Opinie o Cosmoworker Job Service w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cosmoworker Job Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cosmoworker Job Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmoworker Job Service w Poznań

Lukasz

Mogę ich polecić - nie wciskają bajek. Wszystko jak na umowie. Solidna firma.

andzix

W końcu jakas normalna agencia

Iza

wszystko spoko. Mozna jechać. Teraz na sezon za rok moze na dluzej bo sie opłaca mimo wszystko a jak sie zna angielski to nawet nie trudno sie w tej Holandii połapać. Pamiętajcie o koncie w euro bo przewalutowanie na złotówki jest drogie. nam powiedzieli ale chłopak z innego biura niz Cosmoworker ma polskie i mu bank zabiera z każda wypłata 50 zł opłaty.

Jones

Cześć czy ktoś był i może powiedzieć jak jest w Uherske Hradiste przy kondensatorach, praca, warunki mieszkaniowe?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cosmoworker Job Service? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Susth

Pracuje przez nich 2 raz. Drugi raz przez inne uitzenndbiuro. Wszystko jak trzeba. Maja duzo ofert i chyba sprawdzone te biura z ktorymi wspolpracuja.

Stx

Dobra firma. pzdr z Emmelordu.

Rysio

Normalna firma Jexdzilemz nimi w 2010,2011 i 2012 teraz pojechal moj syn z dziewczyna i tez wszystkojak bylo mowione

FebruaryTytan

Złego słowa nie powiem. Znalazłem lepiej płatna ofertę ale biuro polecam. Miałem kontakt z kilkudziesięcioma agencjami i jako jedna z nielicznych potraktowała mnie fair. Nie czułem się jakby mnie wypychali na zachód tylko pytali jaką pracę lubię, wiedzieli o co pytać i znali się na pracy, którą miałem podjąć.

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

ww

najważniejsze warunki mieszkaniowe,następne żeby agencja nie okradała pracownika tj takie typu dodatki jak 6 euro dziennie za dojazdy itd umowa na zlecenie odpada

tytan

Do Oszukany

tytan

Jeszce lepiej jak tam pracowałeś trzeba było jechać do ambasady oni zrobiliby porządek z ta agencją a jak jesteś w Polsce to do sądu chyba że się boisz ?

andrzej

czy ktoś jedzie na dniach pod Brno kabelki w kupie razem albo złoże się na paliwo proszę kontakt tel 578982747

oszukany

yjechałem na kwiaty do Marknesse. Praca była pierwsze 3 dni . Akurat było zamówienie i jak walneli nas od 16 do 24 to robiliśmy do 7 rano. Na własne oczy widziałem jak ludzie mdleją a jedna, starsza osoba dostała zawału w Bass 5 . Polacy w większości brali amfetaminę żeby wyrobić 22h jako biały murzyn ( wody nie można było ze sobą mieć a o pójściu do toalety można było zapomnieć, bo zjazd do Polski i na twoje miejsce przyjeżdżało 10 innych białych murzynów z Polski. Po tych 3 dniach pracy niby "nie było zamówień i 3 tygodnie siedziałem w domku ( razem z wieloma innymi osobami w nadziei na pracę) w domku jest 13 pokojów- w każdym mieszka 11 osób, to daje 143 osoby. Domek z ubezpieczeniem kosztuje ponad 100 euro za 7 dni. 30-31 dni w miesiącu daje 450-500 euro miesiecznie . Praca jest dobierana tak żeby tylko opłacić domek. Dzięki 143 osobo9m firma zarabia na domku ponad 70 tysiecy euro. Podejrzewam, że takich domku firma ma niejeden. No i kasa się kręci na naiwności biednych polaków którzy chcą wyjechac do pracy i zarobić- dostają 2-3 dni pracy żeby opłacić domek i ma się ich w du*** Koordynatorka Elżbieta Ch. to jakaś kobieta która najprawdopodobniej miała ciężkie dzieciństwo- jest chamska w rozmowach na żywo niesamowicie- bluzga, każde nasze pytanie z ironią komentuje jakby robiła wielką łaskę, ze w ogóle tam jest. Telefonów nie odbiera. Raz odpisała smsa, że później zadwoni, boniema czasu i na tym się zakończyło. Przez 3 tygodnie widziałem ją raz- przyszła do mnie, pogadała z dwoma inymi osobami a na moje pytanie czy ze mną porozmawia , bo ztego co wiem przyszła do mnie odparsknęła "co pan sobie mysli! dzisiaj pan przyjechal i ja mma byc od razuna pana uslugi? ja tu mam osoby z zeszłóego tygodnia!" i poszła. Tyle ją widziałem. jedynie przez 3 tygodnie dostawałem odniej automatycznego smsa o 19 , ze "jutro ma pan woilne" świetnie! w końcu wydałem kupe pieniędzy na wyjazd ina euro po to żeby siedzieć tam i płacić za ich "domek" który jest wyremontowaną stodołą! Wróciłem z długami. Jak ktoś chce to mam 8 stron screenów z telefonu- wszystkie o treści- jutro wolne-po 3 tygodniach stamtąd po prostu uciekłem żebynie popaść w jeszcze większe długi. Załatwić tam nie idzie nic poza narkotykami i alkoholem. Widocznie 70tysięcy euro miesięcznie na domku to za mały zysk dla tej firmy. STANOWCZO ODRADZAM TĘ FIRMĘ. Wczoraj po dodabiu negatywnego komentarza dzwonił pan z cosmoworker zaszokowany, że jak to niemiałem pracy. Prosił oprzesłanie screenów smsów od koordynatorki, ze codziennie wolne. Mi9ał z nią porozmawiać i dzisiaj rano dać znać o co chodziło.Negatywny komenatrz usunąłem z nadzieją, że wszystko się wyjaśni, ale po usunięciu negatywnego komentarza sytuacja jak z panią Elą Ch. Zero odpowiedzi ani kontaktu. STANOWCZO ODRADZAM TĘ FIRMĘ, CHYBA, ŻE KTOŚ JEDZIE Z KUPĄ KASY POĆPAĆ I POCHLAC DO HOLANDII- JEST TO MIEJSCE DLA NIEGO WYMARZONE. OSOBOM PRAGNĄCYM PRACOWAC ODRADZAM. ps: jesli ktoś chce dowody prosze pisać na priv. Mam wszystko zapisane. W Polsce TV by miała niezły materiał. Podejrzewam, że z Holenderskim prawem i Holenderską inspekcją pracy firma by dawno nie istniała, w ciągu kilku dni, jakby przekazać te materiały .

bin la den
@oszukany

Daj komu trzeba te materiały niech to polskie "dziadostwo"! czytaj agencje wszystkie pojdą w piz du! i oddadzą pieniądze za to gdzie swoich rodakow wysyłają.

Andzia
@bin la den

Byłam niedawno przez to bioro w Aboost niepolecam kiedy zjechałam niedostalam wogole zapłaty za 4 dni a nikt nie raczy odebrać telefonu

czechy

Witam ! powiedzci cos o pracy w Czechca .. warunkach, cokolwiek

miszka

Witam może ktoś powiedzieć mi o firmie COSMOWORKERS mam w planie wyjechać przez tą firmę na zbijannie palet pomóżcie czy warto PILNE

Widzę, że agencja prężnie działa na rynku. Szukam pracy i zerknąłem na ich stronę, mają sporo ofert. Mnie np zainteresowało stanowisko Lekarza w przychodni w zakresie medycyny rodzinnej. Oferują stawkę do negocjacji i możliwość pracy na cały bądź pół etatu.

deamonek

Witam, w sierpniu firma Cosmoworker odezwała się do mnie, że jest wyjazd na pieczarki. Spakowałem się wykosztowałem na wyjazd, wszystko było dopięte do ostatniej nitki. Ale PAn [usunięte przez moderatora]miał dać znać gdzie dokładnie mam dojechać itd. czyli szczegóły. Oczywiści było powiedziane że w czwartek do godziny 18. Ale cisza, dzwonię Pan[usunięte przez moderatora] powiedział ze da znac w piatek. Czekałem czekałem, napisałem wieczorem sms i nic. W sobote dzwonie ale nic nie wiedział, powiedział ze wyjazd bedzie na poczatku tygodnia. i Moglbym tak dalej o moich telefonach i mailach fdo firmy Cosmoworker pisac, oczywiscie sam pierwszy. Zrobilem sobie potem przerwe, bo wyjechalem przez inna forme, ale chcialem sprobowac i zobaczyc czy cos sie wyjazsnilo, Pan[usunięte przez moderatora]powiedział ze bedzie mial odpowiedz tego samego dnia, ale sie nie odczekałem. Dzis mamy pazdziernik a od Cosmowork nadal odpowiedzi w sprawie pracy nie mam....

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmoworker Job Service - Poznań

• Jak się pracuje w Cosmoworker Job Service?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmoworker Job Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmoworker Job Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cosmoworker Job Service