Lexcon Kancelaria Prawna

Katowice

Lexcon Kancelaria Prawna
3 2

Opinie o Lexcon Kancelaria Prawna

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Poszkodowany

Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług tej firmy. Są do granic "bólu" niekompetentni w swoich działaniach. Umowy mają tak skonstruowane że nie ponoszą żadnej, powtarzam ŻADNEJ !!!!! odpowiedzialności za szkody wyrządzone swoim klientom ! Żądają kasę z góry za swoje usługi z góry jak wysłałem pismo z żądaniem podania jakie czynności i pisma sporządzili w odpowiedzi otrzymałem wypowiedzenie umowy. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ !!!

Zostaw opinię o Lexcon Kancelaria Prawna - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lexcon Kancelaria Prawna