Opinie o Krakowska Akademia Profilaktyki w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Krakowska Akademia Profilaktyki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krakowska Akademia Profilaktyki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakowska Akademia Profilaktyki w Kraków

ksenia

Krakowska Akademia Profilaktyki... dostojnie brzmi i tak ma być odbierana przez klientów. Praca jaką tam wykonywałam była pracą przyjemną tylko dlatego że lubię pracę z ludźmi. Niestety na tym przyjemności się kończą. Pracownicy, którzy pracują i pracowali są na prawdę dobrzy i zarabiają dla firmy dobre pieniądze. Niestety ze strony Panów Prezesów brakuje najważniejszego - ludzkiego spojrzenia na drugą osobę. Nie mówię tu o spoufalanie się z szefem bo jesteśmy w pracy i mamy swoje obowiązki ale jeśli pan prezes wyskakuje mi z hasłem że ja mam zapierdzielać "na jego drogie garnitury bo on przyzwyczajony jest do tego poziomu życzia..." to witki opadają. Szkoda że jeszcze bata na nas nie wziął. Zero podejścia do pracowników. !!! Już tam nie pracuję i jestem z tego powodu bardzo zadowolona :)

MARKCUKERBERK

Dobre zatrudnienie? Ludzie wylatują z tego miejsca w 15 minut jeśli prezes ma akurat taki plan i kaprys, umowa o pracę w żaden sposób was nie chroni. Specjalista ds. obsługi klienta samorządowego to innymi słowy telemarketing, zwykłe call center tylko komunikujecie się z samorządowcami. 8h wiszenia na telefonie. Nie masz nawet możliwości porozmawiać z ludźmi, którzy obok Ciebie pracują, bo za chwilę przylatuje prezes z pretensjami. W 10 minut przecież można było wykonać tyle telefonów! Nie wiem skąd się biorą takie wymagania z ich strony co do tego stanowiska, gdy ja tam pracowałem to z 10 osób może 2 miały doświadczenie w handlu przez telefon.

BO

Zarobki zależą od tego jaki jest miesiąc (jest pewien sezon zwiększonego popytu na ich kampanie) oraz jakie województwa zostaną Ci przydzielone. Więc w zasadzie nie masz na to wpływu.

Boznańska Olga

Na 2-3 msc ok, ogólnie praca na stanowisku "marketing i obsługa klienta" to call center czyli wiszenie na telefonie. Finansowo obiecują złoto - faktycznie są 2-3 msc, że wypłata jest w okolicach 2,5tyś. Ale przez resztę roku (poza sezonem) dostajesz czasem do ręki 1200 PLN!!!!! i jeszcze szef wmawia Ci, że to Twoja wina :) atmosfera, która robi szefostwo to największy minus tej roboty. 0 umiejętności pracy z zespołem.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krakowska Akademia Profilaktyki. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
blanka

spokojna rozmowa, merytoryczna, zero nerwów i do przodu

blanka

pracowałam krótko, ale nie kogę narzekać, chociaz praca bardzo monotonna , a wręcz nudna, co do wynagrodzenia- wypłata zawsze na czas, plus oczywiście prowizja na sprzeane pakiety.

Zostaw merytoryczną opinię o Krakowska Akademia Profilaktyki - Kraków

• Jak się pracuje w Krakowska Akademia Profilaktyki?

Zobacz opinie na temat firmy Krakowska Akademia Profilaktyki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Krakowska Akademia Profilaktyki
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Jaskółcza 4 lok. 1
    30-105 Kraków