Adres: Wrocławska 27, 55-120 Oborniki Śląskie

2 132 24 5 1

Opinie o Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche

Filtruj opinie po kryteriach:

szczera

Ja wam powiem szczerze ja tam pracuję sporo czasu i jest super wypłata ok jeśli komuś zależy to naprawde jest ok z Panią Danusia żyje bardzo dobrze z Panem Łukaszem też. A co do ukrainek to super dziewczyny ktore pracują bo chcą zarobić a nie jak polki szfendaja sie 8 godzin po sklepie. Moje zdanie.

TakNie1
@szczera

a co kazali ci tak napisać czy zostałaś wynajęta do takiego wpisu

Henry

Jedni odchodzą drudzy przychodzą i nie ma ludzi niezastąpionych.

@Henry

ale tam niedługo sama Ukraina będzie robić

kto się znów zwolnił

Joanna

@mors, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że piszesz z perspektywy pracownika Lisboa - Intermarche. Mógłbyś napisać, jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Jestem ciekawa, co sądzisz na ten temat. Bardzo proszę o kulturalne i rzeczowe wypowiedzi na forum. Czy chcielibyście jeszcze coś dodać na temat pracy w Lisboa - Intermarche w Obornikach Śląskich?

mała

Wyplata terminowa bo albo 10 albo 11. Reszta nie polecam. Marne stosunki szef -pracodawca. Marna kasa bez dodatku premii. Pokrywanie za straty. Obowiązkowe niepłatne nadgodziny. Kolorowe opowieści ale realia inne. (usunięte przez administratora)

Tak13Nie

mors
@mała

Tak ludzie odchodzą nie długo Prezes sam będzie doginał z miss D

Tak9Nie

Joanna

@zeus, rozumiem, że jesteś pracownikiem Lisboa - Intermarche w Obornikach Śląskich. Co ma na celu Twój komentarz? Nie wnosi on nic nowego do dyskusji. Jeśli chciałbyś napisać coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę - zachęcam. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w tej firmie? Chętnie dowiem się, jakie opinie na jej temat mają jej pracownicy!

zeus

O następne kobiety odeszły szkoda aczkolwiek nie dziwię się ale szkoda

Tak6Nie

Joanna

@Gregor, pracujesz bądź chciałbyś pracować w Lisboa - Intermarche? @zeus, czy możesz jeszcze coś dodać do swojej opinii? W tym momencie jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @Ciekawa, rozumiem, że pracowałaś w Lisboa - Intermarche. Jakie mogłabyś wskazać plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Gregor

Tylko narzekać na firmę można?

zeus

Bez zmian dno a nawet jeszcze gorzej a wina wszystkie panie wiedzą kogo wiecznie jej coś nie pasuje

Tak7Nie
Ciekawa
@zeus

a leniwa Ukraina dalej tam pracuje

Tak2Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche?

zeus

nic jak zgroza była tak jest

Tak6Nie

Co teraz dzieje się teraz w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche? Ostatni post zamieszczony został 30 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

mira

starsznie tutaj duzo negatywnych informacji odnosnie Lisboa, chcialam sie zatrudnic na taka prace odtychczaasowa poki nie znajde czegos lepszego, bo godizny pracy bardzo mi odpowiadaly, ale juz sama nnie wiem czy wierzyc tym opinion odnosnnie amosfery i syuacj wlasnie z godiznami prcy ze nie mozna ich wpisac? serio jest tak jak opisuje? o to raczje slaba reklama dla osob poszukujacych zarobku

@mira

tak

Joanna

Osoby zastanawiające się nad złożeniem aplikacji do pracy w firmie zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, którego udzielił nam Prezes Zarządu. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,822657,wywiad-lukasz-budas Która z informacji w nim zawartych była dla Was najciekawsza?

tak było

Nie polecam, bardzo słaba zapłata i wielka presja. NIE POLECAM!

Tak12Nie

hej

No ale skoro nie pokazują się żadne oferty pracy to nie jest tak źle, bo każdy dba o pozytywne warunki pracy.

Tak4Nie

młoda.

Stanowczo nie polecam pracy w tym miejscu - a przekonać trzeba się samemu dlaczego. Jak się nie przekonasz jak jest naprawdę to nie uwierzysz.

Tak18Nie

Basia