Mago PHU Mago Buty

Wrocław

Opinie o Mago PHU Mago Buty

_także_byly_pracownik

MAGO to jedne wielkie kłamstwo. #wkurzony - Prawdą jest, że powinien się nimi zająć US i ZUS. #ktosik - płace minimalne, przynajmniej na papierze. Zadłużeni są wszedzie. NOWA odsłona z "czystym"kontem to MEGA-MED na Świdnickiej pod Arkadami. Szkoda pracowników, ale nie wspierajcie zł..i

On

Popieram Wkurzonego, pracowałem dla nich, oni też są właścicielami Piwiarni Warka. Krętacze, wykorzystują pracowników, płacą grosze albo w ogóle nie płacą. Już dawno ktoś powinien się zainteresować tym, co tam się wyprawia, bo to skandal.

wkurzony

Firma MAGO to oszuści - nie płacą za zakupiony towar. Podobno są zadłużeni wszędzie US,ZUS. Mają też komornika. Uważajcie na nich i nie kupujcie tam butów.

czarna

09-07-2015 roku wpłaciłam 687zł za 3 pary obuwia, na które mam potwierdzenie, sprawdziłam, że firma jest w CEIDG aktualnie czynna. Pisałam maile,które wracają z adnotacją niemożliwości dostarczenia,pisałam także na adres mailowy reklamacji sklepu i, co prawda, nie było zwrotu ale jest brak odpowiedzi, dzwoniłam bez rezultatu na wszystkie możliwe numery. Na stronie MAGO widnieje adnotacja, że nie jest opłacone moje zamówienie. jeszcze poczekam i dam wpis do rejestru dłużników. Ostrzegam przed tą firmA!!!

mada.36

W dniu 14-04-2015r zakupiłam w internetowym sklepie MAGO obuwie i otrzymałam e-mal z potwierdzeniem transakcji niestety do dziś nie otrzymałam zakupionych butów. Wielokrotnie próbowałam skontaktować się z właścicielką, niestety bez skutku, od pracowników sklepów stacjonarnych dowiedziałam się,że sklep internetowy został zamknięty( sprawdzałam-strona działa nadal)a właścicielka była wielokrotnie informowana o moim problemie. Niestety do dziś nie odzyskałam swoich pieniędzy. Ostrzegam przed tą firmą.

matt
@mada.36 24.04.2015 21:31

Jestem w tej samej sytuacji, również ostrzegam

BYŁY KLIENT MAGO

W 2013 roku nabyłam w sklepie MAGO obuwie. Wniesiona przeze mnie reklamacja,została przez sklep nie uznana. Rzeczoznawca -zatrudniny przez sklep MAGO- uzasadania opinię pobieżnie a użyte argumenty są ŚMIESZNE. Dzaiłają w ten sposób,ponieważ mówiąc prawdę wiedzą,że są BEZKARNI.Wniesine sprawy do Rzecznika ds Konsumentów nigdy nie kończą się pozytywnbie dla klienta MAGO. Odradzam zakupyw sklepie MAGO.

byly_pracownik

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. A od siebie dodam tylko: kłamstwo, mydlenie ludziom oczu, [usunięte przez moderatora] , licha wypłata. [usunięte przez moderatora]

ktosik

uważajcie na tego pracodawcę, to ludzie którzy nie szanują swoich pracowników, nie zapewniają minimalnego socjalu. obiecują góry, a człowiek nie dostaje nic. umowy to tylko iluzja, a ci nieliczni którzy już dostaną niech nie zdziwią się 1000zł i poświadczeniem nieprawdy, że minimalne wynagrodzenie dostają z innego źródła. pracuje się tam po 10 - 12 godzin - około 200 godz miesięcznie, nie ma mowy o premiach i jakichkolwiek udogodnieniach. Mago = totalny brak szacunku dla człowieka i głodowa stawka

Zostaw opinię o Mago PHU Mago Buty - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mago PHU Mago Buty