Opinie o Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

Wiktoria Nowy wpis

Piszecie, że ta agencja jest profesjonalna. Ogólnie też szukam pracy. W jakim czasie z ich pomocą przeważnie udaje się ją znaleźć? Pytam, bo potrzebowałabym czegoś jak najszybciej.

Pytanie Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

Praca Nowy wpis
@Pytanie

To zależy gdzie będziesz pracować. W jakiej firmie i na jakim stanowisku?

Sławek

Agencja w pełni profesjonalna, Wszystko OK, Dobry kontakt. Polecam i Pozdrawiam

logo firmy Regionalny Kierownik Sprzedaży
Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna
(22 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca: Fryzjer męski / barber - nowy salon w centrum Poznania!
Strefa Pasji Kamila Siedlewska
(2 opinie)
logo firmy Spedytor operacyjny
Poznań
FreshQ Transport Sp. z o.o. Sp. K.
(13 opinii)
logo firmy Przedstawiciel handlowy - branża rolnicza
LAB V SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aplikuj na wiele ofert
Franciszek
Kandydat

Szkoda, że strona internetowa nie jest na bieżąco aktualizowana o aktualne oferty pracy.

Judasz z Konstantynopola

Ja już se nie hapie na WAPie bo żeście oszusty wredne, rok w tej firmie nie poważnej ani złotówki żem na świnta nic nie dostal. Żem znowu zamiast sałatki miał w chacie mej suchy byp z solą. Nie pozdrawiam

@Judasz z Konstantynopola

Szanowny Panie Judaszu, wszystkie przelewy wyszły przed świętami, nie ma więc możliwości, żeby nie miał Pan wypłaty na święta. My jednak przesyłamy pozdrowienia, nawet do dalekiego Konstantynopola ;)

@Baal

Ostatni przelew mam od kolegi 10zł a przedostatni od was 3,450. A na bożonarodzeniowe święta tez ani złotówki nie dostałem.

Czy można liczyć w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT na prywatną opiekę medyczną?

Genia
@Pytanie

WAP nie posiada prywatnej opieki medycznej. Pytałam o to też kiedyś.

Izabela

Byłam zatrudniona za pośrednictwem Wlkp Agencję Pracy przez 6 m-cy. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w bardzo miłej atmosferze,otrzymałam wszystkie informacje odnośnie stanowiska i warunków pracy . A następnego dnia odbyło się umówione spotkanie we firmie ,w której miałam podjąć pracę.Przez cały okres miałam kontakt mailowy ,bądź telefoniczny z Agencją.Wynagrodzenie wpływało zgodnie z ustaleniami i na czas. Bardzo dziękuję Wszystkim pracownikom Agencji za współprace.

Justyna

Witam, czy w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT są obecnie jakieś wolne stanowiska pracy? Zastanawiam się na jakie można obecnie kandydować oraz jakie trzeba spełniać warunki. Polecacie wysyłać swoje CV do firmy czy wcześniejszy z nimi kontakt w tej sprawie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

@Pytanie

Tak, w biurze Wielkopolskiej Agencji Pracy przy ul. Warszawskiej 39 w Poznaniu.

Firma zabiera 50% pensji u pracowników, i to będzie wiadomo tylko kiedy będziesz chciał iść z tej pracy, zatrudnia na stanowiska, praca na których jest niebiezpieczną dla życia. Czekać na pieniędzy za pierwszy miesiąc trzeba półtora miesiącu, w dzień kiedy oni powinni już być na koncie, nic niema

@anonim

Jedyne potrącenie jakie każdorazowo przewiduje firma to 2 zł za przelew. Wszystkie kary uwzględnione są w podpisywanym przez pracowników regulaminie i szczegółowo omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej. Żadna z nich nie przewiduje też obcięcia połowy pensji. W żadnej ze współpracujących z Agencją firm, pracownicy nie świadczą prac groźnych dla zdrowa i życia. Jeśli spotkała Pana taka sytuacja to prosimy o kontakt mailowy pod adresem kontakt[małpa]wapt.pl i natychmiast wyjaśnimy tę sprawę.

U
@Baal

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej umówiono, ze za godzinę są otrzymane 17zł, a później nawet 17.50, informacja o prace różni się od rzeczywistości, kiedy okazuje się ze pracownik mysi robić najbardziej ciężka pracę, kiedy ludzi, pracujące tam całe życie robią łatwiejszą. Praca szkodzi zdrowiu. Po skończeniu pracy okazuje się ze wychodzi na 1000 złotych mniej, to znaczy nie 17 zł/god, a około 12, czekać na nich trzeba 2 tygodni, w dzień kiedy pieniędzy maja być wypłacone, ich po prostu niema

Dawid

Pan Marek jest konkretny i o to chodzi. Zostałem oddelegowany w fajne miejsce i jestem zadowolony.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Pytanie

W zależności od oferty i możliwości klienta. W przypadku niektórych ofert już od pierwszego dnia proponujemy umowę o pracę tymczasową.

Zawiedziona

Ludzie pracujący w agencji pracy są tak samo nie odpowiedzialni jak ludzie których zatrudniają pod dana firmę. Nie odbierają telefonów i nie przychodzą na umówione spotkania.

Baal

Jeśli ktoś miał podobną sytuację to firma zachęca do kontaktu (kontakt@wapt.pl) i indywidualnie wyjaśnia sprawę.

Jaka atmosfera jest między działami w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

@Pytanie

Agencja nie ma działów, wynajmuje pracowników do różnych firm. Atmosfera różni się w zależności od firmy, ale ogólnie jest raczej dobra.

Olga

Zastanawiam się czy są szanse na prace w firmie? Wiecie czy firma potrzebuje pracowników i na jakie stanowisko?

Joachim

@nie wiem Dobry pracodawca, ale z pewnością nie dla wszystkich bo trzeba pokazać chęci do pracy.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

Inny
@Pytanie

Obecnie pracuję w dwóch firmach i poza ustalonym wynagrodzeniem nie otrzymuję nic dodatkowego

nie wiem

Zdecydowanie najgorsza agencja z którą miałem do czynienia.Nie dość że pracownice mało ogarnięte to i wciskają bajeczki podczas rozmów o pracę.Jeżeli chodzi o wypłatę na umowie o zlecenie to musicie poczekać do 30-go.NIE POLECAM

Agata
@nie wiem

Ale chyba na zleceniu to jest standard, że najpierw wystawiasz rachunek i potem czekasz na wypłatę. Wcześniej @Były i aktualny pracownik pisał, że maksymalnie 21 dni, naprawdę u Ciebie było aż tak źle? Zastanawiam się nad tą ofertą: https://www.wapt.pl/oferty/biuro-mosina--jezyk-niemiecki/ i jestem ciekawa premii, ale na nią chyba WAP nie ma wpływu.

nie wiem
@Agata

To nie jest standard .Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem.I problem jest taki ,że gdzie indziej dostajesz wypłatę w określonym dniu,a tutaj dostajesz 21dni po podpisaniu rachunku,czyli np.od zakończenia umowy czekasz więcej niż miesiąc na wynagrodzenie.Ja tam bym nie szukał u nich pracy,wolę inne agencji niż ta gdzie te babki w biurze i ich zachowanie to jakiś dramat

Spalony

Zrekrutowali mnie do dobrej pracy, wszystko ok.

Agata
@Spalony

To miło, że Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT spełniła Twoje oczekiwania. A na czym polega Twoja praca? Powiedz proszę coś więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

Zobacz opinie na temat firmy Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT?

Kandydaci do pracy w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT
2.6/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Warszawska 39
    61-028 Poznań
  • NIP: 7822322667 KRS: 0000234302

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT