Izoponar

Mogilno

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 19 ocen.

Izoponar
2 19 6 1

Opinie o Izoponar

Administrator

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Izoponar na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby warunków zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Mogilno i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

anonim

(usunięte przez administratora)

buła

Witam Szczerze mówiąc to aplikując do tej firmy nie spodziewałem się w ogóle , że będę miał szanse w niej pracować. Teraz podobno kogoś jednak w izoponarze potrzebują tak?

anonim

(usunięte przez administratora)

dsaf

To było beznadziejne miejsce pracy!!!

piotrek

@pan wiesław K, przecież kolega powyżej wkleił link do krajowego rejestru sadowego - gdzie każda firma ma obowiązek posiadac rejestr, jesli działa legalnie i Izoponar ma status w upadłości i to nie od dziś. To oznacza, że nie działają i nie masz co wysyłać CV. Nie wiem kiedy słyszałeś coś na mieście, ale chyba dawno.

pan wiesław K

jakoś tak czytam ale nie potrafię zlokalizować w internecie tej informacji że Izoponar niby ogłosił upadłość. na mieście ciągle ludzie mówią że firma działa. już nie wiem komu ufać a tego ksr nie potrafię jakoś znaleźć i nie wiem o co chodz. mimo wszystko chcę spróbować tam wysłać cv i list motywacyjny, pod jaki adres to zrobić?

sasiad

"witek" dlaczego drążysz ten temat? Firma już dawno nie istnieje i zastanawiam się nad motywami twoich pytań.

sasiad

wg krs już nie istnieje. Wkroczył syndyk masy upadłościowej. Strona internetowa nie działa. Mieszkam w Mogilnie nie opodal padniewskiej gdzie niegdyś prowadzona była przez tą firmę produkcja. W chwili obecnej z tego co widzę w tym miejscu jest tylko skład węgla. Firma padła chyba z 5 lat temu. Możliwe że pracowałeś z inną firmą o tej nazwie.

elektroda

a to jeszcze istnieje ?

kier

Witam mam pytanie czy ta firma jeszcze działa?? produkuje coś??? jeżeli tak to kto tam zarządza jak syndyk ma to pod opiekom. Proszę o jakiekolwiek informacje. Czekam z niecierpliwością ,pozdrawiam uczestników

anonim

Wiemy kim jeste�. Jeżeli b�dzie powtarzc si� te oszczerstwo b�dziemy wyci�gac konsekwencje

aaaa

takie wypowiedzi nadają się tylko do sądu. przestrzegam może byc pan rozpoznany i miec ogromne kłopoty

awatar

Długo wiszące oferty pracy mogą nie koniecznie świadczyć o rozwoju danej firmy, może to również wskazywać na dużą (z jakiegoś powodu) rotacje ludzi.

cech13

Dziękuje bardzo kolego za opinie .Od dawna już mają ogłoszenia na necie , przypuszczałem że firma dobrze prosperuje dlatego co chwile zatrudnia nowych pracowników

Zostaw opinię o Izoponar - Mogilno

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izoponar