Mango - złote tarasy
counter
2 11 31 5 1
Biker123 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Kandydat
 Pytanie

HEJ! Czy któraś z was aplikowała może na stanowisko Menagera sklepu lub Zastępcy Menagera w firmie MANGO? Wiecie jak wyglada rozmowa o prace jakie pytania zadają?:) Z góry dziękuje!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.
 Pytanie

Czy Mango - złote tarasy zatrudnia studentów?

Ola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 160 dni.
 Pytanie

@Mila czyli z tą menadżerką był jakiś problem?

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Mango - złote tarasy? Obowiązuje typowy dress code?

Mila Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Przy rozpoczęciu pracy dostaje się uniform :) nie polecam pracy w zt atmosfera była dobra, tylko jak menagrerki nie ma w pobliżu - dramat

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Naomi

Witam, Niedawno odbyłam rozmowę rekrutacyjną przez skype z kobietą z hr. Pierwszy raz w życiu na stanowisko kierownicze miałam okazję odbyć tak krótką i okropną rozmowę. Mam bardzo spore doświadczenie w innych markach na w.w stanowisku. Pani była kompletnie nieprzygotowana, była nie miła, wręcz dziwna. Nie dała mi szansy zadać żadnego pytania i strasznie szybko urwała rozmowę, jakby się gdzieś spieszyła. Czuję niesmak i totalny brak możliwości przedstawienia swojej osoby. Dodam, że jestem bardzo pozytywną i zawsze uśmiechniętą osobą, więc raczej nie zanudziłam tej Pani. Polecam zmienić specjalistę ds. Hr, ponieważ Pani P. traci szansę na pracę ze świetnymi ludźmi. Nie polecam! Pozdrawiam.

1
Mania
@Naomi

Hej, a napiszesz coś więcej o tej rozmowie? ????

Ciekawski!

Witam, Na jakie dodatkowe benefity mogę liczyć zatrudniając się w Mango? Słyszałem o jakieś 13 pensji ale nie jestem pewien Dzięki za każdą odpowiedz

Leszek
@Ciekawski!

Jeśli chodzi o benefity to firma oferuje szkolenia dla nowych pracowników oraz zniżki na zakupy w Mango. Na stronie https://www.pracuj.pl/praca/mango;en masz kilka ofert pracy. Więcej na pewno dowiesz się na rozmowie rekrutacyjnej. Chętnie dowiem się jak przebiegała, jeżeli zdecydujesz się złożyć CV.

bocian

jakie wynagrodzenie firma oferuje na start?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
aaaaa
@bocian

1600 zł etat + bony

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aga
@aaaaa

Jakie bony? Bo pracuje w mango i nie mam bonów

Aleksander
@Aga

Również chętnie dowiem się coś więcej o dodatkach do pensji podstawowej. Chciałbym wiedzieć, czy pracując w Mango - złote tarasy można liczyć na dodatki w postaci nagród bądź premii uznaniowych. Ktoś z Was może przedstawić, jak to wygląda?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marta
@Aleksander

2350 brutto + premia

Aga1110

Nie wiem jak to wygląda w innych salonach Mango, ale Pani z którą miałam mieć rozmowę rekrutacyjną kompletnie olala sprawę i nawet jej nie przeprowadziła ze mną choćby z grzeczności, twierdząc że już się na kogoś zdecydowała. Katowice SCC

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Joanna

@Matta byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Mógłbyś podzielić się tym jak wyglądała? Co podczas niej oferują?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Matt

Też chętnie poczytam aktualne opinie, ponieważ być może dostanę pracę w jednym ze sklepów Mango w Warszawie. Ktoś coś może powiedzieć?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lola

a co z innymi sklepami MANGO ? czy macie płacone za coś powyżej waszych stanowisk?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Joanna

Pracujesz w Mango - złote tarasy? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ola

Hej, ja wam wierzę w te komentarze, ponieważ sama byłam całkiem niedawno na akupach i miałąm całkiem niemiłą sytuację z obsługą tego sklepu, czesto robie u nich zakupy bo ubrania maja nawet dobra jakosc, jednak poziom obslugi niektorych pan pozostawia wiele do życzenia

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
tse-tse

Nie polecam. Nowy pracownik nie dostaje przyuczenia, a jest obwiniany za to, że czegoś nie wie. Co do kierowniczek: Magda jest bardzo miłą osobą, ale Wiola (zastępczyni?), jest chamska i antypatyczna. Sama praca jest ciężka. Pracowałam już w warunkach, które oznaczały wysiłek i niezłe zakwasy, ale po pracy w Mango nie mogłam się ruszyć.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ZIZU
@tse-tse

PANIE KIER. TO SAME PISZĄ Z MANGO ZŁOTE TARASY .HA,HA

LILA
@tse-tse

KIEROWNIK MAGDA ZŁOTE TARASY MANGO WARSZAWA TO NIEUCZCIWĄ OSOBĄ .DLA PIENIĘDZY ZROBI WSZYSTKO...UWAŻAJCIE!!!DZIWIĘ SIĘ ŻE JESZCZE PRACUJE I KTOŚ JĄ ZATRUDNIA .PYTANIE CO TAK NAPRAWDĘ ROBIII

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
BYŁYpracownik

Pracowałam w Mango przez parę ładnych miesięcy, mowa o Factory Ursus. Praca nie należy do łatwych, bo trzeba się sporo nabiegać po sklepie, jest bardzo duży asortyment, a klienci niestety nie szanują pracy ekspedientek i porządku. Fajna ekipa, choć zdarzają się wyjątki. Kierowniczka ok, natomiast z-ca myśli, że wszystkie rozumy pozjadała. Zadziera nosa, sama mało co robi i myśli,że może wysługiwać się innymi. Już na rozmowie kwalifikacyjnej wiedziałam,że jak z kierowniczką będzie jako tako w porządku, tak z pANIĄ z-cą widać odrazu, że muchy ma w nosie i jest wyniosła. Jeśli chodzi o zarobki to średnio, a premie przyznawane są jak się kierownictwu spodoba.

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Weronika

Hej. Pracowałam tam ok. 5 lat temu. Praca coprawda ciężka ze względu na ogromny ruch. Takie miejsce i osoba, która się decyduje na pracęw takim miejscu musi się z tym liczyć. Podczas letnich wyprzedaży pensja była naprawdę atrakcyjna. Atmosfera nie była najgorsza, ale nie była też najlepsza. Ja dogadywałam się z każdym...no prawie. Ale nie były to sytuacje o których pisał ktoś niżej ? Z Panią Magdą czyli Panią dekorator miałam dobry kontakt. Bardzo wymagająca perfekcjonistka, ale lepiej tak niż inaczej. Byłam młoda i zarówno Warszawa jak i praca w sklepie to nie było moje miejscem. W każdym razie wspominam to miejsce z sentymentem. Pozdrawiam ekipę Mango Warszawa złote. ;)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
tajemniczy
@Weronika

Szkoda, że w Złotych tarasac jest męski dekorator i to już sporo czasu :D a nie Pani dekorator

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
fajnagirl

A mam pytanie ile dekorator tam zarabia bo była na rozmowie i wszystko się dopytałam i przeszłam dwa etapy i mam czekać na telefon ale właśnie nie zapytałam o zarobki a chciała wiedzieć czy warto ???

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
baba

najgrosza praca z jaka mialam kiedykolwiek do czynienia. czesto sugerowanie zostawania po godzinach a problem z ich oddawaniem, wieczne nagadywanie na siebie, jedna przez druga i obgadywanie kierownictwa. jedyne na co nie moge narzekac to pensja z ktorej bylam zadowolona, ale ogolnie praca bardzo ciezka, mozna zapomniec o wolnym czasie i przyjemnosciach. Nieprzyjemna Pani Dekorator

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik

Szkoda że taki jeden przypadek może popsuc opinie całej sieci sklepów. Pracuję w tej firmie od kilku lat, w innym mieście ale moja ogólna opinia nie jest taka zła. Wiadomo, zdarzają się dziwne sytuacje, ale jeśli menedżerowie są ok to i załoga jest zadowolona.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
karolina90
@pracownik

a wiesz ile zarabia dekorator mega ważne to dla mnie bo byłam na rozmowie i zapomniała zapytac :C

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lena

Jest to miejsce jedno z najgorszych na jakie natrafiłam w życiu. Przełożeni wysługują się kasjerami i sprzedawcami, opierdzielając się całe dnie i nie robiąc nic. Pani [usunięte przez moderatora] to przerost formy nad treścią. Ambicje ją bolą, że pracuje tam najdłużej, a nigdy nie awansowała i musi słuchać osób które są menedżerami sklepu. Uważa się za kogoś ponad to ;) ubliża nowym osobom, oraz pracownikom starszym, pierwsza zmiana ma zawsze przesrane,\\\'darcie ryja\\\' na kogoś i robienie dąsów jest na porządku dziennym. Uważa swoją pracę za najważniejszą, a z siebie robi górnika harującego ponad stan mimo tego, że zawsze ma pierwsze zmiany i nie ma świadomości ani pojęcia jak ciężko pracują drugozmianowi, zwłaszcza w weekendy i wyprzedażę. Sprowadzanie do dołku osoby na niższym stanowisku to również kolejny akt desperacji. Dzidzia piernik pod świecącą twarzą i tanią opalenizną z Egiptu próbuje zatuszować swój wiek, zmarszczki i kompleksy z tego powodu wyżywając się na osobach młodszych. Brak słów, nadgodziny oczywiście niepłatne, oddawane z wielkim oporem i błaganiem, mimo, że należą się osobom które harują jak wół. Zwłaszcza przy wyprzedaży. Nadgodziny odbierane z grudnia w czerwcu i lipcu :)). Brak przerw czasem i na 12 godzin pracy, a jeśli już to 15 minut, niepełne. Wieczne wizytacje i presja na pracownikach mimo, że sklep prawie zawsze wypadał w miarę ok. OSOBY pracujące tam NAJDŁUŻEJ są osobami z `większymi wartościami` mimo że opierdzielają się, nic sobą nie reprezentują prócz obrabiania dupska sobie na wzajem. ZERO SZKOLENIA, osoba od pierwszego dnia po prostu pracuje, a wszyscy dookoła mają problem z tym, że nowa osoba nic nie umie :)) (usunięte przez administratora) , za mało personelu, wieczna presja. Zwykli pracownicy odpowiedzialni za otwarcie i zamknięcie sklepu, do dyspozycji tylko 3 klucze z czego jeden ma zawsze dekorator. Obarczanie wielkim obowiązkiem i odpowiedzialnością osoby których nie powinno to nigdy dotyczyć. Wiecznie zmieniająca się ekipa z wyżej wypisanych aspektów. Nie wspomnę o przekrętach, o pretensje do osób uczących się, że się uczą i obarczanie magazyniera oraz zastępcę kierownika zbyt dużą ilością obowiązków. Nie polecam. Absolutnie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Mango - złote tarasy - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Mango - złote tarasy