JTA

Opinie o JTA

TIGI

Firma Jta to wielkie nic, Karolek prezesik to mały człowieczek z jeszcze mniejszym mózgiem. Cały czas tylko GPS obserwuje i każde 100 metrów przejechane po pracy trzeba sie tłumaczyć. Brak organizacji pracy , logiczeych decyzji prowadzenia firmy. [usunięte przez moderatora] kierownik, to drugi oszust w tej firmie. Dosłownie lizus na maksa , wazekina to mało powiedziane. [usunięte przez moderatora] p.dyrektor która nie ma pojecia o sprzedaży, fałszywa i zakłamana. Jeśli macie troche szacunku do siebie to nie wysyłajcie tam CV. Noramlnie [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o JTA - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JTA