Opinie o Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT w Poznań

Więcej z was miało podobnie co poprzednik, że coś było w ogłoszeniu a na miejscu już nie bardzo? chce się rozeznać które ewentualne lokalizacje to „miny”. Tutaj wisi teraz oferta na kompletacje towaru i myślę o niej. Piszą jednak, że druga zmiana kończy się o 22:00. Wy tam jeździcie własnym transportem czy jest może coś obok?

Bob Nowy wpis

Ta agencja to porażka. Nie mają zielonego pojęcia o ogłoszeniach jakie wystawiają. Obiecują sporo wyższe pieniądze niż w rzeczywistości daje firma, wprowadzają w bład pisząc w ogłoszeniu coś, co faktycznie nie ma miejsca.

Julia Nowy wpis

Bardzo polecam współpracę z tą agencją pracy - zawsze będę dobrze wspominać te kilka miesięcy. :) Szybki i bezproblemowy kontakt, pomoc w każdej sytuacji, życzliwi pracownicy.

@Julia

Super, że dajesz znać, bo właśnie wrzucili ofertę pracy, którą mnie zainteresowała. Nigdy nie pracowałem na żadnym stanowisku, gdzie by zatrudniali przez agencję pracy i trochę się waham co robić. Pracowałaś tu kilka miesięcy, a to była twoja decyzja? Czy umowy podpisywane sa na jakiś konkretny czas, i potem to już od firmy zalezy, czy przejdziesz bezpośrednio pod ich firmę z agencji? Długo trwało załatwianie formalności, czy można zacząć prace niemalże od zaraz? sorki, za tyle pytań, ale tak jak pisałem, zielony jestem w temacie:)

Józia

Witajcie, generalnie zauważyłam, że parę osób interesowało się pracą wewnątrz struktury na przykład w kadrach i płacach czy jako osoba rekrutująca. To w takim razie z jakich wszystkich działów agencja się składa? I czy są jakieś rotacje? Sama może bym się może przyjęła, ponieważ mam doświadczenie. Z kim wtedy prowadzona jest rozmowa?

Operator Wózka Widłowego

Pozytywna

Po kolei pytania o to gdzie pracowałem, czemu zmieniałem firmy, jak się pracowało itp. Raczej luźna miła rozmowa. Później 2 rozmowa już nie w agencji tylko na magazynie, tam jeździłem chwilę wózkiem i rozmawiałem z kierownikiem. Później badania u lekarza podpisanie umowy znowu w agencji.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Polecam :)

Bardzo dobry kontakt, choć nie potrzebowałem go mieć wiele podczas zatrudnienia w zewnętrznej firmie. Wypłaty dostawałem w terminie, żadnych nieporozumień nie miałem. Duży plus za szybką odpowiedź na moją aplikację i ekspresowy proces rekrutacyjny. Ze spokojem mogę polecic!

Poszukuję pracy na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Specjalista ds. Kadr i Płac. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

@Były pracownik- 1 rok

Pomocni, mili pracownicy. Po zakończeniu umowy twierdzą, że zadzwonią jak się znajdzie jakaś fajna praca i rzeczywiście tak się dzieje (wielka rzadkość). Agencja zawsze się stara pomagać swoim pracownikom, wypłaty na czas, łatwe i szybkie rozwiązania. Pracowałem w kilku agencjach, ale WAP się pozytywnie wyróżnia - szczerze polecam!

Lech djurgarden 2:0

Pracowałem przez agencje pół roku w Gądkach, teraz przeszedłem już do firmy. Magazyn normalny, agencja normalna, poza rozmową, podpisaniem umowy i przelewami nie miałem wielu kontaktów. Po przejściu do firmy dzwonił pan z agencji i prosił o wystawienie opinii. Było ok.

Aleksandra

Hej, może dla odmiany pracownik agencji tymczasowej się wypowie? Jak tam pracuje wam się w dziale rekrutacji? Warto zainteresować się firmą? Mam doświadczenie w HR dośc spore, polecacie pracę tutaj?

NN

Ludzie sama po sobie wiem że już nigdy ale to prze nigdy nie będę się zatrudnić przez agencję jaką kolwiek poraz ostatni z pewnością wogl jakąś porażka jest pośredniczenie między agencja a firmą sama agencja to wogule słabe pojęcie o zatrudnieniu ludzi do pracy słaba jakość współpracy z agencją pracy tymczasowej słabe obsługa przez chwilę sprawiali wrażenie miłych uczciwych ludzi a agencja okazała się zabufana w sobie gdzie pracuję pajace dziękuje za uwagę ????

Jak się pracuje z ludźmi z Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

Praca

To zależy gdzie będziesz pracować. W jakiej firmie i na jakim stanowisku?

Sławek

Agencja w pełni profesjonalna, Wszystko OK, Dobry kontakt. Polecam i Pozdrawiam

Franciszek

Szkoda, że strona internetowa nie jest na bieżąco aktualizowana o aktualne oferty pracy.

Judasz z Konstantynopola

Ja już se nie hapie na WAPie bo żeście oszusty wredne, rok w tej firmie nie poważnej ani złotówki żem na świnta nic nie dostal. Żem znowu zamiast sałatki miał w chacie mej suchy byp z solą. Nie pozdrawiam

@Judasz z Konstantynopola

Szanowny Panie Judaszu, wszystkie przelewy wyszły przed świętami, nie ma więc możliwości, żeby nie miał Pan wypłaty na święta. My jednak przesyłamy pozdrowienia, nawet do dalekiego Konstantynopola ;)

@Baal

Ostatni przelew mam od kolegi 10zł a przedostatni od was 3,450. A na bożonarodzeniowe święta tez ani złotówki nie dostałem.

Czy można liczyć w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT na prywatną opiekę medyczną?

Genia

WAP nie posiada prywatnej opieki medycznej. Pytałam o to też kiedyś.

Izabela

Byłam zatrudniona za pośrednictwem Wlkp Agencję Pracy przez 6 m-cy. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w bardzo miłej atmosferze,otrzymałam wszystkie informacje odnośnie stanowiska i warunków pracy . A następnego dnia odbyło się umówione spotkanie we firmie ,w której miałam podjąć pracę.Przez cały okres miałam kontakt mailowy ,bądź telefoniczny z Agencją.Wynagrodzenie wpływało zgodnie z ustaleniami i na czas. Bardzo dziękuję Wszystkim pracownikom Agencji za współprace.

Justyna

Witam, czy w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT są obecnie jakieś wolne stanowiska pracy? Zastanawiam się na jakie można obecnie kandydować oraz jakie trzeba spełniać warunki. Polecacie wysyłać swoje CV do firmy czy wcześniejszy z nimi kontakt w tej sprawie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

Baal

Tak, w biurze Wielkopolskiej Agencji Pracy przy ul. Warszawskiej 39 w Poznaniu.

Firma zabiera 50% pensji u pracowników, i to będzie wiadomo tylko kiedy będziesz chciał iść z tej pracy, zatrudnia na stanowiska, praca na których jest niebiezpieczną dla życia. Czekać na pieniędzy za pierwszy miesiąc trzeba półtora miesiącu, w dzień kiedy oni powinni już być na koncie, nic niema

Baal

Jedyne potrącenie jakie każdorazowo przewiduje firma to 2 zł za przelew. Wszystkie kary uwzględnione są w podpisywanym przez pracowników regulaminie i szczegółowo omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej. Żadna z nich nie przewiduje też obcięcia połowy pensji. W żadnej ze współpracujących z Agencją firm, pracownicy nie świadczą prac groźnych dla zdrowa i życia. Jeśli spotkała Pana taka sytuacja to prosimy o kontakt mailowy pod adresem kontakt[małpa]wapt.pl i natychmiast wyjaśnimy tę sprawę.

U
@Baal

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej umówiono, ze za godzinę są otrzymane 17zł, a później nawet 17.50, informacja o prace różni się od rzeczywistości, kiedy okazuje się ze pracownik mysi robić najbardziej ciężka pracę, kiedy ludzi, pracujące tam całe życie robią łatwiejszą. Praca szkodzi zdrowiu. Po skończeniu pracy okazuje się ze wychodzi na 1000 złotych mniej, to znaczy nie 17 zł/god, a około 12, czekać na nich trzeba 2 tygodni, w dzień kiedy pieniędzy maja być wypłacone, ich po prostu niema

Dawid

Pan Marek jest konkretny i o to chodzi. Zostałem oddelegowany w fajne miejsce i jestem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT - Poznań

• Jak się pracuje w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

Zobacz opinie na temat firmy Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

Kandydaci do pracy w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT
2.6/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Warszawska 39
    61-028 Poznań