Grupa Nokaut S.A.

Gdynia

Opinie o Grupa Nokaut S.A.

karol

nie rozumiem po co wystawiają ofertę @ela, to zupełnie mija się z celem

ela

Niestety spotkała mnie i inne osoby ta sama sytuacja! Choc w zupelnie innym dziale! Mozliwe, ze faktycznie firma nikogo nie szuka, a publikuje ogloszenia, ale wydaje mi sie, ze po prostu b. malo płacą i to dlatego. Ale mogę tylko potwierdzic powyższą opinie:(

IT

Firma Nokaut jest mało poważna. Szukają od ponad pół roku ludzi do działu IT. I co się okazuje? Że chyba po prostu sondują rynek chcąc się dowiedzieć skąd mogą mieć ludzi i za jakie kwoty, bo nie wierzę, że przez pół roku nie można znaleźć człowieka do pracy. Dlaczego tak sądzę? Zarówno ja, jak i wielu moich znajomych było u nich na rozmowach kwalifikacyjnych, spełnialiśmy 150% wymagań wymienionych w ogłoszeniu, podobno dobrze wypadaliśmy na rozmowach. Pracy nie dostał nikt a ogłoszenia nadal są publikowane. Gdybyśmy jeszcze oczekiwali jakichś astronomicznych wynagrodzeń, ale nie...to nie kwestia kasy. Po prostu firma nikogo nie szuka. Szkoda czasu na tą śmieszną firmę.

Zostaw opinię o Grupa Nokaut S.A. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Nokaut S.A.