Izoponar

Mogilno

Izoponar

Opinie o Izoponar

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Izoponar na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby warunków zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Mogilno i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

buła

Witam Szczerze mówiąc to aplikując do tej firmy nie spodziewałem się w ogóle , że będę miał szanse w niej pracować. Teraz podobno kogoś jednak w izoponarze potrzebują tak?

dsaf

To było beznadziejne miejsce pracy!!!

piotrek

@pan wiesław K, przecież kolega powyżej wkleił link do krajowego rejestru sadowego - gdzie każda firma ma obowiązek posiadac rejestr, jesli działa legalnie i Izoponar ma status w upadłości i to nie od dziś. To oznacza, że nie działają i nie masz co wysyłać CV. Nie wiem kiedy słyszałeś coś na mieście, ale chyba dawno.

pan wiesław K

jakoś tak czytam ale nie potrafię zlokalizować w internecie tej informacji że Izoponar niby ogłosił upadłość. na mieście ciągle ludzie mówią że firma działa. już nie wiem komu ufać a tego ksr nie potrafię jakoś znaleźć i nie wiem o co chodz. mimo wszystko chcę spróbować tam wysłać cv i list motywacyjny, pod jaki adres to zrobić?

sasiad

"witek" dlaczego drążysz ten temat? Firma już dawno nie istnieje i zastanawiam się nad motywami twoich pytań.

sasiad

wg krs już nie istnieje. Wkroczył syndyk masy upadłościowej. Strona internetowa nie działa. Mieszkam w Mogilnie nie opodal padniewskiej gdzie niegdyś prowadzona była przez tą firmę produkcja. W chwili obecnej z tego co widzę w tym miejscu jest tylko skład węgla. Firma padła chyba z 5 lat temu. Możliwe że pracowałeś z inną firmą o tej nazwie.

elektroda

a to jeszcze istnieje ?

kier

Witam mam pytanie czy ta firma jeszcze działa?? produkuje coś??? jeżeli tak to kto tam zarządza jak syndyk ma to pod opiekom. Proszę o jakiekolwiek informacje. Czekam z niecierpliwością ,pozdrawiam uczestników

Wiemy kim jeste�. Jeżeli b�dzie powtarzc si� te oszczerstwo b�dziemy wyci�gac konsekwencje

aaaa

takie wypowiedzi nadają się tylko do sądu. przestrzegam może byc pan rozpoznany i miec ogromne kłopoty

awatar

Długo wiszące oferty pracy mogą nie koniecznie świadczyć o rozwoju danej firmy, może to również wskazywać na dużą (z jakiegoś powodu) rotacje ludzi.

cech13

Dziękuje bardzo kolego za opinie .Od dawna już mają ogłoszenia na necie , przypuszczałem że firma dobrze prosperuje dlatego co chwile zatrudnia nowych pracowników

Zostaw opinię o Izoponar - Mogilno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izoponar