Opinie o LOG TECH w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy LOG TECH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LOG TECH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOG TECH w Zabrze

Anonim Nowy wpis

Firma log tech która zajmowała się pracami gorniczymi na Śląsku w KWK makoszowy to (usunięte przez administratora) nie ktoś mi da namiary gdzie ta firma jest i numer telefonu pilne

Kandydat Nowy wpis

Firma dobra to i pracownikom jest dobrze. Liczyłem na informacje z waszych wpisów ale niestety od dawna nic nie piszecie? Czy jest jakiś powód?

ulana Nowy wpis

nie tylko oni teraz maja na prawde sporo ofert pracy..i w wielu miastach za granicą..to dobra szansa na to zeby zdobyć cenne doświadczenie i sobie całkiem sporo zarobić np, jako taki mechatronik w Niemczech tylko trzbea miec odpowiednie wyksztalcenie

bgfafdhg Nowy wpis

nie wiedziałem, że jest takie stanowisko jak młodszy specjalista ds. księgowych, myślałem że każdy księgowy radzi sobie sam - czy w polskich warunkach firmy stać na młodszych pomocników księgowych?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie LOG TECH? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

UWAGA na ta firme szkoda zdrowia i nerwów lepiej poszukac prawdziwej firmy górniczej

lino

ale jazda w tej firmie

nina

widze ze jest wiecej takich osob ktore czekaja na to co im sie nalezy i na co ciezko pracowali ....my tez czekamy na kartki i pieniadze za badania i zbywaja od stycznia wiecznie niema zadnego z dyrektorow ktory moglby powiedziec cos konktretnego robia jawnie z nas wariatow moze warto sie wziasc za ta sprawe i firme jeden czlowiek niewiele zdziala ale wieksza grupa napewno musi byc jakis sposob na takich pracodawcow

MARIO

czesc odebrałes juz pit z tej firmy bo dzis 28 luty i nic mi nie przysłali?

MARIO

PRACOWAŁEM TAM NA MAKOSZOWACH WYPLATY PO 1500ZL .OMIJAC FIRME BO CHYBA NAJGORSZA FIRMA GORNICZA .

to nie ważne kto

racja ja też tam pracowałam i zwolnili mnie niby przez redukcje w ogóle dyrektor do spraw zatrudnienia tak mówi jak przyjdzie jakiś petent który chce się tam zatrudnić, (usunięte przez administratora). starczy ci 1200 na rekę i w ogóle ten facet to zero w tej firmie,,, pożycza kase od górników a potem nie umie oddać porażka,,,, a ja się tak poświęciłam dla tej firmy;( ale oni traktują ludzi jak śmieci,,,, a Ci na wysokim stopniu myślą że świat kręci się wokół nich...

Miki

O proszę jakie dziadostwo się tam dzieje...

BYŁY PRACOWNIK

Firma kogucik.Są jednym wielkim przekrętem!!!! Uwaga na nich!!!!!! Dopuki pracujesz to jest jeszcze jako tako. Za wrzesień człowiek za cały miesiąc przepracowany zarobił 1200zł a teraz prosi się o talony żywnościowe za sierpien a mamy październik.Sekretarka w biurze udaje samego Boga a inżynier (usunięte przez administratora) ma Cie za śmiecia jak odchodzisz.Firmę trza omijać z daleka chyba że jest się murzynem który robi za darmo.

yarp
@BYŁY PRACOWNIK

co to znaczy że dopóki pracujesz to jest jeszcze jako tako - czy to oznacza że te przekręty które piszesz zaczynają się w momencie, kiedy zamiast pracować zaczynasz się opierdalać, tak? Ale to chyba normalne no bo kto by chciał utrzymywać obiboka? A który to dokładnie inżynier ma cię za śmiecia jak odchodzisz? Pytam bo myślałem żeby iść do tej pracy jako dozór energetyczny

Zostaw merytoryczną opinię o LOG TECH - Zabrze

LOG TECH