Opinie o Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT w Poznań

Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT
3 85 64 5 1
Spalony Nowy wpis
Nazwa działu: Rekrutacja

Zrekrutowali mnie do dobrej pracy, wszystko ok.

Agata Nowy wpis
@Spalony

To miło, że Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT spełniła Twoje oczekiwania. A na czym polega Twoja praca? Powiedz proszę coś więcej.

TakNie
Były i aktualny pracownik Nowy wpis

Na zleceniówce jest długi okres wypłaty i trzeba do tego przywyknąć. Najpierw około 11 dnia miesiąca trzeba podpisać rachunek i mają później 3 tygodnie na wypłatę. Dostawałem z reguły w drugim tygodniu, ale zdarzyło się dwa razy, że pieniądze były na koncie dopiero 21 dnia. Na plus na pewno stawki i ostatecznie też na plus kontakt z dziewczynami z biura, pomimo początkowej spiny. Na umowie o pracę nie ma już żadnych problemów z wypłatą, pieniądze są zawsze do 10 dnia miesiąca, także teraz jestem bardzo zadowolony.

zxcvbnm

Dokładnie, żenada, wieczne czekanie na wypłatę, jeszcze trzeba się upominać, bo co ich obchodzą terminy zawarte w umowie.

Elżbieta Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@zxcvbnm

przecież w umowie masz napisane 21 dni od podpisania rachunku.. Rada: Czytaj umowy. Czytaj ze zrozumieniem.

Nst

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Anatol

Dzięki swojemu profesjonalizmowi agencja otrzymała dużo dobrych opinii w tym jako dobry pracodawca.

Tak3Nie2
Najgorsza agencja

Zdecydowanie nie polecam. Zapis w umowie powinien brzmieć "płatność po minimum 2 tygodniach, albo 3 dni po terminie". Pisanie "DO 21 dni" jest jawnym wprowadzaniem w błąd - skoro się nie zdarza płacenie po tygodni to trzeba by napisać "od 2 do 3 tygodni". Podejście do pracownika? Kpina. Można dzwonić po dwóch tygodniach czekania by zorientować się, w który dzień planują przwlew i usłyszy się "jutro albo w przyszłym tygodniu". Jak ktoś lubi być traktowany jak pachołek to polecam, jak ktoś lubi loterię i brak informacji o dokładnym terminie wypłaty - też polecam. W przeciwnym wypadku jest masa lepszych agencji.

Tak2Nie

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Ola N.

Pisałam to już na Googlu – agencja jest rzetelna i uczciwa, ale trzeba uważać co się podpisuje. Wypłata jest do trzech tygodni od podpisania rachunku, więc no mamy ją jakoś pod koniec przyszłego miesiąca, z tym trzeba się liczyć. Z drugiej strony babki z obsługi o tym mówią i ostrzegają jeszcze przed podpisaniem umowy, więc to nie jest tak, że sprawa przemilczana. Po prostu tak to wygląda. Na plus na pewno stawki, nie ma żadnego wyzysku, no i dobry kontakt z babkami z obsługi. Podsumowując – polecam, choć jak każda agencja nie są wolni od mankamentów.

Tak8Nie1

sajmon

Chciałbym podzielić się opinią na temat pracy przez WAPT. Była to moja pierwsza i jak najbardziej trafiona agencja. Moja przygoda z tą agencją rozpoczęła się w lipcu 2015 r. i trwała ponad rok. Dobry hajs w wakacje i wolne dni w trakcie studiów dziennych. W "sezonie"chodziłem do pracy w Baranowie, a poza sezonem koło Tarnowa Podgórnego. Wszystko przebiegało zgodnie z tym co deklarowałem co do dyspozycyjności, a kilkakrotnie same Panie szły mi na rękę tak, aby obie strony mogły być zadowolone. Kasa wypłacana w okolicach 10-go (możliwość przyspieszenia nie była ). Jeżeli nie odwalało się maniany w postaci nie poinformowania o przyjściu do pracy, współpraca przebiegała bez zarzutów. A jedynym powodem dla którego musiałem zrezygnować to inna praca na warunkach zatrudnienia o pracę ;)

Tak4Nie1
Xo

zgodze się z opiniami, proszę się już 2tydz o pieniądze, co dzwonię twierdzą ze przelew jest realizowany jestem ciekawa gdzie. Dziwne ze niektóre osoby już dawno dostaly. Nie wspomnę już ze maja problem żeby odebrać telefon albo odpisać na SMS.

Agata

Wiecie coś na temat aktualnych ofert pracy w Poznaniu? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT? Czy pracodawca oferuje umowę zlecenie? Informacje te będą przydatne dla osób zainteresowanych ofertami pracy. Ułatwi to podjęcie decyzji o ewentualnym zatrudnieniu.

Kris

Tragedia gorszej agencji nie widzialem a pracowalem w wielu . Kase trzymaja dlugo do 28 a I pracowalem 3 dni w nowym miesiacu I nie wyplacili za to a juz nie chce mi sie z nimi gadac niech sobie zjedza te pieniadze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez zasad

Patryk

Pracuje w kaem za posrednictwem wapu. Wypłaty są realizowane mniej więcej do 21 bo zdarza się że jest kilka dni później, raz miałem tylko wczesniej 19 tego. Ale generalnie kasa zawsze wpływa no i 14 zł za godzinę do rączki jest spoko. plusem też elastyczność jest.

Krytyk 123456789

Najgorsza z możliwych agencji pracy.. nie wywiązują się z umowy tzn wypłata do 21 każdego miesiąca a tu ku**a trzeba się prosić o swoją wypłatę.. nie wykonują swoich zadań tak, jak powinni .. nie powiadamiają pracowników o ważnych sprawach związanych z konkretnie daną osobą.. Porażka przez długi czas znosiłem tą wypłatę tak późno ale już nie wytrzymałem.. Mówią przyjdź 11 na rozliczenie to dostaniesz jako jeden z pierwszych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda !! Rozczarowałem się bardzo tą agencją i nie polecam nikomu z nimi współpracować chyba że zmienią się pracownicy lub ich podejścia do wykonywanych obowiązków...

Tak2Nie

nick

Tylko nie WAP i nie CGS .... - Zarobisz 1000 zł bo będą cię tylko potrzebować na nocki, praca na dzionkach i popołudniówkach jest zawłaszczona dla stałych pracowników którzy dorabiają sobie do renty !!!! - Najcięższa praca, nie ma tryfy ulgowej i w dodatku na akord / godzinę w nocy. - Wypłata z półtora miesięcznym poślizgiem - 15 min przerwy tylko - Ukraina pizga - Niemiły menager Omijać szerokim łukiem .....

rfe

@Albert pracowales czemu czas przeszly? przeciez jezeli Ci sie tam dobrze pracowało to mogles tam zostac zwlaszcza ze tutaj faktycznie duzo dobrych opinii

Albert

Pracowałem przez nich kilka razy, dobra i uczciwa Firma Polecam !

Anka

Agencja w porządku ;) fajne oferty, dobre stawki !

adamos

jedna z lepszych Agencji ; polecam !

Tomasz

Zdarzyło mi się raz pracować przez tą Agencję i szczerze mogę ją polecić. Miłe Panie w biurze,dosyć dużo ofert pracy szczególnie dla studentów i stawki nie należą do najniższych.

Adam

Agencja zdecydowanie na plus !!

Anka

Pracowałam przez tą Agencję parę miesięcy, proponują dość dobre stawki. Czasami zdarzały się małe opóźnienia wypłaty, jednak to jest jedyny minus tak więc mogę ją polecić.

Adrian

Agencja zdecydowanie godna polecenia . W każdej sprawie można się dogadać, dość dobre warunki współpracy, stawki zdecydowanie wyższe niż w innych agencjach.

Adam

fatalna agencja

NN

Kpina? Kpina to malo powiedziane. Bardzo,ale to bardzo nie polecam tej agencji. Na rozmowie wszystko swietnie i fajnie,super stawki, od razu umowa, nastepnie po 1dniu pracy juz nie potrzebują, nie spelnia sie krytrium. To dlaczego taki podmiat jak agencja pracy wespecjalizowany w hr zle prowadzi rekrutacje.Jak się podobno nie nadawalam to po co podpisali ze mna umowe? Naprawde prosze was abyscie sie wiele razy zastanowili. Nie polecam! Tylko wydalam pienidze na wszystkie dojazdy i czas.

Pracownica

Dlaczego Pani Pauliny już nie ma?

negatyw

Nie polecam mają opóźnienia w wypłatach o miesiąc. za pierwszy razem pieniądze miałem 22na koncie a w obecnym mamy 26 a ja jeszcze nie dostałem przelewu a miła kobieta z biura jak z łaski odpowiada że może będą w tym tygodniu jeszcze a jeśli nie to do cholery kiedy ?? to jest jakaś piramida finansowa !!

Ktoś

Fatalna firma zrezygnowałam z pracy i kasy nie widzę.dzwoniłam do nich i mówili ze może na początku miesiąca będzie ;/ Fatalne podejście . nie polecam

Tak1Nie1

TakNie

Nie muszą tłuamczyć bo wysyłają zgodnie z terminem w umowie.. dodatkowo mówią że orientacyjnie pomiędzy 15 a 25 jest "kumulacja" tylko raz to jest np. 17 a raz 24. A stawki nie są złe 9-10zł netto/h ostatnio dla dzienniaków mieli nawet 14netto/h ale gdzies za poznaniem.

Tak1Nie

Wap raczej na plus. Mogliby mieć więcej fajnych ofert ciągle pytam czy są jakieś lepsze a oni że nieee. ale na samą współpracę nie można narzekać. wypła z agencji zawsze jest. Szkoda że nie ma konkretnego terminu np. 20 wypłata bo raz przeleją 17 a raz 25 i weź tu coś planuj. Pani Justyna i Paulina z agencji to młode sztunie ale w miare miłe i ogarniają. Pani J. ma 2 twarze jest miła ale jak się wkurzy to jest ostra.

Zostaw opinię o Wielkopolska Agencja Pracy Tymczasowej WAPT - Poznań

Chcę opublikować: