Opinie o Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH w Bernau

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH w Bernau

Janek

Praca w firmie Accurat mnie nie zawiodła. Jestem zadowolony z podejścia do pracownika, jak i samego wynagrodzenia. Jedynym minusem jest późny czas wypłaty - ok. 18 dnia każdego miesiąca.

Były pracownil

Firma porażka straszni (usunięte przez administratora) nie polecam trzeba by było zebrać się i wytoczyć im proces zbiorowy zolle już są poinformowane o ich przekrelach i fałszywy naliczaniach wypłat

@Były pracownil

Bardzo chętnie dołączymy do procesu

Mała
@Były pracownil

(usunięte przez administratora) zwalniają,kombinują, na 108 godz pracy,150 na drugie konto ,jak coś wam nie pasuje do sądu nie bać się oddadzą ze łzami w oczach co do centa ,jak wszyscy będą im popuszczali dalej będą zerować na was ,miałam sprawę w sądzie no i wygrałam a tak straszyli nie bać to są wasze zarobione pieniądze anie ich NIE DAWAC SIE OSZUKIWAC są inne prace

Ziko
@Były pracownil

Witam właśnie też mam problem bo za dwa dni przepracowane nie wypłacili mi ani grosza.. pisałem groziłem i cisza...

Trod

Okradaja z pieniedzy na wypłacie....kombinuja....burdel w firmie, nie dowiaduja się jak rozliczać godziny, dziadostwo.....jeśli chodzi o prace to nie narzekam, ale jesli chodzi o funkcjonowanie biura tej firmy to nie ma tego słynnego niemieckiego rygoru....może dlatego że polaczki tam siedzą :P

@Trod

Gdzie pracujesz?

hanka

Jak z pracą w maja mobel?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Pracownik magazynu w Chemnitz

Firma wytwarzająca rowery poszukuje pracowników magazynu ze znajomością języka niemieckiego do pracy w Chemnitz. Praca na pełen etat, niemiecka umowa o pracę, darmowe zakwaterowanie. Stawka ok. 1300 Euro/Netto.
Kontakt telefoniczny pod numerem tel.: +49 371 334 93 090 lub mailowy: alicja.stec-bogucka@accurat.eu.
niwaznejakinick

Bałagan na firmie, brak organizacji, czasem brakuje zajecia, pary pracujące razem czyli kumoterstwo i nepotyzm. Plus niemcy ze wschodu czyli lenie i chamy, chca zeby polak za nich zrobił pracę. Czesi to podobne buraki na tej firmie.

Arek

Witam, pracuje lub pracował ktoś na produkcji rowerów w Chemnitz? Jakieś opinie?

@Arek

Pracuje już prawie miesiąc i praca nie jest zła. Wiadomo, że trzeba się nauczyć pracy w tempie (czas na linii zależy od modelu). Bywają modele i po 123 sekundy na etap. W etapie musisz wykonać pewne czynności i przekazujesz rower dalej, aż na końcu trafi do kartonu. Linie są różne i różnice widać w produkcji. Przeciętnie wykonuje się 120-220 rowerów na zmianę w zależności od linii. Jest także przed produkcja na każdej linii oraz osobne działy. Ogólnie jest ok, ale trzeba się przyzwyczaić do tempa. Wypłaty jeszcze nie mam, więc nie wiem jak płacą. Powodzenia szukającym.

@dzambo pracujesz, że się wypowiadasz? Sama pracuję i nie nazekam.

@Arek

Kiedyś było warto tam pracować.

@Arek

Kiedyś było warto tam pracować.

Ha ha to znaczy kiedy?

Piekna

Niestety zawiodłam się na firmie . Nie sa wypłacalni, nie zrobili badan na koronawirusa . Pierwsze dni pracownicy są mili poczym zmienia się to o 360°. Nie polecam tej firmy z tego względu ze strata czasu a wyplaty brak .

@Piekna

Nie rozumiem dlaczego nie wypłacili... U mnie nie było problemu. I faktycznie ludzie z początku są mili, ale później robią wszystko aby uprzykrzyć Tobie życie... Pewnie oczekują że zrezygnujesz i będą mieli kolejnych pracowników z głowy. Boją się że ich "wygryziesz" ze stanowiska... Umiesz lepiej od nich, to Ciebie gnębią... Z takim ludźmi nie da się współpracować... Wiem bo dobrze się znałem na pracy, ale nie szło im dogodzić... Sam się zwolniłem, bo szkoda nerwów....

Jaki jest wkład kierownictwa ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pandora

Firma ok, ale ludzie pracujący w firmach, to (usunięte przez administratora) Nie specjalnie interesowała się pracownikami podczas zatrudnienie... Chyba, że coś chcieli, to zawsze trzeba było szybko odpowiadać... Taki jest standard ostatnio każdej agencji zatrudnienia....

Przez przypadek dzis trafilam na ta strone i jestem w szoku co tu widze. Ja osobiscie pracuje w Bautzen od zeszlego roku a dokladnie 10.2018. Pracuje na produkcji w 1 zakladzie od poczatku i ponad rok nie mam problemu z chorobowym czy z wyplata czy z urlopem czy z czym kolwiek. Malo tego teraz 10.2019 przechodze na stale do zakladu i nikt tez nie robi problemu. Jezeli chodzi o sama prace to jak wszedzie trzeba poprostu pracowac i miec checi a nie jak sie wszedzie slyszy tylko kazdy ma cos do powiedzenia, plotki sieje i kombinuje z chorobowym. Gdybym zasugerowala sie tymi opiniami pewnie nie mialabym teraz pracy i pracowalabym w PL za najnizsza. Pozdrawiam narzekaczy. Lepiej wezcie sie za prace niz bzdury opowiadac.

Marylka
@Marta

Pani Marto czy możemy porozmawiać odnośnie pracy, mój email (usunięte przez administratora) Będę ogromnie wdzięczna.

Wiola
@Marta

Witam, mogę zadać kilka pytań odnośnie agencji Accurat? Proszę o kontakt wiolja123@wp.pl

Rozczarowany

Nie polecam tej agencji. Obiecują inna pracę niż jest na miejscu. Praca w fabryce rowerów to jedna wielka nerwówka w tłoku pracowników, w gorącu i wśród złośliwych niemców.

Gosc
@Rozczarowany

Potwierdzam,przez telefon obiecują gruszki na wierzbie,na miejscu zupełnie co innego

Pracownik produkcji w Chemnitz

Firma wytwarzająca rowery poszukuje pracowników produkcyjnych ze znajomością języka niemieckiego do pracy w Chemnitz. Praca na pełen etat, niemiecka umowa o pracę, darmowe zakwaterowanie. Stawka ok. 1300 Euro/Netto.

Zapraszam do kontaktu!

Aktualność
Firma w Niemczech na Bawariiposzukuje pracownikow produkcji do pracy przy obyludze maszyny , branza metalowa, niemiecka umowa o prace, praca na pelet etat, wynagrodzenie 9,10 Eur na h, mozliwosc pracownia rowniez w godznach nadliczbowych. Zakwaterowanie w Pensjonacie w niedalekiej odleglosci od pracy
Kontakt telefoniczny: 00493741 281 58 80
Paula

Pracuję w firmie Diamant przez Accurat już pewien czas i jestem zadowolona. Bardzo dobrze mi się współpracuje.

Potwierdzam,atmosfera na rowerach z winy Polaków bardzo kiepska, pozatym linki nie mają swojego tępa-prędkości i brygadzisci podkręcają sobie szybkość jaką se chcą a np na magazynie totalna ściema, robią sobie co chcą, to samo na kołach, chodzą se jak chcą a kto pracuje na kierownicach to robi się z nich złodziei i nie robów byleby się ich pozbyć bo niby tak fajnie tam jest, że innym gul skacze z zazdrości. Wszystko przez Polaków którzy tam pracują bo strasznie psują atmosferę i donoszą na swoich rodaków. Podsumowując - NIE POLECAM NIKOMU!!!! Marcin były pracownik - sam się zwolniłem, powód polacy tam pracujący!!!! Pozdrawiam i jeszcze raz, NIE POLECAM!!!

Xxxx

Nie polecam pracy na produkcji rowerów. Praca bardzo ciężka, taśma leci za szybko, człowiek przy człowieku nie ma miejsca, atmosfera nerwowa, kilku Polaków stoi i Tobą "rządzi", a Ty musisz robić. Jak minute z przerwy się spóźnisz od razu upomnienie, ciągłe pośpieszanie i pouczanie o normach.

Pracuje tam 7 rok

Firma jest jak w komentarzach kręci kombinuje jeśli ma się stała umowę i pracuje powyżej 2 lat to nie problem nie zapłacą to na chorobowe 4 tyg. Jeśli są jakieś problemy z zaliczeniem wypłat urlopów czy innych rzeczy trzeba mieć ubezpieczenie na adwokata nie kosztuje to dużo A jak dostaną pismo od niego to przepraszają chcą rozmawiać i płacą trzeba z nimi krótko i nie dyskutować tylko działać jeśli raz się sparza i zobaczą ze nie ma z kimś żartów to później jest ok ;-)

Pracowałem przez tego pośrednika i jestem średnio zadowolony ze współpracy, gdy oni czegoś potrzebują to wtedy są bardzo mili, ale gdy pracownik ma sprawę do nich, to ciężko jest się dodzwonić, nieodbierają telefonów, nioddzwaniają, kontakt jest ograniczony. Pensja naliczana zawsze jest na niekorzyść pracownika. Firma nieprofesjonalna i niekompetentna na poziomie Arwy itp. Są lepsze Agencje Pracy. Niepolecam

Mamtyop

Cała prawda (usunięte przez administratora) mi nawet nie zapłacili za 60 h harówy a kontakt tylko przez e- maila z Pania Agnieszka Malak która ściemnia a pieniądze bierze do własnej kieszeni

Marian z Plauen

Witam kradną ludzi pieniądze dzwonisz Niemcy zwalaja na Polaków Polacy umywaja ręce co to za (usunięte przez administratora) ludzie Accurat to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) pisze bo to prawda 1000 euro zarobisz jak oni Cie zwołania to masz 0 euro bo kara ich za co kara barany pytam tak firma Accurat działa w Niemczech co usuwacie komonetarze bo prawda boli oby za was Zoll się wziol inspekcja pracy i ta firma poszła z torbami na ludziach się dorabiacie wstyd i (usunięte przez administratora)

@Marian z Plauen

Szanowny Panie G. przykro nam ze musimy publicznie napisac to ale Pan wybrał taką formę komunikacji . Pan swoimi problemami z alkoholem naraził naszą firmę na duże szkody. Sprawa jest zgłoszona na Policji i z tego co nam wiadomo poszukują Pana, dlatego radzimy Panu zgłosić się do najbliższego komisariatu na terenie Niemiec. Oczernające nas opinie również zostaną przekazane również odpowiednim służbą. Bardzo nam przykro że tak niedobrze potoczyła się sprawa.

Mamtyop
@Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH

Wszystko co napisał Pan powyżej to cała prawda okradacie ludzi nawet marnych paru groszy nie można od was się do prosic a Pani Agnieszka Malak to tak kręci aż szkoda słów najpierw nagabuje ludzi a potem ich okrada

BERNARD 39

Accurat Bautzen to złodziejska firma nie idzcie tam w ogóle ucinaja pensje za byle co robią problemy panie koordynatorka jak jestes p[otrzebny ok jak cos się dzieje ma cię w (usunięte przez administratora) okradli m nie z wypłaty ciuchów zeitkonta resztki urlopu STOP NIEUCZCIWYM AGENCJĄ

Brunett
@BERNARD 39

(usunięte przez administratora) Jak chcesz sie z nimi skontaktować w temacie wynagrodzenia to nie odbierają tel albo zwala na Berlin a jak już berlin nie pasuje to babka z biura gada na faceta facet na babkę i tak cały czas. Gubią się w swoich kłamstwach. Gdy przychodzi termin ostatniej wyplaty nie rozliczaja sie ze wszystkiego czyli nie wyplacaja pieniedzy z zeittkonta za urlop a nawet w moim przypadku nie wyplacili wcale pieniedzy. A tłumaczeniem ich jest to ze napewno pieniadze dojda napewno przelew byl zrobiony, ale niestety tak naprawde nie jest.Nie jest to firma godna polecenia. Nigdy nie mają czasu na to aby przyjechać porozmawiać z pracownikami mimo ich obietnic. Dużo by można tu wymieniać dlaczego nie polecam tej firmy.

Walery

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH - Bernau

• Jak się pracuje w Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 6 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH
2.1/5 Na podstawie 21 ocen.

Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH