DELIKATESY CENTRUM PRUSZCZ GDAŃSKI

Pruszcz Gdański

DELIKATESY CENTRUM PRUSZCZ GDAŃSKI
6 1

Opinie o DELIKATESY CENTRUM PRUSZCZ GDAŃSKI

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiesz jak wyglądają zarobki w DELIKATESY CENTRUM PRUSZCZ GDAŃSKI? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

była klientka

Fatalna i arogancka obsługa zwłaszcza na stoisku mięsnym

klienka

chciałam kupić skrawki dla zweirzaków (dla swoich i dokarmiam bezdomne kotki)choć były trzy woreczki w gablocie nie sprzedano,oznajmiono ze to zamówione, chyba dla koleżanek ukrainek

ssssssss

dobrze ze ,owila po polsku bo ostatnio z ukrainka na miesnym nie moglem sie dogadac

JaJakoByły

Bardzo często robiłem zakupy w delikatesach Centrum w Pruszczu Gdańskim i już zostawiłem tam całkiem niezłą kasę (200 - 400) zł tygodniowo. To, że personel nie grzeszy tam kulturą i uprzejmością TO NORMALNE - ale nie przejmowałem się tym. W dniu dzisiejszym podjąłem próbę kupna ciasta ale na swoje nieszczęście stanąłem w kolejce nie do tej kasy. Gdy przyszła moja kolej i poprosiłem o ciasto TO (od młodej czarnulki) DOSTAŁEM SOLIDNE Z...BY, że muszę stanąć w kolejce do drugiej kasy - do tej gdzie wcześniej stałem ale wyszedłem z niej bo druga kasa była wolna. Panienkę nie interesowały argumenty, że wielokrotnie kupowałem tu ciasto i nie było żadnego problemu. Oświadczyła, że przecież nie zmieści się za ladą gdzie jest już jedna kasjerka (obie mikrej postury i swobodnie cztery takie by się tam zmieściły). No cóż nie zjadłem dzisiaj sernika - ale już raczej nie będę go jadał (i nie tylko sernika). Nie mogę przecież być na tyle PROSTAKIEM, że nie rozumiem iz panie w Delikatesach są zmęczone, pracują tam aby zarabiać pieniądze a nie obsługiwać namolnych klientów. Z mojej strony mają ZAPEWNIENIE, ŻE NIE BĘDĘ IM UTRUDNIAŁ ŻYCIA. GRATULACJE DLA KIEROWNICTWA - TRAFNY DOBÓR PERSONELU - TAK TRZYMAĆ!!!

Ania
@JaJakoByły 21.09.2016 22:07

Niedawno zmienił się właściciel tego sklepu i widać poprawę . Nowe kierownictwo stara się aby asortyment i obsługa było na najwyższym poziomie. Ciasta mają smaczne i w dobrych cenach. Mięso, wędliny i sery świeże

Zostaw opinię o DELIKATESY CENTRUM PRUSZCZ GDAŃSKI - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DELIKATESY CENTRUM PRUSZCZ GDAŃSKI