Opinie o Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT w Poznań

counter
3 85 75 5 1
Zawiedziona Nowy wpis

Ludzie pracujący w agencji pracy są tak samo nie odpowiedzialni jak ludzie których zatrudniają pod dana firmę. Nie odbierają telefonów i nie przychodzą na umówione spotkania.

Baal Nowy wpis

Jeśli ktoś miał podobną sytuację to firma zachęca do kontaktu (kontakt@wapt.pl) i indywidualnie wyjaśnia sprawę.

Pytanie Nowy wpis

Jaka atmosfera jest między działami w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

Baal Nowy wpis
@Pytanie

Agencja nie ma działów, wynajmuje pracowników do różnych firm. Atmosfera różni się w zależności od firmy, ale ogólnie jest raczej dobra.

Olga

Zastanawiam się czy są szanse na prace w firmie? Wiecie czy firma potrzebuje pracowników i na jakie stanowisko?

Joachim

@nie wiem Dobry pracodawca, ale z pewnością nie dla wszystkich bo trzeba pokazać chęci do pracy.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

Inny
@Pytanie

Obecnie pracuję w dwóch firmach i poza ustalonym wynagrodzeniem nie otrzymuję nic dodatkowego

nie wiem

Zdecydowanie najgorsza agencja z którą miałem do czynienia.Nie dość że pracownice mało ogarnięte to i wciskają bajeczki podczas rozmów o pracę.Jeżeli chodzi o wypłatę na umowie o zlecenie to musicie poczekać do 30-go.NIE POLECAM

@nie wiem

Ale chyba na zleceniu to jest standard, że najpierw wystawiasz rachunek i potem czekasz na wypłatę. Wcześniej @Były i aktualny pracownik pisał, że maksymalnie 21 dni, naprawdę u Ciebie było aż tak źle? Zastanawiam się nad tą ofertą: https://www.wapt.pl/oferty/biuro-mosina--jezyk-niemiecki/ i jestem ciekawa premii, ale na nią chyba WAP nie ma wpływu.

nie wiem
@Agata

To nie jest standard .Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem.I problem jest taki ,że gdzie indziej dostajesz wypłatę w określonym dniu,a tutaj dostajesz 21dni po podpisaniu rachunku,czyli np.od zakończenia umowy czekasz więcej niż miesiąc na wynagrodzenie.Ja tam bym nie szukał u nich pracy,wolę inne agencji niż ta gdzie te babki w biurze i ich zachowanie to jakiś dramat

Spalony

Zrekrutowali mnie do dobrej pracy, wszystko ok.

@Spalony

To miło, że Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT spełniła Twoje oczekiwania. A na czym polega Twoja praca? Powiedz proszę coś więcej.

TakNie1
Były i aktualny pracownik

Na zleceniówce jest długi okres wypłaty i trzeba do tego przywyknąć. Najpierw około 11 dnia miesiąca trzeba podpisać rachunek i mają później 3 tygodnie na wypłatę. Dostawałem z reguły w drugim tygodniu, ale zdarzyło się dwa razy, że pieniądze były na koncie dopiero 21 dnia. Na plus na pewno stawki i ostatecznie też na plus kontakt z dziewczynami z biura, pomimo początkowej spiny. Na umowie o pracę nie ma już żadnych problemów z wypłatą, pieniądze są zawsze do 10 dnia miesiąca, także teraz jestem bardzo zadowolony.

zxcvbnm

Dokładnie, żenada, wieczne czekanie na wypłatę, jeszcze trzeba się upominać, bo co ich obchodzą terminy zawarte w umowie.

Elżbieta
@zxcvbnm

przecież w umowie masz napisane 21 dni od podpisania rachunku.. Rada: Czytaj umowy. Czytaj ze zrozumieniem.

Nst

Żenada.

Tak1Nie2
Anatol

Dzięki swojemu profesjonalizmowi agencja otrzymała dużo dobrych opinii w tym jako dobry pracodawca.

Tak3Nie3
Najgorsza agencja

Zdecydowanie nie polecam. Zapis w umowie powinien brzmieć "płatność po minimum 2 tygodniach, albo 3 dni po terminie". Pisanie "DO 21 dni" jest jawnym wprowadzaniem w błąd - skoro się nie zdarza płacenie po tygodni to trzeba by napisać "od 2 do 3 tygodni". Podejście do pracownika? Kpina. Można dzwonić po dwóch tygodniach czekania by zorientować się, w który dzień planują przwlew i usłyszy się "jutro albo w przyszłym tygodniu". Jak ktoś lubi być traktowany jak pachołek to polecam, jak ktoś lubi loterię i brak informacji o dokładnym terminie wypłaty - też polecam. W przeciwnym wypadku jest masa lepszych agencji.

Tak3Nie

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Ola N.

Pisałam to już na Googlu – agencja jest rzetelna i uczciwa, ale trzeba uważać co się podpisuje. Wypłata jest do trzech tygodni od podpisania rachunku, więc no mamy ją jakoś pod koniec przyszłego miesiąca, z tym trzeba się liczyć. Z drugiej strony babki z obsługi o tym mówią i ostrzegają jeszcze przed podpisaniem umowy, więc to nie jest tak, że sprawa przemilczana. Po prostu tak to wygląda. Na plus na pewno stawki, nie ma żadnego wyzysku, no i dobry kontakt z babkami z obsługi. Podsumowując – polecam, choć jak każda agencja nie są wolni od mankamentów.

Tak9Nie1

sajmon

Chciałbym podzielić się opinią na temat pracy przez WAPT. Była to moja pierwsza i jak najbardziej trafiona agencja. Moja przygoda z tą agencją rozpoczęła się w lipcu 2015 r. i trwała ponad rok. Dobry hajs w wakacje i wolne dni w trakcie studiów dziennych. W "sezonie"chodziłem do pracy w Baranowie, a poza sezonem koło Tarnowa Podgórnego. Wszystko przebiegało zgodnie z tym co deklarowałem co do dyspozycyjności, a kilkakrotnie same Panie szły mi na rękę tak, aby obie strony mogły być zadowolone. Kasa wypłacana w okolicach 10-go (możliwość przyspieszenia nie była ). Jeżeli nie odwalało się maniany w postaci nie poinformowania o przyjściu do pracy, współpraca przebiegała bez zarzutów. A jedynym powodem dla którego musiałem zrezygnować to inna praca na warunkach zatrudnienia o pracę ;)

Tak5Nie1
Xo

zgodze się z opiniami, proszę się już 2tydz o pieniądze, co dzwonię twierdzą ze przelew jest realizowany jestem ciekawa gdzie. Dziwne ze niektóre osoby już dawno dostaly. Nie wspomnę już ze maja problem żeby odebrać telefon albo odpisać na SMS.

Agata

Wiecie coś na temat aktualnych ofert pracy w Poznaniu? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT? Czy pracodawca oferuje umowę zlecenie? Informacje te będą przydatne dla osób zainteresowanych ofertami pracy. Ułatwi to podjęcie decyzji o ewentualnym zatrudnieniu.

Kris

Tragedia gorszej agencji nie widzialem a pracowalem w wielu . Kase trzymaja dlugo do 28 a I pracowalem 3 dni w nowym miesiacu I nie wyplacili za to a juz nie chce mi sie z nimi gadac niech sobie zjedza te pieniadze (usunięte przez administratora) bez zasad

Patryk

Pracuje w kaem za posrednictwem wapu. Wypłaty są realizowane mniej więcej do 21 bo zdarza się że jest kilka dni później, raz miałem tylko wczesniej 19 tego. Ale generalnie kasa zawsze wpływa no i 14 zł za godzinę do rączki jest spoko. plusem też elastyczność jest.

TakNie1

Krytyk 123456789

Najgorsza z możliwych agencji pracy.. nie wywiązują się z umowy tzn wypłata do 21 każdego miesiąca a tu ku**a trzeba się prosić o swoją wypłatę.. nie wykonują swoich zadań tak, jak powinni .. nie powiadamiają pracowników o ważnych sprawach związanych z konkretnie daną osobą.. Porażka przez długi czas znosiłem tą wypłatę tak późno ale już nie wytrzymałem.. Mówią przyjdź 11 na rozliczenie to dostaniesz jako jeden z pierwszych (usunięte przez administratora) prawda !! Rozczarowałem się bardzo tą agencją i nie polecam nikomu z nimi współpracować chyba że zmienią się pracownicy lub ich podejścia do wykonywanych obowiązków...

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT
3/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Warszawska 39