Micazook Limited

Opinie o Micazook Limited

Powiecie coś o swojej pracy w Micazook Limited? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

kgkg

oj nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz @Szangi. Są firmy do których naprawde ludzie bardzo chcą sie dostać i często graniczy to z cudem. Wiec nie masz racji

xxx

Atmosfera w polskim oddziale jest znakomita i to jest na pewno plus. Minusem jest stabilność zatrudnienia, a raczej jej brak - decyzje personalne są niekiedy nieprzemyślane.

to bylo 4 lata temu

typowy outsourcing za przyzwoite pieniądze, każdy wie na co się piszę. Szef traktujący pracowników przedmiotowo, nie wolno mieć do niego pretensji że liczy się tylko jego interes. Gdy się zwolnisz czeka cię całkowita metamorfoza szefa i zmiana o Tobie zdania, mówiąc bardzo delikatnie :)

Buko

Nie polecam, negatywne wrażenie pozostało mi po kontakcie z angielskim szefem. Raczej myśli, że ma tu specjalistów kilka razy taniej niż w Anglii i najchętniej płaciłby im jak najmniej za pracę na wysokim poziomie. Dyktuje warunki bez możliwości wyboru.

Kolo
@Buko 21.08.2014 20:21

"najchętniej płaciłby im jak najmniej za pracę" :) W przeciwieństwie do wszystkich pozostałych firm, w których pracowników zmusz się do przyjęcia podwyżek?

Damian

Dobra atmosfera, właściciel jest całkiem miłym gościem. Ma ludzkie podejście do Polaków. Jednak, jeśli chcesz zarabiać ponad 10 tys. znajdź inna firmę. Długie negocjacje zakończyły się fiaskiem, choć w przyjaznej atmosferze.

Zostaw opinię o Micazook Limited - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Micazook Limited