Opinie o Fixit S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fixit S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fixit S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fixit S.A. w Kraków

Asia- FIXIT

@zainteresowany, Swoje CV możesz wysłać do nas na maila rekrutacja@fixit.pl W tym momencie prowadzimy rekrutację na stanowisko technika do krakowskiego Oddziału. Odnośnie Twojego pytania „Gdzie najlepiej szukać informacji o obecnych rekrutacjach?" – Nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż to wszystko zależy od stanowiska na jakie rekrutujemy i do jakiego Oddziału potrzebujemy pracownika. Pozdrawiam Asia

Zdzich

Serwis tragedia. Po otrzymaniu RMA i wysłaniu nagle zażądali f-ry zakupu sklepu od hurtownika. Dokument sprzedaży detalicznej zgodnie z wymogami załączono do przedmiotu reklamacji. Przy kwocie rzędu 40 zł taki absurd wyklucza każdy serwis. Tym bardziej że żądanie nie zostało uzasadnione. Oby nigdy więcej konieczności z korzystania z tego "SERWISU".

Piotrek-FIXIT
@Zdzich

@Zdzich, przykro mi, że przebieg reklamacji w naszym serwisie budzi Twoje zastrzeżenia, przyjmij proszę moje szczere przeprosiny za wszelkie niedogodności, które napotkałeś w czasie jej realizacji. Nie znam historii serwisowej Twojego urządzenia, zatem ciężko jest mi się odnieść do powyższych słów, niemniej jednak prośba serwisu o dosłanie dokumentu zakupu urządzenia na pewno miała swoje uzasadnienie; podaj mi proszę numer reklamacji, to sprawdzę o co chodziło. Pozdrawiam Piotrek

rozczarowany

3 miesiące czekałem aby łaskawie się odezwali, jeden z naprawianych głośników przyszedł porysowany, za naprawę chcieli skasować jak za zboże i tu pojawia się jedyny plus tej firmy można się targować :)

Czarli

Mnie to wyglada na zale frustrata...W tym serwisie pracuje moj kolega. Chwali firme za: umowe o prace, wyplate na czas i mila atmosfere w pracy. Ja mu wierze, bo pracuje tam juz kilka lat i widac, ze nie ma odruchow wymiotnych,jak wiekszosc znajomych,kiedy mowa o pracy. Podobno nie ma tam tez tzw. terroru, czyli drzyj o jutrzejszy dzien. Z tego, co wiem, to kiedys tam polecieli cwaniacy i tacy, ktorzy probowali firme kantowac. Ale to chyba dobrze ze sie takich pozbyli?

Firma Fixit S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia klienta czeskojęzycznego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
gregori'''''

1400zł // żadnych premii tam nie dają i staż pracy nie ma znaczenia

2016rrr

W FIXIT S.A Krosno to fajna praca dla osób po szkole średniej za 1400 -1500 zł- oddział w Krośnie to tania siła robocza dla zarządu w Krakowie !!!!!

KLIENT 23

U mnie to samo na wymianę dotyku czekać nie wiadomo ile i jeszcze propozycja ze telefon moze zostac zutylizowany :) phone za 700 zł 2 miesiase i oddac za darmo na cze sci pewnie ehh ze sa jeszcze takie firmy.

Grzegorz

Szkoda że i ja nie czytałem o nich więcej bo na wymianę pękniętej szybki czekam jakieś 4miesiące i szlag mnie trafia, że ciągle oczekują na części. A sami nie ponoszą "podobno" żadnej odpowiedzialności za dostarczane podzespoły... Długo by pisać, Ale poradzę by z daleka ich omijać. Ps jak zadzwonicie do nich to nikt nic nie wie konkretnego po za tym że trzeba czekać

gosc

Potwierdzam: fixit s.a. to dziadowska firma, która nie bierze odpowiedzialności za jakość usługi, którą niby zabezpiecza.

kristof763

i umyli ręce od odpowiedzialnosci dostali do naprawy wadliwy towar a odylaja mi polamany bubel....

kristof763

i w dalszymm ciagu probuja wcisnac mi kit ze to ja odeslalem do naprawy gwarancyjnej polamany telrfon oj wizyta u recznika praw konsumenta jest nie unikniona i zfalszowane zdjecia co jedno t z inna czescia od innego telefonu grubo partacze grubo....

kristof763

haha ze strachu usuwaja opinie klientow no brawo brawo prawda w oczy kole totalny brak profesjonalizmu potraficie tylko pobawic sie z systemem w telefonach nic wiecej i nadmieniac badz stwierdzac .......bede tu pisal opinie do skutku ku przestrodze dla innych jak obiecalem

dd

Nie warto p o1 marne zarobi bo 2 specjalnie tylko bawia sie w zmiane systemu i aliwe derczi a klient sie bawi w odsylanie przez pol roku

ggg

Firma zarządzana beznadziejnie. Zarobki to głodówka. [usunięte przez moderatora]pracowników, [usunięte przez moderatora] nie jaki [usunięte przez moderatora] to osoba która na niczym sie nie zna ale za to dużo potrafi zrobić ludziom koło tyłka. Ale Pan[usunięte przez moderatora]widocznie uwielbia (usunięte przez administratora) olizów. Chcesz mieć spokój omiń tę firmę szerokim łukiem. NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Fixit S.A. - Kraków

Fixit S.A.