Opinie o OPENLINE w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy OPENLINE. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w OPENLINE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPENLINE w Lublin

Arek Nowy wpis

Czy jest to Polska firma czy międzynarodowa ?

Dyks Nowy wpis

Ogólnie to ja bardzo polecam spróbowanie tutaj pracy, jest to jedna z lepszych firm w tym ejonie, bardzo mocno to mi się podoba, szanuje, generalnie super naprawdę i umowa o prace i dobre warunki i w ogóle

szczupak leń Nowy wpis

a ogólnie to właśnie jaka jest ta realna ścieżka awansu w openline proszę napiszcie,dobre pytanie klaudia błysk zadała. i ogólnie czy jeśli zaczną w tej firmie jako pracownik najniższego szczebla to gdzie mam szansę najwyżej dojść i w jakim czasie? bo chcę w nowej pracy teraz postawić na rozwój, no sami wiecie, chcę być kimś i zrobić karierę skoro już ten uniwerek skończyłem

Client Nowy wpis

Nie wiem czy was to zainteresuje ale w firmie OPENLINE szukają pracowników. Zajrzyjcie na nową ofertę pracy. Nie wiem ile będzie trwała rekrutacja ale ogłoszenie wygląda ciekawie. Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudnin 6 osób z własnym samochodem do roz... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5694454?keywords=&region=

Czy rozmowa kwalifikacyjna w OPENLINE odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
paula

a gdzie znajduje sie obecna siedziba w lublinie ???

Target

pseudo manager uciekł do łodzi ale teraz nie wiadomo gdzie się szwęda wraz ze swymi pobratymcami typu pączek itd.

goss

Z tego co wiem teraz jest tam inna ekipa i mają normalne warunki,bynajmniej tak mówi mój kolega co tam pracuje.

abc

Nie zamknęli ja dostałem ofertę jutro na rozmowę kwalifikacją ale czytając opinie to chyba na nią nie pójdę....

miniplus

chyba ich już zamkneli z tego co wiem bo starsznego dymu narobili na osiedlach i ludzie tam jezdza teraz na biuro w awanturami masakra pseudo manager uciekł.... no wesołe miasteczko a nie firma

niula

FIRMA CYFRA Plus mieszcząca si na narutowicza 61 w lublinie to jedna wielka sciema!!! Menadżer [usunięte przez moderatora] to kłamca partacz i oszust a do tego ma strasznie żałosne żarty :) SUCHARY !! zatrudnia młode osoby na okres szkolenia na 2 tygodnie a i tak chodzi się od rana do nocy jak w normalnej pracy pozyskujesz klientów tylko nie dostajesz za to później kasy po szkoleniu. niby jest 100 złotych od podpisanej umowy ale tak naprawde na koniec nic ci nie zapłacą bo zawsze kochany [usunięte przez moderatora] coś wymyśli że klient zrezygnował albo ze sie nie pracowało 14 dni i zapłacić ci nie mogą. Jedna wielka sciema uważajcie na to niby zachęca zarobkami 1800 złotych na ręke a po szkoleniu i tak cie nie zatrudnią !!!!! ŻAL i katastrofa !!! NIE POLECAM !!! A wogóle to w punkcie C+ bardziej opłaca się załozyć tv :)

kpina!

dostałam zaproszenie do pracy w biurze a potem sie okazało,ze chca akwizytorow do wciskania ludzion cyfry plus za kilkaset złotych jezdzisz w teren za swoje pieniądze i szukasz jeleni czyli starych ludzi którzy nic nie rozumieja wydajesz jakies 40 -50 na paliwo dziennie z własnej kieszeni dramat!!! dramat!!! jesli dostaniecie zaproszenie na narutowicza to uważajcie

pik

i znowu kolejna firma zatrudniające niby na stanowiska biurowe a jak się zjawisz to wsadza Cie w auto, wywioza na wioche i karzą ludziom starym [usunięte przez moderatora] cyfra plus z drogim abonamnetem żenada szkoda czasu jeleni szukają

ANONIMUS

CZYSTA AKWIZYCJA zatrudniaja naciagaczy żeby chodzić po domach i wciskac ludziom cyfre 4 razy drożej niz w punkcie to [usunięte przez moderatora] rekrutuja na narutowicza w lublinie

Zostaw merytoryczną opinię o OPENLINE - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042