Opinie o Wimech s.c. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wimech s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wimech s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wimech s.c. w Pruszków

ktoś

były pracownik maromy-firma wimech to nie jest stara maroma,część pracowników z maromy po jej klęsce zatrudniło się w wimechu .z tego co wiem na pewno to pensje są wypłacane systematycznie-na zarobki część nażeka ,ale gdzie ludzie w polsce nie nażekają na pensje .Niektórzy pokonują kilkadziesiąt kilometrów codziennie,więc chyba nie jest tak żle,jedynie to że pracuje się do bólu,jeżeli jest taka potrzeba, ale za to też płacą

........

a kogo to tak popędzają były stary pracowniku?

stary pracownik

Czy dobre zarobki? Zalezy dla kogo spawacze nie maja rarytasow przy tej produkcji co sie tam produkuje ... jesli chodzi o biuro pewnie ze sa dobre zarobki ale nie ma szacunku dla pracownikow tylko szybciej i szybciej

stały pracownik

kasa jest zawsze 10! zawsze! zarobki dobre!!!! komu się chce takie głupoty wypisywać????????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Wimech s.c.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
gość

Witam wszystkich Pracowałem w Maromie parę lat początki były dobr firma ciągle się rozwijała zarobki i premie coraz większe. Niestety prezes nie miał głowy do organozacji firmy, mieszał terminami dostawy towaru do klijentów nie konsultując tego z pracownikami, przez co nigdy nic nie wyjechało w terminie.(usunięte przez administratora)

wimech

Tak każdemu co do grosza jezeli by tak nie bylo to nie pracowało by tam 40 osób.

.......

święte słowa, 100% prawdy:)

wimech

Nie czytajcie głupot na temat że firma WIMECH nie wypłaca pieniędzy bo jest to nie prawda ! pieniądze są wypłacane na czas i są dobre zarobki!

stasiek

Ze względu na zarobki i zachowanie biura!

.......

stasiek, to ile Twoim zdaniem się na białorusi zarabia? to może lepiej idź do pracy na białoruś i nikt nie będzie od Ciebie wymagał jak w niemczech.......

stasiek

Serdecznie odradzam wymagania jak w Niemczech płaca jak na Białorusi

.......

do antek: najlepszą metodą żeby się dowiedzieć jak jest z kasą to poprostu pofatyguj się do firmy i porozmawiaj z ludźmi którzy rzeczywiście tam pracują:)

były z maromy

OD LIPCA PRZESZEDŁEM DO WIMECHU I NIE ZGODZĘ SIĘ ŻE NA KASĘ SIĘ CZEKA! JEST 10 - JEST KASA I TO CAŁOŚĆ, NIE TO CO W MAROMIE. I NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY KTOŚ 10 KASY NIE DOSTAŁ! TO SĄ BREDNIE TYLKO NIE WIEM CZEMU MA TO SŁUŻYĆ?

były z "angli"

Chcesz być na kasę wyj.....ny do Wimech-u zapraszamy!Dziadostwo jeszcze gorsze od Maromy.

tencosięNazywa

Nawet schemat stron WWW mają bardzo podobny. tzn. ta cała maroma i wimech ;D ŻENADA. Miałem tam składać CV ale zdrowy rozsądek krzyczy NIE

były pracownik rzecz jasna

Wimech w Otrebusach to tak naprawde stara Maroma w ktorej czeka was (usuniete przez moderatora) za male pieniadze ktore dostaje sie z opoznieniem nawet miesiecznym wystarczy wpisac w google maroma opinie i cały smrod wyleci, firma poprostu zostala podzielona i zmieniono nazwe na wimech, po to, aby nie odstraszac pracownikow kazdy stamtad ucieka wiem to z autopsji.

Zostaw merytoryczną opinię o Wimech s.c. - Pruszków

• Jak się pracuje w Wimech s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Wimech s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wimech s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wimech s.c.
2.8/5 Na podstawie 96 ocen.

Wimech s.c.