Spaceone sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Spaceone sp. z o.o.

ja

To nie są poważni ludzie, należy omijać tą firmę szerokim łukiem.

andzia

myślę że mają zgrany zespół io stabilnie jest, bez większych rotacji, tworzenie specjalistycznego oprogramowania za tyle pieniędzy to jednak jest stabilna praca i się stołek trzyma

Jaro

Firma jest moim zdaniem świetna. Panuje w niej domowa atmosfera, Prezes jest elastyczny i zawsze można porozmawiać. Zarobki nie są jakoś wyjątkowo wysokie ale średnia krajowa spokojnie do osiągnięcia. Dodatkowo bardzo fajny zespół tam był.

VOI

Niestety firma jest nie rzetelna, nie realizuje podpisanych umów i zawsze znajdzie wymówkę aby wykręcić się od prawidłowej realizacji. (usunięte przez administratora), nie wie co to etyka biznesu.

Zostaw opinię o Spaceone sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spaceone sp. z o.o.