Opinie o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH w Wrocław

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Dokładność i dbałość o szczegóły to cechy charakteryzujące przeprowadzane przez nas rekrutacje. Naszym Pracownikom zapewniamy zakwaterowanie oraz umowę o pracę, z biegiem czasu benefitów jest znacznie więcej. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH w Wrocław

mlodakasia

Czytam i czytam o tej firmie bo maja bardzo duzo ogloszen pracy. Moze mi ktos polecic ta firme albo cokolwiek napisac? Szukam pracy jako Pokojowka, znam dobrze jezyk niemiecki i mam doswiadczenie, ale nie pracowalam w Niemczech. Ktos cos? W sumie jestem zdecydowana, ale nie wiem jak z umowa i w ogole. Prosze o pomoc. Pliss.

GrubyKoch

Jak czytam te glupoty jakie piszecie to nie dziwie sie, ze marudzicie. Zamiast do do roboty isc to tu siedza i marudza jak baby, a pozniej, ze zle i niedobrze jak dzieci. Znam ta firme i pracowalem z nimi, teraz pracuje bezposrednio u niemcow i to co mowia to nie sciema. Jak ktos szuka dobrej firmy to ta jest swietna.

krzychu dobry

Darek nie wygaduj głupot. Panie w Wrocławia są bardzo miłe i zawsze chętnie służą pomocą. Biuro mają normalne, nie widziałem, żeby mieli tam coś wyjątkowego. Takie jak powinno być. Panie dodają uroku temu miejscu, bez nich to by były tylko puste ściany. A jeżeli chodzi o warunki to dostałeś pewnie normalny pokój, a spodziewałeś się niemieckiego pałacu na własność. Polecam Waltera, bo jak są problemy na oddziale, to Panie z Wrocławia chętnie starają się rozwiązać problem. A Ty zamiast wypisywać takie głupoty, weź się do roboty i problemy załatwiaj w firmie, a nie w internecie.

Bartek

Darek nie sciemniaj - wyleciales w tym tygodniu za picie z pracy i sie poproostu beznadziejnie mscisz :) piles caly dzien az w koncu cie podkablowali !! nie zapominajac ze to ty probowales mnie kablowac ze to niby ja pilem. Masz problem ale ze soba synek. Nie dajesz sobie rady ? to Twoj problem:) ja pracuje nadal w Walterfachkraft i akurat specjalnie napisze prawde bo firma bardzo sie stara o kazdego. Badz w porzadku do innych to inni beda do ciebie. Mieszkania sa w bardzo dobrych warunkach - praca tez spoko - jak cie w koncu wylali to spokoj w mieszkaniu. i po nocach mozna spac! a dla kandydatow powiem ze to niemiecka firma i oferuja dobre warunki pracownicze i mieszkalnie. POLECAM OFICJALNIE WALTERFACHKRAFT - nara Darek :) nie blaznij sie juz :)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Walter-Fach-Kraft Personal GmbH na stanowisko ELEKTRYK - pracuj we Wrocławiu! bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
no name

gdzie wasza firma jest zarejestrowana jak moge ja sprawdzic ???? nie ma jej w krajowym rejestrze z tego co widze

Pawel

Czesc Pawel, Praca jest 8 godzin dziennie + nadgodziny jesli jest taka potrzeba. Kazda nadgodzina jest przez nas placona +25 %. za prace w nocy sa rowniez dodatki 25%+ czy w swieta 100 %. Niedziele jesli takie sa - sa wolne od podatku i suma brutto staje sie suma netto. z pozdrowieniami

paweł

Mam pytanie czy jest zagwarantowane 40 godzin tygodniowo czyli 160 godzin w miesiącu czy soboty? wolne jeśli pracujące to jak płatne? praca w nocy czy są dodatki ?

Dżoana27

Witam. Czy ktoś pracuje obecnie na stanowisku pokojówki w Berlinie przez Walter-Fach-Kraft?? Jak z godzinami? Ile przeciętnie wychodzi na tydzień? I jakie są warunki zakwaterowania?

Walter-Fach-Kraft/ Kukla Adam

Jako pracownik firmy Walter-Fach-Kraft mogę zagwarantować,że firma jest zaufana, zapewnia stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę, wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi.Każdy ma możliwość indywidualnej opieki polskojęzycznej osoby z firmy oraz możliwość regularnych zjazdów do Polski.Firma pomaga także przy meldunku i dojeździe do Niemiec/Austrii. Polecam pracę osobom, które dobrze mówią w j.niemieckim i posiadają doświadczenie na stanowisko, na które aplikują. Z poważaniem Adam Kukla

ola80

Dlaczego pokojówki muszą znać język niemiecki na poziomie komunikatywnym, ba a nawet dobrym? W końcu na tym stanowisku to się sprząta a nie przyjmuje gości w recepcji, nie wystarczą podstawy niemieckiego?

Edyta

Witam, właśnie aplikowalam na stanowisko pokojowki dzieki portalowi Gratka.pl , oferta jest interesujaca gdyz platnosc to 1600€ otrzymalam, dokumenty do wypelnienia i podpisania, regulamin, kontrakt itd jednak na pieczatce istnieje zupelnie inna nazwa firmy :) Nie mam pojecia co dalej zrobic, obecnie przebywam w Niemczech na kontrakcie, placa niezla jednak jako pokojwka wynagrodzenie jest nieco wyzsze. Przy przesylaniu dokumentow dla firmy, w ktorej obecnie pracuje, rowniez poproszono mnie o przeslanie kopi dowodu osobistego, mysle, ze to jest normalna procedura do wystawienia umowy pracownikowi przez dana firme. W Hiszpanii, gdzie mieszkam na stale, aby byc zatrudnionym w jakiejkolwiek firmie o pierwsze co prosza to wlasnie kopia dowodu osobistego i karta ubezpieczeniowa, mysle, ze to normalne. W kazdym razie, ja poslalam moje dokumenty do firmy, w ktorej obecnie pracuje i nie ma zadnego problemu. Trapi mnie tylko sprawa firmy widniejacej na pieczatce umowy, nie jest to firma Walter-Fach- Kraft, w ktorejaplikowalam na stanowisko pokojowki :( Co robic? Pozdrawiam

WalterFachKraft
@Edyta

Szanowna Pani Edyto, Jest Pani pewna, ze od pracownika naszej firmy otrzymala Pani umowe ? Pragne zapewnic, iz wszystkiew osoby, ktore aplikaowaly na stanowiski pokojowka, podpisywaly osobiscie umowe w naszym biurze, a co za tym idzieo pieczatce z innej firmy nie ma mowy. Serdecznie pozdrawiam

elektryk

Czy od Was też Pani z Walterfachkraft Wrocław żądała zaświadczenia o niekaralności i kopii dowodu osobistego przesłanego mailem? Dziwne ponieważ pracodawca może żądać zaświadczenia o niekaralności lecz kopii dowodu osobistego żądać nie może.

Walter-Fach-Kraft

Daria: Witaj do berlina poszukujemy pokojowek na dzien dzieisiejszy za stawke godzinowa 9,55 Euro za godzine + kazda nadgodzina jest placona extra. Niemiecka umowa o prace na dobrych warunkach

leszek

witam mam pytanie czy cieśli tez potrzebujo

luis

Witam, nie zgadzam sie z waszymi opiniami.Pracowalem z silvo,chociaz pracowalem to za duzo powiedziane bo zostal zwolniony po 3 dniach za piciei zastraszania pracownikow. Mieszkanie jak mieszkanie,nie oszukujmy sie jadac do pracy przez leitfirme nie mozna spodziewac sie luksusow.

Nina

Czy ktos obecnie pracuje w firmie Walterfachkraft? Prosze o informacje (prawdziwe) w sprawie pracy dla pokojowek, czy firma ma ciekawe oferty i czy obecnie sa jakiekolwiek zatrudnienia?

kejti

Proszę o podanie jakich informacji na temat tej firmy

Basia45

Szanowna Pani Basia45 Co ciekawego widzi Pani w tej ofercie ? jesli ma Pani jakies pytania prosze smialo pytac. Z pozdrowieniami Walter-Fach-Kraft Team Wroclaw

Basia45

Ciekawa sprawa bo firma Walterfachkraft poszukuje nowych pracowników. Zerknijcie na najświeższą ofertę pracy, moim zdaniem ciekawa sprawa. istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. (usunięte przez administratora)

Walter-Fach-Kraft Team

Dzien dobry Panie lakmo, jezyk techniczny nie jest potrzebny. Wymagamy umiejetnosci swobodnego porozumiewania sie w jezyku niemieckim. Najlatwiej jesli zadzwoni pan do nas badz poda na maila info@walterfachkraft.pl pana CV oraz nr tel. z dopiska na jakie stanowikso Pan kandyduje a my oddzwonimy do Pana. Z pozdrowieniami

Zostaw merytoryczną opinię o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Wrocław

• Jak się pracuje w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Kandydaci do pracy w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042