Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna

Opinie o Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna

Lidia

Jak w tej chwili prezentuje się terminowość wypłat w firmie? Czy obsuwki nadal się zdarzają, czy może były to jednorazowe sytuacje?

ernest

@pracownik a jaka macie umowe? Bo jeśli o prace to przecież możecie negocjować s nawet wymagać terminowej wypłaty

Niestety nic się nie zmieniło, terminowe są tylko obietnice. Pensje i faktury cały czas na minus...

!

@air zadzwoń i poinformuj ustawiające się kolejki jaka jest sytuacja, choć myślę że nie ma już ofert w internecie bo nie ma chętnych

poligrafia

@e3 w dzisiejszych czasach oferty na stronie ofertami ale w branży się słyszy trochę rzeczy, świat jest bardzo mały, więc to że nie ma to tylko potwierdzenie wielu sygnałów. Natomiast co do chodzenia po firmach to za moich czasów robiło się tylko tak z tymi, którzy mieli wypracowaną renome

chce pracować

@robi masz racje z próbowaniem inną drogą tylko przy licznych przenosinach biura często się zdarza że potrafią ginąć dokumenty a wtedy to tylko stracony czas

informator

@ero na szczęście masz alternatywę bo u konkurencji są stabilne oferty w związku z rozwojem firm, a tam zawód na pewno Cie nie zastanie

realista

i jakie z tego wnioski @janek?

realista

tak statystycznie to chcesz powiedzieć, że czytając przesłane tu opinie to pomijałeś co trzecią @jk ? więcej mogę przesłać na maila bo po aktualizacjach forum wiele zniknęło

realista

Pamiętaj zawsze Twoje oczekiwania są zestawiane przez drugą stronę z tym co chcesz usłyszeć a sam wiesz słowa są za darmo tylko ciężko potem wymienić je na złotówki

Ryba

(usunięte przez administratora) Głowa to prezes. Zepsuty. Benefitów jest bardzo dużo oczywiście, obietnice, kłamstwa (prosto w oczy) oraz debet na koncie.

путешественник

(usunięte przez administratora) ryba psuje się od głowy jak mawia stare porzekadło i na wyleczenie nie pomaga wymiana wody choć by pochodził nawet z Afryki

pamietliwy

po pierwsze wpisy były częściowo kasowane a po drugie warto czytać od pierwszej strony

wierzyciel

Nie chodzi o to, że są dotacje na przejedzenie, ale że przy tym nie ma pieniędzy na pensje i srajtaśme.

Dekalog

kończy gorzej ale z godnością!!!

stary pracownik

ja dobrze wspominam pracę w tej firmie tylko w pewnym momencie kasy brakowało, takie historie to nie nowość, nie rozumiem czemu się dziwić bo wiele firm kończyło gorzej

windykacja

skoro staży pracownicy łudząc się potrzebowali kilka lat na odejście to można liczyć że za 2-3 lata znowu będzie powtórka jak nowi staną się starymi

zatrudniony
@Pracownik 18.04.2015 16:20
Prosty schemat jest taki: nie podoba mi sie to szukam pracy i sie zwalniam. Jak wam zle to sie szanujcie i zmieńcie prace....

pamiętajmy że w 99% negatywne komentarze nie są autorstwa aktualnych pracowników tylko grupy ludzi którzy opuścili firmę 2-3 lata temu kiedy była w tarapatach finansowych i jak widać bardzo tego żałują - zakładali inny scenariusz ...

podpowiednik

To nie są jakieś tam kłopoty z płatnościami. Chodzi o to że pieniędzy które zarobiłeś wcale tak szybko nie zobaczysz. Pamiętaj tyle co Ci obieca PAN PREZES to nikt CI nie da. Szkoda tylko że na obietnicach się zazwyczaj kończy.

Spostrzeżenie

Tewex Sp.zo.o na pewno będzie Cię chciał jednak Twoich pieniędzy już tak łatwo nie będzie chciał Ci oddać.

Lekcja prawa

Widzę, że jest tu jakiś samozwańczy prawnik, który nie potrafi odróżnić zarzutu od zwykłego opluwania przez grupę sfrustrowanych osób. Myślę, że jak przeczyta jeszcze kilka książek to będzie mógł udzielać naprawdę "drobnych" lekcji prawa.

Drobna lekcja prawa

Należy zwrócić uwagę, że zgodnie z art. 213 § 1 k.k. nie ma przestępstwa zniesławienia w przypadku, jeśli zarzut uczyniony jest jest prawdziwy. § 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut.

60 sekund

Powiedz lepeiej co to za machlojki z przenoszeniem kapitału na druga spółkę? (usunięte przez administratora)

TEWEX

Dopuszczamy, rozumiemy i mamy na względzie krytyczne uwagi na temat działalności Naszej Firmy jednak nie będziemy akceptować wypowiedzi które naruszają dobre imię Spółki oraz/lub pracowników odpowiedzialnych za jej funkcjonowanie. Wobec osób które naruszą te zasady podjęte zostaną kroki prawne celem wyciągnięcia konsekwencji na drodze postępowania cywilnego.

Klekot

Są firmy, które oferują bezpieczeństwo i pewność w zamian za pracę, mimo tego wspomnianego przez Ciebie "kryzysu". Proponuję terapię grupową. Z tego co tu czytam to kadra, która tu pracuje sama nie wie, czy jest dobrze czy jest źle. Poza tym po co ludzie, którzy odeszli mieliby pisać kłamstwa? Czyżby dlatego, że teraz po prostu wiedzą jak wygląda normalna praca? Że można coś było robić inaczej?

???

kryzys chyba zaufania i szacunku

Robson

Chyba nie kazdy tu piszacy wie ze mamy kryzys w Polsce i dlatego tak jest jak jest ,trzeba się pocieszac kiedyś moze będzie lepiej.

były pracownik

Fajnie masz z tymi ubraniami i szafkami. Zazdroszczę! Tylko powiedz jak udaję się tym wykarmić rodzinę? Bo ja wolałbym w zamian dostawać pensję.

obiektywny

Niezła bajka.Takie bajki "obiektywny bardziej"to się dzieciom opowiada na dobranoc ,jak się je ma :)).Widzę ,że jak była obłuda i zakłamanie w firmie Tewex.Tak jest nadal.Ten kto tam pracował i pracuje to wie jak tam jest....(usunięte przez administratora)

obiektywny bardziej

Same bzdury powyżej czytam ;/ każdy z nas ma swoja szafkę, 3 komplety ubrań, stołówka z lodówka, mikrofalą, w pełni wyposażona. W nie jednej firmie na produkcji nie ma tego co tu jest :) Dalszej części wypowiedzi Pana obiektywnego nie będę komentował. Mam nadzieję, jeśli jest byłym pracownikiem firmy jak pisze, że zdaje sobie sprawę z faktu, że w sieci nigdy nie ma mowy o tym, że ktoś jest anonimowy ^^

obiektywny

(usunięte przez administratora).Obiektywna prawda czasami jest bolesna,ale trzeba stawić jej czoła.Ale jak się przyjmuję zasadę" Jeszcze nie zarobiłem,ale już wydałem":))))Ile czasu tak można pływać...Już koła ratunkowe nie pomagają.....Tewex tonie....tonie...bul...bul..w długach.....Ps.Pozdrawiam starą załogę Tewexu. Mało kto pozostał na pokładzie.Większość już się ewakuowała....

TEWEX

Wsołpracownik
@TEWEX 01.04.2014 09:19

Hamstwo i Hamstwo i nic wiecej. Można by napisać ze Hamstwo które dorwało sie do unijnej kasy .

czy oby na pewno

czytanie ze zrozumieniem nadal jest w cenie, a pisanie jako 3-cia osoba dość infantylne, ... niemniej licznik cały czas bije ...

racjonalnie

To tylko prowokacje grupy byłych pracowników ... szkoda dyskusji. Na takiej postawie nie można budować przyszłości.

........

To zmień, na co czekasz ? Nikt tu nikogo na łańcuchu nie trzyma, powodzenia :)

Nadąsana

Witam. Moim obiektywnym zdaniem firma, nie powinna już istnieć na rynku poligraficznym. Po co wszyscy mamy robić sobie nadzieję że coś się zmieni. (usunięte przez administratora) Na każdym kroku jesteśmy oszukiwani, a i tak nikt nic z tym nie robi. Rozumiem oszukiwać klientów to jedno, ale jeżeli oszukujemy siebie nawzajem, to już jest CHORE. Kasy nie ma, warunków do pracy nie ma,klienci narzekają. Czas chyba zmienić pracę !!!!

To sobie poczekacie ;) bo kto miałby zrealizować to zamówienie, nikt za darmo nie chce pracować. Przy okazji przestrzegam pracowników którzy zamierzają odejść. Nie warto być fair w stosunku do tego gościa bo i tak Wam nie zapłaci (przynajmniej nie po dobroci...).

klient

Czekamy na realizację zamówienia 2 miesiące, prezes co innego mówi co innego przesyła w ofercie. Nie polecam.

Nick

Ilość negatywnych opinii mówi sam za siebie. Ja mogę tylko potwierdzić, że nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o pensje. Jak sobie wyprosisz to coś Ci skapnie jak nie to prezes uznaje, że nie potrzebujesz.

....

Tak, oczywiście. Wiedzę zdobytą w Tewexie :) :) :)

Pracowałem w tej firmie pare lat temu. Widze, ze nic sie nie zmienilo. Z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec, ze [usunięte przez moderatora] trzyma tylko ludzi, ktorzy sa pracoholikami i mu nadskakuja. Przede mna tez kreslil wielkie plany itd. Jednak kiedy mu powiedzialem, ze zlozylem cv do firmy do ktorej mam znacznie lepszy dojazd, powiedzial mi, zebym lepiej sie tam dostal bo w przyszlym miesiacu juz nie bede pracowal w tewexie :) Cale szczescie juz nie musialem :) Pozdrowienia dla starych pracownikow. Nie siedzcie tam bo tracicie czas a wiedze macie naprawde bardzo duza zeby zaczac gdzie indziej :)

Gonzo

Najlepsze ze pozytywne opinie o tej firmie pisza pracownicy w ramach zakresu obowiazkow. Ale prawda jest taka ze pensje to sie otrzymuje co 2 miesiace :) niestety ale tak jest

Zainteresowany

Ja widzę, że tutaj wszystkim się w głowach poprzewracało. Zamiast obsmarowywać się nawzajem, może zajęlibyście się pracą i poprawianiem jakości swoich działań, bo na razie to wszędzie widzę mierne efekty. Nikt na tym forum nie chce czytać o nieporozumieniach nowych pracowników ze starymi. Ale tak to już jest jak się nie umie czegoś w oczy powiedzieć, tylko robi coś za plecami. Poza tym nikt tu nie jest obiektywny. Trzeba pójść, sprawdzić i samemu wysnuć wnioski.

Pracownik Tewexu

Też pracuję w tej firmie i nie uważam się za mniej wartościową osobę. Nie chciałbym nikogo oceniać, ale rozumiem że kluczowym pracownikiem z wiedzą technologiczną może nazwać się każdy, nawet ten który przyszedł zupełnie zielony i pracował tu 1,5 roku. Prezes naszej firmy wyciągnął do niego rękę, chciał pomóc, a tu takie podziękowanie. Teraz psuje opinię Tewexowi. Te "najbardziej wartościowe osoby", które odeszły z Tewexu, gdyby posiadały chociaż trochę godności osobistej, nie wypowiadałyby się w tak idiotyczny sposób na tym forum (chyba jednak szkoda im że odeszli ?) Widzę że sposobem na zdobywanie klientów jest szykanowanie swojej konkurencji BRAWO !!! Żal mi osób, które nie umieją żyć własnym życiem. Może jednak potrzebne były te zmiany personalne bo atmosfera się oczyściła.

Alicja

Pracuję w Tewexie już jakiś czas i jestem naprawdę zadowolona. Firma rozwija się, a każdy pracownik ma perspektywy rozwoju. Osoby, które zamieszczają negatywne opinie po prostu nie były na tyle dobre, aby wykorzystać możliwości, które daje ta firma.

ja też tu pracuje

W tej chwili pracuje u nas 50 zadowolonych osób a firma się rozwija, inwestuje i zdobywa nowych klientów. Dajmy spokój już tej frustracji płynącej jak widać z braku innych zajęć.

obecny pracownik

Pamiętajmy iż większość negatywnych opinii na tym forum są autorstwa pracowników firmy założonej przez dwóch zwolnionych pracowników naszej firmy którzy nota bene zaliczają samych siebie do tych doświadczonych pracowników :). Aby zweryfikować jakość pracy w naszej firmie proponuję porozmawiać z obecnymi pracownikami ewentualnie z naszymi klientami - czyż może być bardziej obiektywne forum ? p.s. nie można poważnie traktować wpisów generowanych przez konkurencję złożoną z byłych i zwolnionych pracowników naszej firmy ...

szukajacy przyszly poszly

Pracowniku i inni, Obawiam się że weryfikacja pozwoliłaby na odkrycie jeszcze większej ilości nagannych zachowań. Określanie 1/3 całego personelu firmy jako kilku osób i nie piszę o odejściu kierowcy, czy sekretarki, tylko o kluczowych pracownikach z wiedzą technologiczną pozostawię bez komentarza, proszę to zweryfikować... Aktualnie na przełomie dziesięciu miesięcy, w firmie nie ma już dziewięciu (podkreślę dziewięciu) najbardziej wartościowych ludzi, którzy mając wiedzę technologiczną mogli zaoferować innemu pracodawcy swoje usługi, a inni cóż po prostu intensywnie szukają...bez skutku. Szukający, Przyszły, może IKEA tam też mają ładne pomieszczenia i stale się zmieniają jak biura tej firmy.

Zostaw opinię o Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna