BTH Kotłowski

Kamienica Szlachecka

Opinie o BTH Kotłowski

Wrck

Kto to pisze?ciarek ty cwaniaku.....zaplac wszystkie dlugi moze ci mordy wiecej nie sklepia

dante

mam pytanie chcialbym rozpocząc prace w bth kotlowski jako operator posiadam doświatczenie jak to wygląda jesli chodzi o prace. dzieki

inny kierowca

ja też popieram że jest dobrze,,ale spójżcie na to z innej strony. niektórzy w naszej firmie nie mają zbyt dużo roboty w tym sezonie, można powiedzieć że wcale. a opłaty sa do zrobienia ale pytanie za co?rodzina do wyzywienia ale za co?-a to już nie jest dobrze.w takim sezonie powinna być jakaś stała pensja,bo za coś trzeba żyć co nie?a ta zima dała wszystkim w kość.

Kierowca

Widzę, że ludzie tu ostre głupoty piszą, ale podejrzewam że to konkurencja albo pracownicy którzy chcieli zarobić nic nie robiąc oraz ploty. Ja pracuje w tej firmie i nie mogę narzekać. Wiadomo że wszędzie są gorsze dni ale ogólnie jest ok. Dobrze zarabiamy i mamy dużo roboty. Jestem pewny że niejeden chciałby teraz pracować(chodzi o zimę) a my spokojnie mamy co robić. Dlatego jeśli ktoś nie pracował w tej firmie to niech się nie wypowiada. Jestem przekonany że takie opinie biorą się po pierwsze z zazdrości że dobrze zarabiamy a po drugie z plotek które roznoszą babcie po sklepach. Żal mi was ale trzeba też to zrozumieć. Pozdrawiam

operator i kierwoca

Porzadna firma umieszczona w porzadnej dzielnicy , szefowie sa najlepsi pod sloncem i takich samych maja pracownikow. moglibysmy u nich za darmo pracowac jakbysmy mogli. od lat ubiegalismy sie o prace w tej firmie , najwazniejsza dla nas jest satysfakcja szefow , zadowolony szef to wiecej niz premia , to wiecej niz praca dla idei , dla tego mozna zyc :)

anonim - 2009-01-17 13:30:12Słowa kojarzące się z BTH Kotłowski solidna, profesjonalna, rozwojowa. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą Atmosfera jest przyjemna [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o BTH Kotłowski - Kamienica Szlachecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BTH Kotłowski