Opinie o Adalmar Małgorzata Wojciechowska-Rucińska w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Adalmar Małgorzata Wojciechowska-Rucińska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adalmar Małgorzata Wojciechowska-Rucińska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adalmar Małgorzata Wojciechowska-Rucińska w Zielona Góra

Z jakich jeszcze innych stanowisk składa się firma? Było napisane, że Kierowcy otrzymują umowę zlecenie, co natomiast z pozostałymi zatrudnionymi? Ciekawi mnie biur, w tym przypadku można spodziewać się umowy o prace? Jakie obowiązki są w nim docelowo do wykonania? Czy prowadzona jest jakaś większa spedycja?

Małgorzata

My obecnie nie szukamy pracowników, mamy stały personel.

Zośka

Po lekturze pytań i odpowiedzi wnioskuję, że pracy generalnie nie ma i kropka. Ale na pytanie o staż jednak reakcja była inna - kontr-pytanie o znajomość niemieckiego. Czy słusznie mniemam, że firma pokusi się o nową osobę, ale a. musi znać perfekt niemiecki b. musi być stażystą i godzić się na drobną kwotę zarobków. Może nawet staż z PUP? Dobrze podsumowałam?

Judyta Nowy wpis

Szkoda, z nie ma już naborów dla kierowców, ponieważ chłopak wpasowałby się w wymogi. Było napisane w treści, że to oferta do samochodów dostawczych do 3,5 tony, chłopak ma już doświadczenie zawodowe w tym zakresie. Czy w tym roku jakiekolwiek nabory będą planowane?

Zośka

@Zośka

Niestety, obecnie nawet stażystów nie zatrudniamy. Mamy komplet stałych pracowników.

@Małgorzata

A jak u Was wyglądają jakieś perspektywy na rozwój? w ogóle to ciekawi mnie właśnie to zainteresowanie zatrudnieniem skoro komplet jest. z czego ono wynika? i opiszecie ten cały rozwój? tworzycie czasem nowe stanowiska?

Małgorzata

Nie mamy pojęcia, dlaczego jest takie zainteresowanie. Nasza firma jest stabilna, ponad 20 lat na rynku, wiele osób pracuje ponad 10 lat, nie mamy dużej rotacji i nie szukamy obecnie nowych pracowników. Nie tworzymy obecnie nowych stanowisk pracy, firma postawiła na inteligentny rozwój, co wykluczyło kilka stanowisk pracy. Jest to bardzo korzystne w obecnej sytuacji w Polsce dla pracodawcy.

Małgorzata Nowy wpis

A ja na przykład zainteresowałem się tamta oferta dla Kierowcy, bo godziny pracy jak najbardziej mi leżą. Tylko nie wiem czy są jeszcze aktualne. od wtorku do środy 5:30 – 15:00 i czwartek / piątek 6:30 – 16:00, tak? to aktualne? jeśli miałbym poniedziałki dalej wolne to może bym je polubił. Będą może w tym roku nabory?

Małgorzata Nowy wpis

Mamy stały personel, nie potrzebujemy nowych kierowców.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Adalmar Małgorzata Wojciechowska-Rucińska?

Małgorzata

Zależy na jakie stanowisko: rozmowa kwalifikacyjna, analiza CV, analiza świadectw pracy z poprzednich miejsc pracy, referencje z poprzednich miejsc pracy, rozmowa w języku niemieckim na stanowiska biurowe.

Aplikowałeś do firmy Adalmar Małgorzata Wojciechowska-Rucińska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Małgorzata

Nie szukamy nowych pracowników do biura. Mamy stały personel, pracujący ponad 10 lat.

@Małgorzata

Witam, nie prowadzą Państwo przypadkiem staży? Przy tak opisywanym doświadczeniu ciekawi mnie ewentualna merytoryka w trakcie pracy. szukam dla siebie opcji od grudnia, wtedy w firmie jest mniej czy więcej czasu na inne obowiązki? Byłby czas dla stażysty?

Małgorzata

Czy zna Pani biegle język niemiecki?

@Małgorzata

Czy bez jego znajomości byłby sens w ogóle zgłaszać się do biura? Ja gdybym miał zamiar dołączyć do Państwa za kółko to raczej języka bym jakoś specjalnie nie potrzebował? Nie udało mi się wyczytać takiej informacji w ofercie. To minimum 5 tys na rękę zwróciło uwagę. Czy po nowym roku będzie można na spokojnie liczyć na więcej?

Małgorzata

My obecnie nie szukamy pracowników, mamy stały personel.

Teresa

Co do umowy to jasne, zlecenie i okej. Ale co do stawek, 6 650–7 500 zł brutto, to podstawa sama czy plus obiecane premie? A jeśli podstawa, od czego zależy, czy np. mąż miałby szóstkę czy siódemkę z przodu?

@Teresa

Firma obecnie nie potrzebuje nowych pracowników.

Alex
@Małgorzata

Witam, a jak dużo kierowców teraz u Państwa jeździ? Sam będę się wkrótce za pracą orientował w okolicy. Mam doświadczenie z niemieckich tras. W opisie widziałem wzmiankę w mile widzianych o osobie niepalącej. Czy w tym wszystkim chodzi o kabinę? Jeśli zadeklaruję, że będzie się to działo poza nią, to nie będzie problemu?

@Alex

Witam, obecnie mamy komplet kierowców i nie planujemy zatrudniać nowych kierowców.

Czy firma Adalmar Małgorzata Wojciechowska-Rucińska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Maria

widziałam informację, że kierowcy są tutaj zatrudniani na umowie zlecenie. chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat warunków. dochodziło może do zwolnień "z dnia na dzień"? i za jaką stawkę odbywa się praca?

@Maria

Wszyscy kierowcy są zatrudniani na umowę zlecenie z miesięcznym terminem wypowiedzenia dla każdej ze stron. Informacje o stawkach przedstawiamy na spotkaniu z kandydatem.

Czy Adalmar Małgorzata Wojciechowska-Rucińska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Małgorzata

Umowę o pracę mają mają pracownicy administracyjni i magazynierzy, natomiast kierowcy zatrudniani są na umowę zlecenie.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Adalmar Małgorzata Wojciechowska-Rucińska?

Po 3 miesiącach.

Jak ze studentami w Adalmar Małgorzata Wojciechowska-Rucińska? Chętnie zatrudniają?

Gosia

Niestety nie zatrudniamy studentów, ponieważ potrzebujemy doświadczonych kierowców-magazynierów.

Monik

Bardzo ułożona firma,na rynku 15 lat, wypłaty zawsze na czas, porządek w firmie, fajni szefowie, szczególnie szefowa, która wie co dzieje się w firmie i zawsze wszystko załatwi.

Zostaw merytoryczną opinię o Adalmar Małgorzata Wojciechowska-Rucińska - Zielona Góra

Adalmar Małgorzata Wojciechowska-Rucińska
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Przylep-Solidarności 12A
    66-015 Zielona Góra