Opinie o INTER-SERVICE Tomasz Wilma w Kwidzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy INTER-SERVICE Tomasz Wilma. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INTER-SERVICE Tomasz Wilma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER-SERVICE Tomasz Wilma w Kwidzyn

Widziałem ofertę dla kierowcy C+E z ubiegłego roku i Ciekaw byłem jakie zarobki teraz mogą wychodzić skoro wtedy pisali, że do 7 tys płacą. Tu komentarzy od dwóch lat natomiast nie ma. nie wiecie czy w ogóle są jakieś przyjęcia?

Tomasz Nowy wpis

Widzę ze strasznie duże zainteresowanie moja osoba i firma pozdrawiam i życzę szczęśliwych i wesołych świat !

Xxx

Polecam współpraca z Panem Tomaszem ok płatność według umowy polecam !!!!

kolega sl.
@Xxx

Polecam firmę !!! i pana Tomasza właściciela wynagrodzenia na czas ! premia bardzo duża ! godziny elastyczne ! daje bony na paliwo ,komputery telefony, ogólnie The Best!!! jeszcze nie raz te firmę polecę !!!!!! naprawdę polecę !! Poważnie polecę ha...

Wiktoria
@kolega sl.

No to fajnie, a atmosfera w firmie też jest ok? I jakich kwot sięgają premie, że je tak wychwalasz?

Łucja
@kolega sl.

a o jakim stanowisku piszesz? kierowcy mają swoje komputery? po co im?

Mikołaj
@Łucja

O czym ty piszesz cały Kwidzyn wie jaka to firma ! Nic tylko podanie składać i działać ????

Łucja
@Mikołaj

no ja to w trakcie nabierania info jestem. czy to co piszesz miało być ironiczne? jeśli tak to jest szansa na wyjaśnienie tego typu podejścia? wiadomo jakie plany na firma z nowym rokiem?

Aneta
@Mikołaj

Jaka ? Znasz, pracowałeś ? O czym możesz się wypowiedzieć ? Jesli nie masz pojęcia , to po co się wypowiadasz ?

Mikołaj
@Aneta

Problem w tym ze dobrze znam ???? i dużo mogę powiedzieć !

Aneta Nowy wpis
@Mikołaj

Dobrze znasz a dajesz znak zapytania czy znasz . Pewnie nie masz pojęcia o tej firmie a gdyby było złe ludzie którzy tam pracują nie pracowali by gdyby było złe a pracują 2-3 lata to oczym czymś świadczy wiec tacy ludzie jak ty Panie Mikołaj nie powinni sie wypowiadać Badz podać swoje dane a nie podawać sie za xxxxx

Waldek

Znam Tomasza i opinia na jest błędna jest błędna Polecam jako firmę

@Waldek

Widocznie słabo znasz !

Waldek
@Kasia

Widocznie znasz lepiej lecz nie ma sensu wdawać się w rozmowę

Fox Nowy wpis
@Waldek

Pewnie ze błędna ;) ha

Czy rozmowa kwalifikacyjna w INTER-SERVICE Tomasz Wilma odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Tomasz .w

Wypowiem się raz to moja firma jest pokrzywdzona , ludzie ktorzy nie pracowali nigdy w Inter-Service nie maja pojecia o firmie Osoba detektyw , boss , Kasia , i inni są to osoby podstawione przez firmę ADWS Sp zoo która podaliśmy o (usunięte przez administratora) i zniesławienie i będziemy domagać się wpisów i od kogo to zostało wpisane pozdrawiam Tomasz

Polecam pracowałem krótko i musiałem się zwolnić z powodu wyjazdu . Kasa wypłacona bez żadnych problemów i rozmowa z Panem Tomaszem bez problemowa . Nie rozumiem co niektórych wpisów jak ktoś o kimś pisze nie mając pojęcia po co to robi

boss
@Adam

Adam ! dlaczego kłamiesz że pracowałeś ?? Osoba o imieniu Adam nigdy nie była zgłoszona do ZUS ! Czyżby pan Tomasz W. zatrudniał osoby bez umowy?? Proszę o krótkie sprostowanie info. zanim złożymy odpowiednie zawiadomienie do odpowiednich instytucji ..... pozdrowienia dla Adama ! ;)

@boss

Nie mam zamiaru nic prostować pracowałem i nie będę się z tego tłumaczył i mój wpis jest rzetelny Umowę miałem pierwszego dnia pracy z tego co wiem nikt tam bez umowy nie pracować A Pan Panie boss niech się zajmie czymś pożytecznym

Artur detektyw

UWAGA NA FIRMĘ INTER SERVIS TOMASZ WILMA KWIDZYN KRAŃCOWA BRAK ZWROTU WYNAJĘTEGO SAMOCHODU AUDI A 6 AVANT SPRAWA ZGŁOSZONA DO PROKURATURY O PODEJRZENIE POPEŁNIENIE PRZESTĘPSTWA O ART. 284KK

@Artur detektyw

W dniu 16.08.2022 r. Auto zostało zabezpieczone przez policję na parking policyjny w Kwidzynie .... ( Pojazd w b.złym stanie technicznym)

@Artur detektyw

Panie Detektyw może trzeba uważać na zleceniodawcę ADWS Sp zoo i może na Pana Prosze napisać swoje dane chętnie założę i Panu sprawę cywilna o zniesławienie

@Artur detektyw

Prosze podać swoje dane chętnie i Panu założę sprawę o zniesławienie

Dorynek
@Tomasz

Panie Wilma Mało panu problemów?? Dość ze pan nie ma narzędzi do pracy, problemy z płatnościami,przywłaszcza rzeczy,wynajmuje nowe,oczernia pan ludzi….. W tym miesiącu kilka spraw złożonych na pana ….. proszę komentarze zachować dla siebie …

Kacper
@Tomasz

widzę że sporo masz za uszami Inter Service Tomasz Wilma NIE TRAFIŁEŚ !!!

@Artur detektyw

Samochód nie był normalnie wynajmowany tylko z wykupem po 15 miesiącach na co Firma się nie zgodziła i trzeba na firmę ADWS Pani Anny Palka uważać gdyz nie dotrzymują umów

@Artur detektyw

Złożone zawiadomienie do Prokuratury o popełnienie przestępstwa - (usunięte przez administratora) oraz sprawa cywilna o odszkodowanie i poniesionych kosztów w sprawie audi

@Artur detektyw

Pan detektyw ???????? powinien sprawdzić swoich zleceniobiorców tam dopiero się dzieje . Sprawy oddane do prokuratury i sądu cywilnego z art. 286 i innych .

@Artur detektyw

Z dnia 7 Października z prokuratury Katowice wszelkie znamiona oskarżone przez Pana xxx Detektywa zostały umorzone mianowicie zostały tylko sprawy o (usunięte przez administratora) złożone przez nasza firmę oraz odszkodowanie

@Artur detektyw

Panie detektyw prosze o sprostowanie Pana pisma z opinia i decyzja Prokuratury w innym wypadku będziemy domagać się to na drodze prawnej za oszczerstwa

@Dorynek

O czym Pan mówi pojęcie chyba nie ma oczym pisze kto przywłaszcza ? A kto (usunięte przez administratora) ludzi prosze się nie wypowiadać

Co można powiedzieć na temat firmy jest ok stawka nie najgorsza , znajda się gorsze kasa wypłacana bez proszenia robota prosta

Mariusz

Pracuje dość długo i nie narzekam mogę polecić !! Dziwne opinie jakiegoś detektywa śmiech

Polecam na dzień dzisiejszy pracownik ok brak opóźnień z wynagrodzeniem . No i oczywiście co dziennie w domu

Tomasz

Jesli ktoś wypowiada swoją opinie pozytywna lub negatywna jestem wdzięczny jako pracodawca jestem przekonany ze tylko lubimy wpowadac się negatywnie ja jako pracodawca żadnego z moich pracowników nie oczernieniam i nie daje złej opini . Nie jeden kierowca wracał do mnie 2 lub 3 krotnie .

Tomasz

Dzień dobry , Prosze państwa i byłych pracowników prosze się wypowiedzieć na temat szkód które co niektórzy kierowcy robią a przecież to super kierowcy a czy ja jako pracodawca rozbiłam naczepy itp co do Platnosci myśle ze pan były pracownik nie ma pojęcia co jest u nas w firmie pozdrawiam i jego by zalazł czego szuka

Pracuje w tej firmie 1,5 roku i nie było jeszcze miesiąca by wypłata nie była na czas ogólnie polecam tylko nie wiem czy potrzebuje do pracy

Nie polecam sobie zawracać głowy. Jeśli chodzi o tabor aut łatane z gównolitu naczepy masakra. Wypłata no cóż.... Jeśli szanownemu p. Tomkowi sie przypomni i po kupnie kolejnego mercedesa dla siebie to może w przeciagu 2 miesiecy wypłaci jedną wypłatę. Ogolnie stawia wymagania jakby miał auta z salonu a niestety strach nimi jeździć jak zapytasz o wypłate to brak kasy. Nie polecam omojaj szerokim łukiem jeśli masz szacunek do siebie

Wie ktoś może jaką oferują tu stawkę na start?

Jeśli ktoś chce zarobić 4000 zł i być w domu co dziennie to polecam kasa jak w zegarku szef nerwowy to minus

Czy są zniżki dla pracowników?

Witam,jakieś konkretne opinie na temat pracy w tej firmie.Chodzi głównie jak atmosfera w firmie,tabor oraz jak z kasą z codziennymi powrotami? Ciągle się ogłaszają dlatego mnie ciekawi.Pozdrawiam

Anatol

Ogólnie to firma z opinią dobrego pracodawcy więc wystarczy robić swoje!!

Polecam jak ktoś chce być co dziennie w domu to pieniądze nie są źłe.

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-SERVICE Tomasz Wilma - Kwidzyn

• Jak się pracuje w INTER-SERVICE Tomasz Wilma?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-SERVICE Tomasz Wilma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-SERVICE Tomasz Wilma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTER-SERVICE Tomasz Wilma