Opinie o Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH w Bernau

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH w Bernau

Wormsy

Nie polecam accurat praca koło chemnitzn ... na magazynie pracują ludzi co di 10 nie potrafią liczyć. A 20 śrubek czy innych rzeczy zeby policzyc to za duzo lider potrafi klepac po (usunięte przez administratora) caluski i inne rzeczy im szybciej kogos podkablujesz tym jestes na lepszej pozycji pozniek nikt nie słucha ciebie. Nie musisz znac jezyka masz robic i nie gadac nie polecam im głupszy jestes tym masz lepiej

Workarms
@Paweł

Tak pawel dodać jeszcze trzeba ze odciagaja za mieszkanie. Kokosy jakies to nie sa tak jak ludzie pisza rozbieznosci z wypłatą rozne kontakt z pośrednikiem nie istnieje zyje w swoim swiecie daleko do profesjonalizmu. Praca nie jest najgorsza. Na magazynie nie robisz prawie nic, na produkcji zależy jak trafisz do wymiany posrednij może lepszy bedzie to będą lepiej rozwiazywane problemy póki co to dramat

Były pracownik Artur

Ja mam opinie dość mieszaną opinie - Napewno nie jest to praca stała jak wiele osób szuka i jak często to reklamuje agencja.Jasne są pracownicy co pracują po 1 lub 2 lata i nawet przechodzą na firme ale często to jest 3 do 6 miesięcy - są zwolnienia cykliczne w fabryce rowerów a tam głównie zatrudnia pracowników Accurant ( Okolice Chemitz ).Żeby było smieszniej nie ma wzorca na zwolnienia możesz zasuwać na fabryce robić wszystko co każą mówić po niemiecku i tak zwolnią Ciebie a zostawia lenia co wali co chwilę L4 i obija się w pracy.Szczescie tutaj to podstawa Ja pracowałam 3 miesiące i otrzymałem wypowiedzenie wraz z 40 osobami w czwartek a w piątek miałem już koniec pracy.Na szczęście szło się dogadać aby dłużej zostać w mieszkaniu i poszukać czegoś innego na miejscu Nie przyjemne jest to kiedy ktoś tak postępuje z ludźmi gdzie po czasie wiedzieliśmy że firma miała takie informacje wcześniej.Wiadomo to klient w tym przypadku fabryka rowerów Diamant zleciła zwolnic ludzi hurtem ale informacja taka mogła pójść dużo szybciej do pracowników. Na plus mieszkania - blisko pracy, jest możliwość dogadania się co do dojazdów z innymi.Pokoje jedno lub dwu osobowe.Okolica z dużą ilością sklepów i ładnych widokow.Sam standard ocenił bym za 6/10 ale wszystko potrzebne jest w mieszkaniu Wypłaty u mnie się zgadzały chodź wielu znajomych miało z tym problem i musieli wypisywać do agencji o uregulowanie kwoty.Dla mnie to dziwne aby w tych czasach tak próbować ( oczywiście pewnie agencja powie że to pomyłka ) oskubać ludzi którzy zarabiaja max 1400/1500 euro. W danej fabryce rowerów też jest zaitkonto i wynosi ono - 150 godzin pamiętajcie o tym agencja o tym często nie mowi.Dopiero większe zarobki można liczyć po 6/7 miesiącu ( 1700/1800 ) jak na zbierasz zaitkonto.Takze mieszkanie jest płatne ( 100 euro ) co w tej kwocie zarobków teraz jak na to patrzę to słaby wyznacznik.Dieta to 10 euro na dzień co jest słaba kwota jak na pracownika na produkcji. U mnie przynajmiej na plus - kontakt z agencją mimo problemów bez większych trudności się dogadywałem ale wiem że nie każdy miał takie szczęścia więc tutaj ja sam nie mam nic do zarzucenia. Co do ludzi którzy są brani na fabrykę to jest średnio od normalnych osób które są dogadują się po ludzi z problemami i nałogami - Szczerze widać że agencja bierze jak leci nie patrząc na jakość pracownika to czasem się odbija na pracy Ja sam radzę pracownikom jeśli jest możliwość pracować w zespołach z małą ilością Polaków - Niestety za granicą mamy dziwna mentalność agresywna wobec siebie zamiast pracować i trzymać się razem.Ja sam po czasie byłem w zespole z kilkoma narodowościami i najlepsza ekipa jaka mogła byc Sama praca na fabryce rowerów nie jest ciężka nawet jak ktoś pakuje rowery ale częsty jest brak organizacji i ciągle zmiany stanowiska ( u mnie to było 10 razy inne miejsce ) dla mnie osobiście jest to słabe bo człowiek poznaje grupę ludzi na danym miejscu pracy już się zakoleguje i go przenoszą.Jasne możesz odmówić ale potem będzie to rodziło problemy.Na plus napewno że część załogi mówi po angielsku. Jeśli chcesz zacząć pracę w Niemczech i liczysz się z pracą tymczasowo spoko opcja dla ludzi blisko granicy ale na dłuższą metę napewno szukaj czegoś innego ucz się języka i rób uprawnienia na co kolwiek.

Artur

Aktualnie z kordynatorem Pania Kasią sie dogadasz w większości spraw ale sa problemy z wypłatami a jam takiej sytuacji nie miałem ale sporo osób ze mna pracujacych musiało potem to załatwiać i męczyć się.Dalsze problemy to głównie rózni ludzie w miejscu pracy mam tu na zatrudnianie hurtowe co odbija sie na jakości pracy i przedewszystkim brak stabilnosci pracy w ciagu jednego dnia masz wypowiedzenia i koniec.Poza tym rzucanie na wiele stanowsik pracy to też męczy po czasie

Porównuję właśnie dwie oferty. chodzi o prace na tym zakładzie w Chemnitz do montażu szaf sterowniczych. Piszą tam wprost, że monter i elektryk zarabiają po 16 euro od godziny. A testował ktoś na którym stanowisku może być ciężej? Nie wiem na co iść

Becia

Witam, czy ktoś pracuje koło Chemnitz i korzysta z kwatery? Jakie są warunki mieszkaniowe i pracy.

@Becia

Warunki mieszkaniowe średnie. Warunki pracy też szukaj lepszej pracy i firmy bo ta firma zdziera z ludzi kasę jest miła gdy zarabia na tobie nie polecam za te pieniądze musisz (usunięte przez administratora)

brum brum Nowy wpis
@Becia

kiedyś za mieszkanie nie trzabyło płacić ale się wycwanili i teraz pobierają z wypłaty 150 Euro za co, za łóżko i to w dodatku brudne, obszczane materace, pleśń bo tak to wygląda, nikogo nie interesuje z jakimi patusami jesteś na mieszkaniu dajcie se spokój oni na was zarabiają i wiecznie kasa sie nie zgadzała, szukam czegoś na własną rękę ale przy odchodnym wszystko sprawdze, byle do świąt a potem adios accurat sami składajcie te rowery!

Nie dla agencji pracy

Ludzie zatrudniajcie się w normalnych zakładach a nie tych agencjach, które tylko wykorzystują ludzi. Jest tyle firm w chemnitz które szukają ale tam trzeba pracować a nie chorować i szukać wymówek i znać język ale kto chce to tak zrobi. Ja miałem bardzo nieprzyjemne doświadczenie pracując na rowerach teraz pracuje na budowanie w dobrej firmie i jestem mega zadowolony.

Jerzy
@Nie dla agencji pracy

Ta praca na rowerach to z ramienia tej tu agencji zatrudnienia? Napiszesz przez co konkretnie się zraziłeś, czy poszło o kasę, o niezgodność oferty z realiami pracy, o zakwaterowanie?

do jurka Nowy wpis
@Jerzy

popieram, nie zatrudniajcie się w tej agencji accurat chemnitz, to parodia, wiecznie mi się nic nie zgadzało, dzwoniłęm pisałem, odwiedzałem biuro to ta co robi wypłaty ani razu do mnie nie wyszła, tylko inni chcieli mnie wyprosić bez jakiejkolwiek dyskusji, a ja umię niemiecki i to właśnie stanowiło problem. Oni nie lubią tam ludzi co się o swoje umieją upomnieć, żartują sobie z nas prostych pracowników, sam wiele razy słyszałem, zastanówcie się czy warto tam pracować. To z naszej pracy kaweczka w biurze i śmiechy na całego, a z tych mieszkań to ponoć jeszcze zarobek z nas mają, tak słzszałem od kolegów co poprzechodzili do firmy.

Elizka Nowy wpis

Opinia o montażu rowerów? A czy na tych szafach sterowniczych ktoś był może? teraz jest dostępna oferta i myślałam wstępnie czy by mój chłopak się nie wybral, bo wiem, że doświadczenie akurat ma a go wymagają. Niemiecki jako tako zna, raczej się dogada. A ile przy tym teraz zarobi? podesłać mu ofertę?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
bezimienny

Praca na rowerach spoko była, nie jakaś trudnach czy skomplikowana. Godziny były zawsze wyrabiane, chyba, że był np. jakiś problem z częściami to wysyłali do domu agencyjnych pracowników, a ci co pod firmą byli zostawali w pracy. Wiadomo, że o swoich się bardziej dba. Wypłaty jeśli się pracowało cały miesiąc to były bezproblemowo wypłacane, chyba że było się na chorobowym, to potrafili o tym zapomnieć i o te pieniądze trzeba było się dopominać. Jak proacowałeś wszystko się zgadzało i jak musiałeś się dopominać. Problem pojawił się, gdy w firmie zwolnili zwolnili wszytkich agecyjnych pracowników. Musiałeś się ciągle dopominąć, że nie zapłacili ci kranka, a tu urlopowych dni, a tu jeszcze czegoś innego. Zamiast całą wypłatę dostać za ostatni przepracowany miesiąc w następnym miesiącu. To musisz czekać na wypłacenie niedopłaconych pieniędzy kolejny miesiąć. A na sam koniec to ci jeszcze karę dadzą, bo niby musieli zdobić generalne sprzatanie w mieszkaniach, mimo że mieszkanie zdałeś czyste i posprzątane. Pani Kasia zawsze strarała się pomóc i rozwiązać problem, nawet po skończeniu współpracy.

Chcę aplikować jako elektryk, praca wyjazdowa do Niemiec. Stawka zaczyna się ponoć od 16,00€ Brutto/godz., tzn. negocjacje jeszcze są możliwe? A może po czasie dopiero, jak rośnie staż, da się coś więcej ugrać? Chętnie się dowiem jak to wygląda i czy trzeba kombinować własny dojazd na miejscu? Zagwozdkę też mam co do urlopu, piszą tam, że jest do 30 dni rocznie. Od czego ta liczba dni zależy, kto ten max. może dostać?

Były pracownik Artur

@Były pracownik Artur

Też pracowałem w tej fabryce. Im głupszy jesteś tym lepiej. Ja nie mam dobrej opinii na temat tej agencji. Pani Kasia jest tak fałszywa jak wskazuje jej kolor włosów. To prawda w czwartek dadzą Ci znać żebyś czasem nie zdążył pójść na chorobowe. Biorą kogo popadnie, po kryminale bez szkoły beż języka żadnych kryteriów. Zależy kto co oczekuje i jakie ma ambicje. Kiedy nie jesteś potrzebny mają cie gdzieś. Nie polecam ani tej agencji ani tej pracy. Jeśli ktoś jest inteligentny to znajdzie pracę z lepszymi ludźmi i na pewno pracę na dłuższy czas.

Gregory
@Były pracownik Artur

Dzięki że opisałeś jak to tutaj na rowerach w chemnitz wygląda, ja miałem niestety bardzo przykre doświadczenie w biurze, ta co robi wypłaty robi to wiecznie źle, już miałem dość kłótni, znam niemiecki i nie dam się (usunięte przez administratora)zreszta te praktyki stosowali tez wobec innych. Dzwoniłem pisałem byłem w biurze szkoda nerwów i czasu! Wiecznie wypłaty się nie zgadzały a ze się znam to nie pozwolę na cis takiego, pośredniczki nie będę komentował skoro tam siedzi i na to pozwala to nie dba o rodaków! Cieszę się, pracuje w niemieckiej firmie budowlanej, pogoda jest jaka jest, ale jestem doceniany i traktowany na równi z innymi niemieckimi pracownikami. Ludzie nie warto do accurat w chemnitz.

Mirek

Nie zgadzam się!Praca jak każda inna na produkcji,jeśli chodzi o panią Kasię to jest bardzo w porządku,zawsze pomoże w razie problemu,doradzi,podpowie

@Mirek

Ok a jakich problemów właśnie mogę się spodziewać? Ktoś napisał, że może być problem w wypłatach ( komuś się coś nie zgadzało) - jakie inne mogą wystąpić? Czy w każdej sprawie można liczyć na pomoc koordynatora?

Artur

Nicknicknick

Nie polecam pracy na rowerach. Jesteś nikim zwalniają kiedy chcą Polacy to jeden na drugiego gada karierowicze (usunięte przez administratora)i nic więcej linki robią rekordy za cukierka a wszyscy się cieszą śmiechu warte no i pośrednik pozostawia wiele do życzenia

Oluś
@Nicknicknick

W czym Cię pośrednik zawiódł? Bo mam właśnie przed oczami to ogłoszenie. Robota w Chemnitz. To byłe NRD, to jako pasjonat historii pozwiedzałbym sobie po pracy. Ale wracając do ogłoszenia, to piszą o stawce 13 euro brutto / godz + dodatek 8 euro netto dziennie. Do tego niemiecka umowa o pracę, mieszkanie 2 pokojowe z netem i robota na dwie zmiany z wolnymi weekendami. Czyżby coś z tego się nie zgadzało? Bo na końcu nawet napisali, że jest możliwość przejścia bezpośrednio pod pracodawcę po 9 m-cach. Co więc się stało, że Cię zwolnili?

Mirek
@Oluś

Witam! Szczerze polecam ,praca jest fajna choć wymagająca sporego wysiłku w zależności od stanowiska.Kontakt z panią Kasią bardzo na plus,zawsze pomocna i kompetentna

Haha
@Mirek

Kompetentną jak Ta cała (usunięte przez administratora) tam pracująca.... Brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika. Biorą beż wykształcenia języka beż niczego jak leci. Żadnych kryteriów

Były pracownik "Rowery koło Ch

Nie zatrudniajcie się w tej pseudo agencji. Nie będziecie dostawać tyle pieniędzy ile wypracowaliście. Kontakt z tą kobietą i (usunięte przez administratora) to istne nieporozumienie. Jeszcze Was będą obgadywać i stracicie pracę w ciągu miesiąca, może dwóch. Szkoda Waszych nerwow. Praca koło Chemnitz, rowery.

Basia
@Były pracownik "Rowery koło Ch

Hmm....a to ile sa w stanie odtrącić z wypłaty? Jakiego rzędu jest to kwota? I czy ktoś z pracowników próbował to wyjaśniać z koordynatorami dlaczego są mniejsze wypłaty, mimo że nie powinny? Może mają jakieś kary umowne?

Jako operator wózka widłowego jak często będę musiał na nockach robić? Powiem szczerze, że nie znoszę tego i wolałbym w ogóle nie pracować w nocy. No ale jak dopłacają to w porządku, można się przemęczyć, ile tam wychodzi za taką nockę? Czytałem w ogłoszeniu, że płacą ten dodatek.

Czy w firmie Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Pracownik Produkcji, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Czyli w ogóle nie ma premii? Czy dla wybranych coś dają dodatkowego? poza tym ciekawi mnie kwestia innych dodatków dla pracowników, jest jakiś pakiet socjalny?

Co tam dokładnie się robi przy tej pracy na produkcji przy montażu rowerów? W ogłoszeniu jakichś szczegółów nie podali, jestem ciekaw czy coś trudnego, bo akurat przy czymś takim robić nie miałem okazji jeszcze. Jak ktoś wie to niech da znać, dzięki.

Nie przywykłem do unikania kobiet, jednak w tym momencie kasa i praca bardziej mnie interesują. Ciężko te rowery się składa? Chodzi mi teraz o ogólne normy, jakie są do wyrobienia? One z małych części są? mam na myśli o to czy składasz totalnie od zera?

Jak często w Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 25 czerwca na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Mila

No jak to w czym, w pracy i doskonaleniu umiejętności. Bo jak tak napisali, to można sądzić, że pracownicy są szkoleni. Firma nie finansuje szkoleń np. z obsługi maszyn? Z pozyskania nowych kompetencji w pracy?

Kasasieniezgadza

Nie przyjmujcie się do tej agencji, po kilku miesiącach nadal nie wytłumaczyli i nie oddali należnych pieniędzy.

Klaudia

Złote góry, które były obiecywane zamieniły się w (usunięte przez administratora).. po wypłacie. Szkoda waszych nerwów.

@pani
@Klaudia

Gdzie pracowałaś w ktorym miejscu ?

O

Czy pracuje ktoś w grunheide na sortowni odpadów poprodukcyjnych? Chciałbym poznać opinie

Worker
@O

Witam Pracuje w tym miejscu. Co do samej pracy - jak najbardziej Ok, ale kontakt z pośrednikiem nie istnieje. Dzwoniłem, pisałem i nic. Nie licząc tego że w pierwszy dzień pracy nawet nie weszliśmy na teren zakładu. Wypłata całkiem inna niż kumpel, a mamy takie same warunki umowy (stawka i klasa podatkowa). Porażka

Natka
@Worker

Którego dnia miesiąca są wypłaty? I dlaczego jest różnica w wypłatach?

Wormsy

Aleksandra
@Wormsy

Może chociaż dla kasy warto tam iść? Płacą dobrze, albo dają pensje rynkowe? Fajnie jak dacie jakieś konkretne stawki.

Były Pracownik
@Wormsy

Dokładnie, szkoda że się jeszcze nie bzykaja na środku hali.. Zmieniają działy itd. Pasków z wypłaty nie dają, wynagrodzenie się nie zgadza. Tragedia w (usunięte przez administratora).

@Aleksandra

13,2 brutto plus śmieszna dieta w wysokości 8 euro za dzień..

Workarms
@Paweł

CzekamNaPieniadze

Uwaga na tę "agencje". Nie wystawiają pasków z wynagrodzenia niektórym osobom, dobre pytanie dlaczego. PIENIĄDZE przy wypłacie również się nie zgadzają, kwoty pomiędzy 200 a 300 euro, również zależy jak "rzucili kostką". Chyba, że wymyślili ukryte koszta z nieba. Każdy chce zobaczyć swój pasek. Koniec z okradaniem ludzi. Sprawa trafi do sądu pracy, jeżeli sprawa nie zostanie rozwiązana jak najszybciej oraz pieniądze nie zostaną wysłane. Za 10 dni, 589 euro? Ciekawe.

@CzekamNaPieniadze

9 dni roboczych oraz 1 święto narodowe. Brak zakwaterowania w agencji. (589e)

200 / 300 euro różnicy.

@CzekamNaPieniadze

Tzn, że nie którzy mają paski? Aaa, a w ogóle to kiedy wypłacają wypłaty?

Nikiminaj

Komunikacja z Panią Kasią to tragedia. Nie idzie się z Nią porozumieć, o wszystkim zapomina. Poziom rozmowy jest daleki od profesjonalizmu. Chyba przerasta ja zakres obowiązków. Już lepiej komunikuje się z Aleksem bezpośrednio. Już wcześniejsza Pani Alicja była bardziej kompetentna.

Natalia

Nie polecam accurat w Chemnitz. Zatrudniają najgorszy sort Polaków, jeśli znasz w miarę dobrze język i rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki, to zawistne polaczki zjedzą cię i podkabluja za nic przy pierwszej lepszej okazji. Praca na magazynie to totalna ściema, ludzie pracujący tam stoją w kółku jakby byli na spotkaniu towarzyskim, zamiast zająć się pracą to zajmują się plotkami a ludzie na produkcji muszą robić jak w (usunięte przez administratora) za takie same pieniądze. Zatrudniają najgorszy sort który mogą łatwo okantowac a jak już ktoś pilnuje swoich spraw finansowych to kończy się ich uprzejmość. Zero pomocy, zero wsparcia, są mili jak podpisujesz z nimi umowę a jak już coś nie idzie po ich myśli to pokazują swoje prawdziwe oblicze.. Może byłaby inna specyfika pracy, gdyby zatrudniali normalnych ludzi a nie samą patologię. Nie polecam i odradzam, jest wiele innych firm które podchodzą z szacunkiem do pracownika a w tej firmie maja cię tylko za pionka. Nie ty to nastepny.

@Natalia

Właśnie chce zacząć pracę w tej firmie i już nie wiem... (usunięte przez administratora) wszędzie może się trafić, raczej się tego nie ominie. Chodzi mi o samą pracę, czy ciężko, czy atmosfera jest ok, itp.

Natalia
@Becia

Atmosfera tragiczna z winy Polaków tam pracujących, wstyd żeby własni rodacy tak kablowali. Albo są dla ciebie mili, a za plecami obrabiaja ci tylek. Magazyn ściema, a na produkcji trzeba się narobić. Zależy gdzie trafisz. I trzeba uważać na współlokatorów bo accurat nie przejmuje się tym czy masz jakieś problemy na mieszkaniu czy nie. Będzie przestój zaś wszystkich pozwalniaja jak leci.

Zostaw merytoryczną opinię o Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH - Bernau

• Jak się pracuje w Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 6 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH
2.1/5 Na podstawie 21 ocen.

Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH