Opinie o InVette

Lidia

@Soapwidzę, że do tej pory nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Jeśli kogoś interesuje obecnie kwestia stażu w InVette, to na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o tym, że obecnie poszukiwana jest osoba na praktyki na stanowisku Pozycjoner. Tam też znajduje się dużo informacji na temat tego, co program praktyk obejmuje oraz jakie będą główne zadania praktykanta. A ktoś z Was ma już doświadczenia z praktyk w firmie i może podzielić się swoimi wrażeniami? Dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Soap

Czy ktoś może powiedzieć cos o tym jak wygląda u nich staż Social media?

Soap

Ktoś może coś powiedzieć o tym, jak wygląda u nuch staż Social media?

p0oijl

I tak się nie pokazało ostatnio ogłoszenie @jdjknlk, ale najlepiej dowiadywać się u nich.

Konrej

Rekrutacja trwa cały czas. Nie ma aktualnych ogłoszeń na stronie. Dużo ich ogłoszeń znajdziesz na GT i OLX.

Konrej

Kołczan

Praca jak w agencji ( nie mylić z korporacją). Młoda, zgrana ekipa i dobre warunki pracy. Sama firma prężnie rozwija się do przodu.

Karan

@Jędrzej - nie mylisz się, warto przyjść i zobaczyć!

Justyna

Aktualnie firma Grupa InVette prowadzi rekrutacje na kilka stanowisk w firmie, ogłoszenia są umieszczone przede wszystkim na info-praca, gumtree oraz olx

Marcin

@Michał z tego co wiem, w chwili obecnej firma nie prowadzi rekrutacji.

Michał

@smarton, na stronie InVette masz 3 oferty pracy oraz jedną oferte jesli chodzi o praktyki, ale czy warto to ci nie powiem.

Zostaw opinię o InVette - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InVette