Opinie o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH w Wrocław

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Dokładność i dbałość o szczegóły to cechy charakteryzujące przeprowadzane przez nas rekrutacje. Naszym Pracownikom zapewniamy zakwaterowanie oraz umowę o pracę, z biegiem czasu benefitów jest znacznie więcej. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH w Wrocław

Basia45

Ciekawa sprawa bo firma Walterfachkraft poszukuje nowych pracowników. Zerknijcie na najświeższą ofertę pracy, moim zdaniem ciekawa sprawa. istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. (usunięte przez administratora)

Walter-Fach-Kraft Team

Dzien dobry Panie lakmo, jezyk techniczny nie jest potrzebny. Wymagamy umiejetnosci swobodnego porozumiewania sie w jezyku niemieckim. Najlatwiej jesli zadzwoni pan do nas badz poda na maila info@walterfachkraft.pl pana CV oraz nr tel. z dopiska na jakie stanowikso Pan kandyduje a my oddzwonimy do Pana. Z pozdrowieniami

Walter-Fach-Kraft Team

Szanowny Panie. Nasi pracownicy podczas rozmowy kwalifikacyjnej musza zweryfikowac Pana jezyk niemiecki. Chcac rozpoczac prace w naszej firmie trzeba go znac. Oferujemy dobra prace ale rowniez wymagamy od naszych pracownikow! Nasze pracownice wiec nie chcialy sie na nic umowic :)Jesli poduczy sie Pan jezyka prace praktycznie gwarantujemy na dlugie lata. Z pozdrowieniami Walter-Fach-Kraft Team Wroclaw

jana

język na pewno u nich trzeba znać na poziomie komunikatywnym, nie ma, że jakieś podstawy znasz i przejdziesz tylko faktycznie musisz dobrze umieć się dogadać, to wszystko jest jasno napisane w każdym ogłoszeniu, a teraz widzę, że szukają w Köln, we Frankfurcie czy w innych pobliskich miastach właśnie też,

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Walter-Fach-Kraft Personal GmbH na stanowisko ELEKTRYK - pracuj we Wrocławiu! bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
WALTER-FACH-KRAFT

Witam, Filiale w Polce mamy we Wroclawiu. Zapraszamy bardzo chetnie zaoferujemy panom prace. Pozdrawiamy

Jacek

Witam mam info dla nOWY mieszkam w Rybniku Ochojec w osrodku zdrowia i tez szukam pracy na terenie Niemiec lub Austrii podjedz do mnie to pogadamy moze uda nam sie razem wyjechac mam juz doswiedczenie z poprzednej pracy w Niemczech

nOWY...

Witam.Pytanie dla ludków tam pracujacych...praca na terenie niemiec?...znajomosc jezyka wymagana?...gdzie moge znalesc najblizsza placówke tego odziału..mieszkam okolice Rybnika na Śląsku...

Pawel

Ja pracuje przez ta firme w Banku. Praca jest super - chlopaku to jest potezna firma ponad 2000 ludzi maja od 16 lat na rynku - jak maja byc niewyplacalni :) ? Mieszkanie zalatwil mi oddzial firmy we Wroclawiu (pozdrawiam) super profesjonalni. Nadgodziny robie jak chce takze luzik.

pidbul

Piszecie nie wyraźnie chciałbym wiedzieć czy są wypłacalni, po ile godzin się pracuje i ile można robić nadgodzin w miesiącu, czy są i jakie kwatery, po ile osób na pokojach

Krzysztof

Witam, Ja pracuje w tej firmie od 2 lat jako elektryk i moge polecic. Sa sprawdzeni i solidni. Niemiecki pracodawca wiec nie ma co sie dziwic.

adaskoma

Co to za poziom wypowiedzi cyt,,spoko,,Jesli ten poziom odzwierciedla m poziom swiadczonych uslug przez te firme to troche za malo. Nikt nie czyta tego forum? nie ma osob co skorzystalo z posrednictwa tej firmy???

ala

do egon tylko tyle mozesz powiedziec???dziwna ta Twoja wypowiedz.

egon

spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Wrocław

• Jak się pracuje w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Kandydaci do pracy w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH