Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Prawo-Podatki-Wycena Arkadiusz Dudkiewicz w Łomża

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Radcy Prawnego Prawo-Podatki-Wycena Arkadiusz Dudkiewicz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Prawo-Podatki-Wycena Arkadiusz Dudkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Prawo-Podatki-Wycena Arkadiusz Dudkiewicz w Łomża

Michał Nowy wpis

@tlak a skąd masz taką informacje ze wymagają 3 letniego doswiadczenia?

tlak Nowy wpis

anonim, słyszałem - chociaż to opinia sprzed kilku miesięcy - że każdy ma w dalszym ciągu zatrudnienia otrzymać umowę o pracę. Słyszałem też, że firma standardowo wymaga odpowiedniego doświadczenia od swoich pracowników. Podobno minimum 3 lata wymagają.

kostek Nowy wpis

wręcz rewelacyjne podejście do klienta. okazali pełne zainteresowanie i liczyli się z moimi sugestiami. najważniejsze, że pomogli mi rozwiązać problemy z urzędem. wszystko przebiegło sprawnie, wyrazy uznania.

Oleksy Nowy wpis

Doradztwo prawne przebiegało sprawnie i rzeczowo. Udało się sprawnie przeprowadzić swoje sprawy majątkowe w sądzie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Prawo-Podatki-Wycena Arkadiusz Dudkiewicz? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Łomża
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy ELEKTROINSTALATOR, ELEKTROMONTER praca za granicą
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
beta23

Jak najbardziej moge tutaj potwierdzić, bo miałam takie same doświadczenie

Arkadiusz

To jest najlepsze biuro podatkowe jakie znam, wytłumaczyli mi pare spraw bo nie wiedziałem o co chodzi, niektóre sprawy udało sie opanować wiec moge śmiało polecić innym jak kogoś takiego szukają.

Piotr321

Witam, Chciałbym polecić to biuro . Biuro dba o każdego klienta , tego bogatego jak i uboższego z problemami !! Pomogli z problemami z Fiskusem ;) Polecam

astefos

swietny fachowiec,zna sie na rzeczy i na prawie. Jego porady sa skuteczne. Wszyscy są traktowani równo.Pełen profesjonalizm

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Prawo-Podatki-Wycena Arkadiusz Dudkiewicz - Łomża

Kancelaria Radcy Prawnego Prawo-Podatki-Wycena Arkadiusz Dudkiewicz
4.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 10 lok. 21
    18-400 Łomża