Opinie o NU SKIN w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy NU SKIN, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NU SKIN o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NU SKIN w Warszawa

Dada

Spróbowałam i niestety się rozczarowałam jak mogę coś reklamować swoją twarzą produkt którego nie używałam i zachwalać że jest dobry nie rozumie tego.malo tego pod danym postem zwerbowane koleżanki z firmy które też sprzedają produkty danej firmy zachwalają lajkuja robią sztuczny tłok aby był ruch w komentarzach żenada .szybko zrezygnowałam.

marzena

jestem w tej firmie od 2 lat, nigdy nie miałam szansy tyle zarobić w żadnej inne pracy, nie musiałam nic zainwestować, pracuję uczciwie, tak jak każdy na świecie, wszyscy jesteśmy sprzedawcami usług, produktów i każda firma jak coś produkuje to chce sprzedać. Hotel chce noclegi, rolnik żywność, barmanka piwo, biuro turystyczne wycieczkę, a banki kredyty. Tu produkty są bardzo wysokiej jakości. Co mnie przekonało? Zero inwestycji !! Miałam różne biznesy wcześniej własne i zawsze musiałam inwestować bardzo dużo kasy na początek a zyski różnie to bywało. Co jeszcze? Praca gdziekolwiek jestem i niezależnie gdzie jestem, i to ja decyduję ile czasu poświęcę na pracę . Internet i telefon mam ze sobą zawsze. Najwyżej zarobię mniej, ale to będzie mój wybór. Zarobić się da, jeśli pracujesz. Czy warto? Dla mnie bardzo, a czas i tak przeleci, można oglądać kolejny serial a tu zbudować sobie biznes międzynarodowy. Twoja decyzja co zrobisz ze swoim czasem i życiem. A dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz. Jak będziesz leżeć i narzekać to nic się w Twoim życiu nie zmieni. Nie oceniaj jak nie znasz, to jest moja zasada, którą kieruję się od wielu lat.

Roxy

Kolejna firma która tworzy piramidę finansowa! Wiadomo góra zarabia, dół zapierajnicza żeby góra szalała! Padnie jak wszystkie inne MLM ! Kosmetyki dobre ale ceny na pewno nie dla Polaków! Jakość dobra ale można kupić taniej w Polsce równie dobre produkty! Firma sekta która robi w głowie miss masz ! W końcu z tego żyje!

Malgosia
Klient

Pastę kupiłam u koleżanki z czystej ciekawości gdyż się przewija na Facebook ???? Lepszej nigdy nie miałam a wiele probowalam by pozbyć się nawracającego kamienia Ale pasta to jedno Z ciekawości czytałam dalej o firmie Badania kliniczne itp urządzenia galwaniczne o których słyszałam same plusy Aż trafiłam na Petardę !!! Czemu Wy nie trąbicie o tym skanerze ??? Przeciez to tak zaawansowana technologia, ze nikt czegoś takiego nie posiada prócz Was !! Sama bym chciała mieć takie urzadzenie w swoim gabinecie Dlaczego nikt o tym nie mówi ?? Skaner składników karotenoidów to jest poprostu sztos jak dla mnie I od wyedy zrozumiałam, ze to Naprawdę innowacyjna technologicznie firma naukowo- badawcza Nikt kto się zna na dietetyce i kosmeteologi Wam nie powie ze byle co sprzedajecie

Ja

Niestety urządzenia to bubel...niby jak prąd ma przechodzić przez plastik. Straciłam tylko pieniądze. Nie polecam.

Izzzzzzz
@Ja

A kupiłaś na allegro czy alliecpres czy u dystrybutora.?

@Izzzzzzz

Z autoryzowanej strony NuSkin

@Ja

Przez chromowana powłokę które robisz zabieg .... plastikowa to jest wokół a Nasadka czy powłoką w żelazkach jest chromowana i przez mokra reke jest przewodzenie prądu.... czasem jak jest za mało produktu to czujemy takie mrowienie . Więc zlitujcie się nie wypisujcie bzdur ????

Ania Nowy wpis
@Izzzzzzz

Są takie na AliExpress ?

Klient

Nie polecam urządzeń Nu skin. Miałam żelazko do twarzy i do ciała. Przy stosowaniu na twarz wystąpiło mi zapalenie pod oczami od serum peptydowego, skończyło się u lekarza!!! Odstawiłam żelazko do twarzy, ale dałam szanse żelazku do ciała. Stosowałam 6 miesięcy regularnie, zero efektów. Pieniądze wyrzucone w błoto na urządzenie jak i na bardzo drogie żele które trzeba mieć by żelazko działało, przez 6 miesięcy kupiłam 6 żeli do żelazka (w niebieskim opakowaniu) i 6 żeli do smarowania po zabiegu (w białym). Łącznie wydałam dodatkowo ponad 2 tysiące zł na same kosmetyki bo są mało wydajne. Porażka. Miałabym już za te pieniądze zabiegi w salonie kosmetycznym. Niestety wierzyłam ze to żelazko choć trochę pomoże. Nie polecam

Karolina
@Marta

Żelazko to można kupić w Media Markt ????

Ee
@Karolina

Nie. Najlepiej u dystrybutora . Jeżeli Potrzbeuje Pani więcej informacji to zapraszam do kontaktu

@Marta

Też żałuję tyle straconej kasy. Żelazko do twarzy to kawałek nic nie wartego plastiku. Po pół roku stosowania wraz z zaleconymi kosmetykami nie było widać żadnej pozytywnej zmiany. Wręcz przeciwnie. Na szczęście wszystko udało się naprawić używając odpowiednich serum peptydowych, kwasów i witamin.

gosia
@Ee

a dlaczego ma nie kupowac

Kama
@Marta

Kto Pani kazał używać takie kilogramy produktów? Ja używałam samej emulsji w Białej tubce to na całe ciało miałam na 3 miesiące i nie jestem chudziną ????

@Kama

Pani używała tego przez kilka miesięcy, stąd taka ilość (według zaleceń NuSkin). Pani używała pewnie zgodnie z zaleceniami producenta / konsultantek. To oni zgodnie twierdzą, że bez tych kosmetyków nie będzie efektu.a prawda jest taka, że czy z ich kosmetykami czy bez nich, to i tak nie działa niestety.

Gość
@Marta

Golvanic Body ujędrnia skórę, regeneruje, pomaga rozbić cellulit i skórkę pomarańczową. Niestety nie będzie efektów jak nie dbamy o dietę i się nie nawadniamy. On ma wspomagać, uelastyczniać, nie działać cuda jak codzinnie organizm otrzymuje kopa w postaci nieodpowiednio zbilansowanej diety. Polecam przeanalizować i wrócić do stosowania, wtedy będą efekty.

Tak jest
@Gość

Dokładnie Gosiu. W badaniach klinicznych wystarczy zobaczyć odsetek osób zadowolonych i wyniki właśnie poprawy skóry brzucha, uda , ramion i pośladków. Tak jest wszystko czarno na białym. Testowali to zwykli ludzie - czyli tak jak wszędzie są wykonywane badania kliniczne na grupach ludzi. Są wnioski ludzi , opinie osób które prawidłowo stosowały działającym sprzętem. A jeśli nie prawidłowo się stosuje, nie nawadnia organizmu to nie ma jak zadziałać prąd galwaniczny. A jeśli urządzenie jest popsute to piszemy wniosek - sprzedawca i firma super się wywiązuje z tego , bo gdy jest uszkodzone to daje nowy sprzęt . tam jest kilka pytań np o przechowywanie sprzętu i konserwację tzn mycie. Bo też nie wolno go przechowywać w łazience i wilgotnych miejscach, nie myć pod wodą gdyż nie jest wodoodporny. No i używać specjalnych żeli które działają z tym sprzętem , również stworzonym przez tą samą firmę Nu skin. Wszystko jest że sobą kompatybilne , zsynchronizowane i odpowiednio naładowane ładunkami dodatnimi lub ujemnymi by miało szansę dotrzeć do głębszych warstw skóry i tam zagęszczać strukturę i zwiększać obrót komórkowy. By działać na celluit, wiotka skórę oraz zmniejszyć rozstępy .

Anna Nowy wpis
@Tak jest

Jak sprzęt, który kosztuje ciężkie pieniądze może być wadliwy?

Mała Nowy wpis
@Gość

Skórka pomarańczowa to potoczna nazwa cellulitu :) Jak dbasz o siebie, masz dobra dietę, dobre nawadnianie to nie potrzebujesz się wspomagać czymś co w sumie tak naprawdę nie działa, bo wszystko to jest właśnie zasługą odpowiedniego dbania o siebie. To z mojego własnego doświadczenia.

Mała Nowy wpis
@Tak jest

Kompatybilne żele naladowane ładunkami dodatnimi lub ujemnymi? :) :) większej bzdury nie slyszalam :) raczej chwyt firmy, żeby kupować ich produkty, bo z innymi nie będzie działać :)

Maya

Witam, serdecznie. Tak czytam co poniektore komentarze i az mi sie cos robi. Zazwyczaj nie komentuje takich postow ale tym razem nie wytrzymalam. Jestem posiadaczka kiku urzadzen z tej firmy i powiem szczerze ze nie moglam lepiej trafic. I nie mowie o tym tylko dla tego ze dla nich pracuje, poniewaz zanim zaczelam pracowac dla tej firmy zakupilam sprzet i kosmetyki. Zelazko do twarzy - Juz po 1 miesiacu zauwazylam zmiany, moja cera zrobila sie gladsza, jedrniejsza a glebokie zmarszczki zanikaja( i dodam iz nie jestem systematyczna osoba w uzywaniu wszelkiego rodzaju sprzetow, makijazu czy lekow) LumiSpa- Przepieknie oczyszcza moja twarz, ktora mialam wysypana prosakami i juz po miesiacu uzywania zauwazylam ze polowa zeszla, najwieciej ich mialam w okolicy ust i oczu. W odpowiedzi dla Pani ktora twierdzi ze zniszczyla twarz ta szczoteczka, mowie iz musiala Pani uzyc sprezetu z jakiejs innej firmy lub zeli, lub kupila pani szczoteczke ktora nie jest dostosowana do Pani cery..Moja cera byla bardzo sucha i wrazliwa(nadal jest) uzywam Lumisa dla cery wlasnie wrazliwejj i suchej i prosze mi uwierzyc nawet nic mi nie jest, wrecz przeciwnie. Zelazko do ciala, ktoro rowniez zakupilam zanim zaczelam pracowac dla nuskin, sprawilo ze moje rozstepy zanikly a naciagnieta skora po schudnieciu zmniejszyla sie o 10cm po dwu miesiecznym stosowaniu., o pascie do zebow juz nie wspomne. Jestem osoba bardzo trudna do zadowolenia jezeli chodzi o wlosy i sceptyczna na wszelakie nowinki, odkad uzywam szamponu i maski a uzywam od niedawna moje wlosy zaczely mniej wypadac, zrobily sie bardzij nawilzone i zaczely szybciej rosnac. Jak juz wczesniej wspomnialam zakupilam te prdukty zanim zaczelam pracowac dla firmy i wlasnie dzieki temu ze mialam widoczne zmiany z nimi sie zwiazalam. W odpowiedzi ktorejs z pan ze to piramida i (usunięte przez administratora) Nu Skin znajduje się w pierwszej piątce firm o średniej kapitalizacji na corocznej liście „100 najbardziej godnych zaufania firm” Forbes.com. Firma Nu Skin uzyskała wynik ryzyka księgowego i zarządzania (AGR) 96 na 100 i jest akredytowana przez Better Business Bureau. Co to jest? (Biuro Lepszego Biznesu-Dzięki wsparciu firm akredytowanych przez BBB, BBB pracują na rynku godnym zaufania, utrzymując standardy prawdziwej reklamy, badając i ujawniając oszustwa przeciwko konsumentom i firmom oraz dostarczając konsumentom informacje przed zakupem produktów i usług.) od 1986 r. i uzyskała ocenę A+, najwyższą dostępną. Firma ktora promuje produkty o zlej jakosci lub wciska klientom kit nie mogla by trafic do BBB, a w Stanach klienci sa bardzo na to uczuleni i jak tylko widza ze gdzies za rogiem czai sie (usunięte przez administratora) od razu sprawa idzie do sadu. Produkty tej firmy sa sprzedawane w wielu sklepach drogeryjnych, ale ich ceny sa o 50%-70% wyzsze. My na sile nikogo nie namawiamy do zakupu, to jest kwestia wyboru, a jezeli kogos nie stac na zakup nie musi. Zastanawia mnie tylko skad tyle jadu w ludziach i tylko po to aby komus dokopac. Pozdrawiam wszystkich serdenczie i prosze badzie milsi dla siebie, zycie jest zbyt krotkie...

@Maya

Piszę Pani, że nie jest systematyczna a już po miesiącu używania żelazka do twarzy zauważyła Pani różnicę a głębokie zmarszczki zaczęły znikać. Ja natomiast jestem bardzo systematyczną osoba, zwłaszcza, że liczę na osiągnięcie oczekiwanego / obiecywanego efektu. Używałam galvanic spa przez ponad 5 miesięcy. Na początku nawet sobie wmawiałam, że są widoczne zmiany, ale każde wspomnienie tego przy mężu wywoływało dziwny uśmiech na jego twarzy na i mówił tylko "no skoro tak twierdzisz... :)" Z przykrością muszę napisać, że dałam się nabrać jak dziecko na reklamę zabawki. Wydałam sporo pieniędzy na bezużyteczne moim zdaniem urzadzenie oraz ampułki i kremy do niego. Po tak długim czasie używania zmarszczka powinna się chociażby odrobinę spłycić. Tak samo z pastą do zębów. Poza fajnym smakiem, szału nie robi. Wcale nie daje lepszych efektów niż np charcoal czy elmex. Innych produktów nie mogę ocenić, gdyż po użyciu tych czterech powyższych postanowiłam sobie odpuść dalszą przygodę z NuSkin. Teraz na twarz stosuje serum z peptydami, do tego serum z witaminami i retinol, masuje twarz quartz face roller i już po kilku tygodniach różnica była widoczna NIE TYLKO DLA MNIE. Do tego o wiele taniej :)

@Zawiedziona

Więc trzeba reklamować sprzęt u dystrybutora u którego pani kupiła. Może jest zepsuty ? Jak mam klienta co ku nie działa to proszę o zdjęcia przed i po 3 miesiącach stosowania a wiem ile dany klient używa bo mam zapisane i wiem że używa bo dokupuje żele .. Więc wtedy jesteśmy w stanie na gwarancji 2 letniej napisać do biura o reklamacje i zwykle dają nowy sprzęt po przeanalizowaniu sytuacji. Każdy sprzęt może się popsuć czy to komputer, czy telewizor czy suszarka. Nic niezwykłego

Kuba
@Maya

Zauważyłem, ze podstawa w tej ukladance to słowa, ze z reguły nie komentuje, ale nie wytrzymalam, Nigdy wcześniej nie komentowałam, ale muszę powiedzieć ze bla bla, liderki wszytskich ucza tego samego

Mała
@Kuba

Jest dokładnie tak jak piszesz. Podejście psychologiczne, wyrachowanie i determinacja do zarobienia pare groszy za wszelką cenę...

Angelika
@Kuba

Zgadzam się niestety. Powielanie tych samych schematów, słów. Jak roboty. Przykro się na to patrzy. Dlatego szybko przestałam działać dla tej firmy i też wiem, że nigdy więcej tego typu struktur. Kosmetyki za taką cenę powinny mieć naprawdę dobry skład a jest tak tyle chemii na raz a klientki i same dystrybutorki mają często uczulenia ale nie wychodzi to na światło dzienne.

@Maya

Dokladnie ludzie są strasznie zawistni bo jeśli coś mi nie pasuje to nie kupuje. Ale to też nie znaczy że inna osoba nie będzie z tego produktu zadowolona...

Mon
Kandydat
@Maya

Hej , zakupilam Lumi spa w Norwegii bo tu mieszkam, po 10 miesiacach sie zepsul. I juz ponad miesiac czekam na reklamacje- podobno dostane nowy. Czy tak postepuje powazna firma?

gosia
@Maya

jak czytam to to zal mi was skoro to wszysttko jest takie super i głebokie zmarszczki znikaja to po co ta medycyna estetyczna powinna dawnoi splajtować a ona rosnie w siłe moje zdanie jest takie zadne urzadzenie nie zlikwiduje zmarszczek głebokich i nikt mnie nie przekona juz nie jedno probowałam

Isia
@Mon

Wymiana/wysyłka nowego sprzętu następuje odrazu po wypełnieniu maila. Bardzo szybko a 30 dni jest na wysłanie im zepsutego sprzętu. Dla mnie miłe rozczarowanie ze za ta debe nie wymieniają srobek itd tylko dają nowe!!!!

Magdalena
@Mon

Bardzo dziwne gdyż firma zareklamowane produkty wysyła wręcz natychmiastowo. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak długim oczekiwaniem na nowy produkt. Proszę skontaktować się z osobą u której Pani zakupiła i myślę że szybko uda rozwiązać się tą sytuacje .

Aska
@Maya

Czy to znaczy, że cudowną szczotka jest warta ok 400 zł. a firma w detalu bierze ponad 1100? Tak wynika z tego co Pani pisze. A jeśli to prawda, to jest to zwykła (usunięte przez administratora)

Psycholog
@Isia

Warte 50zł urządzenie nie warto naprawiać. Wysyła się nowe.

Dada

Renata
@Dada

Zdecydowanie nie należy promować produktu którego sie nie próbowało, ponieważ nie chodzi o opłaconą sztuczną reklamę tylko dzielenie sie swoim i sprawdzonymi rezultatami. Zatem trzeba najpierw wypróbowac i mieć swoje wrażenia i rezultaty, a dopiero potem można o produkcie opowiadać. Nie ma żadnych przeszkód aby przed reklamowaniem jakiegoś produktu go sprawdzić - no chyba szkoda komuś pieniędzy na zakup :-)

Ola
@Dada

Dokładnie tak jest dlatego to jest beznadziejaaa. Ludzie którzy maja hajs to mogą kupić tak jak wszędzie pakiet startowy wypróbować j wtedy mówić ze super jest ... Ale nie Każdego stać na to.. Wychwalanie produktu na piękne oczy to w tych czasach nie przejdzie....

@Dada

Dokładnie, klepią się po pleckach, zakładają grupy, prezentują nie swoje twarze....spotkania, warsztaty, posty widać że kopiuj wklej póki babki się nie wyuczą swojej taktyki...na pewno wszystkie mają DG ?bo drogie Panie o ile sprzedaż bluzki na allegro to żaden problem ale już sprzedawanie 20 past i żelazka do twarzy za parę setek to już podatki i ZUS...mało tego ostatnio widziałam ogłoszenie, że zaprasza się Panie na L4, nooooo zarobek nawet na pupie w domu to niedozwolony zarobek na zwolnieniu lekarskim. Skoro robią to przez net wszystko jest do znalezienia....Samych kosmetyków nie ocenię być może są dobre ale cała otoczka mało akceptowalna.

@Kinga

Właśnie tak jest dobrze mówisz .Tak robią kopiuj wklej i to jest praca (usunięte przez administratora) ? Dajcie spokój .A produkty to jak mowiłam wczesniej jasne ceny są porównywalne do urządzeń w sklepach w media expert czy coś ale np pomadka która maja za 150 zł czy iles jest nie warta swojej ceny oprucz ladnego koloru nie ma w niej nic szczególnego brudzi tak samo jak inne pomadki nie jest spektakularna jak na taka cenę albo żel do twarzy ponad 100 zł a pojemność masakra malutka buteleczka... Dajcie spokój... Ja rozumiem ze za jakość produktów się płaci ale te produkty są normalnie podobne do innych tańszych zamienników i o wiele lepszych

Regina
@andyy

A tak zapytam testowałaś produkty Nu skin że jesteś w stanie powiedzieć o zamiennikach lepszych od nich ? Dziwne właśnie robisz to co zarzucacie tym dziewczyną co to sprzedają

night
@Dada

pewnie market partner konkurencyjnej firmy - brawo!!! wszyscy atakujecie jednym stylem!

Beat@
@andyy

Z Twoich wypowiedzi można stwierdzić, że jesteś bardzo pesymistyczną osobą, nic Ci w życiu nie wychodzi, dlatego swoje niepowodzenia wylewasz pisząc (usunięte przez administratora) Żeby móc cokolwiek pisać o produkcie, trzeba to przetestować. Nie wierzę, że żaden produkt Ci nie podpasował. Wniosek nasuwa się jeden, zazdrość, że komuś coś wychodzi, a Ty czego się nie dotkniesz obracasz w niepowodzenie. Więcej otymizmu Ci życzę, a zobaczysz świat w lepszych kolorach.

@Dada

Spróbuj to się przekonasz ze świetne produkty ???? mając produkt można powiedzieć o nim dużo Nie mając ani jednego to ciezko uwierzyć W te wszystkie efekty, wiem bo tez tak miałam . A jak pokazuje swoje efekty Znajomi widza ze moja cera włosy się zmieniły na lepsze - to sami tez chcą wyprobowac - nie ma lepszej reklamy niż droga pantoflowa ???? Najlepiej sprzedać pare past by dostać za darmo pastę lub samoopalacz. Przetestowac i pokazać swój rezultat. Wiarygodnie, rzetelnie Ja tak właśnie pracuje już 2 lata Mam spory zespół i nigdy żadna osoba mi nie powiedziała ze daremne produkty lub ze daremna praca. Większość osób chce zwalniać się z etatu By moc się skupić na pracy w nu skin ???? Sama tez się zwolniłam ze swojej pracy. Dbasz o siebie i pokazujesz to innym Oraz pomagasz klientom by lepiej wyglądali , pomagasz ludziom by mieli godne życie , godny zarobek Nie miałam nigdy lepszej pracy. Ale nie każdy lubi tak pracować i tez potrafię to zrozumieć. Wiele osób boi się i nienawidzi latać a pilot to kocha. Tu tez nie każdy lubi klikać na telefonie z ludźmi. Trzeba lubić kontakt z ludźmi i mieć swoje własne zdanie , a nie słuchać innych którzy Będą hejtowac bo myślą ze to piramida itp itd Piramida jest w Polsce nielegalna A na giełdę tez nikt nie wpuszcza firm Które naja jakiekolwiek znamiona oszustwa lub piramidy. A prawdziwa piramida jest na etacie gdzie szary pracownik (usunięte przez administratora) na kierownika, kierownik na dyrektora A ten na prezesa który zarabia najwiecej Tyle w temacie ????????

Edyta
@Beat@

Też nie bardzo wierzyłam w działanie tych produktów. Od lat miałam problem z pękającymi piętami, nawet w lato chodziłam w skarpetkach, bo się wstydziłam. Trafiłam na zdjęcia super efektów po kremie do stóp, gdy zapytałam o cenę, to pomyślałam, o rany jaki drogi w porównaniu do tych co używałam wcześniej, ale zamówiłam, efekty super, po dwóch tygodniach stosowania głównie 1*dziennie, rzadko 2, byłam zachwycona, mój problem zniknął, skarpetki latem też.

Beti
@Dada

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Żelazko do ciała bardzo drogie ponad 2000 zł a do tego żele i emulsję trzeba kupować . Wszystko mnòstwo pieniędzy i zero efektòw. Nie dajcie się nabrać.

@Dada

Kłamstwo z tymi ich produktami nic nie działa ani żelazko do twarzy ani do ciała. Nie dajcie się nabrać bo tylko pieniądze stracicie. Na FB kłamią jakie to super efekty i jakieś zdjęcia przerobione wstawiają. Lajki dają tylko znajomi między sobą i ci którzy tam pracują. Cena do tego bardzo droga. (usunięte przez administratora)

Gosia
@Beti

A ja jestem bardzo zadowolona z efektów żelazka owszem jest drogie ale biorąc pod uwagę ile wydałam wcześniej na kremy na cellulit które nic tak na prawdę mi nie dały to uważam że warto było

Beti
@Beti

Jedno wielkie (usunięte przez administratora). To żelazko do ciała wogòle nie działa. Jak dasz prawdziwą złą opinię to administratorzy z fb kasują twoja opinię. Nie dajcie się nabrać. Zdjęcia są retuszowane. Opinie dają sami znajomi nie klienci którzy go używali. Ja też dałam się nabrać na to żelazko i straciłam tylko kupę kasy. Bądźcie ostrożni . Nie wierzcie w te bzdury

@Beti

Zgadzam się ta zabawka, czyli żelazko do ciała kompletnie nie działa. Ja również dałam się wrobić i tylko straciłam mnöstwo pieniędzy. Nie pozbyłam się celulitu i nie nabrałam takiej sköry pięknej jak pokazują na FB. Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo. (usunięte przez administratora)Dodam ,że produkty do żelazka drogie i na krótko starczają

Słońce 84
@Beti

Aby efekty były widoczne, trzeba regularnie stosować to urządzenie. Wiele osób tego nie robi, a później ma pretensje że efektów nie widać????

Ada
@Dada

Zgadzam się z opinią negatywną klientów. Te wszystkie produkty i urządzenia to jeden fałsz. Sama używałam kilku i się szczerze mocno rozczarowałam. Kompletnie nie działa nic to co wypisują na Facebooku administratorzy. Ceny z kosmosu i nie bądźcie naiwni. Kasują opinie pracownicy, żeby tylko wrobić klientów na kupno produktu. Piszą głupoty i ściemniają jakie to wszystko cudowne. Nie polecam z czystym sumieniem.

@Regina

Nie kupujcie tych produktów z nu skin. Mam znajomych ktòrzy wrobili się w kupno i bardzo żałowali. Odradzam zakup ich produktów bo to tylko naciągacze na pieniądze. Jestem w stanie zapłacić większe pieniądze ale chciałbym, że warte są swojej ceny a nie kupować coś co jest zwykłą ścianą.

wiola
@Beti

2200to cena producenta a ja go sprzedaje z mega promocja plus 5 kosmetykow gratis :) https://www.facebook.com/wioletta.first/ zapraszam do (usunięte przez administratora)

Ona
@Dada

Ale to twój wybór czy jesteś uczciwa i spróbujesz od tańszych rzeczy cos wypróbować i rekomendować czy ściemniać i polegac na opinii tylko innych. Nikt ci kłamać nie każe. W kazdym takim interesie tak jest czy to w Nu Skin czy Avon itd...

Ona
@Kasia

ja kupiłam i jestem zadowolona , wydawałam kupę kasy na kosmetyczki i efekty były takie same . W gruncie sprawy z żelazkiem teraz oszczędzam :) Masaż urządzeniem trzeba robić zgodnie z regułą masażu limfatycznego wtedy działa.

Mona lisa
@Dada

Dokladnie tak jak mówisz to niestety wszystko jest ustawione kolezanki podbijaja posty zeby były widoczne maja swoje forum ze zdjęciami i kazda wstawia tak samo konkursy... wygrałam paste której nigdy na oczy nie zobaczylam

Dotka
@Ada

Zgadzam sie z Toba uzywam od 5 miesiecy galvanik do twarzy i do ciala ,lumisia tez plus wszystkie kosmetyki -co moge powiedziec moja skora pod oczami tragedia zalamalam sie -nigdy wczesniej nie byla w tak zlym stanie

@Dada

Masz rację.Ja używałam żelazko regularnie przez cały rok i żadnych rezultatów.Zdecydowalam się iść do kliniki.Lifting ,zabieg w okolicy oczu i nici.Zaplacilam £400, które i tak mi rozłożono na dwa lata.Efect zgwsrancja na 5 lat Bez żadnych tam żelazek.Suma sumarum mc wpłata wychodzi mniej niż kupionego żelazko i żele plus corrector pod oczy.Tak więc podjęłam słuszną decyzję i jestem mega zadowolona.

@Dotka

Nie potrafię komuś wcisnąć kitu i spać spokojniej,że ktoś kupił i płaci i to niemałe pieniądze,a brak rezultatu.

@Słońce 84

Ja stosowałam regularnie przez cały rok.Sorki ale żadnych efektów.Zdecydowalam się na zabieg w klinice i mam gwarancję na 5lat.Jestem teraz usatysfakcjonowana.

@Regina

Tak korzystałam z nich i jedna wielka ściema. Pasta zawiera czynnik rakotwórczy

Xx
@Regina

Tak i mega ściema, żelazko do twarzy jest z plastiku i nie ma żadnego przewodzenia. Proszę sprawdzić tył urządzenia, pokryte folia

jaja
@Beat@

a ja nie wierzę w ten komentarz.

jaja
@Ja

serio?? jaki to składnik?

Ola
@Dada

Jak mozna wstawiac takie opinie jesli sie nie zna prokuktow i efektow? Tak! Nie zna! Bo jesli ktos regularnie uzywa galvanika widzą to wszyscy w kolo. Nie pracuje dla Nu Skin. Jestem uzytkowniczka. Znam sporo innych uzytkowniczek. Kazda zadowolona! Nad tymi zelami pracowali naukowcy. Jesli ktos zada sobie trud i poczyta o tej firmie oraz popyta wsrod innych uzytkownikow ( nie w internecie) to bedzie się wstydzil wystawiac takie zlosliwe i majace na celu wylacznie hejt komentarze.

@Edyta

To tez mój ulubiony krem do stóp. Zaden inny nie daje rady jak ten. Stosuję tez do suchych dłoni.

Dada dokładnie !!
@Dada

Uważam tak jak Ty .. Wchodzę do Rossman a ktoś mi chce wcisnąć produkt. Którego nawet nie używał i nawet nie zna składu i mi nie mówi jaki ma skład . Pytam się czy stosuje to co poleca przy kasie .. Jak można swoim nazwiskiem i twarzą polecać coś czego się nie próbowalo ??? Skandal Wchodzę do apteki . Pani mi coś poleca więc się pytam czy sana to stosowała że tak poleca ? Wchodzę do spożywczego i ktoś mi chce wcisnąć czekoladki, to pytam się czy smaczne a pani że niewie Skandal !!! Pw

Nie wierzę
@Dada dokładnie !!

Jako pracownik od 2 lat nie wierzę że ktoś stosuje systematycznie sprzęty co 3 dni Zrobił zdjęcia przed i po i nie ma efektów . Niektórzy nie wiedzą chyba o tym , że firma Jest ogromna i napewno będzie weryfikować takie wypowiedzi. (usunięte przez administratora) Istnieje coś takiego jak reklamacja , gwarancja 2 lata na sprzęt oraz coś takiego jak Kara za kłamstwa czyli POMÓWIENIA. Ulubione narzędzie dużych firm By ukrócić sztucznych hejterów i Osoby którym płacą za wydawanie złych opinii W Internecie. Jeśli komuś zależy na tym by sprawdzić wiarygodność produktów to odwołuje do badań naukowych i klinicznych.

@Nie wierzę

Totalne bzdury! Zrobiłam zdjęcia przed i po (po 5 miesiącach stosowania z ampułkami co 72 godziny i z kremem true face pomiędzy) I co ci mogę powiedzieć? nie ma żadnego po! Konsultantką radziła nawet stosować na jednej części twarzy żeby widzieć efekty. Totalna lipa! Pieniądze wyrzucone w błoto, a konsultantka tłumaczyła, że te urządzenia nie podlegają zwrotom, i że prawdopodobne nie mam trudną skórę. Naprawdę? Chyba żart I kompletnie nieprofesjonalny. Zresztą już nie jest konsultantką, chyba zrezygnowała (w każdym razie grupa zniknęła). Możesz sobie weryfikować co tylko chcesz. Znam co najmniej 10 niezadowolonych osób osobiście z bliskiego otoczenia, a setki z różnych grup, bo też wydały dużo pieniędzy i się zawiodły. Wkurza mnie to, że działacie jak sekta, wciągając do grup ludzi za jakieś darmowe produkty i dodajecie te same zdjęcia z jednej bazy (dlatego te wszystkie grupy wyglądają tak samo). Np strasznie pomarszczoną twarz a obok zdjęcia po kilku użyciach i cudo - co najmniej 5 lat mniej. Lub skóra na brzuchu naciągnięta jak po utracie 20 kg, a obok prawie płaski brzuch z dopisem week 6... Jasneeee.... Po co tak oszukiwać?

Dorota
@Dada

Hehe dobra ... nie w siedzoeniu gdzie się znajdę !’ Hehe tylko noe krzyczcie bo się zamek w sobie :) a reszta na panu

Moni
@Dada

Hmmm.... Ja testuje na sobie i szczerze polecam to co przetestuje jak nie widzę efektu nie promuje co się nie zdarzyło jescze produkty i technologie są takiej jakości że same się bronią

Ev
@Dada

Coś ten komentarz średnio po polsku. Przeczytała Pani te zdania bo to jakiś bełkot

Asia
@Dada

To trzeba było użyć. Sprawdzić. Zacząć trzeba od siebie najpierw

Iza
@Kasia

ja mam galvana do ciała, i żelu niebieskiego używałam już z 10 razy i nadal go mam. W zestawie który kupiłam są dwa ich opakowania, więc uważam że jest baaaaardzo wydajny :) Btw, ktoś wcześniej napisał że kupił za ponad 2 tyś..ja zapłaciłam mniej ;) A w zesatwie mam dodatkowo super peeling w mega butli, i krem po zabiegu. Osobiście jestem b.zadowolona z efektów, skóra po 1 gładsza, po 2 jędrna, pośladki uniesione, a o to mi chodziło!

@Dada

To nie prawda, jak możesz wypisywać takie bzdury jeśli nawet nie kupiłaś kosmetykow czy urządzeń. Wiesz zasada jest taka ze jeśli chcesz wyrazić swoją opinie to bądź uczciwa(usunięte przez administratora)

Emi
@Beti

@Beti też się dałam nabrać i nigdy więcej... Na dodatek dziewczyna u której zrobiłam zakupy nie chce uwzględnić mi reklamacji ponieważ używałam też innych żeli...(usunięte przez administratora)!!!

Tralala
@Beti

Drogie to wychodzą zabiegi u kosmetyczki, partia ciała po1 zabiegu i tak nie ma efektu Wow. Po kilku seriach np kriolipolizy na brzuch uda (całe uda) pośladki wydałem baaaardzo dużo kasy. Efekt był, ale nie Wow i tylko przez moment. Po galvanic jest całkiem inaczej. Wolę wydac 2000 niz 4000 i bez efektu. Kto nie spróbował żadnego kosmetyku lub urządzenia nie powinien się wypowiadac

Andzia
@Dada

Ja kupilam i jestem zachwycona, moja cera nabrała blasku, jest naprezona, było dla mnie bardzo ważne by znaleźć kosmetyku, które odświeża moją cerę, ponieważ nie maluje się i dlatego chciałam wyglądać pięknie. Kupiłam nawet gdyby były droższe :)

New
@Dada

Tam uważa się, że każdy może to robić. Tu mamy ewidentny przykład, że niestety nie. Potencjalny bussines partner powinien jednak mieć minimum wiedzy z zakresu marketingu lub chociaż potencjał by się uczyć. Po pierwsze jak działa taki biznes, po drugie zrozumieć środowisko w jakim prowadzi się działalność. Należało pojąć funkcjonowanie algorytmu FB, żeby zobaczyć jaki potencjał kryje się w tych pierwszych niezrozumiałych dla większości krokach i wytrwać. Ten tzw chaos i komentarze (jak pisze Dada) to bardzo przemyślane działania. Nie wzięły się z rękawa a efekty są potwierdzone, to działa ale niestety nie każdy ma zdolności intelektualne by ogarnąć fenomen tego zjawiska i dostrzec swoje szanse, możliwości są ogromne a wklad niewielki- nasz czas i zaangażowanie. Na pewno wytłumaczono każdemu nowemu na początku o co chodzi z promowaniem profilu, jeśli już tu ktoś nie zrozumie co to zasięg na FB. To klapa, szybko zrezygnuje i dobrze. To nie jest dla wszystkich. Takie moje skromne zdanie

Niedowierzam
@Emi

Przecież w tym wszystkim chodzi o specjalnie opatentiwane żele . Żele dzia ok aha a prądy galwaniczne doprowadzają je do skóry właściwej ❗❗❗ na Boga. Na każdym livie transmisji o tym mówię, a ludzie używają innych żeli i dziwią się że nie działa. Składniki żelu doprowadzane głęboko do warstw skóry dzięki urządzeniom zagęszczają ją dzięki czemu zmarszczki, blizny i rozstępy się spłycają, rozciągnięta skóra po ciąży i odchudzaniu też zagęszcza się i tym samym zmniejsza się jej nadmiar ❗ I to nie działa w parę dni. Wykonujemy zabiegi przez 5 minut na danej partii ciała co 3 dni , pijemy dużo wody i peeling jest konieczny By usunąć martwy naskórek ,by przeszły składniki głęboko. Składniki też zwiększają ogród komórkowy dzięki czemu celluit jest rozbijany. I u innych efekt będzie szybszy tak jak u mnie w parę zabiegów na pośladkach i o wiele lepsze, pełniejsze ,a na nogach celluit to wiele dłużej mi czasu potrzeba. A jeśli sprzęt jest zepsuty to reklamujemy go u dystrybutora u którego zakupiliśmy Na priv na Facebook na grupie z produktami danego dystrybutora . Bo Z aliexpres i allegro są usuwani ludzie na bieżąco ,gdyż to nie jest zgodne z zasadami sprzedaży bezpośredniej

Niedowierzam
@Niedowierzam

Żele Działają* Obrót komórkowy *

Fiona41
@Dada

Szkoda kasy .Próbowałam na mnie nie działają.

Iza
@Ja

Jeden wielki belkot. Polityka firmy masakra.Wstyd mi ze bralam w tym udzial.!!! Co do jakość kosmetykow..... I tak usuna......

logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
Roxy

Beata
@Roxy

MLM (multilevel marketing) nie jest piramidą finansową. Na Pani miejscu najpierw bym się zapoznała z tymi dwoma ZUPEŁNIE ODRĘBNYMI POJĘCIAMI, a dopiero później bym na forum się udzielała. Aaa i zanim mi Pani zarzuci, że działam „w sekcie” (tutaj pragnę zachęcić również w wolnej chwili do zapoznania się z tym terminem) to pragnę Panią uprzedzić, że nie współpracuję z firmą Nu Skin. Pozdrawiam.

@Beata

Pani Beato proszę tutaj nie robić komuś wody z mózgu Jest to piramida i koniec.Jeśli reklamujesz produkty podpierając się opinia innych lasek bądź tym co pisze na odwrocie nie jest to rzetelna opinia.I biznes taki jest oszustwem .Bo firma nie daje produktów na przetestowanie.Jak mogę reklamować coś czego nie przetestowalam ? Żadna dystrybutorka która zaprasza do biznesu nje wysyła ci produktu jakiego kolwiek chociażby aby przetestować tylko każe ci od razu napisać posta z pasta i na piękne oczy zachęcać swoich znajomych do kupna produktu a kiedy znajomy się do ciebie odezwie i zapyta o opinie ty dajesz mu zdjęcia jakiś lasek których nje znasz bądź wypociny piszesz które wysyła polowa osób na twoim miejscu i to ma być uczciwe ? I w porządku biznesik ? Proszę tutaj nie robić komuś nadziei ze to super biznes .Bo później jak pani znajomy przyjdzie na skargę do pani ze jakiś produkt nie zadziałał albo okazał się bublem to co mu pani odda hajs ? Albo co zrobi . Właśnie w tym problem .Ze najpierw trzeba wszystko testowac na sobie i potem polecać a nie na piękne oczy wcisnąć kit...

Aga
@andyy

Tak, nie zadziala produkt- oddam mu hajs. Jesli uczuli, wywoła niepożądane reakcje firma zwroci pieniądze. Niektóre produkty są z gwarancją zwrotu np.suplementy i jesli udowodni sie ze nie zadziałały mimo prawidłowego ich przyjmowania, co stwierdzi pomiar skanerem, firma zwroci za suplementy pieniądze. A dystrybutorowi potrącona będzie prowizja za zwróconą sprzedaż.

@Aga

Mowie tu o kwestii uczciwości .Jeśli polecasz coś to musisz to pierw przetestować na sobie a nie nabijac w bambuko ze to cud kremik... Ta firma o to się podpiera zbiera naiwne osoby które wchodzą do biznesu robią siebie trolii przy znajomych i polecają produkty których wgl nie testowali i w życiu na oczy nie widzieli ... Podpierają się opinia dystrybutorki i tego co pisze na odwrocie w opisie... Bądź dysteybutorka podsyla im gotowa gadkę... I tak się kręci biznesik... A ty jesteś pionkiem który tylko robi za trolla i nagrania klientelę... Jak masz naiwnych znajomych to masz jakąś prowizje ale jak twoi znajomi są madrzejsi i wiedza co jest piec nie kupia od CB produktów wtedy nie zarabiasz... I jak ktoś mi pisze ze rezygnuje z pracy stałej na rzecz nu skina to mu się śmieje w twarz ... Rezygnuje ze stałych dochodów na rzecz paru groszy ... Bo to nie jest tak ze oni cie zatrudniają dają umowę papiery i jesteś konsultantem i masz płacone co miesiąc pieniazki nie to tak nie jest to działa tak ze jeśli twoi znajomi zamówiła coś to wtedy ty zarabiasz ale jeśli nie zamówią nic to ty masz zero złotych w protfelu .. Także nie kłamcie ze się zarabia jak pensyjke ... Bo (usunięte przez administratora) prawda .

@andyy

Gdyby nie zarabiali to by nie pracowali rok, dwa, trzy za te grosze co piszesz. Normalne ze firma placi za wyniki pracy a nie ze sie jest. Pozatym o produktach mozna duzo przeczytac, gdyz sa one na swiecie w 55 krajach od 30lat. Nikt mi nie powie ze to kit i badziew, gdyz u mnie i wlosy uratowalam ktore byly w tragicznym stanie i cere . Zaden biznes nie przyniesie duzych pieniedzy jesli jestes w nim chwilke. Gdzies indziej musisz poswiecic i czas i ogromne inwestycje, by zaczac zarabiac bedac na swoim i jest ryzyko bankructwa dlogow itp no a tutaj nie ma inwestycji. Sprzedasz 7 past masz za darmo produkt. Testujesz-i juz masz pierwsza opinie. Mozesz tylko to sprzedawac. Znow Punkty na darmowe produkty dostaniesz ze sprzedazy to kolejny produkt dostajesz gratis- testujezz opowiadasz o produkcie. Trzeba bys w tej firmie osobom etyczna i nigdy nie klamac. A jesli ktos uczy klamac - to jest zly nauczyciel i zly pracownik. Na klamstwie nic nie zbudujecie. Na piasku nie powstanie solidna budowla. Ja ucze swoj zespol uczciwosci wobec siebie oraz ludzi. I tak ma byc ! Kto chce klamstwem zarabiac niech sie nie zglasza do nas

@Basia

Tylko, że uczciwie byłoby gdyby wszystkie panie pokazywały swoje zęby i swoich dzieci po wybieleniu a nie są wystawiane te same foty na kilku profilach. To jest nieuczciwe. I proszę nie pisać, że zespół jest uczony uczciwie bo Ci "nauczyciele" są na galach KBO i nagrody dostają za ogromne prowizje, za ściąganie ludzi itp. (usunięte przez administratora)

@Kinga

No właśnie nie wiem jak inni robią, ale ja swojemu zespołowi udostępniam właśnie moje efekty by wstawiali je na profil. A potem daje moje odczucia efekty jako text dla klienta. Każdy sprzedawca ma pastę wiec każdy napisze prawdę o efektach i nawet często wstawia swoje efekty w komentarzach. Uczciwość priorytetem tej pracy a wtedy ta osoba tez będzie miała tytuły nagrody i prowizje. Bez uczciwości ,wiarygodności nikt nic nie zarobił tu. Wystarczy ze raz wstawisz efekt innego produktu - raz okłamiesz ze coś stosujesz to karma wróci. Po to jest baza zdjęć od klientów firmy którzy stosowali te produkty przed i po , którzy zgodzili się na publikacje, by nikt nikomu nigdy nie zarzucił nie prawdy.

@Basia

Tylko,że jeśli coś polecasz innym to powinnaś polecać swoje efekty i mówić o swoich odczuciach a nie brać zdjęcia jakiś innych ludzi z grupy gdzie tak naprawdę każda jedna osoba która jest w tym biznesie lub zaczyna robi kopiuj wklej... To nie jest uczciwość sama sobie przeczysz.Jeśli polecasz coś na sobie nie wiem pokazujesz zdjęcie własnej twarzy bądź nagrywasz filmik na którym jest dany produkt itd wtedy takie coś jest wiarygodne... A nie ze pojdziesz do innego kowalskiego sciagniesz z jego grupy fote i wyślesz do swoich naiwnych znajomych i będziesz mówić super produkt ahhh kupujcieee. Normalnie rewelka... Takie coś nie jest uczciwością.. A nabijanjem w butelkę... Także dziekujemy...

@Kinga

Właśnie dobrze napisane.Tak jest .I wszyscy tutaj bardzo chwalą cudowny biznesik ale on z uczciwością nie ma nic .Firmy tak działają i niestety nie warto wchodzić w takie coś.Najpierw żeby coś polecić trzeba przetestować na sobie.A nie 300 osób na grupie i wstawia nie swoje zęby i poleca cudowną pastę... Albo wczesniej była na wybieleniu.. Badz używała pasków i nagle OOo poleca super pasta... To jest chwyt marketingowy.. Który stosuje każdy.. czy w internecie czy w TV nawet te pasty na półkach sklepowych tez przyjdzie gwiazdeczka z wybielonymi ząbkami i wow.. Tak samo jak tusze do rzęs... Ma zrobione metodą i później występuje w reklamie i nagle OOo super tusz kupujcie... A jak człowiek kupi to nagle okazuje się ze jest beznadziejny ze sklejką bądź wgl nie spełnia obiecanych efektów... Także no to wszystko jest chwyt marketingowy... I jak ktoś trochę umie myśleć nie będzie się nabierać na takie cos.... Juz nie raz sama na sobie się przekonałam ze to kit.. Wciskany dla hajsu...

@andyy

Efekty przed i po sa wiarygodne Sa to efekty Naszych klientow firmy ktorzy stosowali te produkty i podzielilo sie zdjeciami oraz zgodzilo sie na ich udostepnianych. Wiec dlatego twierdzisz ze jest nieuczciwe pokazywanie wiarygodnych rezultatow zadowolonych klientow ktorzy smstaja sie stalymi klientami. No ja akurat juz mam multum produjtow i mam z czego robic swoje filmiki i mam wlasne efekty ale osoba ktora zaczyba a jest biedna to nie kupi produktów po to, by sie pokazywac. Temu material na Pierwszy post bierze od swojej liderki jej efekty po pascie i mysle ze to jest bardzo uczciwe ze pisze iz ona uzywa i jest zadowolona . sprzeda pasty i moze dostac gratis produkt ktory juz zacznie na sobie testowac i pokazywac swoje efekty przed i po. To jest bardzo uczciwe. A nie jakies zakladanie kont. Branie pozyczek. Cale rodziny odwracaja sie od takich osob. Albo nagabywanie na priv by kupic produkt na odchudzanie.. Albo firmy w ktorych trzeba inwestowac majatek by moc cos zarabiac.a tu tylko koszt to czas i nic wiecej Wystawic post z pasta jest banalnie prosto i zaczac zarabiac jesli zrobi sie to w odpowiedni sposob. Potem dostanie za darmo paste i napewno tez bedzie z niej zadowolona bo ja juz rok ją stosuje i klienci ciagle wracają po nią i opinie mi pisza pozytywne

Joana
@andyy

Dokładnie czysta prawda ja się dalam nabrać i kupiłam niektóre produkty np jakieś żelazko do twarzy . Żadnych efektów aby wywalona kasa i to nie mała ????????

Regina
@andyy

A mam pytanie tak czytam te komentarze i zastanawiam się czy jak idziecie np.do apteki rosmana sklepu czy gdziekolwiek nawet do castoramy i pytacie ekspedientkę żeby Wam coś poleciła np dobry środek przeciwbólowy czy kawę czy np. Jakąś żarówkę myślicie że te ekspedientka wszystko próbowały wiedzą wszystko o wszystkim? Nie rozumiem waszych wypowiedzi sama należę do jednej grupy i gdy pytam dziewczynę o któryś produkt to ona mi go opisuje jeżeli to stosuję to piszę jak u niej zadziałał i albo się decyduje albo nie nikt mnie do niczego nie zmusza. Nie róbcie z tych dziewczyn jakichś natrętów bo mi nigdy nikt niczego nie wciskał i nie namawiał do zakupu zapytałam o produkt dostałam odpowiedź cenę i tyle Pozdrawiam i na marginesie powiem jeszcze że żaden produkt mnie nie rozczarował jak dziewczyna mi to opisała tak produkt działał tak że ja polecam tę kosmetyki

Aneta
@Aga

Przestudiowala. Skład szamponow i odżywek, ludzie za te pieniądze nigdy tego nie kupuję. Maskra połowa to syntetyczne związki i silikony, znikomy ułamek naturalnych produktów, wielka sciema te produkty!!

Bwe
@Aneta

To nie kupuj :-)

Małgorzata
@andyy

Ja mylam tą pastą wybielającą zęby ponad miesiąc i nic. Grama się nie wybieliły. Chyba że mam odporne zeby ????

Ania
@Joana

Jeśli coś nie działa to albo złe używane albo wadliwe urzadzenie i należy skontaktować się z dystrybutorem lub zadzwonić do biura nu skin i oni przeciez wymienia na nowe bez kłopotów i będzie dzialac i będą efekty ;)

Ania
@Regina

Tez jestem bardzo zadowolona z tych produktów jestem alergikiem i nic mnie nie uczuliło a jakies inne produkty tak nawet jak były z apteki , drogerii, avony i oriflame

@Szubika
@Małgorzata

Małgorzato a czy myłaś tą pasta zęby "na sucho" bez użycia wody? Razem z mężem stosujemy tą pastę już ponad tydzień- jesteśmy zadowoleni. U męża na chwilę obecną efekty są bardziej widoczne niż u mnie ale myślę , że moje efekty to kwestia czasu. Dodam tylko, że mąż miał duże przebarwienia spowodowane piciem kawy.

Lol
@andyy

Rozumiem ze pan w Castoramie przetestował cały towar skoro poleca klientom ?

walec
@Kinga

ja i mój zespół wystawiamy swoje zęby, swoje efekty - więc nie kłam, bo jak widać nie jesteś w temacie, a te same foty, które według ciebie krążą na wszystkich forach to foty klientów z bazy naszych efektów - też nie widzę tu niczego złego! Klient wysłał zdjęcie, to jest rozpowszechnianie!

night
@andyy

W zasadzie należało by dojść do tego kto jest autorem tego wpisu, przedstawić go firmie. Mogliby o takie zniesławienia wytoczyć pozew i to by było bardzo słuszne. Te hejterskie wpisy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością wołają o pomstę do nieba!

castorama
@Lol

Witam aktualnie pracuję w Castoramie od 11 lat. teraz podzielili nas na sektory wiec jest inaczej, ale przez 10 lat jak były działy, byłem na drewnie, mieliśmy kupę szkoleń, ogólnie jestem z zawodu stolarzem, temat drewna jest mi bliski, ale owszem z działu drewno znam 90% asortymentu, wiem czym się różnią kleje, panele, płyty plexiglas itp... itd... dużo z nich używałem osobiście. mam stopień techniczny. i mogę stwierdzić iz owszem znam 90% asortymentu działu drewno i też może z 100 produktów z innych działów.

Magda
@Roxy

Proszę podać przynajmniej 1znamiono rzekomej piramidy finansowej w firmie NuSkin. Niestety nie ma, ponieważ firma która od 1992 roku jest na giełdzie nowojorskiej nie może być piramidą finansowa, zalecam lekturę

Pozytywna
@andyy

Przepraszam ale tutaj muszę zapytać. Czy Farmaceuta który sprzedaje w aptece to zjadł wszystkie leki które proponuję i sprzedaje? A ekspedient w Media Expert ma w domu wszystkie pralki i lodówki? Nie. Bazuje na opinii klientów i tym co się najlepiej sprzedaje. Trochę to słabe co piszesz Andy i wnioskuję że jesteś nieszczęśliwym człowiekiem skoro masz takie nastawienie do życia. Proponowałam zmienić myślenie i zająć się zamiast hejtowaniem to polepszeniem swojego życia. Życzę dużo szczęścia i uśmiechu na twarzy oraz akceptacji. ????

Paweł
@Magda

Owszem jest to piramida finansowa tak samo jak Vorwerk ,Amway ,Avon I wiele innych . Firmy te oferują produkty wysokiej jakości ale niestety w cenach zawyżonych o co najmniej 70 % Dystrybucja tych produktów jest łańcuszkowa .. czyli sprzedawca na samej górze piramidy otrzymuje prowizje od każdej sprzedaży na każdym poziomie . Dzisiejsze piramidy finansowe tak właśnie działają dzięki czemu są legalne .

Anna
@Basia

Używam produktów od jakiegoś czasu. Dziewczyna, od której kupuję była 1,5 roku klientką i pokazuje swoje efekty. Puszcza swoje filmiki z instrukcją i efektami działania. Jeśli wchodzi nowy produkt od razu go testuje. np. kapsułki z zielonej herbaty kupiłam po miesiącu ich użytkowania przez nią Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.

Anna
@Małgorzata

ja miałam pierwsze efekty po tygodniu. Nawet dentystka pochwaliła mimo że nie wie jakiej pasty używam ;). Wskazana dla moich zębów ilość fluoru 1450 ppm i w tej paście jest.

Ewa
@Anna

Czyli dokładnie taka zawartość flory jak w większości ogólnodostępnych past do mycia zębów...

@Ewa

Czynnikiem działającym jest opatentowany składnik ap24 a nie fluor I to ten składnik powoduje ze nowe osady nie zalegają - nic nowego się nie osadza i nie tworzy się kamień nazębny. Dzięki czeku nie trzeba już nigdy piaskować i odkamieniac zebow jeśli stałe się stosuje Stosuje pastę od 2 lat i nie znam lepszej a stosowałam wiele past i płukanek by pozbyć się kłopotu kamienia nazębnego Moja rodzina i koleżanki tez głównie na ten kłopot stosują. Rozjaśnia do naturalnej bieli zęba czyli max 3 tony

@Ja

Co do pasty . Do dzis mam po niej problem . Zeby zrobily nadwrazliwe . Nigdy wiecej !!! Kupe pieniedzy pasta zdarla co mogla i zeby bola .

Monica
@Roxy

Tak właśnie piszą.osoby ,które nie mają pojęcia o tej firmie i współpracy. Nawet nie wiesz, że Nuskin nie jest MLM-em.zanim.zaczniesz hejtowac ,to się dokształć. I uzupełnij wiedzę.

@andyy

p. Beato czytam i tak sobie myślę, skoro Pani tak wytyka tej firmie brak możliwości testowania to bardzo Panią proszę aby wskazała mi Pani drogerię lub sklep, który da Pani swoje produkty do przetestowania!!! No osobiście nie znam takiego ale Pani chyba tak skoro tak szeroko Pani komentuje. Niecierpliwie czekam na nazwy sklepów.

@Roxy

Nie padnie. 36 lat na rynku. Duze innowacje i rozwój. Poza tym jest na NYSE (giełda nowojorska). Góra też „zapierniczała” zeby mieć to co ma. Zreszta ja znam i „doły” co tez zapierniczaja ale juz przerosły „góry”.

@Monica

Hmmm a to ciekawe bo osoba na FB ,która całkiem niedawno została Team Elite więc nie trudno znaleźć, Pani Karolina, za każdym razem na live i na swoim FB gdy rozmawia z "super sprzedawcami" w tym biznesie...mowi, że to MLM może jednak warto to ustalić bo być może nie w tym nu skinie Pani pracuje....

queen
@andyy

No i co jest złego w rozprzestrzenianiu autentycznych efektów innych ludzi za ich zgodą?! Nie każdy sprzedawca musi na sobie wypróbowywać wszystkie produkty - bo nie każdy ma np. trądzik. Po to jest baza efektów, żeby jak najwięcej ludzi mogło je poznać. A masa ludzi pracujących tu tak właśnie robi, występuje na filmach, pokazuje produkt i opowiada o własnych odczuciach. (usunięte przez administratora)

queen
@Paweł

widać, że nie masz podstawowej wiedzy na temat tego czym jest piramida finansowa i wypisujesz głupoty.

@Monica

To jest mlm bo na spotkaniu o tym mówią

Eeee
@Monica

Dziś z ciekawości oglądałam na YT filmiki o cudownej pracy w Nu Skin i tam wyszkolona i wytresowana przez firmę pani powiedziała, że to MLM, więc... jest MLM.

Mia
@night

Dokładnie . Myślę że firma weźmie się za zniesławienia, gdyż to zazwyczaj konkurencja wypisuje bzdury. To co tu czytam to nigdy żadna klientka ani współpracownik z zespołu mi nie napisał. Nie ufam takim hejterskim wpisom Szczególnie, że większość osób w nu skin pracuje co zaczynało jako klientki i ja też . Zapisałam się tylko by mieć tańsze i darmowe produkty z zamówień a okazało się że mogę utrzymywać rodzinę tylko z tej pracy, która daje mi i zespołowi satysfakcję oraz radość klientom :) Cieszę się, że podjęłam najlepszą decyzję w życiu Obok ślubu z mężem i urodzeniu dziecka . To moje szczęście Rodzina, dziecko i praca :) Oczywiście też znajomi sprzed lat zaczęli się odzywać jak zaczęłam się pokazywać na FB bo wcześniej to nie w godziłam nawet hehe

martakk
@Joana

Moge zapytac ile czasu Pani je używala I czy rzeczywiście regularnie? Używam od grudnia I już widzę różnicę, koleżanki z pracy również

@Roxy

Nie masz racji. Piramida Finansowa ? Jeśli pracujesz, możesz być wyżej niż Twój Lider czyli osoba która "Na Tobie zarabia" . To zalezy tylko od ciebie - jeśli Ty nie pracujesz - Twój lider też nie zarabia, a w piramidach-zarabia się już na tym, że sie do tego zapiszesz i zazwyczaj musisz kupić jakiś zestaw startowy/zrobić miesiecznie zakupy na jakąś kwotę. Możesz pracować więcej, rekrutować więcej - i dzięki temu masz pod sobą więcej osób niż swoj lider i zarabiasz wiecej niz on, ale jesli ty nie pracujesz-to nie znajdujesz nowych osob nie sprzedajesz, nie zarabiasz. Tutaj tworzy się sieć, niczym się to nie różni od żabki, auchana, orlenu - ale czy żabkę nazywasz piramidą finansową? Widać, że nie masz o tym zielonego pojęcia, ale najlepiej wypowiedzieć się jak się ktoś nie zna........

@andyy

A pracownica HEBE albo ROSSMANA przetestowała WSZYSTKIE PRODUKTY, że je sprzedaje?! NIE?! To też jest to (usunięte przez administratora) Nie. To zwykła sprzedaż, tylko w przeciwieństwie do połowy produktów z rossmana, te produkty i technologie działają.....

@Roxy

Najwięcej do powiedzenia zawsze mają ludzie którzy najmniej osiągają. Piramida finansowa ? góra zapierdziela bo na dole ludzie pracują ? czy to nie schemat każdej pracy na etacie ? Pozdrawiam i proponuje zapoznać się z tematem przed opiniami tego typu!

Moni
@andyy

Nie zgadzam się współpracuje z tą firmą .Firma do testowania nie daje ale kupuje sobie testuje i wtedy polecam nigdy inaczej.A zaczynałam najpierw kupując jako klient jak zobaczyłam efekty poprosiłam o współpracę.Prosze nie pisać bzdur.

Jacek Dimis
@Roxy

Nie znam firmy MLM, która padła. Tramp, były prezydent USA i miliarder zbudował swoją fortunę na MLM, a zapytany : Co by zrobił gdyby jego firmy kiedyś splajtowały, odpowiedział: Zaczął bym znów od MLM.

Asieńka
@Roxy

Właśnie o to mi chodzi ! Jest masa produktów równie dobrych ale nie za taki hajs!!!!

Mysza
@Roxy

Piramida finansowa nie może być na giełdzie papierów wartościowych a ta firma jest

Żanka
@andyy

A jak otworzysz swój sklep i będziesz tam sprzedawać produkty różnych firm, to tylko takie, które sama spróbowałaś? Innych nie będziesz? A jak przyjedzie przedstawiciel jakiejś firmy i zapyta, czy może postawić stojak z uśmiechnięta Panią z pięknymi włosami a na nim poukłada szampony do włosów, to go nie postawisz, bo nie próbowałaś szamponu, a Pani na obrazku ściemnia, bo pewnie włosy nie myła tym szamponem i nie może go polecać swoją twarzą? A jak nikt w Twoim sklepie nic nie kupi, to rozumiem, że Państwo wypłaci Ci pieniążki, co miesiąc, bo tak? Proponuje Ci posadkę w sklepie na kasie, za 2 koła miesięcznie, to z pewnością Cię uszczęśliwi, ale nie opowiadaj głupot, i nie kompromituj się. Ja mam swój biznes, nie pracuje w Nu Skin, za to używam produktów i są fenomenalne! Polecam każdemu. Są warte tych pieniędzy.

Kamilek
@Roxy

To nie jest piramida akurat nie spelnia zasad mlm

Mała
@Kamilek

Jak to nie? NuSkin to jest mlm: Wikipedia: Nu Skin Enterprises is an American multilevel marketing company that develops and sells personal care products and dietary supplements under its Nu Skin and Pharmanex brands. Nu Skin was founded in 1984 in Provo, Utah. The company originated in the United States and began its first foreign operation in Canada in 1990. Wikipedia

Karola
@Kasia

Jestem dentystką, proszę mi wierzyć nie istnieje coś takiego jak pasta wybielająca. Proszę nie dać się nabrać !!!!!! Wszystkie te pasty tylko ścierają szkliwo co w przyszłości będzie skutkować nadwrażliwością zębów.

Angie
@Roxy

Uwielbiam opinie ze piramida to to, to tamto???? tak śmieszna opinie ze tylko śmiać się można. Założę się że nie pracujesz w żadnej piramidzie zgadza sie? Pracujesz w firmie jednoosobowej i nie masz nikogo chociażby nad sobą typu manager, szef, kierownik. Bo jeśli nie to chciałbym Cie poinformować że każda praca jest piramida, i Twoja również. W każdym biznesie jest szef który ma kase z Ciebie bo dla niego pracujesz i on już nie musi, może się byczyć ile chce bo w jego biznesie sa robole pracujące na niego. Opsss... czyz tak nie jest? Popatrz jaka ladna piramida. Szef -> kierownik, manager -> kierownik zmiany, supervisor-> i Ty zwykły robol. Także jak widzisz piramida jest wszędzie. Tyle ze w mlm nie płacą za nic nie robienie jak w fizycznych biznesach, niestety w mlm musisz pracować bo innaczej nie nasz nic. I prowadzisz ludzi, pomagasz by tez im fajnie szło. Nie zabierasz im ich kasy. Sama na nia pracujesz. POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY NIE WIEDZA ZE PIRAMIDA FINANSOWA DZIAŁA WSZEDZIE (oprócz biznesu jednoosobowego)

Hela20
@Roxy

Dokładnie zgadzam się z tym .Testowałam i nie polecam.

@Roxy

Dokladnie. Posze sie zapoznac sie z wyrazeniami jakie Pani uzyla. Ja jestem klienta i nie mam w glowie misz masz, jesli cos dziala to kupuje . Nikt mi nie naobiecywal nie wiadomo czego. Sama podjelam decyzje o kupnie i nie zaluje.

@Angie

No w koncu ktos cos madrego napisal. Dokładnie piramida jest wszedzie gdzie ma sie szefa.

Taka sobie ja Ania

Wszystko ładnie pięknie wyglada i pachnie ale niestety niszczy nam skórę włosy i żeby pasta niby wybiela bo stosuje się ją na sucho a co za tym idzie w dłuższym stosowaniu.... To wszystko to kity na mity naprawdę✌️ bylam konsultantem miałam swoją grupę itp wszystko jest robione pod ludzi wszystkie komentarze i lajka to kolezanki z innych grup!

Jola
@Taka sobie ja Ania

Więc czego używałas, że twierdzisz iż niszczą żeby, włosy i skórę ?? Byłaś konsultantem, nie wyszło Tobie więc stwierdziłam że to nie działa - proste :) nie byłaś przekonana do produktów gdyż ich nie używałas, a marketing i reklamowanie w każdej firmie jest inne. Tutaj odbywa się drogą pantoflową poprzez zadowolonych klientów i właśnie dobre efekty działania. Musiałaś być zbyt krótko by się o tym przekonać, że to praca poświęcenia czasu i produkty godne polecenia. Ja mam w zespole praktycznie same osoby związane z medycyną lub kosmetyką lub fryzjerstwem , gdyż takie osoby mogą się na tym znać.

@Jola

Droga pantoflową działa też wśród niezadowolonych klientów, a tych jest naprawdę mnóstwo...

Ewa
@Jola

Mialam kiedyś znajomą co sprzedawała kosmetyki o niczym innym nie dało się z nią rozmawiać. Cały czas zachwala jakie to świetne kosmetyki i wciskała je wszystkim do okoła. Większość osób miało jej dość i tak jak wyżej napisane zarabia lider.

Karolina
@Ewa

To trzeba zrobić tak żeby być liderem

Gość
@Taka sobie ja Ania

Szkoda że byłaś w linii, która wyjaśniała że pasta nie jest wybielająca, a rozjaśniająca. To znacząca różnica.

@Taka sobie ja Ania

Ja stosuje kosmetyki od 3 lat. Nic mi noe zniszczylo. Wlosy rosna jak szalone i sa odzywione jak nigdy blyszcza i wyroslo mi mnostwo babyhair. Gdyby tak bylo jak mowisz to bylabym juz lysa albo jakas oszpecona. Konkurencja noe spi haha

Hakuna

Kosmetyki z tej firmy są owiane wielką tajemnicą na grupie na Facebooku, a ujawniane są dopiero na priv. Produkt drogi, nie wiadomo co to za firma, nie mogę znaleźć jej strony internetowej. Kłamstwo. Fałsz. Obłuda. Żerowanie na naiwnych. Dziewczyny i chłopaki - uważajcie!

@Hakuna

Dokładnie, mnie jednak dziwi zakładanie grup a potem pytasz na tej grupie o cenę produktów a odpowiedź na priv. Nie rozumiem takiego działania skoro grupa jest założona w celu promowania tej firmy i kosmetyków.

@Hakuna

Żadna tajemnica www.nuskin.com cen nie podajemy bo moga być 2 ceny: detaliczna - te widac na stronie www.nuskin.com i hurtowa, po rejestracji - dlatego na priv, aby wytłumaczyc zasady rejestracji itp. Poza tym każdy dystrybutur udziela swoich rabatów i ma swoja polityke promocyjną. Nie jest ona identyczna u kazdego. Stąd polityka firmy, zeby nie pokazywac cen końcowych publicznie. Sprzedaż bezposrednia to sprzedaż bezpośrenia - czyli w kontakcie bezposrednim czlowiek z czlowiekiem. To jest marketing bezposredni.

@Agata

Ok jasne i klarowne ale jeśli jest post w poniedziałek, że zamówienia do piątku to kurna podaj cenę jaka jest do piątku a nie privuj. To grupy prywatne a nie publiczne więc nie róbmy z grupy podgrupy, a potem jeszcze privy. Wystarczy napisać, przecież to jak w Rossmannie raz jest promocja raz jej nie ma, skoro tu osoby napisaly, że to niczym się nie różni taka sprzedaż to bądźcie tak samo transparentni...

@Kinia

Kinia proponuje abys zadała to pytanie firmie, dlaczego cen nie podajemy w social mediach na grupach zamkniętych ani dlaczego sprzedaż przez allegro i inne publiczne portale jest nielegalna. (usunięte przez administratora) jest takze telefon na stronie - mozna zadzwonić, choć mailem szybciej bedzie.

Riwka
@Hakuna

Jest oficjalna strona Nu Skin w kazdym panstwie oraz w każdym jezyku. To bzdury co piszesz. Zadna tajemnica i bez problemu wszystkiego mozna sie dowiedziec a internet i gazety az huczą na jej temat. No, chyba, ze nie potrafisz poprawnie napisać nazwy firmy bo często ludzie zamiast NU Skin pisza New Skin...

T
@Hakuna

Strona internetowa Nu skin com ???? Cena na stronie są widzę niż u dystrybutorów którzy maja ceny hurtowe Zależne od wielu czynników I napewno da się z nimi targować ???? Zależne od kraju dostawy , od ilości zamówień , od dnia promocji ????

Bobo
@Hakuna

Jestem zadowolona z kosmetyków. Bardzo dobrej jakości. Strona jest i można przez nią kupić produkty. Firma autentyczna!!!! www.nuskin.pl