słów wyjaśnień dla ucziwych ludzi, którym jednak szczerze zależy na znalezieniu stabilnej i uczciwej pracy. Za badania wstępne do pracy płaci firma (ok. 150zł), która zatrdudnia i tak jest tez w fabryce smaQ. Wszyscy pracownicy posiadają takie badania. Wszyscy również posiadają umowy o pracę, chyba że ktoś woli rozliczać się na podstawie innych umów. Nie ma jednak mowy o pracy "na czarno" i jest to jasno stawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wszystkie pieniądze wypłacane są na podstawie umowy i są odprowadzane składki i podatki. Niektórzy (wyróżniający się) pracownicy mają prywatny pakiet medyczny. Wielu potencjalnych pracowników unika jakichkolwiek umów, ponieważ mają na głowie komorników i mając umowę komornik zająłby im wynagrodzenie, dlatego pracują miesiac na umowę i odchodzą, bo potem komornik namierza ich po umowie o pracę. Natomiast ludzie, którzy pracują uczciwie, czują się w fabryce smaQ dobrze, są doceniani, dostają premię. Każdemu przysługują przerwy na obiad, papierosa itp. Wszystko zgodnie z przepisami. Nie przeszkadzaja im kamery, które wpływają na wyeliminowanie z pracy nieuczciwych pracowników, którzy przeszkadzają w tworzeniu dobrej atmosfery w pracy. Polecam wszystkim potencjalnym i obecnym pracownikom, żeby wszyscy inni pracodawcy, zwłaszcza w gastronomii, tak uczciwie prowadzili swoją firmę i mieli takie uczciwe podejście do pracowników. Na szczęście obecny zespół pracuje ze sobą już od wielu miesięcy i na szczęście są to ucziwi i normalni ludzie, którzy potrafią sobie pomagać na wzajem i wiedzą po co pracują. Zapraszam więc do współpracy tylko szczere i uczciwe osoby. Pozostałym życzę sukcesów w innych firmach.

beznadzieja

Odpowiedź pod nickiem "tzw. Szef" dokładnie przedstawia tą firmę. Jest to tzw firma i tzw pracodawca. Jak spróbowałem tam pracy, to usłyszałem, że przyszedł następny "samobójca" i szybko się przekonałem jakie to prawdziwe. Dziwne, że Sanepid jeszcze tego nie zamknął a Skarbówka i Inspekcja Pracy nie siedzi im na karku. Może wtedy nauczyliby się szanować ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka SmaQ SC Tomasz Zając - Warszawa

Fabryka SmaQ SC Tomasz Zając
2.2/5 Na podstawie 18 ocen.

Fabryka SmaQ SC Tomasz Zając