Opinie o D&D Invest KY w Haapajärvi

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie D&D Invest KY. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w D&D Invest KY o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D&D Invest KY w Haapajärvi

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu D&D Invest KY?

Fishmen Nowy wpis

Zgłosiłem sie do pracy w przetwórni ryb , pensja 2-3000 euro czyli dużo ale jak jest na prawde .niewiem

Jakie są warunki zatrudnienia w D&D Invest KY?

Dino Nowy wpis

Witam, czy ktoś pracuje w tej firmie i może powiedzieć co i jak? Opłaca się współpracować z nimi?

Operator Cnc

gdy się zastanawiałem to zostałem nawyzywany bo się zastanawiałem i pytałem o szczegóły. Nie chcą powiedzieć prawdy i kłamią. Nigdy ale to prze nigdy nie kontaktować się z nimi ! nie zdziwiłbym się że handlują ludźmi. U W A G A !!!

Prawie nie było, tylko czy wyjadę... dziwne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mikołaj

Ktoś wspomniał ze stawka tutaj nie była zbyt wysoka na prace za granicą. Jak jest teraz? Można lepiej zarobić i warunki zakwaterowania są znośne? Pytam żeby potem nie było rozczarowania:)

były
@Mikołaj

Nigdy nie wiadomo czy się nie rozczarujesz. Często warunki mieszkaniowe są w ciemno więc się z tym licz.

Machoni

Witam wszystkich .Mialem zaszczyt poznać ta firma i Jiari Titto dyrektora tego biznesu. Nie polecam nawet najgorszym wrogowi .Wspolpracuje z firmą GO ON ta sama firma Essi Pani z Estonii .Wracajac do sprawy nie wieszcie co mówią nie pomogą na miejscu W razie problemów .Wyplaty jak im się chce Tak placa .Po prostu daleko i mała kasa .Ale wiem że Polak to myśli że jego to nie dotyczy .Dlatego tym co wyjeżdżają z ta firma powodzenia .Ostrzegalem

Bob budowniczy
@Machoni

Witam a moglbys cos wiecej napisac gdzie pracowales w finlandi jak to wyglada jesli chodzi o mieszkanie papiery itp w finlandi czy stawki sa dobre i jako kto pracowales bylbym wdzieczny pozdrawiam

Machoni
@Bob budowniczy

W Niemczech to samo zarobisz.warunki takie sobie co do wypłaty trzeba dobrze uważać .Daleko zimno i pełno Rosjan. (usunięte przez administratora)

Bob budowniczy
@Machoni

Ok rozumiem cie ale chodzi mi bardziej o konkrety jako ktontam pracowales w jakiej miejscowosci w Finlandii ile mniej wiecej wychodzilo ci za miesiac pracy bardziej szczegółowe opisy a ze ruscy sa to wiem czekam na opowiedz pozdrawiam

Lucas83

Poznalem menagera z tej firmy ale nie mialem okazji wyjechac poniewaz stawki mnie nie zadowalaja a moim zawodzie I doswiadczeniu jako fachowca

Zostaw merytoryczną opinię o D&D Invest KY - Haapajärvi

• Jak się pracuje w D&D Invest KY?

Zobacz opinie na temat firmy D&D Invest KY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D&D Invest KY?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy D&D Invest KY?

Kandydaci do pracy w D&D Invest KY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

D&D Invest KY