Drukarnia Skorpion

Opinie o Drukarnia Skorpion

January

do Hanna: szkoda, że jestes botem na tej stronie .... i napędasz żeby tylko komentować.

Hanna

@Jardziękuję za odpowiedź. Co jeszcze warto wiedzieć o warunkach pracy i zatrudnienia w firmie? Dodatkowe informacje będą bardzo istotne i pomocne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV właśnie do tego pracodawcy.

Jar

W całej firmie. To nie jest wielka firma, więc każdy jest jak rodzina.

Hanna

@Jar piszesz, że atmosfera w firmie jest bardzo pozytywna, to dobrze. Dla wielu pracowników jest to bardzo istotna kwestia. Atmosfera w jakim dziale jest taka przyjemna?

tak

Najważniejsze jest to, że zarobki mają na na prawdę dobrym poziomie i o stawki nikt się tutaj nie wykłóca.

Jar

Polecam! Atmosfera jakiej brakuje w wielu firmach!

Anonim

Ja posiadam kontakt. Prosze o podanie emaila prześlę numer kontaktowy

wrzeszcz

Dokładnie! Ja również byłabym niezmiernie wdzięczna za jakikolwiek namiar (aktualny!) na Skorpiona :)

do kajtek

jest po prostu jest OK:)

gość
@do kajtek 07.01.2015 12:38
jest po prostu jest OK:)

Dzień dobry, a czy może ktoś podać aktualny kontakt do firmy? telefon podany na stronie nie odpowiada a muszę się skontaktować w sprawie starej realizacji.

Paweł

POLECAM PRACĘ W SKORPIONIE!!

BOBO

Wszystko jest ok ! POLECAM PRACODAWCE

Janusz

hmm mysle ze sie da. Pracowalem ostatnimi czasy w kilku drukarniach i wszedzie to samo. Na rynku jets masakra, każdy chce za darmo drukować a i tak nie płacą.

Janusz

warto :) mili ludzie. Co prawda duży chaos w firmie, brak widocznych stanowisk i hierarchii ale POLECAM!

?

w sumie to pół na pół. Ja zawaliłem sprawę, no a potrzebowali maszynisty a nie kogoś do nauki itp. wiec chyba logiczne rze tak sie stało

Janusz

Niestety nie. Miałem problem z maszyną mimo, że pracowałem na niej to nie mogłem wydrukować wizytówek ..Pól dnia siedzialem i nic. Dalem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Janusz

Bodajże poszukują maszynisty. Byłem na dniu teście i było w porzadku. Ale zobaczymy.

?

Byłam na rozmowie i wygląda spoko. Ludzie uśmiechnięci itp. Ciekawe skąd takie złe komentarze? Najczęściej jest tak, że nieudacznicy wyładowują się w internecie a w realnym życiu to mięczaki. Pewnie się obijali a teraz wymagają nie wiadomo czego . Mam nadzieję, że mnie przyjmą i będę pracowała.

Witam.Jeśli chodzi o prace w drukarni skorpion to szczerze odradzam.Traktują ludzi jak śmieci nie płacą, a jak dzwonisz po swoje pieniądze to cię olewają i nie odbierają telefonów.Firma jest w oporowych długach i często nie mają pieniędzy na papier a co mówić o pensjach.Totalna porażka.Jeśli ktoś chce prosić się o swoje pieniądze to śmiało,niech tam idzie.Kłamstwo,oszustwo i ściema to hasło przewodnie tej firmy.Osoba która pisze te sprostowania to chyba tam nie pracowała albo ma talent do wstawiania kitów po właścicielu.Omijajcie tę pseudo drukarnie szerokim łukiem.

drukarz

wita.osobiście odradzam prace w tej firmie.Duże problemy z wypłatami,wystarczy dodać że większość niedawnych pracowników drukarni złożyła pozwy do sądu pracy z powodu niewypłaconych pieniędzy.Rozumiem że są gorsze czasu ,ale nawet w takich czasach wystarczy zachować się jak człowiek an nie jak bydle....,gdyż kij ma zawsze dwa końce.

?

JEst to mała drukarnia, więc praca i zarobki są na innym poziomie. Jak chcesz zapierdzielelać na hali i być traktowany jak murzyn to idź do Perfektu czy jakiejs innej drukarni. Tutaj jest spoko :) Fajni ludzie.

Maszynista

Witam. Pracowałem w tej firmie 12 lat. Muszę powiedzieć tak, że wiadomo w czasach gdy nie było kryzysu było SUPER. Wysoka pensja na czas, grille, miła atmosfera itp. Teraz na rynku jest gorzej więc i firma musi sobie jakoś radzić. Ja szczerze polecam firmę. Wiadomo pensja, nie zawsze jest idealnie na czas, ale kontaktowe szefostwo, można porozmawiać itp. POLECAM! A osoby, które piszą takie negatywne komentarze to zazwyczaj nieudacznicy, którzy chcieli zarabiac kokosy nic nie robiac. Zwykłe nieroby.

Anonim

Jeżeli ktos przychodzi do pracy jako fachowiec a okazuje się zwykłym amatorem i na dodatek załatwia swoje sprawy na lewo, to nie dziwie się, że długo nie pracuje i teraz wylewa swoje żale w internecie. Kamil to chyba o tobie

Kamil

Dramat firma badziew. odradzam wszsytkim zarówno do współpracy jak i do pracy. Szef załatwia 80% kontaktów wódką klientów sie nie szanuje, kłamie i olewa. Głęboki PRL. Dla zdesperowanych

Anna

Pracowałam w tej firmi 7 lat. Oczywiście jak w każdej firmie były przeróżne problemy, ale zawsze wszystko wychodziło na prosta. Miła atmosfera, mili ludzie.

Idiota

Szkoda mi czlowieka, który to napisał :) Najwidoczniej jest tak świetnym grafikiem, że zapomniał o czymś takim jak język polski. Słynna 'numerajca' jest już znana w całej Polsce :) Ciepłe pozdrowienia dla członka AA

grafik

UWAGA! Wszystko idzie pod stołem, nie płacą, przeciągają, złamią każdą umowę. To, co obiecają prosto w oczy, następnego dnia będzie nieaktualne, generalnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Atmosfera PRL z Matką Boską i JPII na ścianie. Brud, smród, ubóstwo.

Zostaw opinię o Drukarnia Skorpion - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Skorpion