Trafta

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Trafta

jesteś idiotą?

jednowarstwowy

Atmosfera kiedys byla sporo lepsza teraz jak widac coraz gorzej Ktos kto sie podszywa pod dyzika jest po prostu bezczelny swinskie zachowanie jak i te komentarze widac ze ktos nie ma pojecia co sie z czym je A Dyzik to spoko gosc praca tez jest ok pozdrawiam

POL

Dyzik to trol z trafty który ma zadanie zamącić prawdziwy obraz tego syfu .

Były

Dyzik Ty to weź tu się nie popisuj tylko weź się za siebie wstyd by tyle lat robić w trafcie a mało co się nauczyć i tylko latać po pracownikach jak to nawinąć albo żeby ktoś sprawdził czy dobrze nawinięta warstwa. Łazisz tylko z piec fajki palić i tylko odliczasz do końca dniówki a jak widzisz kierownika to portkami częsiesz ale jest jeszcze coś takiego jak kamery i widać pracę każdego więc czego kierownik nie zobaczy to kamera zobaczy... pozdro

Rozmowę kwalifikacyjną w Trafta masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Konstruktor?
Dyzik

Nie narzekajcie na żywicę robię tu parę lat. Ważne że w portfelu się zgadza. A do lekarza nie ma co chodzić z byle powodów bo zawsze jakąś chorobę znajdzie i okaże się że każdy jest chory. Ja gorąco polecam tu pracę atmosfera ok ludzie pomocni zawsze pomogą nawinąć cewkę jak się czegoś nie wie.

Zadowolony

POL widzę że jesteś jednym z tych których wy..., masz dużo czasu i teraz wylewasz swoje żale na forum. Idź popracować trochę do butów albo do cynkowni i wtedy pisz.

Dyzik

Siema. polecam wszystkim tą firmę do pracy z tego powodu że tu jest stała norma pracy np na żywicy nie ważne czy to jest mała czy duża cewka zawsze 4 warstwy się nawija... praca jest szanowana nie ze względu na jakość ale dzięki temu można załapać się na sobotę by dorobić lub zrobić 6 dniówek w ciągu tygodnia. Był okres w firmie kiedy chciano wprowadzić obliczanie czasu pracy pracownika na danym stanowisku ale wiadomo to powinna zrobić z zewnątrz osoba nie zależna bo jak to robi pracownik firmy to jest pod presją pracowników fizycznych i pracowników biurowych i różnie to wychodzi. A po za tym atmosfera w firmie ok

POL
@Dyzik

Dyzik jaki jest twój iloraz inteligencji ? Czy można go zmierzyć ? Byli pracownicy nie maja pieniędzy na Internet bo wszystkie utopili w lekach lecząc się po kontakcie z żywicą !

chyba powinieneś zmienić pracę

reds

W firmie prywatnej to się pracuje lub nie jak coś nie paśi to brama otwarta i sprawa prosta . Podejmuią prace uzgadnia się warunki pracy ..płacy itp ćwoki prostych spraw się nie wie ..

Gościu, skąd wziąłeś te wiadomości? Opowiadasz te głupoty w jakimś debilnym celu a to są same bzdury bo ani utwardzacz ani farby zgodnie z normami nie zawierają żadnych substancji szkodliwych . Zastanów się zanim coś znowu palniesz?

trepek

Ale numer byłem dziśai na BEZPOLU ale tam na tych halach brud smrod no przykleić się można niema żadnego dozoru po prostu rubta co sięda normalne jaja ....

drabik

Czy ja dobrze się orientuję, że to praca przy urządzeniach dla energetyki i przemysłu? Jeśli tak to, czy sa w firmie jakieś stanowiska , twn. podwyższonego ryzyka - że dopłacaja za uszczerbek na zdrowiu wywołany szkodliwym działaniem jakichś substancji itp? ktoś coś wie na ten temat, bo praca przy transformatorach chyba do łatwych nie nleży.

baribal

Dokładnie tak zrób, jak napisał jogi. Nie kieruj się opiniami na forum, gdyż z reguły piszą to osoby rozgoryczone z powodu zwolnienia lub osoby które nie mają rozeznania w warunkach panujących na rynku pracy i myślą że gdzie indziej jest lepiej. Spróbuj a sam się przekonasz, jeśli nie będzie Ci pasować to na siłę nikt nie będzie cię więził ;)

jogi

Pewnie żęby się dowiedzieć o pracy i zarobkach najlepiej wysłać cv, potem możesz zadzwonić i zapytać czy dostali. Wiem że szukają kogoś do handlu i na produkcję, powodzenia

x-men

beznadziejna praca szkoda zdrowia i czasu

trafta

Was? Pracujesz tu czy nie? Znalazł się hrabia z dużym zarobkiem. Masz lepszą propozycję?

xyz

Ludziska jak tam Wasze wypłaty??? 1500 zl dostaliscie chociaż za czerwiec???ŻAL MI WAS JEST!!!

xxx

(usunięte przez administratora)Wiec atmosfera musi byc super,za kasa w biedronce lepiej sie zarobi,lub kiosk.u ruchu.Zdecydowanie odradzam to (usunięte przez administratora) Ludzie sami sypowiedzenia zaczynaja skladac.

xxx

Widze ze na TRAFCIE tak jak i na BEZPOLU tez co niektorzy poszli po rozum do glowy i skladaja SAMI wypowiedzenia co Panu Wiceprezesowi jest bardzo nie na reke bo to On zawsze mial ostatnie slowo do powiedzenia i wielka satysfakcje wreczania wypowiedzenia... hahaha....

Ogólnie atmosfera dobra, tylko bardzo patrzą na jakość i sprawdzają co i jak robisz. Jak się przykładasz to masz luz,a kasa całkiem spoko. Jak jesteś fachowcem i masz doświadczenie to pewnie uda ci sie fajne warunki wynegocjować. powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Trafta - Myszków

Trafta