Win-Cin

Olsztyn

Opinie o Win-Cin

Hanna

Win-Cin poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego. Na stronie internetowej firmy można przeczytać wszelkie wymagania i ofertę odnośnie tego właśnie stanowiska. Firma deklaruje, że wynagrodzenie jest w tym przypadku adekwatne do posiadanego doświadczenia. Co dokładnej to oznacza? Czy mówimy rownież o wysokości podstawy?

Hanna

@Były Sprzedawca, czyli uważasz, że pracownik w firmie Win-Cin nie ma otwartej ścieżki kariery? A jakie plusy dostrzegałeś w swojej pracy? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach. Mogą być to cenne informacje dla przyszłych zainteresowanych pracą w tym miejscu.

sinikoo

widze, że jest to firma rodzinna stworzona przez ludzi z pasją do wina. Jest jedną z czołowych importerów i dystrybutorów wina w Polsce.

Były Sprzedawca

Odradzam, lepiej na słuchawkę. Pracuję rok, zacząłem zaraz po studiach. Najniższa krajowa, zero szans na podwyżkę, praca (zależy w którym sklepie)ale z reguły 6 dniu w tyg od 9-20 z dyrektorstwa jedyną miłą, i fajną osobą jest Pani Sekretarka. Cieszę się, że ta część mojego życia jest już za mną.I na prawdę radzę jak najdalej...

LOPAS

ODRADZAM WSZYSTKIM PRACĘ JAKO PRZEDSTAWICIEL, NA DZIAŁALNOŚCI I UMOWIE ZLECENIE POŁĄCZONEJ, FIRMA MA UKRYTE W UMOWIE KLUCZKI O OPŁATACH TOWARU W SIECIACH DO KTÓRYCH DOSTARCZASZ TOWAR, MOŻNA PRZEZ TO MIEĆ DŁUGI KTÓRE PÓZNIEJ FIRMA SIĘ DOMAGA PRAWNICZO! ODRADZAM!

Mazur

O rozwoju zapomnij, o jakości, zapomnij, o ludziach z którymi mozesz porozmawiać / zapomnij. głodowa płaca, za 6 dni w tygodniu, masakra. i do tego gość, który jest porażką największą w tej firmie(usunięte przez administratora).. pajac jakich mało, a na handlu zna się jak swinia na gwiazdach...

erni

Firma naciagajaca ludzi chcesz pracować w tej firmie licz się z tym że będziesz miał długi do spłacenia. Najgorsza firma oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!

ndw

w jakiej wsi ty pracujesz za takie peniądze?

Firma krzak ,naciagająca swoich klientów.Pracodawca jeszcze gorszy 980pln za 52 godziny w tygodniu ,złamasy

soulflay

Nie polecam ,dużo pracy i bardzo niskie zarobki ,duzo obietnic ,ale żadne nie są spełniane.Wymagaja pracy za trzy osoby a płaca jak za jedną.Omijać szerokim łukiem

Zostaw opinię o Win-Cin - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Win-Cin