AMB NetMedia

Kraków

Opinie o AMB NetMedia

Janek

Albo macie tak super dobrze albo super źle. Tak dawno n ikt nie pisał! Jaki jest powód? Interesuje mnie praca w firmie.

jarek

a dlaczego koszty obniżali i za co i na kim, to agencja interaktywna zajmuja sie projektowaniem stron ,hostingiem, serwerami wiec moim zdaniem zespol buduja i prowadza sami specjalisci z ej dziedziny, i jakby szukali ludzi do nich to napewno z tej samej branży

były pracownik

Omijać szerokim łukiem. Biuro znajduje się przy domu mieszkalnym i z zewnątrz przypomina kurnik. Właściciele bardzo chciwi. Kto nie potrafił lub nie mógł negocjować zarabiał grosze. Przy zatrudnianiu pracownika właściciele ustalali jakąś pensję, na którą zgodził się pracownik, a później przy podpisywaniu umowy zawsze był tekst "a czy z początku pensja mogłaby wynosić x zł" (kilkaset złotych mniej niż wcześniej wynegocjowana), a czasem nawet przy umowie o pracę właściciel podsuwał umowę z niższym wynagrodzeniem "że niby przez pomyłkę". Potrafili się kłócić nawet o 100zł, a sami jeździli limuzynami. Zdarzało się że w zimie siedziało się w kurtkach przy komputerach, bo ogrzewanie słabe (elektryczne). Właściciele nie mają pojęcia o prowadzeniu biznesu IT, dlatego od marketingowców wymagali cudów. Jedyne zalety to całkiem fajna atmosfera w zespole i okresy luzu (na niektórych wywierano presje, niektórzy mieli spokój, różnie). Poza tym to dno. Lepiej poszukać sobie innego pracodawcy.

Zostaw opinię o AMB NetMedia - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMB NetMedia