Opinie o Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche w Oborniki Śląskie

Sklep Intermarche jest jednym z 221 sklepów działających w Grupie Muszkieterów. Grupa Muszkieterów jest to największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, zrzeszająca ponad 260 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 221 supermarketów Intermarché i 113 Bricomarché. W Centrali Grupy w Poznaniu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ponad 14 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 5 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii oraz Serbii. W 2014 r. obroty Grupy Muszkieterów w Polsce wyniosły 5,43 mld złotych. W tym samym czasie Grupa w całej Europie wygenerowała obroty na poziomie przekraczającym 40 mld euro. Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche w Oborniki Śląskie

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Basia

Nigdy więcej. Każdy ostrzegał przed tym zakładem pracy (a raczej (usunięte przez administratora)) i mieli rację. Zero szacunku do pracownika, obrażanie przy klientach, wykorzystywanie, masakra. Przykre jest to, że w XXI w. ludzie pozwalają się tak traktować, a pracodawcy nie widzą nic złego w tak paskudnym traktowaniu ludzi. Chcesz pracować bez szacunku i godności? Trafiłeś pod idealny adres. Przykre to i smutne.

Alicja

I na każdym dziale taka paskudna atmosfera i brak poszanowania jak pisze Basia? Ktoś ma jakieś inne doświadczenia?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche?

Alicja

Aga
@Alicja

A co ma do tego dział? Szefowa i kierownictwo jest to samo,na każdym dziale

Izabela
@Aga

Czy ja wiem? Atmosferę tez tworzą ludzie, zwykli pracownicy, nie sądzisz?

Aga
@Izabela

Zgadza się,ale nie mowa tutaj o zwykłych pracownikach, ale o osobach zarządzających ;) a oni zdecydowanie nie wprowadzają dobrej atmosfery ;)

Aleksandra Nowy wpis
@Aga

No niby nie, ale faktycznie mogliby, szkoda. Chociaż i tak myślę, że pracownicy mogą mieć na nich wpływ, ale to już zależy od charyzmy zespołu. Ludzie tutaj z reguły są spokojni, tak?

Aga Nowy wpis
@Aleksandra

Gdyby pracownicy mieli na nich wpływ to raczej kadra pracownicza tak szybko nie zmieniałaby się..

Kandydat

Omijać szerokim łukiem ten (usunięte przez administratora) Pracują tam sami desperaci. Na porządku dziennym pyskówki i poniżanie pracowników przy klientach. Jest to niedopuszczalne. Pseudo kierownictwo panoszy się z rękoma w kieszeni. (usunięte przez administratora)

Aleksandra Nowy wpis
@Były pracownik

Ok to poważnie brzmi nieprzychylnie, szkoda, że część treści ucięło. Napiszesz jakoś inaczej to wszystko o ile oczywiście zgodne z regulaminem jest? Bo inaczej znowu ocenzurują

Co jaki czas w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche można ubiegać się o podwyżkę?

logo firmy Franczyzobiorca - Dyrektor Oddziału
Aplikuj na wiele ofert
Basia

Marta
@Basia

Strasznie smutne, ciężko się to czyta. Nie wyobrażam sobie pracować w takim miejscu, a niestety kiedyś chciałam nawet zanieść tam CV. Czym oni zachęcają tych pracowników do pracy? Atmosfera tragedia, szacunku brak, płace niskie...

Czy w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Grazia

01 07 2021 mieliśmy nieprzyjemny incydent przy kasie Pani kasjerka zamiast wyjaśnić sprawę z głównym laserem to napyskowala nam i na krzyczała bardzo nieprzyjemna osoba a poszło o masło w promocji na półce pisało że jest po1.89 a Pani połączyła po2.89 gdy mąż zwrócił uwagę to oburzona poszła sprawdzić i faktycznie to mąż miał rację w końcu poprosiła glownego kasjera i wyszło na to że my mamy rację nawet nie kwapila się przeprosić nas tylko nadal strzelają Focha .pPrezes powinien zwrócić uwagę kogo zatrudnia albo dawać coś na uspokojenie pracownikom ta Pani nie powinna pracować z ludźmi takie jest moje zdanie A tak na marginesie psuje opinie sklepu pozdrawiam z poważaniem klijent

Jak jest z pakietem medycznym w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche? Można dołączyć rodzinę?

Marta Martazawal992@gmail.com

Cześć Jestem na etapie poszukiwania pracy. Chciałam zgłosić się do pracy z końcem tygodnia. Niestety podczas rozmów z paniami w ciągu tygodnia w czasie zakupów nie miały one dobrych wieści. Słaba pensja zbliżona do minimalnej, duży stres i brak urlopów ,właściciele mają bardzo duże wymagania i nie doceniają ludzi. Co chwile ktoś się zwalnia duża odpowiedzialność za straty. Praca dobra na miesiąc góra dwa i szukać innej. Czy ktoś morze opisać jak jest obecnie , ktoś kto pracuje tam dłużnej lub pracował w ostatnich miesiącach. Mile widziane osoby które pracowały i się zwolniły. Interesuje mnie opina dlaczego odeszły.

Pracownica
@Marta Martazawal992@gmail.com

Pracuje w tym miejscu już od kilkunastu miesięcy, przyjęłam się za czasów Pana Łukasza choć nie poznałam go dobrze to było tu znacznie lepiej niż jest obecnie. Wypłaty są bardzo słabe, nie ma premii motywacyjnych choć przy rekrutacji wiele mi obiecano a jest bardzo duża odpowiedzialność. Dostajesz po uszach za wszystko, za towar na magazynach bo jest go za dużo choć baza go wysyła w nadmiernych ilościach i właściciele sami go domòwili i to moja wina i że się nie sprzedaje albo, że jeszcze nie zrobiłam tego co powinnam a już wołają mnie na inne stoisko lub dział. Jeśli skończysz prace na swoim dziale to musisz iść na inny albo każą ci iść na inny dział a swój zostawiasz pezpańsko a potem się tlumaczysz dlaczego u ciebie jest tak pusto w półkach. Najlepiej gdybym została za darmo po godzinach i uzupełniła braki w swoich półkach i w półkach innych. Zapomnij, że wyjdziesz szybkiej lub punktualnie bo swoje skończyłaś nie ma nawet o tym mowy idziesz i robisz u innych a do tego ciągle Cię poganiają. Duża presja ze strony pracodawcy bo wszystko musi być na teraz, na już, bo klient bo oni tak chcą. Zapomnij o urlopach masz wolne i nagle telefon, że idziesz do pracy a o tygodniu wolnego zapomnij. Wolne dostajesz kiedy chce pracodawca a nie ty. Ludzie odchodzą i przychodzą ich sprawa ale są osoby co się nie nadają do tej pracy ani odrobinę a inni nie wytrzymują. Dlatego odchodzą. Sama zaczynam się rozglądać już za inną pracą bo z tej nie jestem zadowolona a i praca coraz trudniejsza nie ma z kim prasować. Obecny pracodawca nie zdaje sobie sprawy, że my też mamy wydatki i rodziny a pensje są skandaliczne marne a mając dzieci też chcą aby gdzieś pojechać czy poświecić im więcej uwagi. Wieczne tłumaczenie że nie ma klientów i obroty są słabe. Zatrudniają kogo tylko popadnie byle by był zamiast zrobić wszytko aby poprawić warunki pracy i zmotywować obecnych pracowników. Oszczędzają tak bardzo, że nie ma na nic pieniędzy wszystko musimy wyliczać. Są rzeczy które są niezbędne ale zamówić ci bez zgody nie wolno większej ilości. . Odchodzą bobrzy ludzie a szefostwo tego nie zauwarza i nic z tym nie robi lub robi niewiele aby to zmienić w efekcie nie ma już z kim pracować. Jeszcze trochę to mąż i pani prezes stanie na stoisku za nas i będzie sam sprzedawał. Jeśli chce pani przyjść do pracy to proszę bardzo ale to praca na chwile. Sybko pani zobaczy, że to tylko przystanek bo tu na długo się nie da zatrzymać. Chyba, że interesuje panią praca za grosze w nadgodziny i z brakiem poszanowania. Trzeba przyjść i przekonać się na sobie i własnej skórze. Szybko pani zobaczy i przekona się, że to nie to samo co obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej. Żadna opinia nie przedstawi prawdziwej sytuacji do chwili kiedy pani sam nie popracuje i się przekona. To najlepsza opinia wydana na własnych doswiadczeniach.

mała

Wyplata terminowa bo albo 10 albo 11. Reszta nie polecam. Marne stosunki szef -pracodawca. Marna kasa bez dodatku premii. Pokrywanie za straty. Obowiązkowe niepłatne nadgodziny. Kolorowe opowieści ale realia inne. (usunięte przez administratora)

mors
@mała

Tak ludzie odchodzą nie długo Prezes sam będzie doginał z miss D

Dolny slask
@mała

Tam zawsze sie pracowało za darmo po godzinach jak pamietam...I dalej nic sie nie zmienilo skoro tak piszecie

Klaudia

Ale przecież to jest forum pracownicze a nie klientów. Generalnie dobra firma i fajnie się pracuje choć praca w handlu nie należy do lekkich ale ja polecam.

klient

Sklep super!!! Dziewczyny na sklepie ZAWSZE POMOCNE, kasjerzy uśmiechnięci, piekarnia po prostu ekstra! Najgorsze stanowisko mięsne!!! Nie chodzi o asortyment a o obsługę!!! Albo Pani ta z wiecznym fochem Dorota wielka kierownik jakby była tam za kare ta co jezdzi autem na które nie trzeba prawka albo opalona pani która slini się do każdego faceta makabra!!!

Magda

Czy jeśli rozliczenie w kasie się nie zgadzało to trzeba było z własnej kieszeni płacić ?

Kuba

Z pewnością trzeba być dobrym pracownikiem a opinia będzie jak najbardziej pozytywna.

szczera

Ja wam powiem szczerze ja tam pracuję sporo czasu i jest super wypłata ok jeśli komuś zależy to naprawde jest ok z Panią Danusia żyje bardzo dobrze z Panem Łukaszem też. A co do ukrainek to super dziewczyny ktore pracują bo chcą zarobić a nie jak polki szfendaja sie 8 godzin po sklepie. Moje zdanie.

@szczera

a co kazali ci tak napisać czy zostałaś wynajęta do takiego wpisu

Henry

Jedni odchodzą drudzy przychodzą i nie ma ludzi niezastąpionych.

@Henry

ale tam niedługo sama Ukraina będzie robić

kto się znów zwolnił

Joanna

@mors, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że piszesz z perspektywy pracownika Lisboa - Intermarche. Mógłbyś napisać, jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Jestem ciekawa, co sądzisz na ten temat. Bardzo proszę o kulturalne i rzeczowe wypowiedzi na forum. Czy chcielibyście jeszcze coś dodać na temat pracy w Lisboa - Intermarche w Obornikach Śląskich?

Joanna

@zeus, rozumiem, że jesteś pracownikiem Lisboa - Intermarche w Obornikach Śląskich. Co ma na celu Twój komentarz? Nie wnosi on nic nowego do dyskusji. Jeśli chciałbyś napisać coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę - zachęcam. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w tej firmie? Chętnie dowiem się, jakie opinie na jej temat mają jej pracownicy!

zeus

O następne kobiety odeszły szkoda aczkolwiek nie dziwię się ale szkoda

Zostaw merytoryczną opinię o Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche - Oborniki Śląskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche?

Zobacz opinie na temat firmy Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche?

Kandydaci do pracy w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche
1.5/5 Na podstawie 135 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wrocławska 27
    55-120 Oborniki Śląskie
  • NIP: 7822165452 KRS: 0000179078

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche