Zdzisław Partyka Mix Nieruchomości Usługi Bhp

Bielsko-Biała

Zdzisław Partyka Mix Nieruchomości Usługi Bhp

Opinie o Zdzisław Partyka Mix Nieruchomości Usługi Bhp

tiger

To prawda.Ponadto nie zna sie na robocie i psuje prace a potem probuje obarczac wina pracownika ktory nic nie zawinil biorac mu pieniadze ktorych i tak jest malo. Doklada roboty ktorych nie bylo w umowie.Obiecuje wspolprace tylko ze to tak wyglada ze on zarabia a ty ciezko pracujac jestes bez pieniedzy. Wielkim nietaktem jest to ze szydzi z pracownika ze ma od roboty i smieje sie w twarz. jest dokladnie tak jak pisze powyzej

juzik

Deweloper który zmusza do niewolniczej pracy.Daje za zrobienie mieszkania 1000 zł a to mieszkanie robi się minimum miesiąc i dłużej bo dochodzi skręcanie mebli i dziwne prace dodatkowe.A pan (usunięte przez administratora)tylko chodzi i mówi i tak masz od roboty szydząc.Podsumowując gość wyciska ostatnie poty płacąc totalne grosze za bardzo ciężką prace.Reasumując:chcesz się upodlić idź do Zdzisława Partyki

Zostaw opinię o Zdzisław Partyka Mix Nieruchomości Usługi Bhp - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zdzisław Partyka Mix Nieruchomości Usługi Bhp