Opinie o Kancelaria Prawa Kanonicznego Probitas Grzegorz Ożga w Łomża

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kancelaria Prawa Kanonicznego Probitas Grzegorz Ożga. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawa Kanonicznego Probitas Grzegorz Ożga o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawa Kanonicznego Probitas Grzegorz Ożga w Łomża

Amelia Nowy wpis

Pan Grzegorz bardzo pomógł mi przejść przez proces kanoniczny dotyczący stwierdzenia nieważności małżeństwa. Zawsze wyjaśniał mi wszystkie kwestie i odpowiadał na wszystkie pytania. Był obecny podczas mojego przesłuchania oraz przesłuchań świadków. Doceniam również to, że Pan Grzegorz informował mnie o postępach w sprawie. Współpraca przebiegła bardzo pozytywnie i jestem wdzięczna za nieocenioną pomoc.

Katarzyna N. Nowy wpis

Pan Grzegorz jest doświadczonym specjalistą w zakresie prawa kanonicznego. Odpowiadał na każde moje pytanie, czy wątpliwości, korygował wymyślone opinie niezgodne z prawdą. Wyjaśniał. Zawsze był zaangażowany. Towarzyszył mi i świadkom podczas przesłuchań. Troszczył się o sprawy formalne, czuwał nad terminami spotkań. Najważniejsze było dla mnie to, że Pan Grzegorz jest wierzącym, praktykującym katolikiem, dla którego moja sprawa nie była” jedną z wielu”. Pan Grzegorz wielokrotnie był świadkiem moich łez, płaczu, burzy w sercu. Pytał. Aktywnie słuchał. Zachęcał do nazywania trudnych doświadczeń i emocji. Pomógł mi uporządkować pewne doświadczenia, zrozumieć je. Nie krytykował. Nie oceniał. Był wyrozumiały i cierpliwy. Dziękuję Mu za Wszystko. Bardzo. Katarzyna N. Biała Podlaska

Monika Nowy wpis

Pomoc Pana Grzegorza w jakże zawiłych procedurach kościelnych jest nieoceniona - z wielkim zaangażowaniem podszedł on do mojej sprawy, wytłumaczył mi wszystkie szczegóły i niezbędne kroki, a także był dostępny zawsze, gdy potrzebowałam się go poradzić lub o coś zapytać. Po dokładnie 2 latach udało się stwierdzić nieważność zawarcia małżeństwa i wątpię, czy samej dałabym radę sprostać wszystkim formalnym wymaganiom tego procesu. Bardzo polecam! Monika, Białystok

Mateusz Otwinowski Nowy wpis

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Pan mecenas rzetelnie i z zaangażowaniem prowadził moja sprawę, która zakończyła się sukcesem. Wszystko na bieżąco wyjaśniał, stawiał się na każde przesłuchanie świadków. Współpraca przebiegła bardzo dobrze. Polecam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kancelaria Prawa Kanonicznego Probitas Grzegorz Ożga? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Damian

Doskonała, profesjonalna porada. Pan Grzegorz bardzo pomógł w mojej sprawie o unieważnienie małżenstwa. Udzielił odpowiedzi na wszystkie moje pytania , poświęcił mi dużo czasu na etapie przygotowania pozwu do Sądu Biskupiego. Serdecznie polecam.

Dzień dobry. Dziękuję panu Grzegorzowi Ożga za pomoc w trakcie procesu kanonicznego dotyczącego stwierdzenia nieważności małżeństwa. Pan Grzegorz dał się poznać jako osoba rzetelna i co najistotniejsze skuteczna w prowadzonym procesie. Współpraca przebiegała bardzo dobrze. Obecność Pana Grzegorza ma każdym przesłuchaniu dodawała mi spokoju. Kompetencje pana Grzegorza sprawiły, że moja sprawa została rozpatrzona pozytywnie. Proces kanoniczny trwał długo, dlatego tym bardziej jestem wdzięczny za okazaną pomoc. Adam D.

Krystyna

Czy znajdzie się osoba na forum, która miała okazję pracować w firmie Kancelaria Prawa Kanonicznego Probitas Grzegorz Ożga? Chętnie dowiemy się czegoś więcej o tym pracodawcy.

Rena

Pan Grzegorz Ożga reprezentował mnie w trakcie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa. (2015-2016). Poświęcił mi wiele czasu na etapie przygotowania pozwu do Sądu Biskupiego. Towarzyszył mi w trakcie przesłuchań w sądzie. W tym bardzo trudnym dla mnie czasie czułam rzetelną i profesjonalną opiekę. dziękuję za pomoc Renata

Witam serdecznie Korzystałem z pomocy Pana Grzegorza w trakcie procesu kanonicznego o stwierdzenie nieważności małżeństwa i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Jest to człowiek bardzo rzeczowy, konkretny, zaangażowany w to co robi a przede wszystkim bardzo pomocny. Pomoc Pana Grzegorza zakończyła się pozytywnym zakończeniem a przy tym niedrogo. Pozdrawiam Tomasz K. Diecezja Lubelska.

Sławek

Miałem okazję współpracować z mec. Grzegorzem Ożgą przy okazji postępowania w sprawie unieważnienia mojego małżeństwa. Współpracę oceniam bardzo dobrze, kilka miesięcy po jej nawiązaniu moja sprawa została pozytywnie rozpatrzona. Pan mec. był do dyspozycji- odbierał telefony, służył fachową poradą i obecnością przy przesłuchaniu świadków. Przede wszystkim informował o postępach, kolejnych etapach postępowania- wcześniej przez prawie 2 lata (od momentu złożenia przeze mnie wniosku o unieważnienie małżeństwa) nie działo się nic. Pan mec. Ożga prowadząc moja sprawę dołożył wszelkich starań, aby doprowadzić ją do końca- w moim przypadku z oczekiwanym rezultatem. Pozdrawiam, Sławek S. Warszawa

PhD

Przeczytałam poniższe opinie i w niektóre z nich ciężko jest mi uwierzyć. Pan Mecenas prowadził moją sprawę od 2014 roku. Sprawa ciągnęła się 6 lat (!!!). Postępowanie zakończyło się wyrokiem pozytywnym, Sąd orzekł nieważność małżeństwa. Przez cały ten czas, gdybym miała sama zajmować się sprawą, zapewne bym się wykończyła. Całą „obsługę”, kontakt z Sądem i ponaglanie Sędziego orzekającego Pan Mecenas wziął na siebie. Informował mnie o postępach zawsze wtedy, kiedy ja tego potrzebowałam. Krok po kroku wytłumaczył mi na czym polega postępowanie, ponieważ Sąd Kościelny to NIE Sąd Cywilny i rządzi się innymi prawami. W swoich działaniach Pan Grzegorz jest bardzo skuteczny, a przy tym wykazuje się bardzo dużym wyczuciem sytuacji. Co do rzekomej chciwości… Pan Mecenas w żaden sposób nie bronił się przed dojazdem do Sądu oddalonego o 600 km, a że mocodawca pokrywa koszty w ramach umowy, to chyba normalne w cywilizowanym świecie gdzie zlecamy komuś wykonanie pracy. Mecenas na 5+ w każdym aspekcie współpracy.

Zuza

Ciężko jest się dostać do tej kancelarii? Jak to wyglada od strony pracownika?

Jolanta z Włodawy

Gorąco polecam Pana Mecenasa Grzegorza Ożga. Pan Mecenas jest profesjonalny w każdym calu. Jest osobą rzetelną, wnikliwą i spostrzegawczą, w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Cechuje go pełne zaangażowanie i życiowe podejście z ludzkim zrozumieniem sytuacji. Zawsze służy radą i pomocą. Cierpliwie i z empatią przeprowadził mnie przez cały proces, był dla mnie niesamowitym wsparciem. Utrzymywał stały kontakt, udzielał rzetelnych informacji na bieżąco w toczącym się postępowaniu oraz porad co do postępowania. W 2018 roku sprawa zakończyła się pomyślnie. Pan Grzegorz zasługuje na ogromny szacunek. Jestem Panu niesamowicie wdzięczna i bardzo dziękuję za pomoc. ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

Urszula F. Garwolin

Pan Grzegorz Ożga jest godnym polecenia Adwokatem, który przez całą drogę procesu kanonicznego o stwierdzenie nieważności małżeństwa wykazywał się pełnym profesjonalizmem. Pan Grzegorz jest osobą znającą się doskonale na prawie kanonicznym, jest pomocny, uczynny, zdecydowany, dociekliwy, szczery i godny zaufania. Pomógł mi przy tworzeniu pozwu do Sądu Biskupiego, który złożył w moim imieniu. Podczas zeznań w sprawie był obecny i zadawał kluczowe pytania, które w moim odczuciu były pomocne w rozwinięciu tematu na korzyść. W późniejszym etapie w odpowiedzi na pytania i zarzuty obrońcy węzła małżeńskiego Pan Grzegorz przedstawił w piśmie logiczne wyjaśnienia. Nawet po zakończeniu procesu przesyłał mi wszystkie niezbędne dokumenty. Pomoc tą mogę opisać jednym słowem "niezastąpiona". Mnóstwo rozmów, pytań i e-maili jakie wymieniliśmy, zgłębiających istotę problemu doprowadziło do pozytywnego dla mnie rozwiązania sprawy. Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pana Grzegorza. Urszula F. Garwolin

Izabela G.

Pan Grzegorz to osoba , której warto zaufać. Moja sprawa zakończyła się wynikiem pozytywnym w dość szybkim czasie, bo zaledwie 2,5 roku. Pan Grzegorz jest osobą z doświadczeniem i duża wiedzą, co można zauważyć już na pierwszym spotkaniu. Nie miałam problemów z kontaktem, pan Grzegorz był zawsze dostępny. To osoba życzliwa i spokojna. Jeśli chodzi o sprawy duchowe z czystym sumieniem polecam każdemu.

Rafal

Usluga w pełni profesjonalna. Pan Grzegorz szybko załatwił moją sprawę. Mogłem liczyć na fachowe porady oraz wsparcie. Dzięki pozytywnie zakończonej sprawie miałem możliwość zawarcia związku małżeńskiego. Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii. Polecam osobom z trudnymi sprawami doradztwo i obsługa na wysokim poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawa Kanonicznego Probitas Grzegorz Ożga - Łomża

Kancelaria Prawa Kanonicznego Probitas Grzegorz Ożga
  • Jesionowa 17