Mango - złote tarasy

Mango - złote tarasy

Opinie o Mango - złote tarasy

Aga1110

Nie wiem jak to wygląda w innych salonach Mango, ale Pani z którą miałam mieć rozmowę rekrutacyjną kompletnie olala sprawę i nawet jej nie przeprowadziła ze mną choćby z grzeczności, twierdząc że już się na kogoś zdecydowała. Katowice SCC

Joanna

@Matta byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Mógłbyś podzielić się tym jak wyglądała? Co podczas niej oferują?

Matt

Też chętnie poczytam aktualne opinie, ponieważ być może dostanę pracę w jednym ze sklepów Mango w Warszawie. Ktoś coś może powiedzieć?

lola

a co z innymi sklepami MANGO ? czy macie płacone za coś powyżej waszych stanowisk?

Joanna

Pracujesz w Mango - złote tarasy? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

ola

Hej, ja wam wierzę w te komentarze, ponieważ sama byłam całkiem niedawno na akupach i miałąm całkiem niemiłą sytuację z obsługą tego sklepu, czesto robie u nich zakupy bo ubrania maja nawet dobra jakosc, jednak poziom obslugi niektorych pan pozostawia wiele do życzenia

tse-tse

Nie polecam. Nowy pracownik nie dostaje przyuczenia, a jest obwiniany za to, że czegoś nie wie. Co do kierowniczek: Magda jest bardzo miłą osobą, ale Wiola (zastępczyni?), jest chamska i antypatyczna. Sama praca jest ciężka. Pracowałam już w warunkach, które oznaczały wysiłek i niezłe zakwasy, ale po pracy w Mango nie mogłam się ruszyć.

ZIZU
@tse-tse 10.05.2016 20:39

PANIE KIER. TO SAME PISZĄ Z MANGO ZŁOTE TARASY .HA,HA

LILA
@tse-tse 10.05.2016 20:39

KIEROWNIK MAGDA ZŁOTE TARASY MANGO WARSZAWA TO NIEUCZCIWĄ OSOBĄ .DLA PIENIĘDZY ZROBI WSZYSTKO...UWAŻAJCIE!!!DZIWIĘ SIĘ ŻE JESZCZE PRACUJE I KTOŚ JĄ ZATRUDNIA .PYTANIE CO TAK NAPRAWDĘ ROBIII

BYŁYpracownik

Pracowałam w Mango przez parę ładnych miesięcy, mowa o Factory Ursus. Praca nie należy do łatwych, bo trzeba się sporo nabiegać po sklepie, jest bardzo duży asortyment, a klienci niestety nie szanują pracy ekspedientek i porządku. Fajna ekipa, choć zdarzają się wyjątki. Kierowniczka ok, natomiast z-ca myśli, że wszystkie rozumy pozjadała. Zadziera nosa, sama mało co robi i myśli,że może wysługiwać się innymi. Już na rozmowie kwalifikacyjnej wiedziałam,że jak z kierowniczką będzie jako tako w porządku, tak z pANIĄ z-cą widać odrazu, że muchy ma w nosie i jest wyniosła. Jeśli chodzi o zarobki to średnio, a premie przyznawane są jak się kierownictwu spodoba.

Weronika

Hej. Pracowałam tam ok. 5 lat temu. Praca coprawda ciężka ze względu na ogromny ruch. Takie miejsce i osoba, która się decyduje na pracęw takim miejscu musi się z tym liczyć. Podczas letnich wyprzedaży pensja była naprawdę atrakcyjna. Atmosfera nie była najgorsza, ale nie była też najlepsza. Ja dogadywałam się z każdym...no prawie. Ale nie były to sytuacje o których pisał ktoś niżej ? Z Panią Magdą czyli Panią dekorator miałam dobry kontakt. Bardzo wymagająca perfekcjonistka, ale lepiej tak niż inaczej. Byłam młoda i zarówno Warszawa jak i praca w sklepie to nie było moje miejscem. W każdym razie wspominam to miejsce z sentymentem. Pozdrawiam ekipę Mango Warszawa złote. ;)

tajemniczy
@Weronika 10.03.2016 17:37

Szkoda, że w Złotych tarasac jest męski dekorator i to już sporo czasu :D a nie Pani dekorator

fajnagirl

A mam pytanie ile dekorator tam zarabia bo była na rozmowie i wszystko się dopytałam i przeszłam dwa etapy i mam czekać na telefon ale właśnie nie zapytałam o zarobki a chciała wiedzieć czy warto ???

baba

najgrosza praca z jaka mialam kiedykolwiek do czynienia. czesto sugerowanie zostawania po godzinach a problem z ich oddawaniem, wieczne nagadywanie na siebie, jedna przez druga i obgadywanie kierownictwa. jedyne na co nie moge narzekac to pensja z ktorej bylam zadowolona, ale ogolnie praca bardzo ciezka, mozna zapomniec o wolnym czasie i przyjemnosciach. Nieprzyjemna Pani Dekorator

Szkoda że taki jeden przypadek może popsuc opinie całej sieci sklepów. Pracuję w tej firmie od kilku lat, w innym mieście ale moja ogólna opinia nie jest taka zła. Wiadomo, zdarzają się dziwne sytuacje, ale jeśli menedżerowie są ok to i załoga jest zadowolona.

karolina90
@pracownik 09.11.2014 17:22

a wiesz ile zarabia dekorator mega ważne to dla mnie bo byłam na rozmowie i zapomniała zapytac :C

lena

Jest to miejsce jedno z najgorszych na jakie natrafiłam w życiu. Przełożeni wysługują się kasjerami i sprzedawcami, opierdzielając się całe dnie i nie robiąc nic. Pani [usunięte przez moderatora] to przerost formy nad treścią. Ambicje ją bolą, że pracuje tam najdłużej, a nigdy nie awansowała i musi słuchać osób które są menedżerami sklepu. Uważa się za kogoś ponad to ;) ubliża nowym osobom, oraz pracownikom starszym, pierwsza zmiana ma zawsze przesrane,\\\'darcie ryja\\\' na kogoś i robienie dąsów jest na porządku dziennym. Uważa swoją pracę za najważniejszą, a z siebie robi górnika harującego ponad stan mimo tego, że zawsze ma pierwsze zmiany i nie ma świadomości ani pojęcia jak ciężko pracują drugozmianowi, zwłaszcza w weekendy i wyprzedażę. Sprowadzanie do dołku osoby na niższym stanowisku to również kolejny akt desperacji. Dzidzia piernik pod świecącą twarzą i tanią opalenizną z Egiptu próbuje zatuszować swój wiek, zmarszczki i kompleksy z tego powodu wyżywając się na osobach młodszych. Brak słów, nadgodziny oczywiście niepłatne, oddawane z wielkim oporem i błaganiem, mimo, że należą się osobom które harują jak wół. Zwłaszcza przy wyprzedaży. Nadgodziny odbierane z grudnia w czerwcu i lipcu :)). Brak przerw czasem i na 12 godzin pracy, a jeśli już to 15 minut, niepełne. Wieczne wizytacje i presja na pracownikach mimo, że sklep prawie zawsze wypadał w miarę ok. OSOBY pracujące tam NAJDŁUŻEJ są osobami z `większymi wartościami` mimo że opierdzielają się, nic sobą nie reprezentują prócz obrabiania dupska sobie na wzajem. ZERO SZKOLENIA, osoba od pierwszego dnia po prostu pracuje, a wszyscy dookoła mają problem z tym, że nowa osoba nic nie umie :)) [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , za mało personelu, wieczna presja. Zwykli pracownicy odpowiedzialni za otwarcie i zamknięcie sklepu, do dyspozycji tylko 3 klucze z czego jeden ma zawsze dekorator. Obarczanie wielkim obowiązkiem i odpowiedzialnością osoby których nie powinno to nigdy dotyczyć. Wiecznie zmieniająca się ekipa z wyżej wypisanych aspektów. Nie wspomnę o przekrętach, o pretensje do osób uczących się, że się uczą i obarczanie magazyniera oraz zastępcę kierownika zbyt dużą ilością obowiązków. Nie polecam. Absolutnie

Zostaw opinię o Mango - złote tarasy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mango - złote tarasy