Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche

Oborniki Śląskie

Opinie o Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche

mira

starsznie tutaj duzo negatywnych informacji odnosnie Lisboa, chcialam sie zatrudnic na taka prace odtychczaasowa poki nie znajde czegos lepszego, bo godizny pracy bardzo mi odpowiadaly, ale juz sama nnie wiem czy wierzyc tym opinion odnosnnie amosfery i syuacj wlasnie z godiznami prcy ze nie mozna ich wpisac? serio jest tak jak opisuje? o to raczje slaba reklama dla osob poszukujacych zarobku

zeus
@mira 15.07.2015 14:55

tak

Joanna

Osoby zastanawiające się nad złożeniem aplikacji do pracy w firmie zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, którego udzielił nam Prezes Zarządu. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,822657,wywiad-lukasz-budas Która z informacji w nim zawartych była dla Was najciekawsza?

tak było

Nie polecam, bardzo słaba zapłata i wielka presja. NIE POLECAM!

mała

Wyplata terminowa bo albo 10 albo 11. Reszta nie polecam. Marne stosunki szef -pracodawca. Marna kasa bez dodatku premii. Pokrywanie za straty. Obowiązkowe niepłatne nadgodziny. Kolorowe opowieści ale realia inne. (usunięte przez administratora)

hej

No ale skoro nie pokazują się żadne oferty pracy to nie jest tak źle, bo każdy dba o pozytywne warunki pracy.

młoda.

Stanowczo nie polecam pracy w tym miejscu - a przekonać trzeba się samemu dlaczego. Jak się nie przekonasz jak jest naprawdę to nie uwierzysz.

Basia

Bardzo słabo, nie polecam

Zostaw opinię o Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche - Oborniki Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche