MURKRAK

Kraków

Opinie o MURKRAK

cos

pierwsze opinie (oczywiście same złe) z 2012 roku. mamy 2017, a firma (murkrak) nadal działa i realizuje co rusz to nowe inwestycje, a tacy wspaniali płatnicy (o których kiedyś pisano w samych superlatywach) jak skobud żywiec, aedes, abm, etc. ???!! - nie ma ich - pozostała tylko kolejka wierzycieli, którzy najprawdopodobniej nigdy nie odzyskają kasy - coś z tymi opiniami jest chyba nie halo. mam wrażenie, że piszą je osoby albo "skrzywdzone" niskim wynagrodzeniem, bo przecież za "stanie i klikanie na facebook'u" należy się więcej, albo podwykonawcy, którym się wydaje, że nawet jak źle zrobią to i tak wynagrodzenie jest należne - problemy finansowe w branży budowlanej to niestety norma - generalni wykonawcy mają problemy z płaceniem, bo nie płacą inwestorzy - jest różnica między tym który nie płaci bo akurat nie ma z czego, a tym który nie płaci bo taką ma naturę

ktoś
@cos 24.04.2017 11:19

Co to znaczy nie płaci bo nie ma z czego? W jaki sposób firma murkrak może brać roboty/budowy nie mając pieniędzy.Wystarczy powiedzieć podwykonawcom że zapłacimy za 2,3,4 miesiące i albo się decydujecie na robotę albo nie. A tu po wykonanym zleceniu nawet nie ma do kogo się zwrócić o zaległą kasę bo w tej firmie nikt nic nie wie. jedyna odpowiedź jest "prezes podpisuje przelewy i nie wiadomo kiedy będzie" Na maile nikt nie odpowiada a przez telefon jest "w tym tygodnie nie ma przelewów, moze w przyszłym i tak od 3 miesięcy. Ale jak robote trzeba było zrobic szybko to się zesikać chcięli, co trzy godziny telefon"kiedy będzie, bo my już czekamy dwa dni, bo miało być wczoraj itd" Tu nie chodzi o to czy płaci i kiedy tylko o podejście do podwykonawców i brak informacji. Dlatego polecam współpracę z tą firmą ale tylko po 100% przedpłacie za materiał/usługę.

kesz
@cos 24.04.2017 11:19

Chyba jestes prezesikiem,tzn tumanem nic nie umiejacym ale synalkiem,bo nikt o zdrowych zmyslach kto mial do czynienia z firma murkrak nie napisalby tego z powietrza. Zatory byc moze były ale teraz gdzie brak fachowcow to jest niewyobrazalne by generalny nie płacił I nie pisz chlopcze synalku takich bredni ze inwestor nie placi skoro wy zawsze macie pieniadze zaplacone i to w terminie z prostego logicznego powodu"Realizujecie inwestycje z przetargow publicznych"wiec nie wciskaj kitu ze inwestor nie placi.Poprostu murkrak to firmy ktora jest niewyplacalna i z jednym sie zgadzam,tak nie placi murkrak bo ma taka nature:-) Nie polecam w zadnym wypadku wspolpracy z ta firemką.

erthyju

@stachu a powiedz mi proszę czy cos takiego to często się zdarza czy to może byala jakas jenorazowa sytuacja bo wesz ze tak na prawde to mimo wszystko kazda sytuacja ma swoje wytłumaczenie może i tutaj tak jest

stachu
@erthyju 08.09.2016 23:16

Notorycznie. Wystarczy? Ludzie się zwalniają, a zostają same niedojdy. Z kierowników mało kto został, same młode studencki bez doświadczenia i zaangażowania.

stachu

Totalna porażka. Nieterminowe płatności nawet wobec pracowników, nie wspominając o podwykonawcach i dostawcach.

HEj

Owszem dobrych pracowników się nie zwalnia, tylko skąd oni ich mogą mieć skoro płacą gorzej niż w Biedronce, tam są praktycznie tylko alkoholicy i nieroby. Nikt normalny nie pracuje ciężko fizycznie za grosze, kierownicy też wszyscy lepsi uciekli

zlotnik

Murburak to najgorsza firma przyjmuje ludzi z biura pracy zatrudnia na jakiś czas potem ich zwalnia i przyjmuje następnych to porażka a nie firma nie przyjmujcie sie tam

M
@zlotnik 06.10.2015 12:27

Pracuje i nie jestem w zarządzie ale wiem, że to bzdura z tym zwalnianiem. Zwalniają tylko złodziei i pijaków i to po którymś przyłapaniu..

No tak... Burak z BMW tylko morde drze. Tępak dziedzic frajer burak prywatnie i zawodowo, i nie wypłacalny księgowy. Na każdego można by coś. Inżynier kierownik i inni wchodząc do biura za każdym razem czują presje i że zaraz dostaną zjebe. Inżynier w Firmie wykończeniowej po drugiej stronie e7 zarabia 4500zł brutto na start. U buractwa 1750zł Brutto.

inzynier
@Pracownik 30.05.2015 15:38

Swieta prawda nic dodac nic ujac z takim smiesznym zarzadem i menago tepotą dziedzicem jak i niewyplacalnym ksiegowym ta firma ledwo czlapie juz ,lapia juz ostatnie oddechy chca miec kierownikow jak i inzynierow za darmo i w dodatku wynagrodzenia dla swoich pracownikow wyplacaja na pare rat nie mowiac juz o podwykonawcach ktorzy moga marzyc tylko by dostac jakiekolwiek wynagrodzenie w przeciagu paru miesiecy:-) Pozdrawiam Cie buraku z brazowego Bmw:-)

Marcin

Jezeli nie slyszalas to widocznie kompletnie nie orientujesz sie w realiach rynku Krakowskiego:-)Widze ze wpisy nie daja Ci nic do zrozumienia:-)Oczywiscie tez nie slyszalas by Murkrak wywiazywal sie z platnosci:-)I tez nie mial ogromnych zaleglosci w hurtowniach jak i dostawcach:-)Coz bywa tak by troszke zmylic opinie to wlasnie takie opinie jak Ty pisze tutaj tepy dziedzic:-)Bo tyle tylko umie:-) Widze ze zorientowana/y jestes ze o warszawe pytasz:-) Moze zadaj pytanie czy w Krakowie jeszcze mają:-)Powodzenia zycze w tej zacnej firmie ktora tak chwalisz jaka jest udolna w swojej nieudolnosci:-)

Marcin

Uciekajcie jak najdalej od tej bankrutujacej firmy!!!! Jezeli glownym decydentem jest tepy dziedzic ktory nie ma kompletnego pojecia o niczym to jak ma ta firma funkcjonowac na rynku?Firma fuszerka, z dala od tej firmy jak i jej pseudo zarzadu bo jak ma byc dobrze w firmie jezeli jednym z osob decydujacych jest ksiegowy ktory sie zna na ekonomii a nie na sprawach zwiazanych z budownictwem reszte dopowiedzcie sobie sami przyszli wspolpracownicy i dostawcy tej juz prawdopodobnie znikajacej z rynku firmy.

Marcin

Nie polecam wspolpracy z firma Murkrak,chyba ze chcecie doprowadzic do upadlosci swoja firme.Murkrak jest firma niewyplacalna,nie placa za faktury,podwykonawcom jak i zalegaja olbrzymie pieniadze hurtowniom.Z tego co mowi i slyszy sie firma Murkrak jest w stanie upadlosci.

kusek

Wcześniej było ok, dopóki prezes nie otoczył się pewnymi ludźmi...

Zapomnij o wynagrodzeniu

Koledzy Murkrak nie wypłaca pieniędzy za dostawy materiałów również nie płaci za wykonane prace, robiłem dla niego Jednostki wojskowe, błagali kierownicy aby im ratować budowe bo odbiory sie zbliżały, i tak pomogłem.... a teraz niemoge doprosić sie o ponad 110tyś, złotych. Vat zapłacony dochodowy też... musiałem z własnej kieszeni wyciągnąć żeby burak z Brązowego BMW miał robote zrobioną. pozdrawiam cIE buraku.

bocianowa

słyszałam plotki na mieście że firma planuje duże zwolnienia i tym samym zatrudnienia, aby napędzić działania i zachować świeżość w kadrach. czy ktoś również coś o tym słyszał, potwierdzi ewentualnie zdementuje? to dla mnie bardzo ważne info bo szukam teraz pracy i nie ukrywam że posada w MURKRAK byłaby dla mnie znalezieniem sztabki złota w górze węgla

Wiesiek

MURKRAK to oszukańcza firma. Ludzie nie współpracujcie z nimi bo i tak nie wypłacą. Są mi winni 85 tys. od roku!

link

murdza. Zakład remontowo - budowlany - Budowlaniec Małopolskie , Kraków Pocieszka 3 , 31-408 Kraków Tel.: 124200510 , e-mail: murdza@murdza.pl OPINIA: Jak najbardziej odradzam współprace, zarówno dla inwestorów (często niekompetentne decyzje, niewłaściwa wycena co powoduje późniejsze "odrabianie kosztów" na jakości) a w szczególności dla podwykonawców i współpracowników. Niepoważne traktowanie, zbywanie obietnicami, "odbijanie dodatkowych kosztów" na wynagrodzeniu, brak wypłat pieniężnych dla współpracowników, bądź symboliczne kwoty uniemożliwiające egzekucje niewypłaconej należności to tylko niektóre z "grzeszków" kierownictwa firmy budowlanej z Miechowa. Jeśli zastanawiacie się ile takowa sytuacja może trwać i jak często taki scenariusz się powtarzać, odpowiem odpowiednio ponad rok i co najmniej kilka - kilkanaście razy. feluś (usunięte przez administratora)

Leszek

Romek, padłem ze śmiechu.

Keraj

(usunięte przez administratora), zapłać siwemu to i tobie zapłacą

kedlaw

Uwaga na Firmę MURKRAK Nie płaci dostawcom materiałów

riki

Firma Murdza padła a teraz powstał MURBURAK ups MURKRAK ale pierwsza wersja bliższa prawdy, obecnie z tego co mi wiadomo to został tam boski Jarek facet bez którego pseudo przedsiębiorca nic nie zrobi i niedojdy co się nigdzie indziej nie odnajdą. Piszę do osób które chciały by współpracować z tą firmą nie róbcie tego podwykonawcom nie płacą a robota jest i tak do poprawki.

Były współpracownik

Nie polecam współpracy z tą komiczną firmą, dawną ekipą Murdzy pod nowym kierownictwem w postaci aroganckiego księgowego i tępego dziedzica. Jak chcesz pracować jako inżynier - przygotuj się na codzienne szmacenie, pracę na dwóch etatach i pięciu stanowiskach na raz, za połowę tego, co u konkurencji. Jeśli jako podwykonawca - pogódź się z celowym przeciąganiem roboty, a potem przygotuj na kary umowne pod byle pretekstem. Uzgodnienia ustne i dżentelmeńskie umowy - nie tutaj. A, no i nigdy nie dostaniesz pieniędzy w terminie, ani 30 dni po terminie... no może jak posmarujesz Najwyższemu.

życzliwy

Stara Murdza- stary syf, jeszcze większe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , jeszcze większe partactwo

bez ściemy

Murkrak to dawny ZRB MURDZA, ale o odpowiedzialności Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością! SP Z O O

Zostaw opinię o MURKRAK - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MURKRAK