Mango - złote tarasy
counter
2 11 31 5 1
Biker123 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Kandydat

HEJ! Czy któraś z was aplikowała może na stanowisko Menagera sklepu lub Zastępcy Menagera w firmie MANGO? Wiecie jak wyglada rozmowa o prace jakie pytania zadają?:) Z góry dziękuje!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy Mango - złote tarasy zatrudnia studentów?

Ola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 160 dni.

@Mila czyli z tą menadżerką był jakiś problem?

Jaka jest kultura pracy w Mango - złote tarasy? Obowiązuje typowy dress code?

Mila Nowy wpis
@Pytanie

Przy rozpoczęciu pracy dostaje się uniform :) nie polecam pracy w zt atmosfera była dobra, tylko jak menagrerki nie ma w pobliżu - dramat

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Naomi

Witam, Niedawno odbyłam rozmowę rekrutacyjną przez skype z kobietą z hr. Pierwszy raz w życiu na stanowisko kierownicze miałam okazję odbyć tak krótką i okropną rozmowę. Mam bardzo spore doświadczenie w innych markach na w.w stanowisku. Pani była kompletnie nieprzygotowana, była nie miła, wręcz dziwna. Nie dała mi szansy zadać żadnego pytania i strasznie szybko urwała rozmowę, jakby się gdzieś spieszyła. Czuję niesmak i totalny brak możliwości przedstawienia swojej osoby. Dodam, że jestem bardzo pozytywną i zawsze uśmiechniętą osobą, więc raczej nie zanudziłam tej Pani. Polecam zmienić specjalistę ds. Hr, ponieważ Pani P. traci szansę na pracę ze świetnymi ludźmi. Nie polecam! Pozdrawiam.

Mania
@Naomi

Hej, a napiszesz coś więcej o tej rozmowie? ????

Ciekawski!

Witam, Na jakie dodatkowe benefity mogę liczyć zatrudniając się w Mango? Słyszałem o jakieś 13 pensji ale nie jestem pewien Dzięki za każdą odpowiedz

Leszek
@Ciekawski!

Jeśli chodzi o benefity to firma oferuje szkolenia dla nowych pracowników oraz zniżki na zakupy w Mango. Na stronie https://www.pracuj.pl/praca/mango;en masz kilka ofert pracy. Więcej na pewno dowiesz się na rozmowie rekrutacyjnej. Chętnie dowiem się jak przebiegała, jeżeli zdecydujesz się złożyć CV.

bocian

jakie wynagrodzenie firma oferuje na start?

aaaaa
@bocian

1600 zł etat + bony

Aga
@aaaaa

Jakie bony? Bo pracuje w mango i nie mam bonów

Aleksander
@Aga

Również chętnie dowiem się coś więcej o dodatkach do pensji podstawowej. Chciałbym wiedzieć, czy pracując w Mango - złote tarasy można liczyć na dodatki w postaci nagród bądź premii uznaniowych. Ktoś z Was może przedstawić, jak to wygląda?

Marta
@Aleksander

2350 brutto + premia

Aga1110

Nie wiem jak to wygląda w innych salonach Mango, ale Pani z którą miałam mieć rozmowę rekrutacyjną kompletnie olala sprawę i nawet jej nie przeprowadziła ze mną choćby z grzeczności, twierdząc że już się na kogoś zdecydowała. Katowice SCC

Joanna

@Matta byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Mógłbyś podzielić się tym jak wyglądała? Co podczas niej oferują?

Matt

Też chętnie poczytam aktualne opinie, ponieważ być może dostanę pracę w jednym ze sklepów Mango w Warszawie. Ktoś coś może powiedzieć?

lola

a co z innymi sklepami MANGO ? czy macie płacone za coś powyżej waszych stanowisk?

Joanna

Pracujesz w Mango - złote tarasy? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

ola

Hej, ja wam wierzę w te komentarze, ponieważ sama byłam całkiem niedawno na akupach i miałąm całkiem niemiłą sytuację z obsługą tego sklepu, czesto robie u nich zakupy bo ubrania maja nawet dobra jakosc, jednak poziom obslugi niektorych pan pozostawia wiele do życzenia

tse-tse

Nie polecam. Nowy pracownik nie dostaje przyuczenia, a jest obwiniany za to, że czegoś nie wie. Co do kierowniczek: Magda jest bardzo miłą osobą, ale Wiola (zastępczyni?), jest chamska i antypatyczna. Sama praca jest ciężka. Pracowałam już w warunkach, które oznaczały wysiłek i niezłe zakwasy, ale po pracy w Mango nie mogłam się ruszyć.

ZIZU
@tse-tse

PANIE KIER. TO SAME PISZĄ Z MANGO ZŁOTE TARASY .HA,HA

LILA
@tse-tse

KIEROWNIK MAGDA ZŁOTE TARASY MANGO WARSZAWA TO NIEUCZCIWĄ OSOBĄ .DLA PIENIĘDZY ZROBI WSZYSTKO...UWAŻAJCIE!!!DZIWIĘ SIĘ ŻE JESZCZE PRACUJE I KTOŚ JĄ ZATRUDNIA .PYTANIE CO TAK NAPRAWDĘ ROBIII

BYŁYpracownik

Pracowałam w Mango przez parę ładnych miesięcy, mowa o Factory Ursus. Praca nie należy do łatwych, bo trzeba się sporo nabiegać po sklepie, jest bardzo duży asortyment, a klienci niestety nie szanują pracy ekspedientek i porządku. Fajna ekipa, choć zdarzają się wyjątki. Kierowniczka ok, natomiast z-ca myśli, że wszystkie rozumy pozjadała. Zadziera nosa, sama mało co robi i myśli,że może wysługiwać się innymi. Już na rozmowie kwalifikacyjnej wiedziałam,że jak z kierowniczką będzie jako tako w porządku, tak z pANIĄ z-cą widać odrazu, że muchy ma w nosie i jest wyniosła. Jeśli chodzi o zarobki to średnio, a premie przyznawane są jak się kierownictwu spodoba.

Weronika

Hej. Pracowałam tam ok. 5 lat temu. Praca coprawda ciężka ze względu na ogromny ruch. Takie miejsce i osoba, która się decyduje na pracęw takim miejscu musi się z tym liczyć. Podczas letnich wyprzedaży pensja była naprawdę atrakcyjna. Atmosfera nie była najgorsza, ale nie była też najlepsza. Ja dogadywałam się z każdym...no prawie. Ale nie były to sytuacje o których pisał ktoś niżej ? Z Panią Magdą czyli Panią dekorator miałam dobry kontakt. Bardzo wymagająca perfekcjonistka, ale lepiej tak niż inaczej. Byłam młoda i zarówno Warszawa jak i praca w sklepie to nie było moje miejscem. W każdym razie wspominam to miejsce z sentymentem. Pozdrawiam ekipę Mango Warszawa złote. ;)

tajemniczy
@Weronika

Szkoda, że w Złotych tarasac jest męski dekorator i to już sporo czasu :D a nie Pani dekorator

fajnagirl

A mam pytanie ile dekorator tam zarabia bo była na rozmowie i wszystko się dopytałam i przeszłam dwa etapy i mam czekać na telefon ale właśnie nie zapytałam o zarobki a chciała wiedzieć czy warto ???

baba

najgrosza praca z jaka mialam kiedykolwiek do czynienia. czesto sugerowanie zostawania po godzinach a problem z ich oddawaniem, wieczne nagadywanie na siebie, jedna przez druga i obgadywanie kierownictwa. jedyne na co nie moge narzekac to pensja z ktorej bylam zadowolona, ale ogolnie praca bardzo ciezka, mozna zapomniec o wolnym czasie i przyjemnosciach. Nieprzyjemna Pani Dekorator

Szkoda że taki jeden przypadek może popsuc opinie całej sieci sklepów. Pracuję w tej firmie od kilku lat, w innym mieście ale moja ogólna opinia nie jest taka zła. Wiadomo, zdarzają się dziwne sytuacje, ale jeśli menedżerowie są ok to i załoga jest zadowolona.

karolina90
@pracownik

a wiesz ile zarabia dekorator mega ważne to dla mnie bo byłam na rozmowie i zapomniała zapytac :C

lena

Jest to miejsce jedno z najgorszych na jakie natrafiłam w życiu. Przełożeni wysługują się kasjerami i sprzedawcami, opierdzielając się całe dnie i nie robiąc nic. Pani [usunięte przez moderatora] to przerost formy nad treścią. Ambicje ją bolą, że pracuje tam najdłużej, a nigdy nie awansowała i musi słuchać osób które są menedżerami sklepu. Uważa się za kogoś ponad to ;) ubliża nowym osobom, oraz pracownikom starszym, pierwsza zmiana ma zawsze przesrane,\\\'darcie ryja\\\' na kogoś i robienie dąsów jest na porządku dziennym. Uważa swoją pracę za najważniejszą, a z siebie robi górnika harującego ponad stan mimo tego, że zawsze ma pierwsze zmiany i nie ma świadomości ani pojęcia jak ciężko pracują drugozmianowi, zwłaszcza w weekendy i wyprzedażę. Sprowadzanie do dołku osoby na niższym stanowisku to również kolejny akt desperacji. Dzidzia piernik pod świecącą twarzą i tanią opalenizną z Egiptu próbuje zatuszować swój wiek, zmarszczki i kompleksy z tego powodu wyżywając się na osobach młodszych. Brak słów, nadgodziny oczywiście niepłatne, oddawane z wielkim oporem i błaganiem, mimo, że należą się osobom które harują jak wół. Zwłaszcza przy wyprzedaży. Nadgodziny odbierane z grudnia w czerwcu i lipcu :)). Brak przerw czasem i na 12 godzin pracy, a jeśli już to 15 minut, niepełne. Wieczne wizytacje i presja na pracownikach mimo, że sklep prawie zawsze wypadał w miarę ok. OSOBY pracujące tam NAJDŁUŻEJ są osobami z `większymi wartościami` mimo że opierdzielają się, nic sobą nie reprezentują prócz obrabiania dupska sobie na wzajem. ZERO SZKOLENIA, osoba od pierwszego dnia po prostu pracuje, a wszyscy dookoła mają problem z tym, że nowa osoba nic nie umie :)) (usunięte przez administratora) , za mało personelu, wieczna presja. Zwykli pracownicy odpowiedzialni za otwarcie i zamknięcie sklepu, do dyspozycji tylko 3 klucze z czego jeden ma zawsze dekorator. Obarczanie wielkim obowiązkiem i odpowiedzialnością osoby których nie powinno to nigdy dotyczyć. Wiecznie zmieniająca się ekipa z wyżej wypisanych aspektów. Nie wspomnę o przekrętach, o pretensje do osób uczących się, że się uczą i obarczanie magazyniera oraz zastępcę kierownika zbyt dużą ilością obowiązków. Nie polecam. Absolutnie

Zostaw merytoryczną opinię o Mango - złote tarasy - Warszawa

Mango - złote tarasy