Opinie o McDonald`s Sp.z.o.o w Zgierzu w Zgierz Aleja Armii Krajowej 4

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy McDonald`s Sp.z.o.o w Zgierzu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w McDonald`s Sp.z.o.o w Zgierzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s Sp.z.o.o w Zgierzu w Zgierz Aleja Armii Krajowej 4

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w McDonald`s Sp.z.o.o w Zgierzu?

Jack Nowy wpis

Proszę mi to wytłumaczyć bo nie wiem.Jak to możliwe że kupując Mc dabla który kosztuję 8.90 zł zapłaciłem banknotem 20 zł a jakaś młoda dziewczyna poprosiła odemnie jeszcze złotówkę i wydała mi 10 zł.Jak powiedziałem że coś jest nie tak patrząc się na nią z pożałowaniem to powiedziała że nie jest dobra z matematyki oczywiście przeprosiła uśmiechnęła się i pieniędzy nie oddała.Kogo wy tam zatrudniacie?????

Magda15

Zamawiałam po raz kolejny jedzenie i po raz kolejny zamówienie się nie zgadza. Ja mówię jedno a oni robią drugie. Nie polecam tego miejsca.

marat Nowy wpis
@Magda15

Mcdrive często się mylą i potrawy ledwie ciepłe. Do środka lepiej nie wchodzić. Na parterze niedostępna toaleta dla osób z małym dzieckiem i starszych. Pokonanie takiej ilości schodów niemożliwe aby dostać się do WC. Od jakiegoś czasu ograniczona liczba stolików na parterze. Pufy, wymysły. Ciasno, brak możliwości zaparkowania. Nerwowość od wejścia. Traktowanie klientów słabe, wrogość. Poganianie, nachalne wymuszanie zamawiania samoobsługowego i najlepiej jakby już poszedł. Hałas, chaos i bałagan.

Oj widzę klienci narzekają na to że notorycznie zamówienia pomylone - z czego to wynika? Chcę tam się starać o pracę i próbuje jakoś rozgryźć temat tego, czy będzie to dobry pomysł. Czy te pomyłki wynikają z tego że tak dużo roboty jest że ciężko to wszystko ogarnąć na raz? Widzę też bardzo negatywne opinie na temat załogi i menagerów, ale ta opinia ma 8 lat, wiec pewnie pracownicy się pozmieniali. A menager też już jest inny czy dalej ten sam i podejście do pracowników się nie zmieniło?

Smyk
@Karolina

Ja również myślałam o pracy McDonaldzie. Co można powiedzieć o pracy, pracownikach i managerze?

@Smyk

Praca to chyba tutaj stresująca jakaś skoro tak te zamówienia niby cały czas mylą? No chyba, że są po prostu nierozgarnięci odrobinkę ale gdyby tak było to raczej ktoś jakieś szkolenie powinien tutaj podsunąć? Nie ma żadnych?

Oxbow Nowy wpis
@Smyk

Jeśli możesz pracować gdzie indziej, szczerze odradzam podjęcie pracy w tym kołchozie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie McDonald`s Sp.z.o.o w Zgierzu? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Zgierz
DTH Selection
logo firmy Operator wózka widłowego
Zgierz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Gość #70

Tragiczna obsługa mylą zamienia czeka się po 30 minut na zamówienie mimo iż nie było dużo ludzi 3/10 bo jedzienie chociaż dobre ale zimne

@Gość #70

Ale w jakim sensie mylą? Że znajdujesz w paczce coś innego czy podają Ci zamówienie gościa obok mimo, że masz numerek na rachunku? A z tym, że zimne się nie przejmuj, ono już tak pewnie od tygodnia odgrzewane w kółko sobie było.;)

Pablo

Obsługa tragiczna. Mylenie zamówień na porządku dziennym, ale hitem jest to, że wszedłem do pustego lokalu, oni się kręcą jak nie powiem kto po pustym sklepie, po czym po kilku minutach podchodzi do mnie matrona i stwierdza, że nie mają kasjera i żebym złożył zamówienie przez automat.

@Pablo

XD no wiesz, covid te sprawy, to stawiają na brak kontaktu w trosce o ich klientów i pracowników. ;)) Rozumiem, że obsłużyłeś się sam?

Niezadowolony

Niestety po raz trzeci w mc drive nie dostałem brązowego cukru do kawy mimo że był w zamówieniu. Co za niekompetentni ludzie tam pracują?

Patryk

Bardzo miła obsługa, zwłaszcza lider gościnności.

Kamil

Czy ta praca jest dla studentów dziennych? jest elastyczny grafik?

Przed chwilą (07.09.2019 g.20:20) zamawiałem w drive WieśMac, Macroyal, Szefa i łoódeczki. Oczywiście wracając do domu (15 km) zobaczyłem, że brakuje WieśMac. Dramat bo to po raz kolejny byłem (usunięte przez administratora) Uważajcie na tych oszustów. Zamiast łódeczek połowa to zwykłe frytki pod łódeczkami.

Jurek

Obsługa w godzinach wieczornych bardzo nie miła, brak kultury, długo czeka się na zamówię, nie polecam !

Mirosław
@Jurek

Często jesteś klientem sieci McDonald's w miejscowości Zgierz? Jesteś w stanie podać konkretne sytuacje, które potwierdzą to, co napisałeś o obsłudze wieczornej w tym lokalu? Uzasadnij, proszę swój wpis, aby był lepiej zrozumiały dla czytelników tego wątku. Zachęcam.

Anna M

Czy mowa tu o (usunięte przez administratora) ???

Istny (usunięte przez administratora) a nie praca!!!!!!! obgadywanie na wzajem siebie jest na miejscu dziennym ,a jeżeli chcesz ktoś czegoś od Ciebie to w (usunięte przez administratora) przemili. Z pozdrowieniami dla obecnej kierowniczki Beaty Samiec...... elastyczny grafik chyba żart jakiś, i mobbing też się odczuje.

czapla

dzis wieczor sie tam stolowalem. wyobrazcie sobie moje zdziwienie gdy posilek dostalem po 10min! w dodatku od kobiety bez ubrania firmowego i plakietki. widac niezly tam bajzel maja na stanie... niepolecam zimnych bigmacow!!

Duzo do powiedzenia

Praca jako praca bardzo ciezka kasa mala ale jak sie jest bez warunkow to sie na to przyzwala bardzo czesto zmieniaja sie kierowniczki a ludzie sa traktowani bardzo zle wrecz jak smiecie jest brudno moze nie widac tego na pierwszy rzut oka ale za maszynami wrecz zdarza sie ze kipi plesn plusem jest to ze pieniadze dostajesz na kato regularnie i masz te tzw ,,elastyczne,, godziny pracy ale w rzeczywistosci te godz to bujda czsem 2tyg trzeba sie bylo prosic o jeden dzien wolny ktorego i tak sie w koncu np nie dostalo nawet po juz potwierdzaniu ze ok dam ci przez managerow, wszyscy niby mili i kochani a jeden na drugiego idzie i nagaduje a jak naprawde za duzo wiesz to dostajesz wypowiedzenie od tak lub dyscyplinarke firma zalosna

wróg nr.2

wróg nr.1 - 2012-10-24 13:43:30 Nie polecam wrecz zabraniam tam pracować. [usunięte przez administratora]Menagerowie i zwykli pracownicy jak jedna wielka rodzina a teraz kazdy sam sobie i kazdy na kazdego donosi... chora sytuacja zwolniła ( i to w sposób ze pracownik niby sam się zwolnił) najlepszych pracowników. awans dostawało się wtedy gdy ktoś dobrze polizał albo jak na kogoś doniósł. jedynie dwóch menagerów zostali za starymi pracownikami. A spotkania menagerskie zaczynały się od donosów na zwykłych pracowników. i jak sobie ich ustawić.pomimo starań wykonania jak najlepiej swojej pracy to ciagle słyszałe(a)m ze się nie staram. grafiki ustalane niby co tydzień a przychodzisz rano czy popołudniu do pracy i grafik zmieniony. pomiatanie jest tam na pożadku dziennym. Ankieta pracowników jak się pracuje z załozenia jest anonimowa niestety nick i hasło są podpisane i rozdawane pod konkretnego pracownika. Co do czystaci to bród smród i ubustwo. widziałem tam karaluchy szczóry itp. Nie przysługują dni na żadanie gdy zadzwoniłem ze musze wziąść dzień na rządanie to poinformowała mnie ta.... ze odrazu będe pisać wypowiedzenie i to nie tylko jak tak usłyszałem za braki kasowe trzeba spłacać z własnych pieniędzy. ehhh aż złość bierze mnie za tam pracowałe(a)m. I będe dochodzić swoich praw za poniesione straty moralne gdyż dowiedziałem się ze kierowniczna miała juz sprawe w sądzie... w zwiazku z jedną z pracownicJak się z tobą z kontaktować bo ja też niedawno odszedłem i chciałbym założyć tej pani [usunięte przez administratora] sprawę jezdzila po mnie równo pozdrawiam

BezNick
@wróg nr.2

Popieram. Zgadzam się ze wszystkim. Jeden wielki KOŁCHOZ. Na początku jeszcze się trochę starałem. Później stwierdziłem że co bym nie zrobił to i tak wszystko będzie źle. Cały czas problemy dosłownie o wszystko. Cały czas marudzenie że słabo, że mało, że nie dobrze. Jestem baaardzo szczęśliwy że mnie zwolnili. Mam teraz duuużo lepszą pracę: spokojniejszą, lżejszą i dwa razy lepiej płatną. Zdecydowanie nie polecam tam pracy. AS.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s Sp.z.o.o w Zgierzu - Zgierz

• Jak się pracuje w McDonald`s Sp.z.o.o w Zgierzu?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald`s Sp.z.o.o w Zgierzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald`s Sp.z.o.o w Zgierzu?

McDonald`s Sp.z.o.o w Zgierzu