Rimsa Ul.Pawła9 Ruda Slaska

Ruda Śląska

Rimsa Ul.Pawła9 Ruda Slaska

Opinie o Rimsa Ul.Pawła9 Ruda Slaska

wróg rodzinnego gówna

witam pracowałem rownież w tym[usunięte przez moderatora] przez 2 lata.Rodzinny interes nawet [usunięte przez moderatora]ktory pije do dzisiaj i jest bezkarny totalne dno.[usunięte przez moderatora]ludzi do dzisiaj,same nadgodziny a pieniedzy mało za taki system pracy.szefowie non stop nowe samochody, wczasy ,domy a pracownik [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .naprawde ludzie odradzam wszystkim zainteresowanym lepiej zbierac puszki na smietniku niz pracowac dla tych[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Rimsa Ul.Pawła9 Ruda Slaska - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rimsa Ul.Pawła9 Ruda Slaska