work serwis mielec (melnox)

Mielec

Opinie o work serwis mielec (melnox)

Polak

Strasznie smrodzi i zatruwwa srodowisko do okola,to jest wlasnie melnox z Mielca

Seba

Dno i wyzysk

nemo

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..beznadziejna Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .w miare tolerancji Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie mozna Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... brak.; Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się :umowa pidpisywana co miesiać a poza tym nie moge sie doprosic swiadectwa pracy mimo ze ich obowiazkiem jest wydanie mi go ... .

Zostaw opinię o work serwis mielec (melnox) - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie work serwis mielec (melnox)