Helper cpp

Opinie o Helper cpp

bb

jestem zadowolony.firma jest super!!!!!!!!!!

Kazimierz
@bb 16.07.2014 23:22
jestem zadowolony.firma jest super!!!!!!!!!!

ale w czym super, bo z tej opinii nic nie wynika.. to jakbym powiedział ,że prezydent jest gut... Co piękne panie tam pracują.. super to nie jest żadna opinia..

Oszukana
@Kazimierz 31.07.2017 15:36

panienka z Helpera udziela odpowiedzi o firmie. HAhahahahahahaa

Mietek

Nie jestem zadowolona z prowadzenia sprawy . Rozliczyli się ze mną nie dali wyroku a po roku , sąd wezwał mnie do uiszczenia niezapłaconych kosztów. I jak tu można mówić o rzetelności firmy. Swoja działkę, wzięli, mecenasowi zapłacili i mnie nikt nie poinformował, że należy wpłacić pieniądze do sądu, choć umowa była taka,że wszystkie opłaty wpłaca Helper a jak wygrają to potrącają wszystko co zainwestowali , te koszty też zainwestowali w sądzie bo musieli wpłacić bo by sprawa nie ruszyła. A po roku sąd upomniał się ,że powinienem wpłacić i jakie było moje zdziwienie. Ani mecenas ani Helper nie dali mi wyroku i nie powiedzieli, że koszty procesu mam wpłacić

prawnik

Polecam. Rzetelna analiza każdej szkody. Profesjonalizm na pozasądowym i sądowym etapie odzyskiwania odszkodowania. Dla młodych prawników okazja do zdobycia cennych umiejętności.

bajka
@prawnik 09.02.2016 11:05

Bzdury.. Nic podobnego umawiają się na 28% plus Vat23% a więc łącznie ok.35% od sumy wygranej wraz z odsetkami i mówią,że dają mecenasa ..jak przychodzi do sprawy na korytarzy stoi mecenas i daje do podpisania pełnomocnictwo do reprezentacji w takim razie są to koszty w procentach ok.48% sumy wygranej .W takim razie po co mi firma Helper skoro za te a nawet mniejsze pieniądze poprowadzi mi mecenas a nie dwóch darmozjadów na mojej krwawicy..

Wypadek

Firma Helper przejeła mnie po innej Firmie która za bardzo olewała moją sprawe....jestem zadowolony bo za złamaną nogę i miednice dostałem prawie 40 koła....i w dodatku wzięli tylko 20 % a firma E..O 30% więc róznica jest:)

Bajka
@Wypadek 09.05.2014 19:32

Kłamiesz bo ja miałam u nich sprawę o zlamana nogę i wzięli 33%

Zostaw opinię o Helper cpp - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helper cpp