Opinie o Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche w Oborniki Śląskie

Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche
counter
2 133 35 5 1
Marta Martazawal992@gmail.com

Cześć Jestem na etapie poszukiwania pracy. Chciałam zgłosić się do pracy z końcem tygodnia. Niestety podczas rozmów z paniami w ciągu tygodnia w czasie zakupów nie miały one dobrych wieści. Słaba pensja zbliżona do minimalnej, duży stres i brak urlopów ,właściciele mają bardzo duże wymagania i nie doceniają ludzi. Co chwile ktoś się zwalnia duża odpowiedzialność za straty. Praca dobra na miesiąc góra dwa i szukać innej. Czy ktoś morze opisać jak jest obecnie , ktoś kto pracuje tam dłużnej lub pracował w ostatnich miesiącach. Mile widziane osoby które pracowały i się zwolniły. Interesuje mnie opina dlaczego odeszły.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Marta Martazawal992@gmail.com Nowy wpis

Pracownica Nowy wpis
@Marta Martazawal992@gmail.com

Pracuje w tym miejscu już od kilkunastu miesięcy, przyjęłam się za czasów Pana Łukasza choć nie poznałam go dobrze to było tu znacznie lepiej niż jest obecnie. Wypłaty są bardzo słabe, nie ma premii motywacyjnych choć przy rekrutacji wiele mi obiecano a jest bardzo duża odpowiedzialność. Dostajesz po uszach za wszystko, za towar na magazynach bo jest go za dużo choć baza go wysyła w nadmiernych ilościach i właściciele sami go domòwili i to moja wina i że się nie sprzedaje albo, że jeszcze nie zrobiłam tego co powinnam a już wołają mnie na inne stoisko lub dział. Jeśli skończysz prace na swoim dziale to musisz iść na inny albo każą ci iść na inny dział a swój zostawiasz pezpańsko a potem się tlumaczysz dlaczego u ciebie jest tak pusto w półkach. Najlepiej gdybym została za darmo po godzinach i uzupełniła braki w swoich półkach i w półkach innych. Zapomnij, że wyjdziesz szybkiej lub punktualnie bo swoje skończyłaś nie ma nawet o tym mowy idziesz i robisz u innych a do tego ciągle Cię poganiają. Duża presja ze strony pracodawcy bo wszystko musi być na teraz, na już, bo klient bo oni tak chcą. Zapomnij o urlopach masz wolne i nagle telefon, że idziesz do pracy a o tygodniu wolnego zapomnij. Wolne dostajesz kiedy chce pracodawca a nie ty. Ludzie odchodzą i przychodzą ich sprawa ale są osoby co się nie nadają do tej pracy ani odrobinę a inni nie wytrzymują. Dlatego odchodzą. Sama zaczynam się rozglądać już za inną pracą bo z tej nie jestem zadowolona a i praca coraz trudniejsza nie ma z kim prasować. Obecny pracodawca nie zdaje sobie sprawy, że my też mamy wydatki i rodziny a pensje są skandaliczne marne a mając dzieci też chcą aby gdzieś pojechać czy poświecić im więcej uwagi. Wieczne tłumaczenie że nie ma klientów i obroty są słabe. Zatrudniają kogo tylko popadnie byle by był zamiast zrobić wszytko aby poprawić warunki pracy i zmotywować obecnych pracowników. Oszczędzają tak bardzo, że nie ma na nic pieniędzy wszystko musimy wyliczać. Są rzeczy które są niezbędne ale zamówić ci bez zgody nie wolno większej ilości. . Odchodzą bobrzy ludzie a szefostwo tego nie zauwarza i nic z tym nie robi lub robi niewiele aby to zmienić w efekcie nie ma już z kim pracować. Jeszcze trochę to mąż i pani prezes stanie na stoisku za nas i będzie sam sprzedawał. Jeśli chce pani przyjść do pracy to proszę bardzo ale to praca na chwile. Sybko pani zobaczy, że to tylko przystanek bo tu na długo się nie da zatrzymać. Chyba, że interesuje panią praca za grosze w nadgodziny i z brakiem poszanowania. Trzeba przyjść i przekonać się na sobie i własnej skórze. Szybko pani zobaczy i przekona się, że to nie to samo co obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej. Żadna opinia nie przedstawi prawdziwej sytuacji do chwili kiedy pani sam nie popracuje i się przekona. To najlepsza opinia wydana na własnych doswiadczeniach.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 261 dni.

Jak szefostwo w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche? Spoko traktują ludzi?

TakNie2

mała

Wyplata terminowa bo albo 10 albo 11. Reszta nie polecam. Marne stosunki szef -pracodawca. Marna kasa bez dodatku premii. Pokrywanie za straty. Obowiązkowe niepłatne nadgodziny. Kolorowe opowieści ale realia inne. (usunięte przez administratora)

Tak15Nie
mors
@mała

Tak ludzie odchodzą nie długo Prezes sam będzie doginał z miss D

Tak9Nie
Dolny slask
@mała

Tam zawsze sie pracowało za darmo po godzinach jak pamietam...I dalej nic sie nie zmienilo skoro tak piszecie

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klaudia

Ale przecież to jest forum pracownicze a nie klientów. Generalnie dobra firma i fajnie się pracuje choć praca w handlu nie należy do lekkich ale ja polecam.

TakNie1
klient

Sklep super!!! Dziewczyny na sklepie ZAWSZE POMOCNE, kasjerzy uśmiechnięci, piekarnia po prostu ekstra! Najgorsze stanowisko mięsne!!! Nie chodzi o asortyment a o obsługę!!! Albo Pani ta z wiecznym fochem Dorota wielka kierownik jakby była tam za kare ta co jezdzi autem na które nie trzeba prawka albo opalona pani która slini się do każdego faceta makabra!!!

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 362 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche?

Magda

Czy jeśli rozliczenie w kasie się nie zgadzało to trzeba było z własnej kieszeni płacić ?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 469 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche?

Kuba

Z pewnością trzeba być dobrym pracownikiem a opinia będzie jak najbardziej pozytywna.

Tak2Nie
szczera

Ja wam powiem szczerze ja tam pracuję sporo czasu i jest super wypłata ok jeśli komuś zależy to naprawde jest ok z Panią Danusia żyje bardzo dobrze z Panem Łukaszem też. A co do ukrainek to super dziewczyny ktore pracują bo chcą zarobić a nie jak polki szfendaja sie 8 godzin po sklepie. Moje zdanie.

Tak1Nie3
@szczera

a co kazali ci tak napisać czy zostałaś wynajęta do takiego wpisu

Tak3Nie
Henry

Jedni odchodzą drudzy przychodzą i nie ma ludzi niezastąpionych.

@Henry

ale tam niedługo sama Ukraina będzie robić

kto się znów zwolnił

Joanna

@mors, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że piszesz z perspektywy pracownika Lisboa - Intermarche. Mógłbyś napisać, jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Jestem ciekawa, co sądzisz na ten temat. Bardzo proszę o kulturalne i rzeczowe wypowiedzi na forum. Czy chcielibyście jeszcze coś dodać na temat pracy w Lisboa - Intermarche w Obornikach Śląskich?

Joanna

@zeus, rozumiem, że jesteś pracownikiem Lisboa - Intermarche w Obornikach Śląskich. Co ma na celu Twój komentarz? Nie wnosi on nic nowego do dyskusji. Jeśli chciałbyś napisać coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę - zachęcam. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w tej firmie? Chętnie dowiem się, jakie opinie na jej temat mają jej pracownicy!

zeus

O następne kobiety odeszły szkoda aczkolwiek nie dziwię się ale szkoda

Tak6Nie
Joanna

@Gregor, pracujesz bądź chciałbyś pracować w Lisboa - Intermarche? @zeus, czy możesz jeszcze coś dodać do swojej opinii? W tym momencie jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @Ciekawa, rozumiem, że pracowałaś w Lisboa - Intermarche. Jakie mogłabyś wskazać plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Gregor

Tylko narzekać na firmę można?

zeus

Bez zmian dno a nawet jeszcze gorzej a wina wszystkie panie wiedzą kogo wiecznie jej coś nie pasuje

Tak7Nie
Ciekawa
@zeus

a leniwa Ukraina dalej tam pracuje

Tak2Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche?

Zostaw merytoryczną opinię o Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche - Oborniki Śląskie

Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche