Tadlen

Zielona Wieś

Tadlen

Opinie o Tadlen

Sławomir

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat warunków zatrudnienia w tej firmie. Czy Waszym zdaniem warto planować swoją przyszłość zawodową z Tadlen? Nie znalazłem nowych ogłoszeń rekrutacyjnych ale być może wiecie czy aktualnie można tam liczyć na wakat? Zapraszam do komentowania.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się wynagrodzenia w Tadlen?

tadek

Cos zaczyna sie kiepsko robic w firmie

eddy

a Ty co o niej wiesz konkretnego @tadek?? Jaką umowę podpisują z pracownikiem, cy można liczyć na jakieś sensowne zarobki i czy wpływają na konto regularnie??

tadek

firma tad-len jest najwiekszym i najlepszym pracodawca w rejonie super atmosfera i zarobki zapraszam goraco

cyc

co wy wiecie psełdo pracownicy ostatnio szef ufundował wycieczke zagraniczna dla pracowników i co mi powiecie może nie byliscie ??

annim

uciekaj puki możesz horror i zgroza po prostu tragedia (usunięte przez administratora)

annim

tam nigdy się nie zmieni

rolnik

Znowu zbliżają się święta.Szef zrobi zebranie podzieli się opłatkiem, postawi lampkę szampana i wręczy koperty z kasą 50 zł. I znowu zobaczę ten grymas na twarzy pracowników który mówi co ja mam kupić za to całe 50 zł. jednym słowem żenada i rozpacz. Brak czci i honoru ze strony pracodawcy. OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spawacz

Nie polecam nikomu tam podjąć pracy.Średnia płaca na godzine to 8 zł. 90% ludzi pracuje na czarno-są to rolnicy z okolicznych wiosek. Panuje tam bałagan (usunięte przez administratora)

wlkp

Szkoda gadać firma woła o pomstę do nieba o warunkach pracy nie wspomnę odradzam komukolwiek tam pracować

Zostaw opinię o Tadlen - Zielona Wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tadlen