Opinie o Tewex w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tewex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tewex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tewex w Warszawa

привет ребята

na pracę na pewno można się umówić, tego pan prezes ma pod dostatkiem bo ręce do pracy mu się strasznie wykruszają, a jak by nie patrzeć już dzisiaj 9 października, a umowa umową słowa rzecz ulotna, dziś są jutro ich nie ma a zostają tylko długi

Kiełbaska

Czytam i nie wierze. Parówek człowiekowi zalujesz? ;)

orkiestra

a na tytaniku orkiestra wciąż grała...

Możesz napisać coś więcej o tym samochodzie? Może to ostatni majątek Tewex Repro :) Nic więcej nie zostało. Teraz długi to już tylko w sprawach cywilnych trzeba ściągać od Arturka.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Tewex? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
lis -były pracownik

Szanowni Państwo, Firmowy samochód marki Mercedes Vito stoi od sześciu lat nieodebrany u blacharza.Blacharz kupił części ,naprawił,zapłacił za lakier.Pan Prezes Artur przyjechał odebrać samochód ,poprosił o powiększenie faktury,obiecał że dopłaci za większy Vat.Odebrał fakturę,powiedział że jedzie do księgowej po pieniądze....i tyle go blacharz widział....nie ma z nim do tej pory kontaktu...tak prezes Tewex Repro sprawy załatwia :)

lis -były pracownik

HFR

Szanowni Państwo, firma zalega z płatnością za wykonaną usługę w 2014 roku (zostały wystawione faktury VAT). Oddałem sprawę do windykacji - nie udało się polubownie rozwiązać sytuacji. W tej chwili nie odbierają telefonu ani od nas ani od windykacji. Zachęcam do komentowania na ich profilu na facebooku.

Jacke

Dominika, co to znaczy, że złego słowa nie możesz powiedzieć? Ktoś Ci grozi? Sorry ale tak to własnie wygląda. Nawet jeżeli teraz(o ile) jako tako płaci to nadal ma mnóstwo dłużników, którzy prędzej czy później dobiorą mu się do d. Więc jasne można iść tam do pracy ale chyba tylko po to, żeby za chwilę szukać nowej.

Zdziwiony
@Jacke

Jak to czytam to zastanawiam się czy ludzie nie mogą wyładowywać swoich frustracji w inny sposób? Wypisujecie tu tylko jakieś jęki. Skoro część osób jest zadowolona a część nie to niech tak zostanie! Jak widać jest ostatnio kilka pozytywnych opinii więc jest postęp, jeśli macie problem to go rozwiążcie a nie płaczecie na jakimś forum jak dzieci. Dojrzewanie nie boli.

@Zdziwiony

Hehe i kto to mówi? :) Jak być Zdziwieńcu nie zważył to są to opnie o pracodawcy dla szukających pracy. Jak masz lepszy pomysł, żeby przestrzec ich przed wdepnięciem w Tewex. to chętnie posłucham. Nie wykluczone, że długi znów szanownego Pana przerosną i po raz kolejny zmieni papierową spółkę próbując oczyścić sobie konto.

edyta

Potwierdzam iż Prezes zaczyna spłacać bynajmniej moje zaległości, fakt że w małych ratach ale wpływy są. Jako były pracownik potwierdzam również że firma zawsze szła do przodu ale zbyt szybko, na pewno można zdobyć w niej doświadczenie i jest to niezła lekcja życia, jednak na tamte czasy pracownicy byli niedoceniani, co niektórzy upokarzani itp. pomijając dopraszanie się o wynagrodzenie. Jeśli na tą chwilę polityka firmy się zmieniła i ludzie są zadowoleni pozostaje tylko dodać że O TO CHODZIŁO bo to ludzie w końcu tworzą firmę, szkoda że tak późno.. Pozdrawiam tych co znam. edzia

Fizyk

Światy równoległe w nauce od dawna są poddawane pod dyskusję w środowiskach naukowo - badawczych, jednak do tej pory nikomu się nie śniło że mają one miejsce tuż pod Warszawą... ...choć pewnie więcej w tym konkretnym wypadku pomoże psycholog niż fizyk....

Domi

Witam, Pracowałam w firmie Tewex jak i Tewex Repro i złego słowa nie mogę powiedzieć o pracownikach, zarządzie i całej firmie. Odchodząc z firmy zostało wypłacone mi wszystko co do złotówki i mam bardzo dobre wspomnienia z pracy w tych spółkach. Nikt nikogo nie zmusza do pracy i jeżeli komuś się tam nie podobało mógł po prostu odejść, znaleźć sobie inną lepszą pracę a o tej szybko zapomnieć. Wylewanie pomyj na zarząd czy prezesa na forum jest iście dziecinne, a wszystkich którzy są tak odważni namawiam do podpisywania się, anonimowo można napisać wszystko a potem ludzie czytają i wierzą w te bzdety. Pozdrawiam Domi

szym

Więcej pożytku będzie jak zatrudnisz się w jakiejś fundacji na wolontariat. Po co pracować za free na tego darmozjada. Mało, że pensji nie zobaczysz to jeszcze parówki Ci wyje z lodówki.

d_d_d

Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Tewex Sp. z o.o. nie prowadzi działalności gospodarczej, po co takiej firmie domena? Proszę zadać mądrzejsze zasadnicze pytanie.

rentier

Panie prezesie! Jakie negocjacje? Jakie proszę o kontakt? Chyba wiecie komu i ile Tewex jest ukradł... Przypominam osobom, które są w trakcie postępowania, że Tewex sp.z o.o. znów zmienił adres siedziby w KRSie.

....

Do "Pracownik od roku" jeżeli dla Pani kilku dniowe opóźnienia to 2 tyg to podziwiam cierpliwość. Ludzie nie mają za co mieszkań opłacić i kredytów spłacać bo Pan Prezes nie spieszy się z wypłatą wynagrodzen. Co tam ludzie żyją samym powietrzem i miłością do jakze wspaniałej firmy jaką jest tewex. Informacja o spóźnieniu się z wypłata?. Raczej mówienie, że przelew poszedł w pon i tak idzie sobie tydzień. Pozdrawiam

Zarząd TEWEX Sp. z o.o.

Szanowni państwo, robimy wszystko co możliwe aby wierzyciele TEWEX Sp. z o.o. którzy nie zostali jeszcze zaspokojeni zostali rozliczeni w miarę Naszych możliwości. W przypadku tych wierzycieli którzy dotychczas nie kontaktowali się z nami celem negocjacji porozumienia / ugody o spłacie swoich należności prosimy o kontakt pod adresem e-mail : tewexspzoo@gmail.com W chwili obecnej głównym realizowanym zadaniem Zarządu jest minimalizacja strat wierzycieli z powodu utraty przez TEWEX Sp. z o.o. zdolności kontynuowania jej podstawowej działalności gospodarczej. Zarząd TEWEX Sp. z o.o.

wierzyciel

Tewex może i nie prowadzi już działalności ale dlaczego...? ano tylko dlatego, żeby nie spłacić długów. Najłatwiej było przenieść wszystko na Repro i udawać, że nic się nie stało. Pani prezesie to działa ale tylko na chwilę!! Ja mogę jeszcze poczekać na zwrot pieniędzy, na żadnej lokacie nie zarobię tyle co na odsetkach ustawowych! Nawet jeżeli firma teraz jakoś ciągnie to radzę szukać Wszystkim nowej pracy bo jest duża szansa, że dofinansowanie z UE zostanie cofnięte... pozdrawiam

Pracownik od roku

Hej, Chcesz opinii od pracownika który w tej firmie jest zatrudniony? Pracuję od roku w firmie Tewex Repro i pracy nie szukam. Uważam, że jest to firma która rozwija i daje naprawdę duże możliwości dla pracowników. Nigdzie nie jest kolorowo a ludzie mają tendencję do narzekania. Wynagrodzenie odkąd pracuję mam raczej na czas, fakt faktem zdarzają się opóźnienia ale kilku dniowe i nie notorycznie... Jeśli są, to zawsze jestem o tym fakcie informowana. Prezes? Hm, może praca z nim to nie sielanka ale nie będę narzekać bo naprawdę da się z nim dogadać. Nie wiem jak było w poprzedniej firmie bo tak naprawdę, zatrudniona zostałam pod koniec jej działalności, jednak czytając powyższe komentarze (i wierząc w ich słuszność) firmę nawiedził dobry duch.:)

były pracownik TEWEX

"Michał", w tej firmie nikt już od dawna nie pracuje, o czym Wy piszecie ? "Do pozostałych" a jeśli zostały Wam jakiekolwiek zobowiązania to chyba najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio z wciąż funkcjonującym zarządem spółki aby negocjować ich ewentualną spłatę - z własnego doświadczenia wiem że to jest możliwe / tak czy inaczej pozostałe zobowiązania to jedno a opinia o firmie to drugie = spółka TEWEX nie prowadzi działalności gospodarczej.

wierzyciel też

Mogę napisać z czego to wynika, ale admin usuwa. Powiem Ci tylko, że są ważniejsze osobiste wydatki wiec nie starcza na jakieś tam pensje dla pracowników, nie mówiąc już o wierzycielach.

wierzyciel

Nie ma co zwlekać. Ja występuję o nakaz zapłaty i po jego uprawomocnieniu sprzedaję dług do firmy windykacyjnej do czego i was zachęcam.

Zostaw merytoryczną opinię o Tewex - Warszawa

Tewex