Opinie o Polska Grupa Telekomunikacyjna w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Polska Grupa Telekomunikacyjna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polska Grupa Telekomunikacyjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Telekomunikacyjna w Katowice

masakra

Widzę że zmienili kierunek na telefony. Super..ale no tak. Księcia błazna zmietli to myślą coś na nowo. Nic z nimi nie zawierać! NIC! Tym bardziej nie współpracować! Chyba, że lubicie charytatywnie to spoko. :) Wie ktoś co się dzieje z giermkiem? :D

Oszukana

Uwaga oszuści!!! Zostałam oszukana przez tą firmę. Mam telefon i internet od Netii. Podali się przez telefon, że dzwonią z Netii w sprawie podpisania nowych, korzystniejszych warunków umowy. Przysłali kuriera z umową, który powiedział, że ma nową umowę z firmy Netia. W pośpiechu podpisałam, a tam na umowie jest PGT. Teraz muszę wszystko odkręcać.

@Oszukana

Znalazłem się w podobnej sytuacji. Teraz PGT żąda ode mnie opłaty wyrównawczej w kwocie ponad 500 zł. Czuję się oszukany i szukam możliwości odkręcenia sprawy. jak to zrobić? Proszę o radę

co...

Kamilu widać jesteś nieuczciwy, nastawiony tylko na hajs i jesteś kłamcą. W takim wypadku to tylko możliwe. "Takich ludzi potrzebujemy." - pewnie nie raz to słyszałeś od świetnego szefostwa. Tego zapomniałeś dodać. PGS PGT...Jedno wielkie (usunięte przez administratora) kłamstwo, złodziejstwo, mydlenie oczu od początku do samego końca. Na koniec myślą, że są świetnymi psychologami i będą jeszcze próbowali wjeżdżać na ambicję z nadzieją, że takowa oszukana osoba się załamie. Hahahaha! Błaznów z siebie robią często nie powiem. Albo ktoś z nich. :D Dawno chyba ryjami po betonie nie jechali, a tyko to się im należy.

Kamil

Spoko :) zazdroscisz im ze dorabiaja sie kasy pewnie hehe :) gosciu idz otworz firme i daj znac za rok albo dwa :) ja znimi pracuje od 6 miesiecy i jest ok. a Ty jak widac mieszkasz ze starymi, palisz fajki i dupa rosnie. pozdro Kamil

Przedstawiciel Handlowy

Obiecuje 25 zl za pozyskanego klienta jako szkoleniowiec 30 plus od podwladnych po czasie nie dostaje sie ani zlotowki bo robia na kase

Ile chcialbys zarabiac

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
temat rzeka

cała historia PGT czy teraz PGS zaczęła się dużo wcześniej...Socio Biznes(usunięte przez administratora) polecam lekturę internetową. Każda zła opinie jest prawdziwa. 3 bracia w tamtym czasie zwalili wszystko na jednego a nachapali się kasiory co nie miara. Do dzisiaj niektórzy z pracowników są ciągani po komisariatach w celu składania zeznać na działanie tejże firmy. na PGT i reprezentującego firmę (usunięte przez administratora). nic nigdy nie będzie, bo nie chce skończyć jak braciszek (usunięte przez administratora). z upadłością...spraw sądowych co nie miara...Teraz znaleźli Sobie kolejnego figurka(usunięte przez administratora) , i stosują ten sam schemat działania co poprzednio..jedna wielka wtopa i nieporozumienie...osób poszkodowanych w postaci pracowników jest prawie 100 że już o klientach nie wspomnę. Dam Sobie rękę uciąć że pozytywne wpisy robią bliźniaki i ich nowy giermek.ODRADZAM

sciemaaa

Pani oszukana wcale nie siedziała w aucie gdyż nie miała do niego dostępu, pracowała ciężko i efektywnie do póki nie zauważyła, że jest robiona w CH... i miała zlecenie robić to także z resztą zespołu, widocznie pracowałeś zbyt krótko żeby ocenić sytuacje :) Pozdrowienia natomiast dla śpiącego często w aucie menadżera PGS, polecam zmienić nazwę na sekta i PGT i PGS...zdecydowanie bardziej pasuje :) Serdecznie nie polecam.

Jerry

W procesie rekrutacji otrzymałem godną propozycję. Także w kwestiach produktów wszystko jasno i rzetelnie wyjaśniono. Zresztą sam produkt dla menadżera sprzedaży czy dla dobrego PH nie ma znaczenia. Natomiast propozycja nie była na tyle dobra bym zrezygnował z obecnej pracy. Maybe next time.

Szymsio

kazdy kij ma dwa konce a pani oszukana to na pewno ta najwieksza sciemniara w pracy, zamiast realizowac spotkania to balamucenie klientow i siedzenie w aucie ale ja juz tam nie pracuje bo tacy ludzie jak ty psujecie tylko atmosfere i pozniej kazdy jest pospinany bo odpowiadaja wszyscy za zespol a nie tylko ty, powodzenia kazdemu na jego drodze zycia i najpierw wymagaj od siebie pozniej od kogos

oszukana

Cóż ja wiem jak tam jest i wiem że naprawdę oszukują ludzi. Kontrolują na kazdym kroku pracownika. I nie ufaja mu. Zamiast kończyć pracę o godzinie 16 tak na prawde kończy się nawet o 20. Nie intersuje ich to że są ludzie którzy nie potrafią podpisac umowy z osoba bardzo schorowana. Ich to wgl nie interesuje. Każą robic to co oni chca a jak nie to nie ma ciekawie.Nie rozumieja że pracownicy maja zycie prywante . Nie wypłacaja pieniedzy jesli ktos sie zwalania bez wypowiedzenia. A wiadomo że pracownik który przejrzy na oczy nie bedzie tam pracował ani chwili dłużej. I tak zgarniaja kase. A w umowię z tego co wiem nie ma takiej klauzuli aby było 7 dniowe wypowiedzenie. Ich menadżer patrzy sie tylko na czubek własnego nos. Nic go nie interesuje jak tylko kasa. Nie odpowiada byłym pracownikom na wiadomości. Z tego co wiem to pracownicy mieli chodzic nie tylko z prądem ale także i z gazem i nie zdziwię się jesli nie chodzili wgl z tym gazem. Z tego tez co słyszałam to prezesi tej firmy mieli juz chyba jakąś rozprawę w sądzie . Zamiast miec jedna oferte wywieszona to maja parenaście i tak oszukuja ludzi. Jesli usłyszycie PGT lub PGS to uciekajcie gdzie pieprz rośnie. Nawet nie umówiajcie się na rozmowę o pracę. (usunięte przez administratora)

Oszukana

Usuwają komentarze! Nie ufać w ani jedno słowo. Bracia i ich nowy pupilek menadżer ....Od początku do samego końca istna manipulacja, nawet pracownicy tak naprawdę nie wiedzą co się dzieje. Nie wypłacili pieniędzy za 2 miesiące pracy, bezprawne druczki w umowach. Praca trwała 3 miesiące, pracownicy mieli inne umowy, oszukano na moich oczach około 6 osób. Rotacja ludzi duża. Zwalniają sami w momencie jak za duzo wiecie i nie chcecie się podporządkować kłamstwu! Zero podstawy, sama prowizja.( której nie dostaniecie...no chyba, że to pierwsza wypłata to za zachętę.) Mając sumienie kariery tam nie zrobicie. Zostawiają bez pieniędzy matki z dziećmi, wszystkich wsadzają do jednego worka. Wyszli z produktem telemedycznym. Pracownicy podają się za przedstawicieli NFZ!! Naciągając w ten sposób starszy ludzi!!! Pobierają za urządzenie "kaucje". Informują klientów, że koszty za usługę pokrywa ZUS. Uwaga na firmę Polska Grupa Sprzedażowa – partner handlowy PGT. Zmienili nazwę, a wszystko działa tak samo...jak nie jeszcze gorzej....

byly pracownik

Potwierdzam wypowiedź poprzedniczki!! Przychodzisz na rozmowę, słyszysz ściemy o tym jak świetnie im idzie sprzedaż, jaki mają świetny produkt, jakie prowizje wysokie osiągają. Kolejno przechodzą do bajeczek na temat Twojego wynagrodzenia. Na początek umowa zlecenie, pozniej jak ktos sie niby sprawdzi to moga dać umowe o prace. A tak na serio nigdy umo o prace nie zobaczysz!! Daja tez niby auta do dyspozycji przedstawicieli, tylko zapominaja dodac, ze paliwo idzie z Twojej kasy i nikt tego nie zwraca :D żałosne... Jesli chodzi o wynagrodzenie to wyglada to tak, ze nie masz podstawy... Ani grosza... Jak sie o nia zapytasz to Ci powiedza, ze niby ona bedzie po pierwszym miesiacu jak nazbierasz jakies punkty czy cos takiego :D W praktyce wyglada to tak: chlopak pracowal 3 miesiace nie zarobil ani grosza tylko do tego dolozyl bo nawet jak spisal jakies umowy to ona niby nie przechodzila, bo a to zle dopelnione formalnosci, a to niby zly cennik, a to niby za duzy wiek klienta, a to jego niby rezygnacja itp... Potem ten ktos rezygnuje a oni chodza po biurze i mowia pracownikom, ze go zwolnili bo slaby byl :D ciagle trwa tam rekrutacja bo nikt nie jest glupi i nie chce tam pracowac, a jak ktos sie trafi to szybko odchodzi.

doswiadczona pgt

ta firma i jej wlasciciele dwaj braciszki to najwieksi oszusci wiec omijac z daleka! nie dajcie sie omamic super warunkami, umowa o prace itd bo to jedna wielka sciema a umowy o prace nikt nigdy w tej firmie nie widzial. Rotacja ludzi jest jak w muszli klozetowej.

omg

Na bank...

Mateusz

Byłem na rozmowie w tej firmie i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony. Dostaliśmy test a potem była rozmowa. Warunki wydają się być atrakcyjne i firma też wydaje się być w porządku, zobaczymy co będzie dalej

Rekrutacja spoko zaczyna sie Testem zalezy na jakie stanowisko, Praca jako przedstawiciel handlowy polega na tym ze sie sprzedaje :) jak to Przedstawiciel Handlowy produkt jest nawet ok bo uslugi Telekomunikacyjne i energia to co klienci maja… wiec nie nie trzeba wciskac kituu.. Polecam dla osob kreatywnych

Aleksandra

Z tego co słyszałam to rozmowy prowadzą różne osoby i w różnej formie. Raz dają testy raz rozmawiają. Zależy od humoru ;)

Agnieszka

Ja mam rozmowe kwalifikacyjna w czwartek i zastanawiam sie czy naprawde warto

Aleksandra

Miałam okazję uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PGT Sp. z o.o. Muszę przyznać, że warunki zatrudnienia jakie proponują są atrakcyjne. Zostałam przeszkolona przed przystąpieniem do pracy (oczywiście bezpłatnie). Na dzień dzisiejszy mogę śmiało polecić - oby tak dalej.

Agne
@Aleksandra

O co pytają na rozmowach? Jak wygląda praca w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Telekomunikacyjna - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Telekomunikacyjna?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Telekomunikacyjna napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Telekomunikacyjna