Opinie o Getin Noble Bank w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Getin Noble Bank. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank w Wrocław

karolinaWr

GNB to bardzo dobry pracodawca, wyplata zgodnie z umowa i na czas, socjal, przyjazna atmosfera. Mi odpowiada praca na caly etat, a z grafikiem tez mozna sie dogadac bez problemu. Przelozona zawsze wyslucha i stara sie byc wyrozumiala. Ogolnie polecam.

czosnek

Dobry pracodawca. Mi się zupełnie spoko pracuje

windykator

DWT

leon21

Jak tak czytam to co pisaliście kilka lat temu, to teraz jest zupełnie inaczej i wszystko się pozmieniało zdecydowanie na plus

komar
@leon21

Muszę potwierdzić: jest zupełnie normalnie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Getin Noble Bank? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
franko

W porządku firma. Nie oszukują pracownika

Weronika

Kilka dni temu pojawiły się nowe oferty pracy! Zdążyliście się już z nimi zapoznać? Znajdziecie je na portalach ogłoszeniowych :) Chętni?

Alan

Generalnie to nie robiłbym tak wielkiego zamieszania, o kilka gorszych opinii, wystarczy rzucić okiem na ogłoszenie, aby wiedzieć jak jest

Kaja

Infolinia nie polecam... przepracowalam tam troche swojego zycia i w pore ucieklam jak wszystko zaczelo sie walic chyba tam juz nikt nie pracuje.. cala stara ekipa sie zwolnila. Kolega wzial urlop na zadanie i zostal zwolniony.. smiech na sali :) doslownie i w przenosni. Ciagle cisnienie z zespolu jakosci ktory niewiele w zyciu widzial i slyszal. Zap... erdol jest konkretny premie jak sie widzi gorze kiedys byly spoko teraz... no comment uciekac poki mozna:D Maja asystent w zespole archiwizacji ma 2300 brutto i nie ma premii

Klik

Odradzam pracę w Centrum Operacji Bankowych we Wrocławiu!!! 1. COB wygrywa w rankingu niskich płac! od 2000 - 3000 brutto i tu już masz kierownika zespołu podanego. 2. Zliczka, magiczne urządzenie, które ma wykazać twoją efektywność klikasz jak małpa po każdym wykonanym zadaniu. Jak nie wiesz co kliknąć masz problem. 2. Dyrektorka Centrum nie powinna opiekować się skupem złomu, a co dopiero mieć pod sobą ludzi. O kobietach zachodzących w ciąże mówi - " (usunięte przez administratora) która zaciążyła", a "Dzieci mają ryje z których im się leje". Zero szacunku do ludzi. Tak na prawdę ciesz się że dostałeś pracę. 80% ludzi szuka pracy w ostatnich 2 miesiącach sypią się wypowiedzenia. 4. Przerzuca ludzi między zespołami zaczynasz w księgowości idziesz do wsparcia, a później lądujesz na w archiwum. 5. Podwyżka chyba Ci się pomieszało, 2-3 lata znasz procesy nawet dostałeś awans czyt. nowa pieczątka "specjalista", ale podwyżki ni grosza. 6. Spada Ci efektywność lądujesz na dywaniku u dyrektorki, że za mało robisz.

Piter

Polityka HR nie istnieje, brak sciezki kariery. Zysk ponad wszystko a pracownik to statystyczna pozycja w kosztach. Fatalne podejscie do szkolen, szkolenia tylko takie aby systemy znac, reszta sie nie liczy!

luna

Traktowanie pracowników jak nieliczące się numerki, brak perspektywy rozwoju i brak jakichkolwiek szkoleń, polityki HR. Do tego ostrzegam, że Getin Noble Bank nie ma zamiaru nikogo zatrudniać na umowę na czas nieokreślony - kiedy kończy się max. czas, na który mogła funkcjonować umowa na czas określony nie przedłużają i biora nowy numerek an to miejsce na 3, potem 6 m-cy i do widzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank - Wrocław

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Getin Noble Bank