Firma Handlowo Usługowa Dsm Dariusz Mor

Wejherowo

Firma Handlowo Usługowa Dsm Dariusz Mor

Opinie o Firma Handlowo Usługowa Dsm Dariusz Mor

kubuś

Atmosfera w pracy w miare, lecz twoi wspolpracownicy to plotkarze, na kazdym kroku obrabiaja ci tylek. Ta firma to wielki osrodek plotek, afer. Ale co sie dziwic, gdy pracodawca udaje ze placi, to oni udaja ze pracuja. ten czlowiek to kretacz i oszust, tylko tak mozna go nazwac. za kazdym razem kombinuje zeby nie wyplacic ci pieniedzy ktore ci sie naleza. w dodatku te glupie durne wymowki.facet mysli ze wszyscy to debile i nie wiedza o co chodzi.hajs to oczywiscie najnizsza krajowa.druga sprawa to umowa. dostaniesz umowe zlecenie bez odprowadzanego zusu i ciesz sie murzynie, dymaj dla orlenu. za kazdym razem slyszysz to samo \\\"dostaniesz, ale ten\\\". [usunięte przez moderatora] na kazdym kroku. jezeli chcesz byc oszukiwany to idz lecz ja osobiscie nie polecam tego \\\"przedsiebiorstwa\\\".

Zostaw opinię o Firma Handlowo Usługowa Dsm Dariusz Mor - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Dsm Dariusz Mor