Kwieciński Janusz Przedsiębiorstwo Odzieżowe Produkcyjno-Handlowe Poziomka

Mława

Kwieciński Janusz Przedsiębiorstwo Odzieżowe Produkcyjno-Handlowe Poziomka

Opinie o Kwieciński Janusz Przedsiębiorstwo Odzieżowe Produkcyjno-Handlowe Poziomka

Czemu nic nie piszecie na forum poziomka Janusz Kwieciński? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

tango

ptak, jeżeli pracownicy dają siętak traktować to tak mają.

jelonek
@tango 04.05.2016 22:10

jak dają się tak traktować? a gdzie mają iść do pracy jak w Mławie takie bezrobocie? Ale firma ogółem tragiczna! ludzie muszą podpisywać listy, że pracują od pon do piątku w godzinach 7-15, a normą jest, że pracują od 6 do 15.30, oprócz tego w soboty a jak jakaś w miesiącu jest wolna to święto, w niedziele zresztą czasem też się zdarza. Ludzie w zimę w 13 stopniach muszą pracować. Kontrole oczywiście jak mają to z wyprzedzeniem więc nic im nie robią bo zawsze się ładnie przygotują. A było już kilka przypadków osób, które się zwolniły i próbowały walczyć o swoje to teraz nie mogą znaleźć nigdzie roboty. Ludzie się po prostu boją, że stracą niekiedy jedyne źródło utrzymania, gdyby nie było tak ciężko z pracą to można by się założyć, że z dnia na dzień w firmie nikt by nie został oprócz szefostwa.

ptak srak

ten zaklat to gorzej nisz poraszka . ludzi majo za nic ,

Na szczęście były pracownik,nikomu nie polecam,to co tam się dzieje to masakra.Ten zakład to PORAŻKA!

pan [usunięte przez moderatora] wyżej wymienionej firmy o nazwie POZIOMKA ma się dobrze w swoim królestwie.Jednak niech nikogo nie zwiedzie jego wyrafinowany wygląd i na siłę wymuszona kultura.Swym pracownikom potrafi wytykać błędy aż do płaczu,co niektórym zaserwował wręcz reguralne zażywanie tabletek typu zwalczania stresu nerwowego. Potrafi nie liczyć się z NIKIM. ...Pracownikom lekko daje znać, że ich rozwój intelektualny zatrzymał się na poziomie jego młodocianych wnuków.....O [usunięte przez moderatora] BY NIE BYŁO MOWY gdyby nie fakt,że jego firma działa prężnie poprzez nadludzki wysiłek pracowników.NADGODZINKI, oczywiście gratis dla szefuńcia.SOBOTKI Z NUDÓW PRACOWNIKÓW.LUDZIE MUSZA LUBIĆ TEN STAN-Z BRAKU PRACY.I PRZECIĘTNEGO TYSIAKA Z GROSZAMI. Szef jeżdzi po urzędach pracy oferując pracę biedocie na zupełnie innych zasadach.MOC KASY,WOLNE SOBOTY.ZNAM TO NAWET FARTUSZKI ROBOCZE ROZDAJE RAZ NA ILEŚ LATEK,a co roku się tylko zbiera podpisiki za to i że się pracuje 8 godzin.RAJ. Tylko dla kogo.GDYBYm miała(miał)coś pozytywnego o tym PANU,to tyle,że ma ze smakiem dobrane garnitury.

Zostaw opinię o Kwieciński Janusz Przedsiębiorstwo Odzieżowe Produkcyjno-Handlowe Poziomka - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwieciński Janusz Przedsiębiorstwo Odzieżowe Produkcyjno-Handlowe Poziomka