Zamorscy sp.j.

Opinie o Zamorscy sp.j.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, czy szkalujące czyjeś imię.. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.
Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: szymon@zamorscy.pl

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Zamorscy sp.j.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zamorscy Sp.j. Nowy wpis

Nadgodziny odbieramy w ciągu miesiąca. Jeśli nie ma takiej możliwości - są płatne wg ustawy. Staramy się jednak planować trasy tak, zeby kierowcy jeździli bez nadgodzin

Wiecie, czy Zamorscy sp.j. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

123 Nowy wpis

Tak

Czy w Zamorscy sp.j. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Dawid

Chodzi o filie w Przecławiu czy Gorzowie ?

Dawid

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Nawet napisze ,że jestem dumny z tego, że mogę być częścią tego projektu. Pomimo możliwość nawet zmiany czuję się tu najlepiej.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zamorscy sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Dawid

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, wypłaty na czas i duże premie za uczciwa pracę. Czego chcieć więcej.

Jaka jest kultura pracy w Zamorscy sp.j.?

Dawid

Jeśli chodzi o filie w Gorzowie jest bardzo bardzo dobra atmosfera. Jest współpraca, komunikacja wzajemna pomoc jeśli taka jest potrzebna.

Co wchodzi w socjal Zamorscy sp.j.?

Oferujemy dofinansowane ubezpieczenie medyczne Luxmed i grupowe PZU. Niestety dla małych firm są niewielkie możliwości benefitów.

Widzę że firma wzięła się weryfikację komentarzy , niestety to prawda , która ich boli. Niech się lepiej nauczą szacunku dla pracowników, prawnie tu każdy komentarz w sądzie wygra z tą firmą. Myślą że są święci, a jest odwrotnie. Sam osobiście nie polecam firmy , Od prezesa , współwłaścicieli, kierowników i koordynatorów. Szacunek dla ludzi którzy ciężka pracują, a są nie docenieni. Ilu było fajnych ludzi , których nie umieli zatrzymać. Powód jest prosty , atmosfera jest jak chmura burzowa , nie wiesz skąd uderzy. Co wypłatę, problem z pełnym , zasłużonym wynagrodzeniem. Presja czasu i przeładowanych aut. Jeżeli to nie prawda , zapraszam na drogę sądową ???? Ps. Mogę być z kontrolą jak sobie Państwo życzą ????

Niestety anonimowy komentarz nie pozostawia zbyt dużo możliwości na odpowiedź. Braki w wypłacie to poważne oskarżenie. W naszej firmie priorytetem jest aby wynagrodzenie zawsze było na czas i zgodnie z umową. Jeśli ma Pan zastrzeżenia w tym temacie zapraszam do omówienia sprawy u nas w biurze (SZ). Uważam, że takie sprawy lepiej załatwiać twarzą w twarz, a nie komentarzami w internecie.

@Zamorscy sp.j.

Zalatwialem co miesiąc i nie strasznie strasz .. Bo wiesz jaka jest prawda , 100 zł 200zl zawsze trzeba było się upominać. Nie mówiąc co robiliście na początku.. mam to publicznie oświadczyć czy w sądzie? Proszę się przyznać do błędów jakie popełniene są I były. A nie straszyć ludzi , którzy wam zbudowali firmę, kosztem swoich kręgosłupów. Za marne wynagordzenie i presję z góry, czy będzie się pracować czy nie!!!

Jeśli chęć spotkania i wyjaśnienia sprawy odbiera pan jako groźbę to nie wiem jak jeszcze mogę Panu pomóc.

Jeszcze nie zdażyło mi się u idealnego pracodawcy, zawsze coś nie pasuje

Maria

Tak? A co na przykład? :/

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Zawiedziony

Polityka firmy - praca bez nadgodzin kierowców. Rzeczywistość jest taka że faktycznie nie ma nadgodzin ale o co w tym chodzi ? Otóż o to że przez 8 godzin musisz wywieźć towar do klientów.Zazwyczaj jest to kilka ton dziennie i pod presją czasu żeby tylko nie skończyć ponad 8 godzin ponieważ nikt za nadgodziny nie zapłaci.Wyglada to tak że trzeba łamać przepisy żeby szybko klientów wszystkich objechać. Przy takim tempie pracy człowiek nie myśli w jaki sposób wziąć worek z mąką aby oszczędzić zdrowie i plecy ... Właściciel tylko liczy kasę i nie obchodzi go zdrowie swoich pracowników.

@Zawiedziony

Witam jeździsz tam jeszcze?

Zawiedziony
@Nowy

Nie jeżdżę szkoda zdrowia.

@Zawiedziony

Acha,czyli nie ma normalnej firmy,takiej która dba o pracownika.Tylko zajeździć i szukają następnego.

Opinia

Dzień dobry , jako były pracownik mogę odnieść się do komentarzy, które zostały już umieszczone. Firma jest dość mała, napewno długo na rynku i mająca swoich klientów. Którzy naprawdę nie mają zbyt szacunku dla pracowników tej firmy, narzekają oni na częstą rotację i traktują człowieka jak ich sługę. Jak w każdej firmie są plusy i minusy i do nich się teraz odniosę. Plusy - Dość nowa flota pojazdów, godziny pracy , wypłaty na czas, fajny klimat, kiedy chcesz pracować i potrzebujesz pomocy, najlepiej pytaj kierownika magazynu , człowiek który jako jedyny wie o tej firmie wszystko. Minusy - tak jak wszyscy piszą, ciężar towary , zazwyczaj ciężkie worki mąki od 20 do 40 kg i tak codziennie zbiera się kilka ton. Kiedy masz już towar załadowany na trasę potrafią kierować Ci gdzieś gdzie klient dzwonił bo chce już (nie obchodzi ich to że towar masz na środku auta i wszystko musisz przerzucać) ważny klient nie twoje zdrowie. Czyli to taka presja pracy . Brak osoby która dba o pomieszczenia typu toaleta czy stołówka. Można być naprawdę w szoku. Brak możliwość zarobienia czegoś więcej, taki brak docenienia, ja zarabialem 2300zl nie wiem jak jest teraz. Wymuszone imprezy pracownicze, myślę że te pieniądze które tak idą mogły by być lepiej rozprowadzane po pracownikach. Mysle że to na tyle ale czy polecam tą pracę? Myślę że tak , warto spróbować, zawsze w każdej firmie cos jest nie tak , może akurat ta firma będzie dla Ciebie .

@Opinia

Witam a czy byłeś w tej firmie kierowcą?

Byłem

Praca ogólnie ciężka, dużo noszenia. Nie docenienie pracowników za ich poświęcenie , wysiłek i zaangażowanie. Współpraca kierownik - pracownik na pozytyw . Z czym nie mogę zgodzić się z wcześniejszym wpisem o panu P.P bardzo dobra osobowość, kontaktowy i zawsze można się z nim porozumieć na poziomie. Godziny pracy owszem na plus. Jednak nie zawsze wiadomo co dany dzień przyniesie. Pensja bardzo obniżona , za taką pracę powinna zaczynać się od 3500 netto. Polityka pracy polega na tym że klient ma prawo ponizac pracowników, dlatego ciężko wytrzymać długo w tej firmie. Człowiek czuje się nikim, robiąc za bezcen, bardzo ciężko obciążony fizycznie i psychicznie. Pozdrawiam

Xyz

Jak wyglada praca płaca i jaka flota co w razie uszkodzenia towaru i kolizji. Stanowisko kierowcy

Były
@Xyz

Daruj sobie a będziesz miał zdrowy kręgosłup.Mąkę i cały towar trzeba nosić na magazyn i w dodatku układać na półkach.Nikt z klientów Ci nawet nie podziękuję a jeszcze zjebie że źle położyłeś.(usunięte przez administratora)

Nie polecam.Dzwiganie po kilka ton dziennie. Pracodawca nie docenia ciężkiej pracy pracowników. Ogląda każdą złotówkę zanim nią komuś zapłaci .

Pracodawca jest nie uczciwy i nie potrafi sam docenić pracownika o wszystko trzeba się prosić.

Zostaw merytoryczną opinię o Zamorscy sp.j. - Przecław

• Jak się pracuje w Zamorscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zamorscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zamorscy sp.j.?

Zamorscy sp.j.